Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές του Kalikatzaros

Featured Image for Louiza
LouizaStudio L Amour
Τι να πω πρωινή επίσκεψη με την Λουίζα ήμουν με ένα συναγωνιστή στο σαλόνι και περιμένουμε να σαλοναρει. Έδωσα 100 για φουλ και μπαίνουμε και οι 2 μέσα έρχεται ευγενικά και μου λέει σε πειράζει να πάω στο δίπλα να τον τελειώσω σε χρόνο ντε τε για να καθίσω με σένα. Μπαίνει μέσα στο διπλανό δωμάτιο και έβαλα αυτί στο προσκέφαλο του κρεβατιού άκουγα τα φτυσιματα και τα αχ βαχ και έλεγε προστυχολογα και με έφτιαχνε είχα γίνει πέτρα. Ακούω τον άλλο να την γαμαει και να φωνάζει σκίσε με και άλλα διάφορα και γέμισε με με το σπερμα ήμουν έτοιμος να τραβήξω μαλάκια άλλα κρατήθηκα. Τελείωσε ο άλλος και η κοπέλα βγήκε πήγε για ντουζ και ήρθε σε μένα. Την αρπάζω από την πόρτα και την γλύφω στα όρθια και άρχισε να καβλωνει.... την πάω στο κρεβάτι και έγλυψα την σουφρα της. Έβαλα γλώσσα μέσα βαθιά της και στο μουνι και λίγο δάχτυλό όπου έχυσε.  Μου έκανε ένα ακαποτο τσιμπουκι βαθιά τον πήρε και της λέω έλα θα εκραγω μέσα στο στόμα σου είχα 3 μέρες να το κάνω και είχαν γεμίσει σπερμα τα @@@. Κάνει και ένα καραμελωμα στα @@ και ανεβαίνει από πάνω μου όπου ένιωσα το ζεστό μουνι της την γαμησα έτσι για ένα 10 λεπτό και της λέω έλα στα 4 γιατί θα χυσω και το νιώθω και για πότε πήρε θέση με ωραίο σπάσιμο της μέσης όπου της τον καρφωνα μέσα έξω και να αφήνει σαν πριτς. Σε μια στιγμή της χαϊδεύω την σουφρα με την πουτσα και λίγο εσπρωξα και μου είπε θέλω πολύ να που τον καρφωσεις εκεί αλλά δεν κάνω πρωκτικο μετά μπήκα στο μουνι της πάλι και έλεγε γαμα με με την μεγάλη πουτσα σου και της λέω θα χυσω μέσα και είπε χυστην μουνα μου και τελείωσα. Το καλό είναι ότι δεν τραβήχτηκε και μου είπε πόσο σπερμα είχες μέσα στις @@@ καβλιαρη μου. Μου έδωσε ένα φιλί στο στόμα και έφυγεΣίγουρα θα την τιμήσω ξανά. Στανταρακι κανονικότατο ούτε κοιτούσε το ρολόι ούτε τίποτα ούτε παραπονέθηκε 

10.00

Featured Image for Άννα110
Άννα110 Studio L Amour
Η Άννα ήταν και θα είναι μια από τις καλύτερες κοπέλες που έκαναν εμφάνιση. Όποιος ξέρει κάτι αν κάνει ακόμα ραντεβού ας ενημερώσει. Είχαμε μερικές ακυρώσεις στα ραντεβού από μεριάς της αλλά όταν βρισκόμουν μαζί της ήταν πολύ καλή. Την είχα πάρει ταυτόχρονα με συναγωνιστή και έδωσε ρεσιτάλ το γούσταρε πολύ ειδικά από κωλο. Για μένα ήταν πολύ καλη

9.33

Featured Image for Katy
KatyStudio Deluxe
Αυτό το κορίτσι ήταν κορυφή όσοι την ξέρετε. Είχε ουρά από κόσμο. Πανέμορφο κορίτσι που άφηνε να βάζεις δάχτυλα μέσα της μπροστά και πίσω. Πολύ καθαρή και Είχε πάντα διάθεση ήξερε ότι ήταν τοπ και γι αυτό πήγαινα μαζί της. Πιπα εξαιρετική και παίχτηκε μια στάση στα 4 που είχα θέαμα το όμορφο κωλο της. Κρίμα που δεν το έδινε...Γύρνα πίσω Katy

9.83

Featured Image for Kiara
KiaraStudio Κηφισού 30
Να σώσω μερικούς από εμφάνιση σκίζει αλλά σε υπηρεσίες κάτω του μετρίου. Πιπα αδιάφορη χωρίς οπτική επαφή με το παρτενέρ. Πέρασμα σκούφο άγαρμπα. Με το ζόρι τελείωσα. Καλύτερα να τα έπαιζα σε στοίχημα ώστε να είχα κουβά ακόμα τα κλαίω τα λεφτά που ξόδεψα για την συγκεκριμένη 

4.67

Featured Image for Nicole
NicoleStudio Κηφισού 30
Την είχα σταμπάρει αρκετό καιρό αλλά δεν τύχαινε το ωράριο δεν με βόλευε αλλά σήμερα βρέθηκα μαζί της. Καθαρό το κορίτσι θέλει να περάσεις καλά το οποίο φάνηκε από την πρώτη στιγμή που εισήλθε στο δωμάτιο του Πρίαμο Ηλιούπολη και αμέσως έδωσε φιλί με γλώσσα παρακαλώ ... Δεν ζήτησε τα χρήματα εξαρχής θετικό αυτο και στο τέλος με ευχαρίστησε που περάσαμε μια ώρα μαζί ευχάριστα. Στα του σεξ πολύ καλή κραυγές τόσο όσο όχι ψέματα. 69 παίχτηκε και δέχτηκε και δάχτυλα και στις 2 τρυπουλες. Τις περιποιηθηκα καλά που εχυσε κανονικά. Τζελ καθόλου αίσθηση μέσα της ωραία και ζεστά. 2 γύροι παίχτηκαν μια τα έριξα στο στόμα και η δεύτερη κατάθεση εντός της εννοείται στο σκουφάκι.GFE εμπειρία και vfm

9.17

Featured Image for Κλεοπάτρα
ΚλεοπάτραMagic Girls
Καλησπέρα έτυχε και πήρα την Κλεοπάτρα μιας και Αριανα δεν ήταν διαθέσιμη.Η κοπέλα είναι στα 26 όπως μου φάνηκε από υπηρεσίες καλούτσικες αλλά θέλει βελτίωση σε πολλά σημεία πιπα στησίματος και λίγο να μειώσει τα βογγηυτα που σε ξεκαυβλουν. Στα 4 λίγο δύσκολη τραβιοταν να μην έχεις πλήρη διείσδυσηΓια δεύτερη φορά ίσως αλλά μετά από πολύ καιρό αν διορθώσει τα παραπάνω 

7.67

Featured Image for Marilyn Monroe
Marilyn MonroeStudio L Amour
Πολύ όμορφη κοπέλα και πηρα με πρόγραμμα  με κωλο και 69. Τέλεια πιπα ακα και το 69 φοβερό. Την πήρα στα 4 μόνο ποτέ νινί πότε κωλο. Δυνατά την σφυροκοπησα μέχρι που τελείωσα μέσα στο κωλο της.Τ8υμπανε

7.67

Featured Image for Άρτεμις
ΆρτεμιςStudio Μελαντίας 50
Πήρα την Άρτεμις με πρόγραμμα 69 και την απόλαυσα όσο δεν μπορούσα. Να είναι η μαδαμ Καρολίνα ακα  Μινα σαμπανη καλά για τα κομμάτια που φέρνει από τα μέρη της Σκοδρα. Ωραίες οι Αλβανίας και η Μαρίνα από το Ελβασανι επίσης. Τρελάθηκε με την γραμμή που είχε χαμηλά ότι πιο όμορφο έχω δει. Σεξ οκ πιπα καλή. Αν θα πήγαινα ναι αλλά να ρίξουν τις τιμές τς στουντιο 

7.33

Featured Image for Ιωάννα 34
Ιωάννα 34Ανεξάρτητες Βίζιτες
Η Ιωάννα είναι και θα είναι μια από τις vfm επιλογές και σε υπηρεσίες επίσης. Φοβερό κορίτσι με πολύ ωραία στησιματα ειδικά στα 4 και κυριολεκτικά το ευχαριστιεται όσο ο πελάτης αυτή την εντύπωση μου έδωσε. 2 γύροι σε μια ώρα και πίσω πόρτα. Έμεινα πολύ ευχαριστημένος και θα κανονίσω σύντομα ξανά μόλις γυρίσει 

9.33