Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές Χρηστών

EpikourosGios AvatarEpikourosGiosΜηνύματα: 145 Κριτικές: 31

Ιστορίες: 0

Αυτο το θηλυκο ειναι γεννημενο για Αξιολόγηση: 9.00 — 03/11/2021 - 15:16
Αυτο το θηλυκο ειναι γεννημενο για Αξιολόγηση: 9.00 — 03/11/2021 - 15:16
Αυτο το θηλυκο ειναι γεννημενο για αυτην την δουλεια. Εχει μια προστυχη φατσα σε πολυ ωραιο σωμα με βυζια που δεν μπορεις να μην τα γλυψεις αλλα και ολο το σωμα της ειναι καλλιγραμμο. Εχει κανει αρκετα τατου που συμφωνα με την εμπειρια μου δειχνει οτι ειναι παλια στην δουλεια αλλα και στην πραξη το αποδεικνυει. Δεν το παιζει ευαισθητη στο αγγιγμα και ουτε σου βαζει ορια στον τροπο που γαμας. Στο τσιμπουκι μου το εκανε ξεκαθαρο οτι μπορει να με τελειωσει κατευθειαν αλλα δεν το ηθελε γιατι ηθελε να με νιωσει μεσα της. Στηθηκε πανεμορφα στα τεσσερα αφου εβαλε τζελ και οταν χωθηκα μεσα της ενιωσα και την ομορφια του μουνιου της. Ειναι οσο πρεπει στενη εκτος και αν την εχεις πολυ ψηλη οποτε ανηκεις σε ειδικη κατηγορια. Συμμετεχει με σωμα και ψυχη στο σεξ και εχει και εδω την ικανοτητα να σε τελειωσει γρηγορα ειδικα στο cowgirl που το κανει εξοχα. Σουπερ πουτανακι λοιπον που νομιζω πως αν τους φυγει απο το μαγαζι θα πεσει πολυ ο τζιρος. Δεν εχω αλλα λογια να την περιγραψω ουτε απο εμφανιση ουτε και απο επιδωσεις απλα πηγαινετε να την δειτε απο κοντα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
misterios AvatarmisteriosΜηνύματα: 97 Κριτικές: 22

Ιστορίες: 0

Η Σάρα είναι μούναρος με φουσκωμένα Αξιολόγηση: 7.80 — 23/08/2021 - 13:02
Η Σάρα είναι μούναρος με φουσκωμένα Αξιολόγηση: 7.80 — 23/08/2021 - 13:02
Η Σάρα είναι μούναρος με φουσκωμένα χείλη που γενικά δεν μου αρέσουν αλλά στη περίπτωση της για κάποιο λόγο της πάνε τόσο που για εμένα αποτελεί εξαίρεση. Την προτίμησα περισσότερο για τα βυζιά της που μεγάλα και στητά και για καλη μου τύχη αφήνει να τα γλείψεις όσο θέλεις και έχει ωραία ρόγα. Το δέρμα της είναι καλο και τα τατουαζ γαμάτα. Τσιμπούκι κάνει καλό χωρίς χέρι και με λίγα λόγια στον εξαφανίζει μεσα της. Είναι πορνή με εμπειρία και απολαμβάνει το σεξ και να κανει τον πελάτη να τα χάνει με τα κόλπα της. Μου άρεσε πολύ που διατηρούσε πολύ την επαφή με τα μάτια και ευχόμουν να είχα κανονίσει παο πρίν για 69 αλλά την επόμενη φορά ίσως. Στο σεξ τα ξεσκίζεται και αν την βάλεις από πανω είναι ικανή να συνεχίσει μέχρι το τέλος χωρίς να κουράζεται. Την πήρα και σε ιεραποστολικό και ήταν το ίδιο γαμάτη και ίσως και καλύτερη. Οι εκφράσεις καύλας που πέρνει είναι σουπερ σεξι. Τα τελευταία λεπτά την πήρα στα τεσσερα με τον υπέροχο κώλο της μπροστά μου. Απο τις καλύτερες που έχουν γενικά τα καταστήματα αυτόν τον καιρό κατα την γνώμη μου
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks