Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές του misterios

Featured Image for Χαρά
ΧαράTrust Your Lust
H συναντηση εγινε πριν απο δυο εβδομαδες αλλα τωρα βρηκα τον χρονο για να γραψω.Σκεφτομουν μερες να την παρω η οχι γιατι υπηρχαν καποια πιπινια σε αλλα γραφεια που μου τραβουσαν εξισου το ενδιαφερον αλλα και κατι σε pse το ηθελα πολυ. Παρολο τα 170 ευρω που ζηταει βρηκα την μερα και την ωρα να την παρω στον χωρο μου. Αυτο το γραφειο δεν συνηθιζω να το παιρνω αλλα γενικα απο συμπεριφορα και απο συνεπεια ηταν λιγο πολυ ενταξει.Η Χαρα ηταν ευγενικη απο την αρχη και με εμφανιση που το λιγοτερο εντυπωσιακη την λες. Μυριζε ωραια και ειχε ντυθει ομορφα σε συνδιασμο με ψηλοτακουνα που την κανανε αρκετα ψιλη. Το πρωτο χαρακτηριστικο στο οποιο κολλησε το βλεμμα μου ηταν τα χειλη της τα οποια ηταν ενισχυμενα αλλα και σε καλη κατασταση. Τα υπολοιπα χαρακτηριστικα ηταν καλα αλλα το στηθος ηταν αυτο που τραβαγε την προσοχη και μετα ο κωλος της. Προσπαθησα να μην δειξω λιγουρης παρολο που ηταν εσκορτ, αυτος ειναι ο τροπος μου και συνηθως οι γυναικες τον εκτιμουν. Καναμε μια ωραια και συντομη συζητηση στην οποια συμμετειχε με αληθινο ενδιαφερον και ειχε πολλες και εξυπνες απαντησεις να δωσει. Σιγα σιγα το κλιμα ζεσταθηκε και παιχτηκε ενα πρωτο φιλι με γλωσσα, καλο πραγματικα... Σε λιγα λεπτα ηταν γυμνη στο κρεβατι μου και μου εδειχνε το παθος της για το στοματικο. Πολυ γλειψιμο απο πανω μεχρι κατω αλλα καθολου κοιταγμα στα ματια και καθολου περασμα απο τα αρχιδια. Επισεις ενδιαφερον ηταν και το μουνι της το οποιο ηταν καθαρο και ομορφο αλλα πλησιαζανε επισης και οι μερες που επρεπε αξυριστει. Δεν με χαλασε η λιγη τριχουλα και εδωσα τον καλυτερο μου εαυτο εισπραττωντας εν τελει και μερικα υγρα. Παιχτηκε ενας συντομος γυρος με καβαλημα που ηταν ωραιο, εντονο και αισθησιακο και εχυσα πανω στον κωλο της οταν το γυρισε σε αναποδο. Στον δευτερο γυρο στον οποιο ειχαμε και αρκετο χρονο εκανε ενα τσιμπουκι ακομα καλυτερο και βεντουζωτο το οποιο μου αιματωσε τον πουτσο γρηγορα. Την εβαλα απο κατω και στημενη στα τεσσερα, μπηκα μεσα της λιγο αποτομα και αρχσα να την γαμαω με ολο και γρηγοροτερο ρυθμο. Γουσταρε και το φωναζε, τα υγρα αυξηθηκαν και οι αναστεναγμοι εγιναν βογγητα. Εχασα λιγο την αισθηση του χρονου και την γαμουσα ασταματητα μεχρι να χυσω. Πιστευω οτι ελαβα την καλυτερη υπηρεσια που θα μπορουσα απο την λεγαμενη. Πραγματικα δουλευει για να βγαλει το ψωμι της αλλα και εγω με ευχαριστηση της τα εδωσα στο τελος του ραντεβου.

8.00

Featured Image for Ρούλα
ΡούλαDiamond Spa
Πηγα στοχευμενα για την Ρουλα που ειναι μια 30χρονη κοπελα απο την αλβανια γνωστρια των ελληνικων και με διαθεση για σεξ και επικοινωνια. Αυτα που ειπε φιλος μου που την ειχε παρει μια εβδομαδα πριν και ανυπομονουσα να την συναντησω, .Ρωτησα λοιπον απλα αν ειναι εκει και περασα στο δωματιο για να ευχαριστηθω τις υπηρεσιες της. Ο χωρος ηταν καθαρος και καλα διακοσμημενος, η υπηρεσια ευγενικη και ετοιμη να εξυπηρετησει.Απο κοντα μου αρεσε, ειναι πετιτ γκομενα με μετριο προσωπο και δυνατο σωμα. Οντως ευχαριστη στην επικοινωνια αλλα περισσοτερο ενδιαφερομενη για σεξ παρα για κουβεντα. Το μασαζ που μου εκανε στην αρχη πραγματικα καλο, σε ξεπιανει σε ολο το σωμα και δεν αφηνει σημειο απεριποιητο. Εκει προσπαθησα να γλειψω και τα βυζια της αλλα δεν ειναι ανταποκρισιμες οι ρωγες και μια μικρη απογοητευση ηταν αναποφευκτη, Στο υπολοιπο σωμα αφηνει καποια φιλια και γλειψιματα αλλα στο μουνι τα αποφευγει με ωραιο τροπο.Εχει απο την αλλη απιστευτη ωρεξη για το πεος. Δυσκολο να βρεθει αντρας που να μην του αρεσει η πιπα της. Το ιδιο παθος εδειξε και για το γαμησι με πρωτοβουλια για καβαλημα στην αρχη και ενα στησιμο ολα τα λεφτα στα τεσσερα για να δωσω πονο. Απο αισθηση το μουνι της ηταν σε πολυ ικανοποιητικο ρυθμο καλο και μετα απο εντονο σφυροκοπημα εχυσα πανω στον κωλο της. Εχει μονιμη πελατεια απο οσο μου ειπε και για σιγουρα καλο μασαζ και σεξ απο δω και περα με εχει και εμενα στη λιστα της.Pi

8.00

Featured Image for Nikol
NikolTrust Your Lust
H Nikol ειναι μια ομορφη μελαχρινη κοπελα στα 25 της χρονια που μοιαζει ομως νεοτερη χαρις το απαλο της δερμα και το πετιτ κορμι. Το προσωπο της ειναι θηλυκο και το κορμι της σφιχτο με μικρα βυζια, αδυνατο και με ωραιο κωλαρακι.Ειναι φιλικη και χαμογελαστη οπως επισεις και πολυ δεκτικη σε γλειψιματα και φιλια στο στομα. Φοραγε κοκκινα εσωρουχα και ηταν περιποιημενη και καθαρη μεχρι την λεπτομερεια. Στην επιοινωνια ειναι ευχαριστη και μπορει να χασετε χρονο εκει γιατι σε κανε να ξεχνας.Στο σεξ ειναι αρχικα καλη στο στοματικο και δεχεται απεριοριστα γλειψιμο στο μουνι της.Ειχαμε αρκετες φορες eye contact κατα την διαρκεια των προκαταρκτικων αλλα και στο ιεραποστολικο. Εβγαλε πολυ ερωτισμο και τρυφεροτητα στο σεξ με πολλες εναλλαγες στασεων και πολυ ωραια συμμετοχη.Ειναι αυστηρα για gfe αλλα οταν ανεβασα στροφες προσαρμοστηκε και δεν αντισταθηκε.Οτι κανει φαινεται φυσικο, δεν ειχαμε υπερβολικα βογγητα μονο τα νορμαλ που επιθυμουσα.Εφυγα ευχαριστημενος με την σκεψη οτι μπορει να την ξαναπαρω...

7.50

Featured Image for Στεφανία
ΣτεφανίαMassage Princess
Ειδα μερικες νεαρες αλλα για καποιο λογο ηθελα μιλφ και παρεμεινα πιστος στις ορμες μου. Η στεφανια δεν ειναι απο τις καλυτερες στην εμφανιση, λογικα κοντα στα 40 απο ηλικια αλλα εχει καλο βυζια και κωλο λιγο πιο απλο αλλα και εκει μεσα στα στανταρ μου. Ο χωρος ειναι ικανοποιητικος και η υπηρεσια ουδετερη. Το προγραμμα ξεκινησε με μασαζ το οποιο εκανε με λεπτομερεια και παιζοντας αρκετα καλα στα σημεια που πρεπει. Εκει που ηθελα περισσοτερο της το ειπα και υπακουσε.Στο σεξ απο την αλλη ηταν καλα μεχρι το στοματικο τα πραγματα το οποιο εκανε με γλειψαρχιδι, καλο σε γενικες γραμμες. Στο γαμησι ηταν πολυ μηχανικη, στηθηκε στα τεσσερα αφου εβαλε το τζελ και καθοταν ακινητη μεχρι να τελειωσω. Ακομα και τα βογγητα της ηταν βαρετα, ευτυχως οχι σε σημειο να γινουν ενοχλητικα.Σταση καναμε μονο μια γιατι φοβομουν μην γινει χειροτερη και δεν χυσω τελικα.Μια σχετικη απογοητευση στο σεξ αλλα στο μασαζ εμεινα αρκετα ευχαριστημενος.

6.17

Featured Image for Kataleya
KataleyaStudio Κασσάνδρας 6
Απο το μεσημερι εψαχνα ψαχνομουν να παρω εσκορτ η να παω σε στουντιο και τελικα η μαχη μεσα μου τελειωσε μετα απο τηλεφωνημα σε ενα γραφειο με το οποιο ειχαμε κακη συνεννοηση και το πηρα σαν σημαδι να ψαξω για στουντιοκοριτσο. Δεν εκανα ηλεκτρονικη αναζητηση απλα πηρα αυτοκινητο και μπηκα σε δυο τρια. Στο κασσανδρας 6 ειδα την Καταλευα που εχει το τελειο πορνοειδες σωμα, ακαταμαχητο κωλο και συνολο εμφανισης που σε αφνηει με το στομα ανοιχτο.Στο δοματιο ηταν αρχικα φιλικη αλλα με το που αρχισαμε το σεξ εγινε εκφυλη σε οτι κανει. Η πιπα της βαθια, με διαρκεια και με γελιψαρχιδι, θελει προσοχη γιατι χυνεις γρηγορα μαζι της. Στο σεξ βαζει ενεργεια, δεν αφηνει στιγμη κενη, στηνεται γαματα και βογγαει πολυ ωραια, μια πορνη που αξιζει μεχρι και το τελευταιο ευρω που της δινεις.Οι αντοχες της φυσικα μεγαλες, σφυροκοπημα ανελεητο να της κανει στα τεσσερα δεν την ενοχλει καθολου.Δεν εχω κατι αρνητικο να πω για την περιπτωση της και δεν εξερευνησα παραπανω υπηρεσιες αφου πηρα το απλο προγραμμα αλλα ειναι μια περιπτωση η οποια θελει επαναληψη και μια σιγουρη επενδυση.Δεν πιεζει στον χρονο ουτε και βιαζεται αλλα σιγουρα θα βρειτε και αλλους να περιμενουν. Καλα να περνατε!

8.33

Featured Image for Δήμητρα
Δήμητρα Paradise Spa
Καλησπερα! Μασαζακι και σεξ, οτι καλυτερο υπαρχει σαν υπηρεσια... Εγω εκανα την βολτα μου για αναζητηση και κατεληξα στο εν λογωμαγαζι οπου στην βαρδια ειχαν την Δημητρα. Ειναι γυναικα πληθωρικη με καλα βυζια και κιλα ομορφα κατανεμημενα πανω της. Περασα και μετα απο μερικα λεπτα ηρθε. Καλη στην επικοινωνια και πολυ καλη στο μασαζ. Με επεξεργαστηκε σε ολο το σωμα και ταυτοχρονα εδινε φιλια για να με καυλωσει. Η καλη της διαθεση φαινοταν και στο σεξ. Καναμε αρκετες στασεις και συμμετειχε πολυ καλα. Η πιπα της στην αρχη ηταν αψογη, βαθια και υγρη με καραμελωμα στα αρχιδια. Τα βογγητα της πολυ ωραια παιδια, θα ευχαριστηθειτε να την ακουτε.Δεν εμεινε απραγη ουτε δευτερολεπτο, ενα πλουσιο προγραμμα με πολυ συμμετοχη. Ηταν μια πολυ καλη εμπειρια αν σκεφτεις οτι εδωσα μονο 60 ευρω. Αντε και καλα γαμησια.

8.00

Featured Image for Αλέξια
Αλέξια Paradise Spa
Επελεξα μιλφ επειδη ειχα καιρο να παρω και εμπιστευομαι το μασαζ που κανουν. Εμφανισιακα ειναι μετρια με αρκετη χαλαρωση σε βυζια και κωλο αλλα μοιαζει προθυμη να εξυπηρετησει και αυτο μετρησε στην επιλογη μου. Δεν βαριοταν και ηταν καλη στην τεχνικη του μασαζ, εμεινα ευχαριστημενος. Και το τσιμπουκι της καλο με dt και με διαρκεια. Την γαμησα στημενη στα τεσσερα μονο απο την αρχη μεχρι το τελος. Λιγο χαλαρο το μουνι της αλλα απο τα πιο υγρα που εχω γαμησει και συνολικα καλο το σεξ. Απο αντοχες βαρα οσο θελεις και τα βογγητα λιγα και καλα.Ενιωσα ωραια που την γαμουσα και ας μην ηταν ομορφη ειναι πολυ πιθανο να ξαναπαω μαζι της. Καποια πραγματα ειναι θεμα χημειας και ανεξηγητα.Εγω γουσταρα...

6.83

Featured Image for Βαλέρια
ΒαλέριαStudio Κωνσταντινουπόλεως 132
Το προσωπικο στο μαγαζι καλο, ευγενικο και ο χωρος καθαρος. Η κοπελα μου αρεσε απο εμφανιση οποτε περασα κατευθειαν στο δωματιο μολις εφυγε απο το σαλονι.Δεν αργησε να ερθει και μπηκε στο ψητο με τσιμπουκι ακαποτο και χαδια στα αρχιδια. Περιεργαστηκε ολο μου το σωμα με τα χερια της και στηθηκε στα τεσσερα. Εχει ωραιο κωλαρακι και καλη αισθηση στο μουνι. Η διαθεση της συνεχισε να ειναι καλη μεχρι το τελος και η συμμετοχη της φουλ, κανενα παραπονο απο εμενα… Σεβεται τα λεφτα που παιρνει και γιαυτο αποδιδει καλα στο γαμησι.Περασα καλα με λιγα σχετικα λεφτα. Μπορει να ξαναπαω, παντως να την ξεχασω δυσκολο

7.00

Featured Image for Ελένη
ΕλένηΟίκος Βέργας 7
Στο σαλόνι σε τραβάει και δυσκολα την προσπερνας. Αρκετα ομορφη και με καλο βυζι. Στο δωματιο πολυ πιο χαμηλων τονων, μου πηρε μια πιπα κατω του μετριου σε επιδόσεις και χωρις να ακουμπησει αρχιδια. Δεν δεχτηκε να την ακουμπήσω πουθενα αλλου εκτος απο την μεση οταν την γαμαγα και στα βυζια υπο ορους. Γενικα εχει μια κρυαδα, τυπου δεν γουσταρω αλλα και του στιλ δεν το εχω και πολυ το σπορ. Στο ιεραποστολικο απεφευγε το κοιταγμα στα ματια και καθοταν ακινητη. Στα τεσσερα επισεις ακινητη αλλα τον εφαγε αγρια χωρια να της επιτρέψω να πει το οτιδήποτε. Τα βογγητα ξενερωτα και τυχαια, καμια σχεση με το τι καναμε. Τελειωσα με αυτην την σταση και εξαφανίστηκα. Δεν κανει ουτε για την φυλης.

4.00

Featured Image for Stefany
StefanyStudio Κασσάνδρας 6
Ειναι μια κοπελα που αν την εβλεπες με τζην στον δρομο σιγουρα θα γυρναγες το κεφαλι σου να κοιταξεις την κωλαρα της. Εχει ελκυστικο βλεμμα στο σαλονι και το καλεσμα της ειναι δυσκολο να το παραβλεψεις. Την περιμενα ενα πενταλεπτο μεχρι να ερθει και τα πρωτα δυο λεπτα καναμε σοσιαλ. Ειναι ευγενικο κοριτσι αλλα και σεξυ. Στο θεμα του σεξ ειναι αρκετα καλη. Ξεκινωντας με την πιπα την κανε με λιγο χερι αλλα δεν γλυφει τα αρχιδια. Της επιασα το κεφαλι και δεν την ενοχλησε και για λιγο εκανα και mouthfuck. Το σεξ μαζι της ειναι καλο, κανει ωραια ανοιγματα και η προσποιηση της ειναι πειστικη. Η αισθηση μεσα της εινια μετρια και κατα την αποψη μου δεν πρπει να βαζει καθολου τζελ. Στο ιεραποστολικο περιμενα περισσοτερη συμμετοχη αλλα στο πισωκολλητο τα πηγε πολυ καλα. Σε συνολο αξιζε το σεξ μαζι της αλλα δεν τα δινει ολα οπως αλλες κοπελες.

7.00

Featured Image for Ecaterina
EcaterinaAthens Girls Network
Το ραντεβου μαζι της εγινε σε ξενοδοχειο κοντα στην πλατεια ομονοιας. Ηρθε ντυμενη σεξυ και με ωραια διαθεση. Δεν εχασε καθολου χρονο και με καυλωσε αμεσα με μια πιπα που ηταν πολυ καλη. Στο σεξ συμμετεχει ωραια με οτι μπορει και σε ικανοποιει πραγματικα. Δεν ειναι πολυ των φιλιων αλλα και εγω δεν επεμεινα σε αυτο το θεμα, απο τσιμπουκια ομως δεν κανει πισω μεχρι να σε καυλωσει. Στηνεται ομορφα και κανει οτι σταση της ζητησεις ανετα. Απο αισθηση μεσα της μετρια κατασταση αλλα με το σφυροκοπημα που της εκανα εχυσα χωρις να ξεπερασω το χρονο. Απο τις εμπειριες που μια φορα αρκει και επαναληψη μαλλον οχι γιατι δεν προσφερει κατι το ξεχωριστο.

6.80

Featured Image for Naomi
NaomiStudio Caroline
Εχει ωραιο σωμα και προσωπο καλο αλλα με υφος καπος κρυο. Για ενα πενηνταρικο ειπα να περασω και οτι γινει. Στο δωματιο παρεμεινε το ιδιο ουδετερη και απλα εκανε το προγραμμα καπος μηχανικα. Το στοματικο το κανει με λιγο χερι και καλο γλυψιμο και απο μπαλακια δεν δεχεται τιποτα. Μου το καυλωσε μονο οταν αποφάσισε να με κοιταει στα ματια και το κανει ωραια. Δεν πηρα γλυφομουνι αλλα ειναι καθαρη και το αξιζε. Απο δαχτυλα ουτε να το σκεφτείς ενω απο στασεις στα τεσσερα σε αφηνει με το στομα ανοιχτο. Το μουνι της ενταξει και η συμμετοχη ικανοποιητικη αλλα καποιες φορες εδειχνε οτι προσποιειται. Εδωσα μετριου εντασης πονο και δεν εχω παραπονο απλα περιμενα να ειναι λιγο πιο ανταποκρισιμη. Σε γενικες γραμμες ηταν καλη, δεν εκλαψα τα λεφτα μου.

6.40

Featured Image for Sindi
SindiDream Girls
Συναντηθηκαμε πριν απο δυο μερες στο ξενοδοχειο. Απο εμφανιση ειναι σχεδον αυτο που βλεπετε στις φωτογραφιες ισος κανα δυο κιλα παραπανω και σωμα πολυ καλο για την ηλικια της γιατι πλεον δεν ειναι και κοριτσακι. Εχει κανει την γυμναστικουλα της και δεν εχει σημαδια χαλαρωσης ουτε στα βυζια ουτε και στον κωλο ενω απο προσωπο ειναι ενα προστυχο πουτανακι. Απο συμεπριφορα περισσοτερο απο καλη, με φιλικη διαθεση και πολυ ενδιαφερον να σε ακουσει σε οτι εχεις να της πεις. Στο κρεβατι ειναι φωτια, κανει γλειψιματα ατελειωτα και πιπα πολυ βαθια και υγρη με καλο γλυψιμο και στα παπαρια. Δινει και φιλια στο στομα αλλα δεν επεδιωξα. Ξερει να στηνεται καλα και το κανει με ολη της την διαθεση, η συμμετοχη με φωνη και με σωμα πολυ καλη και τον πρωτο γυρο τον τελειωσα καπως προωρα. Στον δευτερο γυρο την αφησα να μου κανει ακομα περισσοτερη περιποιηση με την γλωσσα και στο σεξ εδωσα περισσοτερο πονο σε σταση doggy.

7.80

Featured Image for Daria
DariaStudio Κασσάνδρας 6
Η Νταρια το μονο καλο που κανει ειναι το στοματικο, σε ολα τα αλλα ειναι κατω του μετριου. Απο εμφανιση οτι βλεπετε, επισεις μετρια. Στο κοινωνικο κομματι την βρηκα λιγο χαζη και ανικανη να πει κατι το ενδιαφερον αλλα δεν σταματησε εκει το κακο. Στηθηκε χαλια και τα βογγητα της ηταν εκτος ρυθμου και φανερα ψευτικα. Το μουνι με την σταση που εκανε ηταν δυσκολο να το γαμησω και με κουρασε πολυ. Σταματησα το σεξ και ζητησα παλι στοματικο οπου και με τελειωσε. Εκει τα πηγαμε καλα, κανει βαθυ και με ωραια τεχνικη. Σε συνολο δεν θα ξαναπαρω γιατι με τοσα λεφτα περνω πολλα περισσοτερα απο ενα τσιμπουκι σε αλλα μαγαζια.

4.40

Featured Image for Mikaela
MikaelaDream Girls
Με εστειλε φιλος στην Μικαελα. Ειναι τιμια η εμφανιση στο προσωπο και στο σωμα επισεις καλη. Εινα χαμηλων τονων και υποτακτικη. Ζητησα πολα και περιεργα και μου τα εκανε ολα χωρις να μου φερει αντιρρηση. Εχει καλη αισθηση το μουνι της και παιρνει ωραιες στασεις στο σεξ. Το στοματικο της ειναι ικανοποιητικο και οταν της πιεσα να τον παρει ολον μεσα στο λαρυγγι δεν αντισταθηκε. Οι δυο γυροι ηταν πολυ ικανοποιητικοι και τα χρηματα που εδωσα χαλαλι της. Οταν πηρε τα λεφτα εδειξε ευγνωμοσύνη γεγονος που το εκτιμησα και της εδωσα και ενα δεκαρικο παραπανω. Ειναι κατηγορια πιο χαμηλη απο τα μοντελακια που υπαρχουν αλλα κανει καλο προγραμμα.

8.00

Featured Image for Σάρα
ΣάραDream Girls
Αυτη η φωτογραφια με το στισημο doggy και τα χερια πισω με εκανε να κλεισω το ραντεβου μαζι της. Ειναι χαριτωμενο κοριτσι με ομορφες καμπυλες και ωραιο δερμα. Το ραντεβου κλειστικε σε ξενοδοχειο και δεν ειχαμε καμια καθυστερηση. Απο συμπεριφορα ειναι οκ αλλα στα υπολοιπα ειναι μετρια και στο στοματικο αλλα και στο σεξ δεν ειδα καμια τρομερη συμμετοχη που να δικαιολογει τα λεφτα που της εδωσα. Εμεινα μαζι της παρολαυτα μια ωρα. Δεν θα την ξανασυναντησω και οσο για μια φορα ισως και να αξιζει.

5.00

Featured Image for Monica-2
Monica-2Studio L Amour
Δεν δινει κωλο διστυχως και τον εχει ωραιο. Σαν συνολο εχει ολα οσα θελεις σε μια πουτανα. Ομορφια, ευγενεια και προθυμια να σε κανει να περασεις καλλα. Στο θεμα του στοματικου ειναι πολυ καλου επιπεδου σε φτανει στα ορια του χυσιματος και γρηγορα μαλιστα. Στο σεξ εχει καλο μουνι και ομορφα βογκητα. Το ζει κανωνικα και γουσταρει να ειναι απο πανω. Την εκανα να αργησει λιγο αλλα δεν μου το ειπε μεχρι να τελειωσω. Πολυ καλη και η υπηρεσια στο μαγαζι, μου μιλησε ολο ευγενεια και ειχε καθαρισει το δωματιο σωστα.

7.20

Featured Image for Nellie
NellieStudio V.I.P
Αλλη μια κοπελα που με τα ψιλοτακουνα μοιαζει με παιχτη του NBA. Πολυ καλη η εμφανιση της στο σαλονι και η τσατσα υποσχεθηκε οτι ειναι πολυ πολυ καλη. Ειμαι καιρο πελατης του μαγαζιου οποτε εμπιστευτηκα την υπηρεσια και περασα στο δοματιο. Οπος παντα ολα καθαρα μεσα και τα σεντονια αλλαγμενα. Η κοπελα μπηκε στο δοματιο χαμογελαστη και με ρωτησε πως με λενε. Μετα απο την συντομη κουβεντα αρχισαμε το παιχνιδι με προκαταρκτικα και μια πιπα με βαθος και καλο γλυψιμο. Πολυ καυλωμενος της ζητησα να στηθει στα τεσερα και αμεσως εκανε αυτο που της ειπα αφου πριν βαλει λιγο τζελ στην εισοδο του μουνιου της. Εχει καλο μουνι και ωραιο κωλο επισεις. Συμμετειχε με βογκητα και ενεργεια απο μερια της. Ηταν ενα καλο γαμησι που αξιζε τα λεφτα. Ευχομαι και εσεις να περασετε το ιδιο καλα μαζι της

8.20

Featured Image for Sissy
SissyStudio Θησέως 35
H Σισσυ εχει καλο προσωπο αλλα πολυ περισσοτερο ομορφο σωμα. Η τσατσα την παρουσιασε στο σαλωνι ως κοπελλα που κανει καλο προγραμμα στο δωματιο και ετσι μου βγηκε και στα αληθεια. Ειναι τα βυζια της που μου αρεσανε περισσοτερο που ειναι φυσικα και μεγαλα και δεν ενοχλειτε απο το αρμεγμα. Εκεινη μου αρμεξε με την σειρα της τον πουτσο και σχεδον με εκανε να χυσο απο το καλο της ρουφιγμα χωρις χερι και με παθος. Ειναι καλη στο γαμησι με στησιμο τελειο στα τεσσερα και πολλα βογκτα απο τον πονο που της εδωσα. Απο αισθηση το αιδειο της ειναι καλο και οι χυμοι απο μεσα της βγαινουν μπολικοι. Ημασταν μαζι το πολυ 15 λεπτα αλλα ηταν αρκετα για να πω οτι περασα καλλα.

8.80

Featured Image for Leyla-3
Leyla-3Studio Κασσάνδρας 3 ισόγειο
Ειναι οτι βλεπεις στις φωτογραφιες, ενα κοριτσι με σωμα μοντελε και προσωπο επισεις ωραιο. Εχει αρκετα μεγαλα βυζια και τελειο κωλο και αν την δεις στο σαλωνι δυσκολο να αντισταθεις. Η αναμονη μου στο δωματιο αξιζε οντως και ηταν ανετη αφου το μαγαζι αστραφτει απο καθαριοτητα και ειναι ωραια διακοσμημενο. Η κοπελα ηταν ευγενικη και μου εκανε καλο τσιμπουκι πριν αρχισουμε το σεξ. Δεν πηρα 69 αλλα μου εδωσε προσβαση σε σχεδον ολο το σωμα και το εκμεταλλευτηκα στο επακρο ειδικα στα βυζια της. Το μουνι της εχει την αισθηση που πρεπει και με λιγο τζελ ηταν τελεια ολισθηρο. Η συμεπριφορα της ηταν περισσοτερο gfe αλλα και pse μερικες φορες ιδιαιτερα οταν την πηρα δυνατα. Το μονο παραπονο ο λιγος χρονος μαζι... Αν και εκλεψα ενα πενταλεπτο δεν μου ειπαν και τιποτα ουτε η κοπελα ουτε η τσατσα. Εδωσα τα λεφτα εκει που πρεπει....

8.60

Featured Image for Ζέτα
ΖέταDream Girls
Είναι μιλφ αλλά κρατιέται καλά και στο σεξ είναι φωτιά. Εχω δοκιμάσει αρκετές κοπέλες απο γραφείο αυτό και νομίζω ότι αυτή είναι απο τις καλύτερες αν όχι η καλύτερη. Κανει πίπα λάγνα χωρίς χέρια και με τα παπάρια να τα βάζει στο στόμα της συνέχεια.... μιλάμε τρέλα έχει με την πούτσα. Στήνεται μονη της στα τεσσερα και σε καλέι να την σκίζεις. Στο σεξ της αρέσουν τα βρομόλογα και ανταποδίδει... Εχει ωραίο ξυρισμένο μουνί με καλή αίσθηση και δεν κατάλαβα να έβαλε τζελ. Δεν χάνει το ενδιαφέρον απο την αρχή μέχρι το τέλος του ραντεβού και σε κάνει πραγματικά να περασεις καλα. Πιάσανε τόπο τα λεφτά... τα ξέχασα ότι τα έδωσα απο την στιγμή που τα έδωσα στο χέρι της....

7.80

Featured Image for Sara
SaraStudio Θησέως 35
Η Σάρα είναι μούναρος με φουσκωμένα χείλη που γενικά δεν μου αρέσουν αλλά στη περίπτωση της για κάποιο λόγο της πάνε τόσο που για εμένα αποτελεί εξαίρεση. Την προτίμησα περισσότερο για τα βυζιά της που μεγάλα και στητά και για καλη μου τύχη αφήνει να τα γλείψεις όσο θέλεις και έχει ωραία ρόγα. Το δέρμα της είναι καλο και τα τατουαζ γαμάτα. Τσιμπούκι κάνει καλό χωρίς χέρι και με λίγα λόγια στον εξαφανίζει μεσα της. Είναι πορνή με εμπειρία και απολαμβάνει το σεξ και να κανει τον πελάτη να τα χάνει με τα κόλπα της. Μου άρεσε πολύ που διατηρούσε πολύ την επαφή με τα μάτια και ευχόμουν να είχα κανονίσει παο πρίν για 69 αλλά την επόμενη φορά ίσως. Στο σεξ τα ξεσκίζεται και αν την βάλεις από πανω είναι ικανή να συνεχίσει μέχρι το τέλος χωρίς να κουράζεται. Την πήρα και σε ιεραποστολικό και ήταν το ίδιο γαμάτη και ίσως και καλύτερη. Οι εκφράσεις καύλας που πέρνει είναι σουπερ σεξι. Τα τελευταία λεπτά την πήρα στα τεσσερα με τον υπέροχο κώλο της μπροστά μου. Απο τις καλύτερες που έχουν γενικά τα καταστήματα αυτόν τον καιρό κατα την γνώμη μου

7.80


Forum Tasks