Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του Malibu (426)

Θέμα: Υπόθεση Λύτρα!

Δημοσίευση: κι εγω ειμαι βρωμοστομος κι οταν βαραω κοκκινα κρυβετε κοσμος κακο πολυ ομως αυτο προσπαθω να το ελεγξω Να το ελέγξουμε ναι. Να το καταργήσουμε οχι.  ;)

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-03 21:10:36

Θέμα: Τιμή Incall

Δημοσίευση: Φανταζομαι τώρα να επιατρέψει η "ανεξαρτητη" Μαλβίνα που το ειχε 150 πριν φυγει (πολυ καλή και ανευ πρωκτικού παρακαλώ) και να δηλώσει 250 με πρωκτικό.  Ε ρε ουρες που θα γίνουν κι ας λένε.

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-03 21:42:05

Θέμα: Τιμή Incall

Δημοσίευση: εγω παντως να πω την αμαρτια μου οταν το γκλαμουρ ειχε το -10 στο ινκολ ντρεπομουν να το παρω αν και τα περισσοτερα μου ινκολ ηταν μισαωρα Ο γκλαμουρίδης ήταν πολύ μπροστά στις κινήσεις του. Εφερνε και μάζευε. Το μισαωρο ειναι καλό. Οριακά τελεια και πληρης επισκεψη. Δεν εχω καταλάβει κι ουτε προκειται τι περισσοτερο παιρνουν στην ωρα. Ποσο μαλλον σε κατι δυωρα. Τι στο διαολο; ολοι έφηβοι είναι;  :lol:

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-03 22:52:20

Θέμα: Υπόθεση Λύτρα!

Δημοσίευση: Άλλος από εδώ... :arrow:

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-03 23:41:11

Θέμα: Διαγωνισμοί σχόλια χαβαλές και προτάσεις

Δημοσίευση: ο @Malibu θελει κ 2 κριτικες οποτε στον @mad_max μαλλον εναποθετουμε τις ελπιδες μας.. Θα πετάξω δύο φθηνές κριτικές να βοηθήσω το σύνολο και θα σας πάρω το γαμησι μέσα από τα χέρια.  :lol: Συα επομενα λογικά γιατί τώρα δεν έχω ακόμα κριτικές. Βασικά θα είχα πιάσει απόδοση με το αλλο μου νικ (Νοah) αλλά έλειπα και τώρα δεν θυμάμαι τον κωδικό κι έφτιαξα άλλο. Άντε πάλι από την αρχή.  :cool::

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-04 18:17:24

Θέμα: Τιμή Incall

Δημοσίευση: φίλος ποια Μαλβίνα; Όπως πολύ σωστά έγραψε ο P.Vim πρόκειται για "ανεξάρτητη" (ότι έγραψα κι εγώ) που έτυχε φοβερής αποδοχής δίπλα. Τους έλεγε ότι δεν θα ανεβάσει την τιμή και τελικά την ανέβασε. Μετά εξαφανίστηκε  Δεν την έχω πάρει για να έχω γνώμη. Δεν έκανε πρωκτικό στα 150 και όλοι έλεγαν καλά λόγια. Έχει τάξει οτι θα επιστρέψει. Μάλλον εκοψε έλεγαν για το οτι βρήκε χορηγάρα. :lol: Γουστάρω να γυρίσει με 250 φουλ μενού να πέσει γέλιο.

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-04 18:34:50

Θέμα: Φρι φακ και μελη

Δημοσίευση: οπως πολυ σωστα λεει και ο @"Malibu"  ενα μεγαλο ποσοστο που κραζει δεν εχει παει καν θα σου δωσω ενα χαρακτηριστικο παραδειγμα και κρινε μονος σου οταν ανεβασαν την Αλεξία στο cga  την ζητησα η κοπελα στο κεντρο μου ειπε οτι θα ξεκινησει απο την επομενη εβδομαδα κι οτι την ανεβασαν νωρις σαν πρακτικη που εχουν να την βλεπει πρωτα ο κοσμος Ε λοιπον στους μπου-ληδες ανεβηκε κριτικη :tooth: και η κοπελα δεν ειχε ξεκινησει την δουλεια ακομα Εγω αν δεν δω με τα ματια ου δεν πιστευω κανεναν (σχεδον κανεναν για να ειμαι ακριβης) Αυτο μόνο; Πέφτει πολύ μούφα στους μπού-ληδες. Εδώ ρε είχε διακόψει η στουντιακή υπερμουνάρα Καταλέγια κι ακόμα έγραφαν ότι είναι εκεί κι ανέβαζαν και κριτικές ορισμένοι. Μέχρι και στα μασάζ έλεγαν για κάποιες οτι ειναι εκεί κι έλειπαν Για να μην πω ότι έγραφαν πως έκαναν ντουζ σε μέρη που δεν έχει ντουζιέρες.   :D

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-04 18:38:56

Θέμα: Τιμή Incall

Δημοσίευση: Ειχα μιλησει μαζι της αλλα για καποιο λογω δεν βρεθηκαμε  ηθελε μονο κεντρο νομιζω Αν θυμαμαι καλα ειχε οντως σειρά προτίμησης στα ξενοδοχεια. Την πετυχες στα 120; γοατι μολις εβγαλε ανακοινωση για 150, ακολουθησε σχολιασμός απο πολλους και μετά την εκανε.

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-04 22:02:03

Θέμα: Τιμή Incall

Δημοσίευση: Νομιζω 150  Την παρακολουθουσα πριν ανοιξε το θρεντ που το ειχε λιγοτερο αλλα μιλησα αρκετα αργοτερα οταν πεφταν βροχη οι αποθεωτικες κριτικες  και τα δυωρα Οντως τρελλή σποθέωση. Σημειωνω οτι δεν ειχε καρτέλα κριτικών. Αυτο θεωρείται αρνητικό. Κατά τα αλλα ειχε πολύ κόσμο. Πιθανόν να άξιζε τελικα.

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-04 22:14:49

Θέμα: Τιμή Incall

Δημοσίευση: α καλα οσον αφορα αγαπουληδες με ανεξαρτητες αστο δες Κλέιω Ποια Κλειώ; ειχε αρκετες   :lol: Πέραν της πλάκας πιστεύω οτι το μεγαλύτερο νταβαντούρι με cg ειχε γίνει με Βερόνικα. Η μητέρα των μαχών. Πραγματικός σκοτωμός. Στο τέλος πέταξαν και κατι βιντεο όπως εκείνο που έγλυφε  μια σαγιονάρα η κοντη και ειχε γίνει σεισμός. Ειχε όμως φοβερή πέραση. Είχε κανει και παρτούζα με Νάγια αν δεν με απαταει η μνημη μου με πελάτη. Στο τέλος είχε γραφτει κολυμβητηριο κι ελεγε αντε γεια αλλα ολο μέσα ηταν κι εγραφε (αν εγραφε αυτή). Το πως εκαναν οι μπού-ληδες δεν λεγεται.  :lol:

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-04 22:28:04

Θέμα: Τιμή Incall

Δημοσίευση: Η βερονικα ηθελε να γνωρισει τη ναγια με ολα αυτα που ειχε ακουσει , μου το ειχε πει η ιδια  αμμα την ξερω  και της ειπα ναι  :xaxa: Και τώρα κρατήσου. Το είχε παει 250 τιμή ανά ώρα και εκλειναν για ωρες. Φοβερός ανταγωνισμός μεταξύ τους. Όντως ειχε ζητηση. Κωλο δεν έδινε. Άλλοι λένε οτι έδινε. Το τι χαμός ειχε γίνει δεν λεγεται. Τι σου είναι η διαφήμιση. Το απίατευτο οτι η τυπισσα ειχα βαλει μια απλή αγγελιά στο πουθενά, την βρηκε ένας της κατηγορίας μπουρδέλων κι επειδή είχε απηχηση στις ενημερωσεις του, εδωσαν βαση στην κριτική του, πηγαν καποιοι, εμειναν ολοι ευχαριστημένοι με 80 ευρώ (τόσα ζητούσε αν θυμάμαι) και πεταξε γρήγορα στα ουράνια η δεσποινις Βερονικα 20.   :D

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-04 23:10:48

Θέμα: Γερνάμε ρε μάγκες ή παίζει κάτι άλλο;

Δημοσίευση: γινετε οντως τριπλεξ στο πουτσο; μας τρλαρεις; Πρώτον να ευχαριστήσω τον γίγαντα σντμίν που συνένωσε το παλιό μου νικ (Noah)  με το τωρινό.  Στο θέμα τώρα...όντως υπάρχει τριπλεξ πέους. Μέγιστης αξίας εξέταση. Στον στήνουν πέτρα με βοήθημα (όχι καμιά ξεβράκωτη)  :lol:  και καταγράφουν τα πάντα. Μάγκες για μια ώρα και βάλε η πούτσα σας θα είναι πέτρα. Λογικά οσο περνούν τα χρόνια ή θα πάμε ή θα βολευτούμε με πιο μελάτη ψωλή. Τσεκάρετε επίσης ζάχαρο και κάντε γενικες εξετάσεις. Και ένα κόλπο. Αν η πούτσα σας όταν γαματε κι αλλάζετε στάση, πέφτει, τότε έχετε ξεκινησει για πρόβλημα Η φυσιολογική κσυλωμενη σκμαία πουτσα όταν αλλάζει στάση παραμένει πέτρα.

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-04 23:48:31

Θέμα: Τιμή Incall

Δημοσίευση: Ακριβο χόμπι οι βίζιτες όπως και να εχει Ακριβό, έγινε ακριβότερο και πλέον πάμε όταν μπορούμε. Κατάντια του Έλληνα!

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-04 23:53:17

Θέμα: πράγματα που είχαμε όταν μεγαλώναμε και δεν υπάρχουν πλέον

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-05 00:13:44

Θέμα: πράγματα που είχαμε όταν μεγαλώναμε και δεν υπάρχουν πλέον

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-05 00:16:01

Θέμα: πράγματα που είχαμε όταν μεγαλώναμε και δεν υπάρχουν πλέον

Δημοσίευση: Τηλεκαρτες νομιζω υπαρχουν ακομα Σχεδόν καμία σε στυλ ημιθάλαμο και τηλεφωνικοί θάλαμοι τελειωτικό μηδέν δυστυχώς.

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-05 00:17:47

Θέμα: πράγματα που είχαμε όταν μεγαλώναμε και δεν υπάρχουν πλέον

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-05 00:20:26

Θέμα: πράγματα που είχαμε όταν μεγαλώναμε και δεν υπάρχουν πλέον

Δημοσίευση: Καρτοτηλέφωνο βρίσκεις δύσκολα. Όντως. Τηλεκάρτες βρίσκεις, ημιθαλάμους και θαλάμους που ειναι; τους έφαγε η μαρμάγκα.

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-05 00:22:41

Θέμα: πράγματα που είχαμε όταν μεγαλώναμε και δεν υπάρχουν πλέον

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-05 00:31:08

Θέμα: πράγματα που είχαμε όταν μεγαλώναμε και δεν υπάρχουν πλέον

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-05 00:33:35

Θέμα: πράγματα που είχαμε όταν μεγαλώναμε και δεν υπάρχουν πλέον

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-05 00:49:10

Θέμα: πράγματα που είχαμε όταν μεγαλώναμε και δεν υπάρχουν πλέον

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-05 00:50:32

Θέμα: πράγματα που είχαμε όταν μεγαλώναμε και δεν υπάρχουν πλέον

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-05 00:53:11

Θέμα: πράγματα που είχαμε όταν μεγαλώναμε και δεν υπάρχουν πλέον

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-05 00:55:24

Θέμα: Γερνάμε ρε μάγκες ή παίζει κάτι άλλο;

Δημοσίευση: Οσο μεγαλώνουμε, πέφτει η απόδοση στην στύση. Το τρίπλεξ ψωλής δεν είνσι λυση αλλά εξέταση  Δείχνει τι φταιει κτλ. Ευχομαι να μην φτασουμε στο πρόβλημα. Τώρα κάτι μεσοβέζικες λύσεις με χάπια δεν θεωρουνται κι οι καλύτερες. Ξερετε πόσα νέα παιδιά ντοπάρονται με παπάτζες για να βγουν εραστάρες; είναι δυνατον 20άρηδες κι 25άρηδες να χαπακώνονται; επικρατεί ένας ανταγωνισμός μεταξύ ανδρών τελειως λάθος. Η χρυσή τομή είναι εξετάσεις, προσοχή στην διατροφή, τσιγάρο οχι, ζάχαρη οχι, αλάτι απειροελάχιστο, περπατημα απειρο. Μπορει το περπατημα να φαινεται αστείο σαν ασκηση αλλα διαφερει του τρεξίματος και του γυμναστηρίου. Εινσι πιο χρήσιμο. Και βεβαια μακριά απο στενοχώριες  Δυσκολο αλλά τι να κάνουμε; έχει γινει πολύ δύσκολη η ζωή όλο σκοτούρες.

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-05 19:13:43

Θέμα: Γερνάμε ρε μάγκες ή παίζει κάτι άλλο;

Δημοσίευση: τα εμβόλια θα φταίνε! Αχα Μετα τα εμβόλια πάντως, πολύ κόσμος απόκτησε προβλήματα διαφορων κατηγοριών. Θεωρίας συνομωσιας λένε ότι στα τοσα δις δοσεις καποιες ήταν πλασέμπο (μούφα) κσι κάποιες με άγνωστες ουσιές που (ετσι κι αλλιώς) δεν εχουν γινει γνωστές.

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-05 19:20:42

Θέμα: Ξεβράστηκαν σκουλήκια «πέη» στη Καλιφόρνια

Δημοσίευση: Και πέρσι έγινε το ίδιο αλλού αλλά με μεγαλύτερα ψαροψώλια.  Έρχεται το τέλος!  :corana:

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-05 19:58:24

Θέμα: Ερωτας σχέση Ιερόδουλης - Πελάτη . . .

Δημοσίευση: κακά τα ψέμματα οι περισσότεροι έχουμε ερθει πιο κοντα με κορίτσια του χώρου, 'οπως επίσης θα θέλαμε να τις έχουμε για σχέση και ας μη το παραδεχόμαστε. γυναίκες είναι και αυτές έχουν δικαίωμα να αγαπηθούν κι εχω γνωρισει πολύ πιο κάθώς πρέπει κορίτσια στην ψυχή από τον "καλό" κόσμο προσωπικά δε θα είχα κανένα θέμα, η δουλειά είναι δουλειά και η ζωή ζωή. αρκεί μαζί σου να είναι σωστή, τη δουλειά δεν θα  τη κάνει για πάντα και δε θαμαι εγώ να την κρίνω γιατί το κάνει. δε ξέρουμε τι κρύβει ο καθένας. Η λογικη σε αυτά ειναι η μόνη βιώσιμη λύση. Τα λεφτα της πορνης τα θέλουν όλοι αλλά την πόρνη κανείς. Αυτο το λένε κι οι ίδιες.  :lol: Αν πάλι κινηθούν ολα οκ χωρίς φράγκα στην μέση ποια πόρνη θα δεχθεί να πηδιέται με άλλους αλλά κι εμείς με άλλες; ΚΑΜΙΑ! Τελοσπάντων, εγώ είμαι υπέρ τέτοιων σχεσεων αν δεχτούν να πηδάς άλλες γυναίκες (το παραμύθι ότι δουλεύει και εγώ θα γαμάω μόνο αυτή δεν το αγοράζω) αλλά να εχεις άντερα. Δηλαδή να εισαι με κάποια και να μην σε απασχολεί τίποτα επειδή μπορεις να διαχειριατείς τέτοια καταστααη. Δηλαδη να βάλεις πάγιο εξαρχής ότι ολα γραμμένα, ότι θα γαμιέται κτλ και να παραμείνεις έτσι. Με αυτον τον τρόπο μόνο επιβώνει το πράγμα. Οτιδήποτε αλλο είναι υποχωρητικό, άχρηστο, δυσλειτουργικό και ανώφελο.  ;)

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-06 22:37:18

Θέμα: Είναι ή όχι απάτη τα τζόκερ, καζίνο κτλ του τζόγου;

Δημοσίευση: Πειτε κι αιτιολογείστε αν θέλετε.

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-06 23:45:34

Θέμα: Είναι ή όχι απάτη τα τζόκερ, καζίνο κτλ του τζόγου;

Δημοσίευση: Για μενα στο τζοκερ πολλά πράγματα δεν πάνε καλά. Δεν ειναι μόνο η παπάτζα ότι δεν εμφανίζονται νικητές με το προσχημα ότι κινδυνεύει η ζωη  τους (στο εξωτερικό εμφανίζονται), δεν είναι μόνο οτι δεν υπαρχει λογική οταν βγαίνει τζακ ποτ που το μεταφέρουν κι αυγατίζει γιορτές και καλοκαίρι αντί να κατεβάσουν τα λεφτά στις άλλες κατηγορίες αφού ισχυρίζονται οτι θέλουν να τα δωσουν. Είναι και το ότι η μηχανή κληρωσης δεν απορροφά τα νικητήρια μπαλάκια σε συγκεκριμένο χρονικό διάστημα κάθε φορά. Δηλαδή την μία μπορεί να τραβήξει ένα μπαλάκι σε 8 δευτερόλεπτα, την επόμενη σε 4 δευτερόλεπτα, την τρίτη σε 6 δευτερόλεπτα και πάει λέγοντας. Αυτό είναι τουλάχιστον περίεργο - μην πω ύποπτο. Κανονικά πρεπει να τραβάει μπαλάκι κάθε φορά στο ίδιο χρονικό διάστημα. Δικαιούμαστε να πιστεύουμε οτι η απορρόφηση είναι προσχεδιασμένη κι η μηχανή περιμένει τα "μιλημένα" μπαλάκια να περάσουν απο την περιοχή απορρόφησης. 

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-07 00:34:04


Forum Tasks