Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Link: Προβολή
  • Κριτικές: 8
  • Προβολές: 101

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Giorgoskon AvatarGiorgoskonΜηνύματα: 194 Κριτικές: 6

Ιστορίες: 0

Νικόλ στο ρελαντί Αξιολόγηση: 8.33 — 29/04/2024 - 15:15
Νικόλ στο ρελαντί Αξιολόγηση: 8.33 — 29/04/2024 - 15:15

Νικολ λοιπόν. Γνωστή κοπέλα στα του χώρου. την πήρα γιατί μου άρεσαν οι φώτος και επειδή βόλεύει που πάει μεταμόρφωση. Την έχω πάρει συνολικά 3 φορές, εκ των οποίον καλύτερη ήταν η πρώτη.

 

Η νικόλο λοιπόν ειναι νεα μωρό νεαρό, με σώμα ακριβώς όπως στιςφώτος με τρελό κωλαράκι. Είναι πολύ φιλική ωστόσο έχει ένα μάγκικο-βαριεστημένο ύφος. Την πρώτη φορά που την είδα έφερε φόρεμα, κάλτσες, τακούνι και κάναμε προνοσταρικό γαμήσι. σφαλιάρες κώλο, ελαφτύ τράβηγμα μαλλί, mouthfuck, sex στα όρθια, το μωρό δεν κώλωσε πουθενά! 

 

Την δεύτερη φορά καύλωσα έυκολα οπότε το μωρό δεν κατέβαλε ιδιαίτερη προσπάθεια, επειδή και εγώ ψιλοξενέρωσα έχυσα μόνο με πίπα και κατάθεσα στο στοματάκι της

 

Στο τρίτο ραντεβού ήταν κάτι ενδιάμεσο, είχαμε σφαλιάρες στο κωλαράκι της και ένα μέτριο επιπέδου σεξ.

 

πρωτοβουλίες γενικά δεν παίρνει, μόνο ακολουθεί και το πάει τόσο, όσο χρειάζεται, σβηστά, γιαυτό και ο τίτλος!

 

Για εμένα πρόκειται μια "ευκολη" λύση στα βόρεια, ωστόσο θα κανόνιζα να την δω πλέον μόνο αν ειχα πολλές καύλες και ήθελα να ξεκαυλώσω με ένα ωραίο κορμάκι στα 100€ χωρίς ωστόσο να περιμένω πολλά πολλά.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 100
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο στήθος
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Όχι
Στήθος Σιλικονάτο
Τατουάζ Αρκετά
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Ted07 AvatarTed07Μηνύματα: 7 Κριτικές: 1

Ιστορίες: 0

Νικ(ολική) ικανοποίηση Αξιολόγηση: 9.50 — 14/01/2023 - 22:10
Νικ(ολική) ικανοποίηση Αξιολόγηση: 9.50 — 14/01/2023 - 22:10

Συνάντηση με την Νικόλ σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας. Χαιρετισμός με φιλί. Πηγαίνει στο ντουζ για ένα γρήγορο φρεσκαρισμα και το μωρό μου έρχεται καθαρό. Αρχίζουμε κάποια προκαταρκτικά, χαιδεματα, έρχονται και τα γλωσσοφιλα. Άρχισε να μου σηκώνεται. Της τον δίνω  στο στόμα και αρχίζει τότε μια πίπα απίθανη. Τη σταματώ μετά από λίγο σε σταση 69, γιατί ήθελα και γω να την περιποιηθώ. Το μουνάκι της μοσχομυριστό και δέχτηκε και δάκτυλα και στις δύο τρυπούλες και τότε άρχισαν κάποιες κραυγουλες από τη μεριά της. Καυλωμενοι και οι δυο  βάζω λάστιχο και την παίρνω στα 4 πιάνοντας της μια στα βυζιά μια στα μαλλιά και δίνοντας σφαλιαριτσες στο κωλαράκι της. Άντεξε δυνατό σφυροκόπημα και μετά έτοιμος να της δώσω τα καταθέτω στο γλυκό στοματακι της. Κρατώντας το υλικό στο στόμα της μου σκάει ένα χαμόγελο ότι αποστολή επιτευχθεί και τα φτύνει στο μπάνιο. Δεύτερος γύρος δεν υπήρχε γιατί έχυσα αρκετά και αισθανομουν οκ. Άριστη στα social . Στο επανιδείν Νικόλ μου. Είσαι υπέροχη 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 120
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ακριβείς
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Τατουάζ Πολλά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Kalikatzaros AvatarKalikatzarosΜηνύματα: 176 Κριτικές: 9

Ιστορίες: 0

Καθαρό μωρό Αξιολόγηση: 9.17 — 14/01/2023 - 18:09
Καθαρό μωρό Αξιολόγηση: 9.17 — 14/01/2023 - 18:09

Την είχα σταμπάρει αρκετό καιρό αλλά δεν τύχαινε το ωράριο δεν με βόλευε αλλά σήμερα βρέθηκα μαζί της. Καθαρό το κορίτσι θέλει να περάσεις καλά το οποίο φάνηκε από την πρώτη στιγμή που εισήλθε στο δωμάτιο του Πρίαμο Ηλιούπολη και αμέσως έδωσε φιλί με γλώσσα παρακαλώ ... Δεν ζήτησε τα χρήματα εξαρχής θετικό αυτο και στο τέλος με ευχαρίστησε που περάσαμε μια ώρα μαζί ευχάριστα. Στα του σεξ πολύ καλή κραυγές τόσο όσο όχι ψέματα. 69 παίχτηκε και δέχτηκε και δάχτυλα και στις 2 τρυπουλες. Τις περιποιηθηκα καλά που εχυσε κανονικά. Τζελ καθόλου αίσθηση μέσα της ωραία και ζεστά. 2 γύροι παίχτηκαν μια τα έριξα στο στόμα και η δεύτερη κατάθεση εντός της εννοείται στο σκουφάκι.


GFE εμπειρία και vfm

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 120
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Τατουάζ Αρκετά
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

Ιστορίες: 0

Νικολ Αξιολόγηση: 8.00 — 14/01/2023 - 13:05
Νικολ Αξιολόγηση: 8.00 — 14/01/2023 - 13:05

Λοιπόν Νικόλ

Το ραντεβου μαζι της κλειστηκε γρηγορα για Πριαμο Παγκρατι αλλα η κοπελα μας, αργησε αρκετα να ερθει
Αφου οταν ηρθε και φρεσκαριστηκε ήρθε στο κρεββατι, Φιλιά και Πεταχτά στην αρχή μετά σιγά-σιγά έμπαινε η γλώσσα μέσα πίπα καλή με πολύ σάλιο  και λίγο δόντι έγλειφε αρχίδια ωραία Λοιπόν πρώτος γύρος πολύ σφυροκόπημα πολλές κραυγές εκ μέρους της την είχα κομπρεσέρ 20 λεπτά και μετά την πότισα με σπέρμα τα πήρε στο στόμα τα κράταγε με  το χέρι πήγε τουαλέτα και ξεπλύθηκε μετά ήρθε πιάσαμε λίγο την κουβέντα

η πούτσα πέτρα πάλι της λέω δεν θέλω να συζητήσουμε άλλο gelburda Να αρχίζει μια πίπα από άλλο πλανήτη εκεί έγινε το μοιραίο

Ντίνγκ μήνυμα η γυναίκα

η πούτσα σε δευτερόλεπτα έπεσε κατευθείαν

μου λέει τι έγινε έκανε κάτι της λέω τίποτα είδα κάτι στην τηλεόραση και μου κίνησε την περιέργεια τι να της ελεγα;

γέλασα από μέσα μου μετά που να σηκωθεί πούτσα δε σηκωνότανε

κάτσαμε λίγο είδα το μήνυμα που μου εστειλε η γυναικα ηταν κατι ασχετο και όπως την βλέπω έτσι που κάθομαι με το κινητό Τσουυυπ πέτρα πάλι πούτσα

της τον δινω στο  στόμα την αρχίσω ιεραποστολικό κανά δεκάλεπτο Ασταμάτητο και μετά την παίρνω λίγο στα όρθια και μετά την εχυσα την κοιλιά Εντωμεταξύ την δεύτερη φορά χύσαμε και οι δύο ταυτόχρονα μούσκεμα τα σεντόνια top επιλογή

Αν εξαιρεσεις οτι αργισε και οτι στο ημιχρονο μου εστειλε μυνημα η γυναικα κατα τα αλλα ολα καλα

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 120
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Σιλικονάτο
Τατουάζ Αρκετά
Αξιοπιστία γραφείου Μέτρια (είχε καθυστέρηση το ραντεβού)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Tonis690 AvatarTonis690Μηνύματα: 0 Κριτικές: 1

Ιστορίες: 0

ΘΕΑ Αξιολόγηση: 10.00 — 12/01/2023 - 00:07
ΘΕΑ Αξιολόγηση: 10.00 — 12/01/2023 - 00:07

Συνάντηση  με την Νικόλ. Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα με 2-3 μηνύματα στο viber. Ανοίγω και βλέπω το μωρό φτυστή όπως είναι στις φωτογραφίες. Αφού έκανε ένα ντουζακι με παίρνει μια πίπα για σεμινάριο. Με πολλά φτυσίματα,επιθετική,γλείφωντας μπάλες και περιποιώντας όλη την περιοχή. Κάνουμε στάση 69 να την  περιποιηθώ και γω. Λίγο έλειψε να τελειώσω. Τη σταματώ βάζω λάστιχο και την γυρίζω στα 4 όπου θαύμαζα το θεσπέσιο κωλαράκι της. Άντεχε το δυνατό σφυροκόπημα και γουσταρε. Με πολλές σφαλιάρες στα κωλομερια και τραβώντας τη το μαλλί. Μου φώναζε γάμησε με πιο δυνατά καυλιάρη.Μετά από λίγο χρόνο τη σταματώ για να τα καταθέσω στο υπέροχο στοματακι της φωνάζοντας τη πάρτα πουτανάρα όπου αργότερα τα έφτυσε χωρίς όμως ίχνος βιασυνης. Πανέξυπνη γουστάρει το σεξ είναι πολύ εθισμένη και πολή καλή στα σόσιαλ. Από τις κορυφαίες και Ελληνίδα. Στανταράκι. Να είσαι πάντα καλά Νικόλ. Είσαι μια Θεά


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 120
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Τατουάζ Πολλά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
bigmountain89 Avatarbigmountain89Μηνύματα: 938 Κριτικές: 99

Ιστορίες: 0

Το αγέλαστο κορίτσι Αξιολόγηση: 8.17 — 09/01/2023 - 23:00
Το αγέλαστο κορίτσι Αξιολόγηση: 8.17 — 09/01/2023 - 23:00

Νικόλ ακούω και Νικόλ δε βλέπω... Είχα την περιέργεια για το κορίτσι γιατί όλοι για αυτήν μιλάνε.

Βρήκα το τηλ της και κανονίστηκε απογευματινή συνάντηση στο χώρο μου. Επικοινωνία watsapp με μερικά μηνύματα και η συνάντηση κανονίστηκε.

Σε αντίθεση με άλλα call girls, με τη συγκεκριμένη δεν είχα καθόλου άγχος, σα να ήξερα ακριβώς τι θα περιμένω. Και ναι ήταν όπως το περίμενα. Κορίτσι λεπτό και όμορφο, όπως ακριβώς στις φωτογραφίες. Κάπως αγέλαστη, αλλά στην κουβέντα γέλασε, πράγμα σημαντικό για την εξέλιξη της φάσης. Η συνάντηση ξεκίνησε κάπως αμήχανα, για πολλούς λόγους, ήταν και αγέλαστο το κορίτσι, σε βαθμό που σκέφτηκα πώς θα είναι ένα απλό γαμήσι και τελειώσαμε. Λάθος.

Μπήκε για ντουζ, αφού γδύθηκε μπροστά μου κι αποκαλύφθηκε ένα petit γυμνασμένο όσο πρέπει σώμα, με κάτι βυζάρες, που τρελάθηκα. Για να λέμε την αλήθεια όμως, επειδή το παρουσιαστικό της ήταν ακριβώς όπως στις φωτογραφίες, δεν υπήρχε εκείνο το σασπένς, το απροσδόκητο, που σε γεμίζει περιέργεια και δίνει άλλο νόημα στη συνάντηση.

Αρχίσαμε με λίγη κουβέντα και χάιδεμα, άρχισαν και τα γλωσσόφιλα, περάσαμε και στον αγώνα. Πίπα πάρα πολύ καλή, σχεδόν τον πήρε όλο μέσα, και τα αρχίδια έγλυψε. Αυτό που με χάλασε λίγο είναι ότι το κορίτσι έχει πρόγραμμα, αλλά δε λέει όχι σε αλλαγές. Και τελικά έκανε ό,τι της ζήτησα. Παίχτηκαν 2 γύροι, στον πρώτο ιεραποστολικό, cow και στα 4, πριν της τα κεράσω στο στόμα. Στον δεύτερο, μετά από κουβέντα, αρκετά χάδια από τη μεριά της και γλύψιμο μέχρι να μου σηκωθεί, έγινε ιερποστολικό, reserve cow, στα πλάγια, ανάποδο κουτάλι, αραχνη, μέχρι που την έπαιξα ενώ με έγλυφε στα αυτιά και της τα κατάθεσα στις βυζάρες της. Στο ενδιάμεσο με άφησε να τη γλύψω, δάχτυλο δεν ήθελε όμως. Αυτό με ξενέρωσε κάπως, αλλά οκ. Να πω εδώ πώς ξέρει πολύ καλά που να γλύψει. Στα αυτιά, στη ρώγα, στον προστάτη...

Η γκόμενα ξέρει τι κάνει και δεν ντρέπεται καθόλου. Κάνει το παν να σε ευχαριστήσει κι ας έχει αυτή την αγέλαστη έκφραση στο πρόσωπο. Ακόμα και στον αγώνα, δύσκολα έκανε μορφασμούς, αλλά είχε τον τρόπο της να σε καυλώνει. Πιάνει το κεφαλι σου, πιέζει τη λεκάνη σου, δαγκώνει λίγο, γραπώνει παντού, αφήνει νυχιές άμα λάχει.

Αυτό που με εντυπωσίασε, είναι ότι πρόκειται για μια επαγγελματία, χωρίς να φαίνεται επαγγελματίας! Ένα καθημερινό όμορφο κορίτσι που ξέρει πώς να σε κάνει να περάσεις καλά. Επίσης είναι κορίτσι που δεν χαμογελάει ούτε γελάει εύκολα, αλλά το κάνει εάν είσαι ο εαυτός σου. Καταπληκτικό!

Αυτά για την ώρα, πάμε να πάρουμε τα βουνά τώρα!

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 120
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Καλό σιλικονάτο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
Kalikatzaros Avatar Kalikatzaros 10-01-2023 15:57:05
Καλή είναι 
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Tonis690 Avatar Tonis690 11-01-2023 23:45:33
Αξίζει το κορίτσι 
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Odin_ AvatarOdin_Μηνύματα: 107 Κριτικές: 15

Ιστορίες: 0

Πιπινακι τρελο! Αξιολόγηση: 9.33 — 01/06/2022 - 12:18
Πιπινακι τρελο! Αξιολόγηση: 9.33 — 01/06/2022 - 12:18

Το λοιπον, συναντηση πριν μερικες ημερες στο ξενοδοχειο. Ανοιγω την πορτα, και ειμαι σε φαση ουδετερη κ αδιαφορη με την πρωτη εικονα.
Ενω η φατσουλα της Νικολ ειναι ομορφη, πιτσιρικοειδης και καβλακι τρελο, το υπερβολικο μακιγιαζ (σχεδον ειχε γινει σαν μασκα στο προσωπο), της χαλουσε ολα τα παραπανω χαρακτηριστικα (χαρακτηριστικα που γι αυτα την ειχα επιλεξει)!
Προχωρησαμε ομως, βγηκε απο το μπανιο και φανηκε ολο το συνολο που ηταν κα-τα-πλη-κτι-κο! Ωραιο στητο στηθος σιλικονατο, κωλαρακι σχεδον παιδικο, αναλογιες τελειες! Στα του αγωνα τωρα θα ελεγα πανω απο το μεσο ορο, φιλοτιμες προσπαθειες, σου δινει το μουνακι της για γλυψιμο, σε αφηνει να την περιποιηθεις οπως θελεις. Το μονο που με χαλασε ηταν που δεν με αφησε δακτυλα στο μουνακι της. Στην δικη της σειρα ωραια πιπα, παιρνει πρωτοβουλιες, σε κοιταει κ καβλωνεις, βολικη να με φροντισει και να με κανει να περασω ομορφα, μιας κ δν υπηρχε απο μερους μου η ανταποκριση που περιμεναμε, λογω κουρασης και ισα που τελειωσα μια φορα. Τιμια επιλογη στο ποσο της και μαλιστα μιας κ δεν υπηρξε δευτερος γυρος με τελειωμα, δεν ηθελε να παρει τα επιπλεον χρηματα που ειχαμε εξαρχης συμφωνισει (για δυο εκτονωσεις). Συμπερασμα, εαν με αφησει την επομενη φορα να παιξω μαζι της χωρις μη και μη, θα την ενταξω στα στανταρ μου για καθε φορα που κατεβαινω Αθηνα και για περισοοτερη απο μια ωρα σιγουρα!

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 100
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Τατουάζ Αρκετά
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Netro AvatarNetroΜηνύματα: 195 Κριτικές: 35

Ιστορίες: 0

Στην λογική των +20 Η Νικόλ είναι Αξιολόγηση: 6.20 — 24/01/2022 - 10:55
Στην λογική των +20 Η Νικόλ είναι Αξιολόγηση: 6.20 — 24/01/2022 - 10:55
Στην λογική των +20 Η Νικόλ είναι μια πετίτ γκόμενα κατω του 1.60 σε μπόι ο ορισμός της κοντοπούτανης Τα χαρακτηριστικά του προσώπου της φέρνει σε Αθίγγανη Έχει όμορφο σκίννυ κορμί με όμορφα φτιαγμένο στήθος Στο σεξ είναι καλή αντέχει, κανένα παράπονο εδώ Το πρόβλημα είναι ότι έχει την λογική των παλιών καλών εφημερίδων τα πολλά +20 Το οποίο όσο και καλή είναι στο τέλος σε ξενερώνει Επανάληψη; Ίσως αν φύγει από αυτή την λογική Με αυτή την τιμολογιακή πολιτική της όμως όχι Θα προτιμούσα εξ αρχής να δίνει φιξ τιμή παρά να σε ξενερώνει στη πορεία έτσι
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks