Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Χαρά  (Trust Your Lust)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

misterios AvatarmisteriosΜηνύματα: 97 Κριτικές: 22

Ιστορίες: 0

Πραγματικα δουλευει Αξιολόγηση: 8.00 — 22/01/2023 - 02:17
Πραγματικα δουλευει Αξιολόγηση: 8.00 — 22/01/2023 - 02:17

H συναντηση εγινε πριν απο δυο εβδομαδες αλλα τωρα βρηκα τον χρονο για να γραψω.

Σκεφτομουν μερες να την παρω η οχι γιατι υπηρχαν καποια πιπινια σε αλλα γραφεια που μου τραβουσαν εξισου το ενδιαφερον αλλα και κατι σε pse το ηθελα πολυ. Παρολο τα 170 ευρω που ζηταει βρηκα την μερα και την ωρα να την παρω στον χωρο μου. Αυτο το γραφειο δεν συνηθιζω να το παιρνω αλλα γενικα απο συμπεριφορα και απο συνεπεια ηταν λιγο πολυ ενταξει.

Η Χαρα ηταν ευγενικη απο την αρχη και με εμφανιση που το λιγοτερο εντυπωσιακη την λες. Μυριζε ωραια και ειχε ντυθει ομορφα σε συνδιασμο με ψηλοτακουνα που την κανανε αρκετα ψιλη. Το πρωτο χαρακτηριστικο στο οποιο κολλησε το βλεμμα μου ηταν τα χειλη της τα οποια ηταν ενισχυμενα αλλα και σε καλη κατασταση. Τα υπολοιπα χαρακτηριστικα ηταν καλα αλλα το στηθος ηταν αυτο που τραβαγε την προσοχη και μετα ο κωλος της. Προσπαθησα να μην δειξω λιγουρης παρολο που ηταν εσκορτ, αυτος ειναι ο τροπος μου και συνηθως οι γυναικες τον εκτιμουν. 

Καναμε μια ωραια και συντομη συζητηση στην οποια συμμετειχε με αληθινο ενδιαφερον και ειχε πολλες και εξυπνες απαντησεις να δωσει. Σιγα σιγα το κλιμα ζεσταθηκε και παιχτηκε ενα πρωτο φιλι με γλωσσα, καλο πραγματικα... 

Σε λιγα λεπτα ηταν γυμνη στο κρεβατι μου και μου εδειχνε το παθος της για το στοματικο. Πολυ γλειψιμο απο πανω μεχρι κατω αλλα καθολου κοιταγμα στα ματια και καθολου περασμα απο τα αρχιδια. Επισεις ενδιαφερον ηταν και το μουνι της το οποιο ηταν καθαρο και ομορφο αλλα πλησιαζανε επισης και οι μερες που επρεπε αξυριστει. Δεν με χαλασε η λιγη τριχουλα και εδωσα τον καλυτερο μου εαυτο εισπραττωντας εν τελει και μερικα υγρα. 

Παιχτηκε ενας συντομος γυρος με καβαλημα που ηταν ωραιο, εντονο και αισθησιακο και εχυσα πανω στον κωλο της οταν το γυρισε σε αναποδο. 

Στον δευτερο γυρο στον οποιο ειχαμε και αρκετο χρονο εκανε ενα τσιμπουκι ακομα καλυτερο και βεντουζωτο το οποιο μου αιματωσε τον πουτσο γρηγορα. Την εβαλα απο κατω και στημενη στα τεσσερα, μπηκα μεσα της λιγο αποτομα και αρχσα να την γαμαω με ολο και γρηγοροτερο ρυθμο. Γουσταρε και το φωναζε, τα υγρα αυξηθηκαν και οι αναστεναγμοι εγιναν βογγητα. 

Εχασα λιγο την αισθηση του χρονου και την γαμουσα ασταματητα μεχρι να χυσω. 

Πιστευω οτι ελαβα την καλυτερη υπηρεσια που θα μπορουσα απο την λεγαμενη. 

Πραγματικα δουλευει για να βγαλει το ψωμι της αλλα και εγω με ευχαριστηση της τα εδωσα στο τελος του ραντεβου.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 170
Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks