Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Louiza  (Studio L Amour)

Κριτικές Χρηστών

Kalikatzaros AvatarKalikatzarosΜηνύματα: 176 Κριτικές: 9

Ιστορίες: 0

Λουίζα σκέτη γκαβλα Αξιολόγηση: 10.00 — 21/02/2023 - 13:41
Λουίζα σκέτη γκαβλα Αξιολόγηση: 10.00 — 21/02/2023 - 13:41

Τι να πω πρωινή επίσκεψη με την Λουίζα ήμουν με ένα συναγωνιστή στο σαλόνι και περιμένουμε να σαλοναρει. Έδωσα 100 για φουλ και μπαίνουμε και οι 2 μέσα έρχεται ευγενικά και μου λέει σε πειράζει να πάω στο δίπλα να τον τελειώσω σε χρόνο ντε τε για να καθίσω με σένα. Μπαίνει μέσα στο διπλανό δωμάτιο και έβαλα αυτί στο προσκέφαλο του κρεβατιού άκουγα τα φτυσιματα και τα αχ βαχ και έλεγε προστυχολογα και με έφτιαχνε είχα γίνει πέτρα. Ακούω τον άλλο να την γαμαει και να φωνάζει σκίσε με και άλλα διάφορα και γέμισε με με το σπερμα ήμουν έτοιμος να τραβήξω μαλάκια άλλα κρατήθηκα. Τελείωσε ο άλλος και η κοπέλα βγήκε πήγε για ντουζ και ήρθε σε μένα. Την αρπάζω από την πόρτα και την γλύφω στα όρθια και άρχισε να καβλωνει.... την πάω στο κρεβάτι και έγλυψα την σουφρα της. Έβαλα γλώσσα μέσα βαθιά της και στο μουνι και λίγο δάχτυλό όπου έχυσε.  Μου έκανε ένα ακαποτο τσιμπουκι βαθιά τον πήρε και της λέω έλα θα εκραγω μέσα στο στόμα σου είχα 3 μέρες να το κάνω και είχαν γεμίσει σπερμα τα @@@. Κάνει και ένα καραμελωμα στα @@ και ανεβαίνει από πάνω μου όπου ένιωσα το ζεστό μουνι της την γαμησα έτσι για ένα 10 λεπτό και της λέω έλα στα 4 γιατί θα χυσω και το νιώθω και για πότε πήρε θέση με ωραίο σπάσιμο της μέσης όπου της τον καρφωνα μέσα έξω και να αφήνει σαν πριτς. Σε μια στιγμή της χαϊδεύω την σουφρα με την πουτσα και λίγο εσπρωξα και μου είπε θέλω πολύ να που τον καρφωσεις εκεί αλλά δεν κάνω πρωκτικο μετά μπήκα στο μουνι της πάλι και έλεγε γαμα με με την μεγάλη πουτσα σου και της λέω θα χυσω μέσα και είπε χυστην μουνα μου και τελείωσα. Το καλό είναι ότι δεν τραβήχτηκε και μου είπε πόσο σπερμα είχες μέσα στις @@@ καβλιαρη μου. Μου έδωσε ένα φιλί στο στόμα και έφυγε

Σίγουρα θα την τιμήσω ξανά. Στανταρακι κανονικότατο ούτε κοιτούσε το ρολόι ούτε τίποτα ούτε παραπονέθηκε 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 100
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
Στήθος Φυσικό
Υπηρεσίες 69
Στοματικό
Στοματικό χωρίς προφύλαξη
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Rigo AvatarRigoΜηνύματα: 48 Κριτικές: 13

Ιστορίες: 0

Σημερινή επίσκεψη στο λαμουρ η Λουίζα Αξιολόγηση: 2.20 — 08/02/2022 - 18:31
Σημερινή επίσκεψη στο λαμουρ η Λουίζα Αξιολόγηση: 2.20 — 08/02/2022 - 18:31
Σημερινή επίσκεψη στο λαμουρ η Λουίζα από πρόσωπο μέτρια πήρα φουλ πρόγραμμα και θέλω να πω ότι βαριόταν δεν είχε κέφι δεν ξέρω τι..... Σε αυτή την αλυσίδα πάντα αργούν οι κοπέλες... πιπα με χέρι ακα λεπτού μετά 69 με χτύπησε μια απαίσια μυρωδιά. Και καλά έκανε ντουζάκι δεν νομίζω... η τσατσά ενοχλητική ανέβασε την ένταση της μουσικής στο 10 λεπτό και μετά χτυπούσε πόρτα μεγάλο φάουλ. Συνολικό διάρκεια 14 λεπτά ενώ ήταν 30 λεπτά μασάζ ούτε καν σηκώθηκε και έφυγε ξινή
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Dondonald AvatarDondonaldΜηνύματα: 3 Κριτικές: 2

Ιστορίες: 0

Καλησπέρα φίλοι, Επίσκεψη ήταν 25/10/21 Έχοντας πολλές καβλες Αξιολόγηση: 1.20 — 17/01/2022 - 14:46
Καλησπέρα φίλοι, Επίσκεψη ήταν 25/10/21 Έχοντας πολλές καβλες Αξιολόγηση: 1.20 — 17/01/2022 - 14:46
Καλησπέρα φίλοι, Επίσκεψη ήταν 25/10/21 Έχοντας πολλές καβλες είπα να περάσω από το στούντιο αυτό . Είχα βάλει στο μάτι την Λουίζα εδώ και καιρό και ευτυχώς την πέτυχα. Είχα πάει πρώτος. Ανεβαίνω πάνω και μου λέει η τσατσά ότι δεν έχει έρθει και της λέω ποτέ θα έρθει η Λουίζα. Απαντάει με ένα ύφος σε κανένα μισάωρο. Περίμενα πιο πέρα και κατά τις 11 εμφανίστηκε με ένα ταξί από κάτω την είδα γρήγορα και χώθηκα και εγώ από πίσω της στο σαλόνι . Η τσα μου είπε τα προγράμματα και πήρα το φουλ 100 που είναι μισάωρο. Άργησε να έρθει η κοπέλα μέσα στο δωμάτιο και ήταν ένας τυπάς στο χώρο που κάθονται τα κορίτσια και του έσκασε ένα γλωσσοφιλο. Μπορεί να ήταν ο φίλος της δεν με νοιάζει. Μπαίνει μέσα και ρωτάει τα κλασσικά πως σε λένε από που είσαι αν έχουμε βρεθεί κτλ κτλ. Στο κυρίως τώρα πιπα χωρίς σκουφάκι μόνο ένα λεπτό με το σταγονόμετρο. Μετά εγώ την περιποιηθηκα χαμηλά μόνο εγώ έκανα παιχνίδι στο chatte. Έκατσα κάτω και τον πήρε ξανά για ένα λεπτό χωρίς ιδιαίτερη περιποίηση στα @@ και πέρασε σκουφάκι. Με ρώτησε πως θέλω να την πάρω και μου της λέω στα 4. Πέταξε μια ατάκα η αγαπημένη μου στάση και ξεκίνησε το σεξ. Φώναζε πάρα πολύ και υπερβολικά ψεύτικα, ναι σκισ'το κτλ. Κατέθεσα μέσα της και αυτή μετά είπε ωραία ώρα για καφεδάκι είδα το ρολόι της και σηκώθηκε στο 12 λεπτό. Μασάζ δεν παίχτηκε. Δυστυχώς έχουν δίκιο οι άλλοι για την συγκεκριμένη αλυσίδα. Γιατί τόση βιασύνη δεν το καταλαβαίνω. Ελπίζω να μην σας κούρασα και ας γυρίσω στα παλιά μέρη
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks