Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές του hipspanos

Featured Image for Νάνσυ
ΝάνσυMassage Nirvana
Ειπα να δω τον χωρο απο κοντα γιατι μου ειπαν καλα λογια. Τα λεφτα τα ειχα μαζι μου μηπως και δω κατι καλο και τελικα καλα εκανα και τα πηρα. Οσο για τον χωρο ηταν οντως πολυ καλος και καθαρος ενω η υπηρεσια ευγενικη και με καλη διαθεση. Η Νανσυ ηταν αδιανοητο να μην περασει απο τα χερια μου. Ομορφη γυναικα με κωλαρα και πολυ θετικη ενεργεια.Μπηκα στο δωματιο που ηταν εξισου καλο σαν χωρος και εκανα ενα μπανιο για να ειμαι ετοιμος.Η εισοδος της στο δωματιο ηταν εντυπωσιακη και ξεκινησαμε τον διαλογο κατευθειαν. Στην επικοινωνια παιρνει δεκα απο εμενα, ειναι η καλυτερη παρεα και ξερει ποτε να μιλαει και ποτε οχι. Η αρχη εγινε με το μασαζ το οποιο ξερει να κανει πολυ καλα και δεν βαριεται να δουλεψει. Αλλα ακομα καλυτερο ηταν το τσιμπουκι της με το βλεμμα της κολλημενο στο δικο μου. Μου εκανε την πουτσα πολυ σκληρη και μετα ανεβηκε πανω μου για αρχη. Μπηκε ευκολα η πουτσα μεσα της αλλα δεν ηταν χαλαρη, εβαλε τα δυνατα της στο καβαλημα και χρειαστηκε να την διακοψω ωστε να μην χυσω προωρα. Γυρισαμε σε πισωκολλητο και της εκανα εκανα ενα βαρβατο γαμησι το οποιο απο οσο ειδα το γουσταρε παρα πολυ.Τα βογγητα της τα βρηκα πολυ σεξυ και δεν ηταν απλα ενας τροπος για να μου δειξει οτι και καλα γουσταρει, ηταν οντως απο τις καυλες της.Εληξε πολυ ομορφα η φαση με ενα χυσιμο στα βυζια της και αναμνησεις που συντομα θα με ξαναφερουν κοντα της.

8.50

Featured Image for Lorena
LorenaStudio Dreamplace
Διαβασα το προγραμμα στο σαιτ τους και πηγα στοχευμενα γιατι ειχα καιρο να γαμησω μοντεοειδες μιλφ, και αυτο ακριβως ειναι η Lorena.... Περιμενα να την δω να σαλωναριζεται γιατι καταλαβαινω πολλα απο τον τροπο που δειχνουν τον εαυτο τους και καταλαβα οτι θα ταιριαξουν οι χημειες μας. Μπηκα δωματιο, προετοιμαστικα και μπηκε χωρις να χασει χρονο.Τα βυζια της ηταν τουμπανο αλλα και ολη της η γενικη εμφανιση πειραγμενη αλλα εξυπνα, σωστα και ομορφα. Εδωσε φιλι με γλωσσα αμεσως, μου επιασε τον πουτσο και αρχισε να τον προετοιμαζει για να κανουμε το γαμησι. Αρχικα τα εδωσε ολα με το στοματικο, ακρως ικανη και δοτικη σε οτι αφορα τα προκαταρκτικα. Στηθηκε στα τεσσερα που ηταν και μοναδικη σταση που καναμε και το γλεντι δεν σταματησε μεχρι που εχυσα. Ενδιαμεσα μας συνοδεψε με βογγητα και διαρκεις συμμετοχη.Ηταν πολυ καθαρη και εμεινα ευχαριστημενος τοσο με την Lorena οσο και με τον χωρο.

8.33

Featured Image for Βαλέρια
ΒαλέριαMagic Girls
Το σωμα της εχει καποια κιλα συν που φυσικα ανεβαινουν πανω απο  τα 55 κιλα που αναφερονται στο προφιλ της. Για το υψος της αυτα τα κιλα χαλανε καπως την συνολικη της εικονα ειδικα στο προσωπο αλλα τα βυζια της ειναι πολυ ωραια και οντως τεσσαρια.Σιγουρα η εμφανιση της δεν ειναι για ολα τα γουστα αλλα σε οσους την βρισκουν με τις νταρντανες ειναι ιδανικη περιπτωση , εγω προσωπικα ειμαι καπου στο ενδιαμεσο γιαυτο και δεν εληξε το ραντεβου απο την αρχη.Δινει φιλια με γλωσσα απο την αρχη χωρις ακομα να εχουμε κανει καν σοσιαλ.Η πιπα της ειναι ακαποτη με καλη περιποιηση στη γυρω περιοχη και καλο βαθος αλλα οχι dt.Στο σεξ εκανε καλη προσπαθεια να δειξει οτι περναει καλα αλλα δεν πειστικα προσωπικα, δεν μπορουσα να κρυψει οτι βαριωταν κατα βαθος. Δεν την πονεσα αλλα πονο εδωσα και σταδιακα καλυτερεψε η κατασταση χωρις να φτανει ποτε στο σημειο που θα ηθελα. Ηταν βεβαια δεκτικη και σε πιο κινκυ καταστασεις οπως δαχτυλιασμα και μπατσακια στον κωλο αλλα δεν με εφτασε σε εκεινο το σημειο στο οποιο θα μου εμενε αξεχαστη...

7.00

Featured Image for Alsu
AlsuStudio 12 Λυκόβρυση
Απο περιεργεια μπηκα στο μαγαζι, δεν το ειχα ξαναεπισκεφθει και ειπα να τσεκαρω τι γυναικες εχει μεσα.Κανανε ωραιο σαλοναρισμα με χαμογελα που εδιναν την καλη εντυπωση οτι γουσταρουν την δουλεια. Επελεξα την Αλου και μπηκα στο δωματιο χωρις να χασω χρονο. Με το που μπηκε μεσα συστηθηκε στα αγγλικα και αρχισε να με χουφτωνει. Εχει καλο προσωπο αλλα και σωμα με βυζια φτιαγμενα και ωραιο κωλαρακι. Αρχισα και εγω το χουφτωμα και ταυτοχρονα ενα δαχτυλο στο μουνι το οποιο δεχτηκε χωρις καμια αντιρρηση. Πεσανε κανα δυο φιλακια στο στομα και εκει ελαβε τελος το σοσιαλ και αρχισαμε τις σοβαρες δουλειες. Ξεκινησε ενα ωραιο και βαθυ στοματικο το οποιο περιειχε και γλειψαρχιδι και μετα μου στηθηκε στα τεσσερα. Εχει μετριο αναστημα, ιδανικο για την δουλεια που κανει. Το μουνι της δεν φαινοταν ταλαιπωρημενο και στην αισθηση ηταν το ιδιο καλη. Αρχικα ξεκινησα με προσοχη αλλα στην συνεχεια, καναμε αρκετα δυνατο γαμησι. Το σταδιακο ανεβασμα των στροφων την εκανε να το δεχτει με ανεση αλλα και στις αλλαγες στασεων ανταπεξηλθε με ανεση. Στο ιεραποστολικο καναμε και λιγο gfe και ετσι ελαβε τελος η συναντηση μας.Σε συνολο ειναι ελκυστικη γυναικα, ακομα νεα και με ορεξη για δουλεια. Σιγουρα θα περασετε καλα μαζι της γιατι εχει ολο το πακετο που χρειαζεται για κατι τετοιο.

8.50

Featured Image for Viki
VikiStudio 12 Λυκόβρυση
Εκλεισα ραντεβου με την βικυ, που ειναι μια 45αρα για να μην πω 50 με πολυ καλο κορμι για την ηλικια της, στο Bill ... Γενικα μου αρεσει η ποικιλια και τα μιλφακια, αλλα δυστυχως εδω ειχαμε μια πληρη αποτυχια. Eιχα διαβασει οτι το στηθος της ειναι πεσμενο αλλα και σε γενικες γραμμες ειναι χαλια!!! Το χαλια βασικα ειναι ευφημισμος!!! Μια σακουλα αδεια που να κρεμεται απο το σπιτι… Οταν βεβαια ειναι ντυμενη ειναι εντυπωσιακη γιατι ειναι σχετικα ψηλη εχει ωραια χειλη και το κορμι οπως φυσικα εγραψα και πιο πριν ειναι εντυπωσιακο.Δεν εχω προβλημα μια γυναικα να εχει μικρο στηθος αλλα οταν ειναι τετοιο χαλι πραγματικα με εκνευριζει σε σημειο ξενερωματος. Ειπα να δωσω μια ευκαιρια μπας και στο service ειναι καλη, το πολυ-πολυ να πεταξω 100 ευρω. Την κρατησα, εχοντας διαβασει κιολας οτι σε αυτην αξιζει μονο το πρωκτικο και δεν το τηρησα ο μαλακας, και οντως τα πεταξα. Ενας γυρος και αυτος με τα χιλια ζορια γιατι απο πιπα δεν ξερει, επιφανειακα πολυ σαλιο και λιγο το κεφαλι, ετσι νομιζει οτι κανει πιπα... Το μουνι της οταν εμπαινα μεσα ειναι εγια μολα εγια λεσα, βαρκα γιαλο και δεν ειμαι και κανενας μικροτσουτσουνος ουτε microsoft. Τελικα αυτο καταλαβα, οτι ειπαν οι μαγκες οτι δηλαδη, αυτη ειναι μονο για πρωκτικο και μαλλον μονο για αυτο αξιζει αλλα και παλι ειναι πολλα τα λεφτα. Υπαρχουν στα ιδια λεφτα καλυτερες επιλογες για κωλογαμησι. Δεν μπορει οσο και ελευθερη αγορα να εχουμε να τιμαται μια 45+ το ιδιο με μια 30αρα, και να ειχε και την καταλληλη εμπειρια να πεις παει στο διαολο….Αυτα απο μενα

6.17

Featured Image for Τζένη
ΤζένηStudio Desire
Τυχαια περασα απο την περιοχη και αποφασισα να ριξω μια ματια στο μαγαζι και τις κοπελες.Απο καθαριοτητα μια χαρα και η υπηρεσια αρκετα ευγενικη. Η Τζενη ειναι ενα μιλφ με ωραιο σωμα που το βλεπεις και λες κριμα να μην το γαμησω. Με αυτη την σκεψη περασα στο δοματιο αφου εδωσα το αντιτιμο για απλο προγραμμα. Με υπομονη την περιμενα αφου αργησε λιγακι αλλα ο χρονος χρησιμευσε στο να ελεγξω το μειλ μου.Μπηκε στο δωματιο και με χαιρετησε, εβγαλε οτι φορουσε και επαναλαμβανω εχει ωραιο σωμα....Δεν μπορεσε να κρυψει οτι δεν ειχε καλη διαθεση παρα το χαμογελο και την προθυμοτητα. Αποτελεσμα ηταν μου κανει μια μετρια πιπα αλλα και η συνεχεια στο γαμησι δεν ηταν καλη. Ησυχη γενικα και το στησιμο με δυσκολεψε στην αρχη. Καλη αισθηση το μουνι της και δεν εβαλε τζελ μονο λιγο σαλιο...Απο αντοχες ηταν ενταξει, γενικα μεσα στο γενικο χαρακτηρισμο ησυχη ηταν και οτι δεν εκανε κανενα παραπονο.Παρολαυτα αν την εβλεπα καποια αλλη φορα και εδειχνε πιο κεφατη ισως να την ξαναεπερνα λογο του οτι μου αρεσε η εμφανιση της.

6.83

Featured Image for Amaryllis
AmaryllisStudio De Paris
Τυχαιο περασμα απο το  στουντιο και η παρουσιαση της τσατσας που δεν με ειχε ξαναδει αλλα ηταν ευγενικη, με επεισε να περιμενω να δω. Η Αμαρυλλις ειναι ενα κοριτσι με κοντο και ωραιο σωμα και γενικα συμπαθητικο. Η διαισθηση μου με επεισε να προχωρησω και την περιμενα στο δωματιο για μερικα λεπτα. Μπηκε με χαμογελο και διαθεση για κουβεντα αλλα ηθελα να γαμησω ,απλα και της εδωσα να καταλαβει ακριβως αυτο και δεν εχασε χρονο.Εκανε μερικα χαδια στο σωμα και μετα πιπα η οποιο ειχε καποιο βαθος αλλα παντα με λιγο χερι και χωρις να περασει απο τα αρχιδια. Στησιμο καλο στα τεσσερα και μουνι μικρο οπος το σωμα της. Δεν θελει πολυ ενταση, προτιμαει τον χαλαρο ρυθμο αλλα συνοδευει ολη την φαση με ωραια βογγητα.Ο κωλαρακος της ωραιος οπως και τα βυζια της. Την βρηκα με καλη διαθεση, δεν φαινοταν ειχαν παει πολοι πριν απο εμενα. Τυχερος…; Μπορει αλλα γενικα αξιζει μια επισκεψη, συνολικα προσπαθει και εμφανισιακα θα σας αρεσει.

7.83

Featured Image for Angela
AngelaLelas Massage and Relax
Περασα απο φυλης και δεν ειδα κατι που να μου κεντρισει την προσοχη, δευτερη σταση στο λελας οπου ειδα την Αντζελα της οποιας το σωμα μου διεγειρε την φαντασια. Περασα φυσικα πληρωνοντας για βασικο προγραμμα.Ο χωρος ειναι καλος, προσεγμενα ολα μεσα και εξω και η υπηρεσια ειναι φιλικη.Η Αντζελα ειναι η τελεια επιλογη για βυζολαγνους και γενικα για οσους γουσταρουν τα μεγαλα και σφιχτα κορμια. Απο προσωπο ειναι μετρια αλλα δουλευει συνεχεια και το υφος της εχει το χαμογελο της αυτοπεποιθησης. Μου εδωσε τον απαιτουμενο χρονο για να προετοιμαστω και ηρθε για να μου κανει αρχικα ενα μασαζακι το οποιο ευχαριστηθηκα αλλα δεν ηταν και το καλυτερο.Επομενη κινηση μου ηταν να αρχισω ενα γλυψιμο στα βυζια της που ειναι οπως ειπα πιο πανω, βυζαρες... Μου τα προσεφερε για γλειψιμο ενα ενα και οι ρωγες της ανταποκρινοταν τελεια, το γουσταρε οπος γουσταρε και το γαμιση που καναμε. Πριν ξεκινησουμε μου εκανε μια πιπα γονατιστη με το βλεμμα της καρφωμενο στα ματια μου. Το μουνι της εχει αισθηση και ηταν υγρο, το στησιμο στα τεσσερα πολυ καλο και τα βογγητα καλα. Δεν καναμε αλλαγη στασης, δεχτηκε ενα καλο σφυροκοπημα και εχυσα πανω στα κωλομαγουλα.Πηρα αυτο που ηθελα και εφυγα ικανοποιημενος. 

8.17

Featured Image for Crystal
CrystalStudio Dreamplace
Ειχα διαβασει κριτικες για την κοπελα απο καιρο και η επισκεψη μου στο μαγαζι με εκανε να δωσω το πενηνταρικο χωρις δευτερη σκεψη διοτι ειναι ωραια γυναικα. Το βυζι της ειναι φτιαγμενο και μαλιστα ωραιο ενω λιγο ενισχυση μπορει να εχει και στα χειλη αλλα δε ξερω ουτε και ρωτησα. Η συμπεριφορα στο δωματιο ηταν αρχικα μετρια οπως ειναι και λιγο λογικο με τοσους πελατες που την επισκεπτονται. Παρολαυτα στην συνεχεια αρχισε να παιζει ωραια το παιχνιδι. Επαιξαν αμοιβαια γλειψιματα στο σωμα και τελικα αρχισε καλο γλιψιμο στο καυλι το οποιο συνεχισε σε ολο το μηκος της πουτσας με υπερβαλλοντα ζηλο. Λιγες χαλαρωσεις ειναι εμφανης ιδιαιτερα απο κοντα αλλα στα τεσσερα ειναι περισσοτερο απο καυλωτικη. Η συμμετοχη συνεχιστηκε να ειναι επιπεδου μεχρι το τελος με συχνες μουνιες αλλα και αντοχη σε χαστουκια και σφυροκοπημα. Για τα λεφτα που εδωσα σε καποια σημεια ηθελα περισσοτερα και σε καποια με υπερκαλυψε. Επισεις το μαγαζι ηταν καλο και η υπηρεσια δεν ενοχλησε, τα βασικα που θελουμε ολοι σε τετοιους χορους. Ευχομαι να βοηθησα...

7.33

Featured Image for Vicky
VickyΟίκος Βέργας 2
Οι ορεξεις μου για σεξ ηταν στο φουλ και βγηκα να δω τι παιζει.Η Vicky μου τραβηξε την προσοχη και εδωσα το αντιτιμο για το απλο προγραμμα. Ειναι ενα καλο εμφανισιακα μιλφ το οποιο στο σαλονι υποσχεται διασκεδαση.Μπηκε στο δωματιο και αρχισε αμεσα πιπα οπως ξερουν οι εμπειρες γυναικες, χωρις δοντι και με καλο βαθος. Εκανε και ενα καλο περασμα στα αρχιδια οπου με καυλωσε πολυ και με ρωτησε τι σταση γουσταρω. Της απαντησα στα τεσσερα και υπακουσε αμεσα.  Εγινε η διεισδυση και αρχισα τα βογγητα και κινησεις της λεκανης.Παρολο τα χρονια εχει καλη αισθηση μεσα της και γουσταρει αυτη την δουλεια. Γυρναγε για να με κοιταξει και εδινε και μουνιες. Αξιοποιησα ολο το 15α λεπτο με σεξ και δεν ειχαμε ενοχλησεις απο την υπηρεσια.Ευγενικα με αποχαιρετησε στο τελος και εφυγε. Δεν μου εφτασε ενα γαμησι και πηγα και σε μια πιτσιρικα για να χυσω ξανα αλλα τελικα αυτη ηταν καλυτερη γιατι η δευτερη δεν ειχε καλη διαθεση.Ετσι πανε αυτα, μια κερδιζεις μια χανεις....

7.67

Featured Image for Λίλα
ΛίλαTrust Your Lust
Ηταν αρκετα διαφορετικη απο τις φωτογραφιες και για τα δικα μου γουστα με χαλασε. Φιλια δεν γουσταρει να δινει και προσπαθησε να κλεψει χρονο με το σοσιαλ. Γενικα δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενος μαζι της. Το γραφειο ενταξει με την συνεννοηση και την ευγενεια αλλα τι να τα κανεις αυτα οταν δεν τα βρισκεις με την κοπελα. Αυτην την φορα εχασα τα λεφτα μου. Παμε για αλλα…

5.20

Featured Image for Αντριάνα
ΑντριάναMassage Nirvana
Πολυ καλο μουνι αλλα αναξια στο μασαζ και καλυτερα να μην το ζητήσεις καν γιατι ειναι εκνευριστικη η ψευτο προσπαθεια της. Τα αλλήθωρα βυζια της ηθελα να τα γλυψω μεχρι να τελειωσει ο χρονος αλλα δεν με αφησε για πολυ λογω ευαισθησιας ειπε. Η πιπα της απο μετρια εως καλη κατα την δικη μου εμπειρια. Κανει ψευτο βαθυ με το οποιο πνίγεται κατευθειαν και γλυφει και λιγο τα αρχιδια ισα ισα για να μην πεις οτι δεν περασε. Το σεξ μια καλο μια βαριοταν με διακυμανσεις. Στηνεται καλα στα τεσσερα αλλα αποφευγει το ιεραποστολικο γιατι το αισθανεται καλυτερα ετσι λεει. Ειχα καποιες μερες να γαμησω και εχυσα αρκετα συντομα. Μολις το εβγαλα εκανε λες και ξαλαφρωσε. Δεν ηταν και οτι καλυτερο, εχει ελλειψη επαγγελματισμου.

6.00

Featured Image for Bella
BellaStudio Μελαντίας 50
Λιγο βιαστικη σε γενικες γραμμες. Ξερει καλα να πιπωνει και να γαμιεται αλλα μαλλον τα 50 τα βρισκει λιγα και οτι κανει το κανει γρηγορα και βγαζει μια αισθηση οτι κανει μια ξεπετα. Αναλυτικα κανει βαθυ λαρυγγι ευκολα και ξερει να κανει μαλαξεις στα αρχιδια πολυ καλες. Γλυφει πολυ απαλα σε σημεια που σε ερεθιζουν και μολις δει οτι σηκωθηκε βαζει καποτα και σε καβαλαει. Ξερει να γαμιεται, αυτη ειναι η καλυτερη περιγραφη αλλα λιγο με τα βογγητα ειναι out of sync... Παρολαυτα ενα κοριτσι με τετοιο σωμα και προσωπο δυσκολο να σε χαλασει οποτε συνεχισα στα τεσσερα με την ωραια θεα απο πισω της και εχυσα δυνατα. Αξιζει σαν γυναικα αλλα σαν προγραμμα θα μπορουσε να κανει καλυτερο.

7.20

Featured Image for Ariana
ArianaStudio V.I.P
Το μαγαζι ειχε μια περιεργη μυρωδια απο την πρωτη στιγμη που μπηκα ξεκαθαρα δυσαρεστη, το πιο πιθανο ειναι οτι οι αποχετευση εσχει θεμα. Το κοριτσι τους μου αρεσε και μπηκα στο δωματιο οπου την περιμενα υπομονετικα για ενα τεταρτο περιπου. δεν μου ειχαν πει οτι ειχε αλλον πελατη πριν απο μενα αλλα εκανα υπομονη. Μπηκε στο δωματιο με χαμογελο αλλα πολυ ψευτικο και ψιλο ξινο. Επιασε δουλεια κατευθειαν με πιπα χωρις να αφιερωσει καθολου χρονο στο σοσιαλ κομματι. Ολη η φαση ηταν μια ξεπετα. Το τσιμπουκι με πολυ χερι και μολις μου σηκωθηκε στηθηκε στα τεσσερα να την γαμησω. Εκανα αυτο που πρεπει αλλα δεν ενιωθε τιποτα η κοπελα. Το μουνι της καλο αλλα λιγο στεγνο. Ελπιζω να μην ξαναπεσω σε τετοια περιπτωση.... Εκλαψα το πενηνταρακι μου

5.00

Featured Image for Alissa
AlissaDream Girls
Το λατρεψα αυτο το μιλφ. Ειναι οπως φαινεται στις φωτογραφιες και με πολυ καλη διαθεση. Τα βυζια της μεγαλα και ακομα καλα στην αισθηση. Σε προσεχει με μασαζ και περιποιηση ειδικη απο την αρχη μεχρι το τελος. Ερεθιζει ολα τα σημεια του σωματος και ειδικα στον πουτσο κανει κολπα τρελα με την γλωσσα της. Βαζει σχεδον ολο το μηκος μεσα της και οι μπαλες περνουν και αυτες το γλείψιμο τους. Καυλιαρικες οι κραυγες της στο σεξ και η συμμετοχη της πολυ καλη. Απο πανω το εχει και το χαιρεται αλλα απο κατω ειναι που αντεχει βαρβατο γαμησι και ειναι γεννημενη για τετοιες καταστασεις. Οπως ειπα και στην αρχη χαιρετε πραγματικα την δουλεια αυτην και ειναι ιδανικη και για πρωταρηδες αλλα και για παλιους σαν εμενα. Οσο για το γραφειο, ηταν πολυ ενταξει στην συνεννοηση και εδωσε καλη περιγραφη των υπηρεσιων της. Εβγαλα ολο το στρες απο πανω μου, περασα και καλα.

7.00

Featured Image for Viktoria
ViktoriaSpa Massage 108
Πηγα για μασαζακι και με την ευκαιρια εψανα και μια κοπελα να μου παρει και μια πιπα. Η Βικτωρια μου φανηκε ιδανικη για τα γουστα μου οποτε μπηκα στο δωματιο. Μπηκε με χαμογελακι αλλα χωρις πει πολλα αρχισε την δουλεια. Πανω κατω στο μασαζ τα παει καλα και με χαλαρωσε σε σημειο που δεν μπορω να πω οτι εχω παραπονο. Ηθελα και την πιπα ομος και εκει δεν με ικανοποπιησε καθολου. Το επερνε με πολυ χερι στο στομα και παρολοαυτα ακουμπησε δοντι αρκετες φορες. Στα αρχιδια μου δεν εκανε καμια περποιηση παρα μονο μερικες μαλαξεις με το χερι. Αποφασησα να την γαμησω και την πηρα στα τεσσερα. Ειναι μετρια και στο σεξ σαν να μην γουσταρει αυτο που κανει. Με το ζορι καταφερα να χυσω. Απογοητευση απλα

4.80

Featured Image for Ζέτα
ΖέταDream Girls
Ειναι μια καυτη 45 αρα. Το σωμα της ειναι πολυ ωραιο αλλα και το προσωπο μου αρεσε. Ειναι καλη σε οτι εχει να κανει με το σεξ τσιμππουκι, στισηματα και συμμετοχη με βογκητα. Στο μπλα μπλα ειναι χαλαρη και με χαλαρωσε και εμενα με τον τροπο της. Απο καθαριοτητα ειναι επισεις πολυ καλη και εχει ωραιο μουνι για γλειψιμο. Ο πρωτος γυρος ηταν συντομος και στο διαλειμμα μου εκανε μασαζ. Ο δευτερος γυρος ηταν μακρυς και η κοπελα αντεξε πολυ σφυροκοπημα. Αξιζε τα λεφτα που εδωσα και θα την προτεινω και σε κανα δυο φιλαρακια. Ευχομαι καλλα γαμησια!

6.80

Featured Image for Stefany
StefanyStudio V.I.P
Πραγματικο διαμαντι η κοπελα και απο ομορφια και απο συμπεριφορα. Κανει πολυ καλη περιποιηση στον πουτσο με την πιπα της και το στισημο της ειναι πολυ καλο για να σε βολεψει στο γαμησι. Τα βογκητα και οι αναστεναγμοι ειναι συνεχεις στο σεξ και το σωμα της απο πισω ειναι τέλειο. Την γαμησα και αρκετα δυνατα και δεν την ενοχλησε. Για τα λιγα λεφτα που δινεις παιρνεις πολυ καλο σερβις μαζι της. Μπραβο και στο μαγαζι για την καθαριοτητα και τα κοριτσια που επιλεγει.

8.60

Featured Image for Ana
AnaStudio V.I.P
Γυρισα μερικα μαγαζια και καταληγοντας σε στο VIP ενιωσα πολυ ωραια απο την αρχη μολις μπηκα. Χωρος πολυ προσεγμενος απο διακοσμηση και καθαρος. Εκτος αυτου το αρωμα του χωρου με εκανε να νιωσω χαλαρως και δινει μια αισθηση πολυτελειας. Η υπηρεσια πολυ ευγενικη και μου εξηγησε οτι πρεπει να περιμενω για λιγο το κριτισι να ετομαστει Μου αρεσε μολις την ειδα και με το που εφυγε εβγαλα το πορτοφολι και πληρωσα. Το δοματιο ηταν ακομα καλυτερο, καθαρό και με ωραιο κρεβατι που δεν θελεις να σηκωθεις ετσι και ξαπλλωσεις πανω του. Η Αννα ηρθε μερικα λεπτά αφου ετοιμαστηκα και τοτε παρατηρησα το ομορφο ποροσωπο της. Δεν φιλανε σε αυτα τα μαγαζια αλλα θα το εδινα το εξτραδακι για την παρτυ της. Ειναι κοινωνικη γενικα αλλα οχι ιδιαιτερα χαμογελαστη. Το σωμα της ειναι καλο αλλα τα βυζια της ειναι αυτα που ξεχωριζουν και αξιζουν περισσοτερο. Πηδηχτηκαμε σε doggy style και της αρεσε πολυ το γαμισι που της εκανα, ετσι μου ειπε στο τέλος. Και εγω εμεινα πολυ ευχαριστημενος μαζι της. Συμμετέχει και εχει καλο μουνι οχι ξεσκισμενο και με καλη λιπανση. Ο κωλος της ειναι αλλο ενα ωραίο θεαμα απο την κοπελα... Στα τεσερα ποου την επεαιρνα τον εβλεπα συνεχεια. Μετα την κουβεντουλα στο τελος εφυγε με χαμογελο...

7.20

Featured Image for Vanessa
VanessaAthens Girls Network
Καλή απο εμφάνιση δεν σε ξεγελάνε οι φωτογραφίες. Στο σόσιαλ τα παει αρκετά καλά με καλύτερο την επίτευγμα να σε κανει να νιωσεις ανετα και να σπασει τον πάγο ευκολα. Φιλακια δινει καλά και χαδεύει το σωμα με περισσότερη προσοχή στα αρχίδια. Το στοματικό το κανει καλά αλλά όχι τίποτα το ιδιαίτερο. Αρχίδια δεν έγλειψε αλλά δεν πολλές δεν το κανουν και έχω συνηθίσει πλέον. Στο σεξ στηθηκε ωραία αλλά κάτι με τα βογκητα και κατι με την διάθεση της δεν μου πήγαιναν και τελικά δεν πήρα αυτό που ήθελα απο την κοπέλα. Στον δεύτερο γύρο τα πράγματα χειροτέρεψαν και δεν έχυσα τελικά. Γενικά να μην την αδικήσω την κοπέλα είναι καλή αλλά μαζι δεν ταιριάξαμε σε ορισμένα κύρια πράγματα.

7.80

Featured Image for Dulce
DulceStudio Θησέως 35
Δεν ξέρω τι σημαίνει το όνομα της αλλά εμένα μου θυμίζει το γλυκό και αυτό το κορίτσι έτσι είναι ακριβός... Έχει βυζάρες και κολάρα σε σώμα με ιδανικες αναλογίες και χωρίς περιττά κιλά. Οι τρόποι της μου άρεσαν πολύ... Είναι ευγενική στην αρχή και ακούει τι της λες αλλά μετά στο σεξ γίνεται άλλη κοπέλα που γουστάρει πραγματικά να γαμιέται. Το στήσιμο της στα τέσσερα ειναι πολύ καλό και φαίνεται να ζει το σεξ κανονικά. Αναστεναγμοί και βογκητα λίγα αλλά εκεί που πρέπει και πολυ καυλωτικά. Πολυ καλή περίπτωση και στην επόμενη φορά μάλλον θα πάω στην ίδια.

7.80

Featured Image for Myra
MyraStudio Κασσάνδρας 3 ισόγειο
Πήγα στο μαγαζί εχτές το απόγευμα μετά απο τουρ σε σε άλλα τρια τεσσερα. Το μαγαζί ηταν άδειο όταν μπήκε μέσα αλλα μετα απο εμένα ακολουθησαν αλλοι τρεις. Περιμέναμε την κοπέλα να τελειωσει απο τον προηγουμενο πελάτη αλλα η αναμονή ήταν ευχαριστη χαρις στα ερκοντισον και την καθαριοτητα του χωρου. Μου άρεσε η Μυρα και έδωσα αμέσως τα λεφτά για να την κλέισω επόμενος. Οι αλλοι δεν ξέρω τι κάνανε, εγώ μπήκα κατευθείαν στο δωμάτιο. Η κοπέλα άργησε λίγο αλλά καλά έκανε γιατί όπος είδα αργότερα ήταν πολύ καθαρή. Εμφανισιακά είναι αυτό που βλέπετε στις φωτογραφίες. Αρκετά μεγάλο βυζί, καυλόφατσα και κώλος ωραίος. Δεν είναι πιτσιρίκα αλλά κάνει υπηρεσίες ανωτέρου επιπέδου και να πληρώνει αυτά που χάνει σε φρεσκάδα. Χειρίστηκε πολύ ωραία την κατάσταση και κατάφερε να με καυλώσει άμεσα. Στοματικό κάνει χωρίς χέρια βαθύ και με ρούφηγμα στα αρχίδια χωρίς τελειωμό. Όταν στον κάνει πέτρα σε κοιτάει στα μάτια για να καταλάβεις τι πουτανάρα είναι. Την εστησα γρηγορα στα τεσσερα και χωρίς να βαλει τζελ άρχισα το γαμήσι. Γυρνουσε το κεφάλι για να με κοιτάξει και κουνούσε την μεση της για να μου δείξει ότι γουστάρει. Αποφάσισα να την ξεσκίσω και αφου ανέβασα στροφές και δεν ενοχλήθηκε έδωσα πραγματικό πόνο. Αρχισε τα βογκητά και έβαλα στο παιχνίδι και τα μπατσάκια στον κώλο ο οποίος έγινε κατακόκκινος. Συνέχισα με την ίδια ένταση μέχρι να χύσω και στο τέλος έμεινα μέσα της μέχρι να φυγει και η τελευταία σταγόνα σπέρμα στη καπότα. Όσο ήμασταν μέσα δεν μας ενόχλησε κανείς και εκείνη ήταν αφοσιωμένη πλήρως σε εμένα. Αν και υπάρχουν και πιο όμορφα κορίτσι πιστεύω ότι η συγκεκριμένη σε συνδυασμό με την εμπειρία αξίζει τα λεφτα που δινεις

7.80

Featured Image for Laura
LauraStudio Κασσάνδρας 3 ισόγειο
Το κορίτσι έχει κορμάρα στολισμένη από δυο πανέμορφα βυζιά και με κατάλευκο δέρμα, τυπικό για την καταγωγή της. Στο σαλόνι σε αφήνει με το στόμα ανοικτό και με την παρουσία της αλλά και με το τρόπο που παρουσιάζεται. Εμένα μου πήρε το μυαλό και μέσα στην καύλα μου το πενηντάρικο το έβλεπα σαν πεντάευρο. Το δωμάτιο του μαγαζιού ήταν καθαρό και μύριζε ωραία. Ξάπλωσα και την περίμενα γυμνός. Μπήκε αθόρυβα σχεδόν και με πολύ θετική έκφραση στο πρόσωπο. Αρχίσαμε γλειψίματα και στοματικό εναλλάξ. Ξέρει καλή πίπα φυσικά και κάνει αρκετά καλή προσπάθεια να τον πάρει όλον μέσα. Μετά την πίπα για κάποιο λόγο μου ήρθε να την γλείψω ξανά σε βυζιά και μετά στο μουνί και το έκανα χωρίς σκέψη. Μετά έβαλε τζελ και στηθηκε στα τέσσερα. Άλλο να το λέω και άλλο να το βλέπεις το θέαμα. Μπήκα μέσα της αργά για να είμαι ευγενικός αλλά δεν περάσανε μερικά δευτερόλεπτα και μου ζήτησε από μόνη της να την πάρω δυνατά. Το ξέσκισα το μωρό για αρκετή ώρα και βογκούσε ωραία και συνέχεια αλλά με ωραίο τρόπο, όχι ψεύτικα. Όταν μου ήρθε να χύσω την έπιασα από τους ώμους και της τον έβαλα δυνατά μέσα και βαθιά.

7.80

Featured Image for Louiza
LouizaStudio Κασσάνδρας 6
Έχει κλείσει τα 27 λέει στο σάιτ αλλά δεν της φαίνεται με τίποτα. Ακομα τέλειο το δέρμα της και οι τρόποι της από κοριτσακι. Στο σεξ από την άλλη έχει ωριμάσει και ξέρει στοματικό με τέλεια τεχνική και τα στησίματα της είναι αριστα. Όσο είσαι μαζί της όλο και περισσότερες ομορφιές ανακαλύπτεις όπως το χαμόγελό της, το μουνί της που είναι και τέιο για γλείψιμο αλλά και το σχήμα που παίρνει το σώμα της όταν στηνεται στα τέσσερα. Απο τα προκαταρκτικά μου έγινε πέτρα και η γεύση που πήρα απο το μουνί της μου έκανε τον πούτσο μου να πάλλεται χωρίς να τον ακουμπάω. Στα τέσσερα την πήρα για ένα δεκάλεπτο περίπου και πέρασα καλά. Βογκάει μόνο όταν πρέπει και σου υπενθυμίζει όταν που και πού τι ωραία πουτσα που τρώει και ποσό καλά την γαμάς. Ο χρόνος δεν είναι πολύς αλλά και τα λεφτά που δίνεις για ένα τέτοιο κορίτσι είναι ελάχιστα. Το έχω πει σε κάνα δύο φίλους για το κορίτσι και το λέω και εδώ, είναι μαστ η εμπειρία μαζί της. Καλό σας βράδυ!

7.80

Featured Image for Erika
ErikaStudio Βριλησσού 60 (πάνω)
Στο σαλόνι είναι χαμηλών τόνων αλλά οι καμπύλες της είναι ωραίες και η τσατσα δίνει εγγύηση για την κοπέλα. Τα πενήντα δεν είναι πολλά για εμένα και είπα να το ρισκάρω. Στο δωμάτιο μπήκε φανερά με περοισότεη όρεξη και με πλησίασε και με φίλησε κατευθείαν. Μου έκανε μερικά κομπλιμέντα για την εμφάνιση μου και έβγαλε τα εσώρουχα. Ξαπλώσαμε στο κρεβάτι και άρχισε την πίπα χωρίς προφυλακτικό αφού έλεγξε για καθαριότητα. Ξεκίνησε αργά με το κεφάλι και μετά έγλειφε από πανω μέχρι κάτω και που και που και στα αρχίδια. Δόντι ακούμπησε μόνο μια φορά λιγάκι και στη συνέχεια δεν σταμάτησε την πίπα μεχρι που της ζήτησα να στηθέι. Κατευθείαν έβαλε λιπαντικό και στήθηκε στα τέσσερα. Της τον κάρφωσα από πίσω και για πάνω από δέκα λεπτά την γάμησα σε αργούς αλλά και σε γρήγορους ρυθμούς. Συνέχει βογκούσε αλλά τα βογκητά αληθοφανή και το μουνί τις γέμισε ζουμιά. Τα μπατσάκια στα κωλομέρια δεν την πείραξαν και το πείραγμα στην κωλοτρυπίδα επίσης. Στο τέλος της έριξα τα χύσια στη πλάτη. Κουρασμένος έπεσα στο κρεβάτι ενώ εκείνη σηκώθηκε με φίλησε στο μαγουλο και μου είπε με την ησυχία σου. Βγήκα κερδισμένος και την συνιστώ.

7.80

Featured Image for Sasha
SashaStudio Κροκεών 6 ισόγειο
Είχα καύλες και αποφάσισα να πάω κροκεών 6 γιατί εκεί μου αρέσει και ο χώρος και τα κορίτσια που φέρνουν. Είχαν την Sasha, ένα κορίτσι με ωραίο πρόσωπο και καλό σώμα με το πιο όμορφο σημείο πάνω της το κωλαράκι της που το χούφτωνα συνέχεια καθως φιλιόμασταν με γλωσσα τα πρώτα πέντε λεπτά Στα προκαταρκτικά δίνει ρέστα με την πίπα που την κάνει σαν να δουλέυει 20 χρόνια στα μαγαζιά και ας είναι νέα. Στο σεξ συμμετέχει και γουστάρει που γαμιέται και αποδειξη είναι το υγρό που κατεβάζει το μουνί της. Δεν κολλάει στις στάσεις και κουνάει την λεκάνη της για να σου δωσει τον ρυθμό που γουστάρει. Μερικά χαστούκια που της έριξα στα κωλομέρια δεν την πείραξαν και αντιθέτως γούσταρε περισσότερο. Το χύσιμο ήρθε όταν τη είχα με τα πόδια στους ώμους και ήταν μπόλικο το φορτίο μου. Από όταν μπήκε στο δωμάτιο μέχρι που έφυγε είχε την ίδια όρεξη για σεξ Αξιζει τα λεφτά..

7.80

Featured Image for Bella
BellaDream Girls
Οι φωτογραφίες της είναι αληθινές... Το κορίτσι είναι 35 χρονών αλλά κρατιέται καλά και απο κοντά φαίνεται νεότερη... Το βυζί της είναι σφιχτό και γουστάρει να το σφίγγει δυνατά πάνω σου όταν την φιλάς στο στόμα. Φιλάει με γλώσσα και αρκετά ωραία. Σαν χαρακτήρας είναι υποτακτική και κάνει ότι της πεις αλλά αν της πεις να πάρει πρωτοβουλία το κάνει αμέσως και ξέρει ωραία κολπάκια. Το λαρύγγι της γίνεται και μουνί για όσο κρατάει την ανάσα της και αυτό απο μόνο του ειναι λόγος να την πάρεις. Μου στήθηκε στα τέσσερα και μόλις μπήκα μεσα μου ζήτησε να την γαμήσω δυνατά. Με καύλωσε η ιδέα ότι γουστάρει αγριο και άρχισα να της τον δίνω δυνατά και σε συνδυασμό με μπατσάκια στον κώλο της. Άρχισε να βογκάει και συνεχισε να με ενθαρύνει να την γαμήσω πιο δυνατά... Την γάμησα όσο πιο γρηγορα και δυνατα μπορούσα και ο κώλος της έγινε κατακόκκινος απο τα χτυπήματα. Έχυσα πάνω στον κώλο της και την παράτησα στο κρεβάτι ενώ πήγα να πλυθώ.. Μετά απο εμένα πήγε και εκείνη και πλέον στο κρεβάτι μου έκανε μασαζάκι. Το κατέχει και στο μασάζ αλλά περισσότερο μου άρεσε όταν άρχισε να μου γλύφει τα αρχίδια. Η σκέψη μου πήγε να της ζητήσω rimming αλλά δεν είχαμε μιλήσει για κάτι τέτοιο οπότε το άφησα στην ακρη. Το δεύτερο γαμήσι ήταν σε πιο gfe ρυθμούς και της έδωσα τα κατάλληλα χάδια και φιλιά που της άξιζαν μετά απο το ξέσκισμα που της έκανα στο πρώτο. Το συμπέρασμα μου είναι ότι αξιζει το κορίτσι γιατί είναι και έμπειρη και εμφανίσιμη αλλά έχει και πολύ όρεξη για σεξ Είναι συνδυασμός που σπάνια βρίσκεις σε έσκορτ και είναι δυναμίτης

7.80

Featured Image for Angelica
AngelicaGlamour Escorts
Μετά από ένα μέτριο ραντεβού που έκανα με μια άλλη κοπέλα έψαχνα κάτι να με φέρει στα ίσα μου. Μίλησα με το γραφείο και τους είπα το παράπονο μου και τι χρειαζόμουν και μου είπαν πως το φάρμακο μου ήταν η Angelica. Ζήτησα εγγύηση και έκλεισα ραντεβού με συνάντηση σε σπίτι ενός φίλου που έλειπε σε ταξίδι. Ήρθε στην ώρα της ντυμένη όμορφα και με ύφος γυναίκας που έχει αυτοπεποίθηση... ήταν σαν να σου λέει ότι τώρα βρήκες αυτό που έψαχνες φίλε! Κάναμε ντουζάκι και οι δύο και αράξαμε. Ξεκίνησε μασάζ πολύ ερωτικό και κατέληξε να μου παίρνει πίπα. Τέλειο το τσιμπούκι της, καμία ενόχληση απο δόντια και αίσθηση τέλεια σαν να εκλιπαρούσε για σπέρμα η γλώσσα της... Έκλεισα τα μάτια και σκέφτηκα πόσο καλά έκανα που την πήρα και ίσος έπρεπε να δώσω κανένα δωράκι στην τηλεφωνήτρια που μου την βρήκε... Δεν θα έκανα τέτοιο κόπο βέβαια αλλά εκείνη την ωρα ήταν τόσο ωραία που το σκέφτηκα και αυτό... Προσεξα τον κώλο της όσο μου τον έπαιρνε στο στόμα και την άρπαξα και έφερα το μουνί της στο στόμα μου. Το έγλειψα με με πολύ όρεξη σαν να ήταν της γκόμενας μου. Το ευχαριστήθηκε και εκείνη αλλά μέχρι εκεί το στοματικό... Ξεκινήσαμε πισωκολλητό και το μουνί της ήταν πολύ ωραίο από μέσα, υγρό και ζεστό αλλά όχι ξεσκισμένο. Της αρέσει να την γαμάνε σε αυτη τη στάση καλύτερα από άλλες, αυτό κατάλαβα αφού δοκιμάσαμε μερικές.... Η φωνη της είναι ωραία και ακόμα πιο ωραία και καβλωτικά τα βογκητά της, αυτά ήταν σχεδόν η αίτια που με έκανε να χύσω την πρώτη φορά. Το ραντεβού μας ήταν για μιάμιση ώρα... Το έκλεισα επίτηδες έτσι για να έχω άνεση χρονου και να κάνουμε και συζήτηση και μασαζ και ντουζάκι στα ενδιάμεσα. Σε όλα λίγο πολύ ήταν εντάξει το κορίτσι και εγώ έμεινα πολύ ευχαριστημένος μαζί της. Ανταμείβεται καλά για αυτό που κάνει αλλά το κατέχει το άθλημα και γι'αυτό αξίζει

7.80

Featured Image for Tessa
TessaGlamour Escorts
Είναι ωραίο τυπάκι και τα δίνει όλα στη δουλειά. Την πήρα περισσότερο γιατί μου άρεσε το σώμα της αλλά απο πρόσωπο αν και είναι όμορφη έχω δει και καλύτερο. Αν και δηλώνει ότι είναι από Ρωσία σίγουρα είναι ανάμεικτο το αίμα της. Αυτό καταλαβα εγώ απο τα χαρακτηριατικά της. Φρόντησα να ειμαι καθαρός πριν πάω για να μην αηδιάσει η κοπέλα και να μου κάνει καλό σέρβις. Και εκείνη ήταν πολύ καθαρή και προσεγμένη. Ιδιαίτερα όμορφο ήταν και το ντύσιμο της, φαίνεται τις προσέχουν απο το γραφείο. Περισσότερο στο σώμα της μου άρεσαν τα βυζιά της που δεν είναι μεγάλα αλλά ειναι στητά και κατά τη γνώμη μου στο τέλειο μέγεθος. Φιληθήκαμε και γλειφτήκαμε για πολύ ώρα με συνέπεια να καυλώσουμε άγρια και οι δύο. Αρχίσαμε το σεξ με πολύ πάθος σαν να ήμασταν ερωτευμένοι. Δεν αλλάξαμε πολλές στάσεις αλλά ήταν πολύ ωραία η εμπειρία και για τους δύο μας. Όταν τελειώσαμε την κράτησα αγκαλιά για μερικά λεπτά και της άρεσε. Τον δευτερο γύρο τον ξεκίνησε εκεινη με ένα ωραίο στοματικό... αργό και χαλαρό σαν να ήταν η γκόμενα μου το φέρσιμο της κατά όλη τη διάρκεια. Αρχίσαμε ξανά σεξ στον ίδιο ρυθμό με τον προηγούμενο και με αμοιβαία ευχαρίστηση. Πέρασα πολύ ωραία μαζί της την μια ώρα που ήμασταν μαζί τόσο που ότι τυχών τέλειες έχει σαν γυναίκα εκμηδενίστηκαν στο μυαλό μου.

7.60

Featured Image for Kristi
Kristi Dream Girls
Ωραίο γκομενάκι η Kristi, το πρόσωπο δεν το δείχνει αλλά όχι επειδη δεν είναι ομορφο, κάθε άλλο... Το σώμα της είναι ωραίο και δεν έχει αντιαισθητικό λιπος πάνω τις παρα μόνο το απαραίτητο. Αν σε δει ότι δεν ξέρεις τι θέλεις παίρνει εκείνη πρωτοβουλίες. Έτσι έγινε με εμένα, στην αρχή ήμουν λίγο χαμένος αλλά με πήρε απο το χέρι, μου κατεβασε το παντελόνι και άρχισε να μου τον γλύφει. Πήρε στροφές το μυαλό μου και άρχισα να την χουφτώνω στο κωλο και στα βυζιά. Φόρεσα καπότα και άρχισε το γαμήσι. Φαινόταν οτι το απολαμβάνει και το μουνί της ήταν τέλειο. Δεν βογκούσε αλλά κουνούσε τη λεκάνη της με κάθε ώθηση που της έδινα για ώση ώρα το κάναμε. Άργησα να χύσω αλλά την έκανα να χύσει μερικες φορές και το χάρηκα. Ξέρει να κάνει και καλό μασάζ η τύπισα και το απήλαυσα για λίγο, μετά όμως άρχισε να με γλυφει παντού και ήταν ώρα να τον φάει και για δευτερη φορά. Την πήρα σε μια περίεργη στάση που δεν ξέρω πως την λένε αλλά είναι δύσκολη, η κοπέλα όμως δεν μασάει, τα κάνει όλα. Τελικά την έχυσα στα βυζιά και την αφησα να ετοιμαστεί να φύγει γιατί το ραντεβού μας τελείωσε.

8.00

Featured Image for Liza-2
Liza-2Glamour Escorts
Το σκέφτηκα μερικές μέρες να την πάρω ή όχι και κατέληξα υπέρ και ας είναι νέα και χωρίς κριτικές. Έχει κανονικό ύψος αλλά είναι πολύ αδύνατη και την σηκώνεις για πλάκα. Δίνει καλούτσικα φιλία χωρίς μυρωδιά τσιγάρου αφού δεν είναι καπνίστρια και χρησιμοποιεί στοματικό διάλυμα πριν έρθει απο ότι κατάλαβα. Έχει όμορφο πρόσωπο όπως φαίνεται και στο σάιτ και καλό απαλό δέρμα. Είναι καλή στο GFE αλλά έχω δει και καλύτερες, δεν με εντυπωσίασε σε αυτό. Το σώμα της καλό με κάπως μικρό στήθος αλλά ωραίο ενώ ο κώλος της πολύ καλύτερος. Είναι δυναμική στο σεξ, παίζει με ένταση και φαίνεται ξεκάθαρα ότι είναι το αγαπημένο της άθλημα. Είναι πολύ εξεληγμένη στην πίπα και χωρίς να μπω σε λεπτομέρεις σας λέω ότι χάνεις την μπάλα λίγο μαζί της γιατί αρχικά δεν της φαίνεται. Την πήρα στα τέσσερα απο μουνί αφου έβαλε τζέλ. Δίνει όλον τον καλό της εαυτό και μένεις ικανοιποιημένος. Μετά το διάλειμμα της ζήτησα να παίξει λίγο με τον εαυτό της γιατί μου αρέσει να βλέπω. Μου έκανε ωραίο σου και μετά με τελείωσε με στοματικό Για εμένα είναι αξίζει η γκόμενα αλλά παίρνει και βελτίωση

7.60

Featured Image for Liza
LizaDream Girls
Η Λίζα αυτή τη στιγμή είναι ίσος η καλύτερη που έχει το Dream κατά τη γνώμη μου. Είναι πολύ όμορφη σε σώμα και πρόσωπο με ελάχιστα χαλαρά βυζιά αλλά τέλειο μέγεθος. Ο πισινός της είναι πανέμορφος και σε αναλογία με το σώμα της είναι σε τέλεια αρμονία. Οι μπουτάρες της δεν έχουν ίχνος κυτταρίτιδας και το μαύρισμα που έχει κάνει τα κάνει όλα ιδανικά πάνω της. Μετά από σύντομα φιλά στο στόμα άρχισα να της γλείφω το σώμα και το έκανα καλά και αργά από τον λαιμό της μέχρι και τις πατούσες της. Αξίζει να σημειωθεί ότι είναι φρεσκοπλυμένη και πεντακάθαρη μέχρι και στη κωλοτρυπίδα της. Ανταπέδωσε και εκείνη με μεγάλη στάση στον πούτσο μου όπου έγλειψε και έγλειψε μέχρι που την σταμάτησα για να μην χύσω. Της ετοίμασα το μουνί με το δάχτυλο και μετά από το φόρεμα της καπότας χώθηκα μέσα της. Της το γάμησα σε δυο τρεις στάσεις με εκείνη να κουνά την λεκάνη της και να την προσαρμόζει για να την γαμάω καλύτερα και βαθύτερα. Μου έλεγε και πρόστυχα λόγια τα οποία ανταπέδωσα ενώ δεν έλειψαν και χαστούκια στην κολάρα. Στο δεύτερο ράουντ κάναμε και reverse cowgirl το οποίο κάνει πολύ καλά, εγώ προσωπικά δεν έχω κάνει καλύτερο με άλλη. Διάρκειας μίας ώρας το ραντεβού αλλά η ώρα πέρασε γρήγορα και έμεινε απλά να χαιρετηθούμε και να υποσχεθούμε μελλοντική συνάντηση. Καλό Βράδυ!

8.40

Featured Image for Έλενα
ΈλεναDream Girls
Επέλεξα διαφορετικό γραφείο αυτή τη φορά και στο μάτι μου έβαλα την Έλενα. Οι φωτογραφίες της μου αρέσανε (και σε ποιόν δεν θα άρεσαν) και το κέντρο με διαβεβαίωσε ότι η κοπέλα δεν είναι διαφορετική. Πολύ ευγενικό το προσωπικό και μου λύσανε ότι απορίες είχα. Μελαχρινάκι με τούμπανο κορμί, με στητά βυζιά και η κολάρα της γαμάτη. Το δέρμα της καλό αλλά στο πρόσωπο έχει κάποιες ατέλειες. Δυστυχώς δεν ήταν όσο καθαρή έπρεπε δηλαδή έκανα κίνηση για γλειφομούνι στο 69 και μου μύρισε λίγο άσχημα. Πιστεύω ότι ήταν τυχαίο γεγονός και λογικά είναι αλλά δεν της έκανα παρατήρηση γιατί μου έκανε ωραίο στοματικό και δεν ήθελα κάτι παραπάνω. Μέσα μου το ένστικτο ξύπνησε (από την βρώμα μάλλον) και την γάμησα άγρια σαν γκόμενα της δεκάρας με λίγα χαστουκάκια στον κώλο αλλά πολύ δυνατό γαμήσι. Κάποια στιγμή μου ζήτησε να το κάνω λίγο πιο σιγά και έβαλα φρένο. Πήγαμε μαζί για ντους και μετά για δεύτερο γαμήσι. Αν και την ταλαιπώρησα δεν παραπονέθηκε καθόλου. Το ξαναλέω ότι δεν θεωρό ότι είναι βρόμικη γυναίκα απλά μάλλον έτυχε. Όπως και να έχει όμως δεν ήταν και ότι καλύτερο, λίγο πιο προσεκτική να ήταν ίσος να παιζόταν και δεύτερο ραντεβού.

8.20

Featured Image for Delia
DeliaAdult Club
Μέτρια ομορφιά αλλά λίγο χαζή η κοπέλα, δεν το έχει το σόσιαλ καθόλου ξέρει μόνο να γαμιέται και τίποτα άλλο. Τα βυζιά της έχουν έναν βαθμό χαλάρωσης και ας μην είναι μεγάλα αλλά πιπώνει καλά αν και αισθάνθηκα και λίγο δόντι. Έχει καλό στενό μουνάκι και ευχαριστήθηκα να το γαμάω και τις δύο φορές που το κάναμε. Μετά το πρώτο μισάωρο μου έκανε και λίγο μασάζ και ειδική περιποίηση στα αρχίδια. Την έχυσα στα βυζιά και εκεί τελείωσε το ραντεβού.

6.80

Featured Image for Izabella
IzabellaEscort Greek
Μία ώρα αφού έκλεισα το ραντεβού με την Ιζαμπέλα ήμουν στο δωμάτιο του ξενοδοχείου και την περίμενα. Την ώρα που τελείωνα το τσιγάρο μπαίνει μέσα η γυναίκα. Δεν έχει σημαντική διαφορά από τις φωτογραφίες, είναι ενα μίλφ με ωραία εμφάνιση και μεγάλα βυζιά. Την ρώτησα τι κάνει, αν θέλει να πιει κάτι και τα λοιπά αλλά απαντούσε κάπως κρύα και είπα, για να μην τα πάρω, να μην συνεχίσω και μπήκα στο ντους για να αρχίσει το κυρίως πιάτο. Όταν βγήκα είχε προετοιμαστεί, είχε βγάλει τα ρούχα της και με περίμενε στο κρεβάτι αλλά με ένα στυλ σαν να μου απαιτούσε γλυφομούνι. Δεν ξέρω αν ήταν η φαντασία μου αλλά είπα να το κάνω και μπήκα ανάμεσα στα πόδια της και άρχισα να της γλύφω το ξυρισμένο και πολύ καθαρό μουνί της το οποίο δεν είναι και τόσο όμορφο αλλά το ξαναλέω πολύ καθαρό... Μου είπε πάμε 69 και άρχισε και εκείνη να μου ρουφάει το καυλί με αργούς ρυθμούς. Καλό το τσιμπούκι αλλά δεν ξέρω αν ήταν το ότι απολάμβανε το γλείψιμο που της έκανα ή κάτι άλλο αλλά σταμάταγε κάθε λίγο λες και ήθελε να πάρει ανάσα. Τέλος πάντων περάσαμε στο σεξ και τότε έδειξε τελικά να γουστάρει και εγώ ένιωσα ότι δεν πέταξα τα λεφτά μου. Στήνεται ωραία και προσποιείτε καλά ότι της αρέσει. Την δεύτερη φορά ήταν κάπως πιο πρόθυμη και το χάρηκα το γαμήσι. Γενικά είναι έμπειρη στο σεξ αλλά θα ήθελα να ήταν λίγο ποιό ζωηρή γιατί φαίνεται λες και πρέπει να την πάρεις με το καλό για να για να μην σου χαλάσει την φάση

6.20

Featured Image for Dana
DanaGlamour Escorts
Συνάντηση για μία ώρα με την Ντάνα στο ξενοδοχείο. Με περίμενε στο δωμάτιο ντυμένη και πίνοντας το ποτό που είχα κανονίσει να έχουνε έτοιμο και για τους δύο μας. Δεν με ενδιέφερε να την γαμήσω δυο φορές αλλά την μια φορά να είναι καλά. Έπιασα χαλαρά την κουβέντα μαζί της και στη συνέχεια μπήκα για ένα γρήγορο ντους για να αρχίσει το παιχνίδι. Με το που επέστρεψα αρχίσαμε τα φιλιά, το ποτό μας είχε φτιάξει λιγάκι και τους δύο μας και μας ερχόταν πολύ φυσικό ότι και αν κάναμε. Η αίσθηση της τριβής ανάμεσα στα σώματα μας αλλά και το όμορφο παρουσιαστικό της γενικά με καύλωσε πάρα πολύ. Μετά από σύντομη πίπα έβαλα την καπότα και περάσαμε στο γαμήσι Στην αρχή κάναμε ιεραποστολικό σαν να ήμασταν ζευγάρι. Το μουνί της ήταν σαν γάντι για τον πούτσο μου αλλά είχε βάλει και λιπαντικό και εκεί με χάλασε λίγο. Τελικά για αυτόν τον λόγο και άργησα να τελειώσω... Κάναμε και πισωκολλητό με τέλειο στήσιμο από πλευράς της και με θέα (καύλα) την κωλάρα της. Στο τέλος αφού έχυσα κάθισα μαζί της ξαπλωμένος για δέκα λεπτά και μετά έφυγε

8.20

Featured Image for Stella-2
Stella-2Glamour Escorts
Και μόνο που σκέφτομαι το σεξ που έκανα μαζί της μου γίνεται η πούτσα κάγκελο. Τρελό γαμήσι μαζί της, της έπιασα τα μαλλιά και της τα τράβαγα ενώ την έπαιρνα πισωκολλητό. Έχει μία κολάρα θεϊκή για πολύ γαμήσι και πολύ γλείψιμο. Μου άρεσε το μουνί της που είχε φουσκώσει από την καύλα και δεν κρατήθηκα, κάποια στιγμή σταμάτησα να την γαμάω και άρχισα το γλείψιμο. Με τα βυζιά της έκανα αρκετή ώρα παιχνίδι και με την γλώσσα και με τον πούτσο. Οπός κάναμε ισπανικό μου έγλυφε και το καυλί και τελικά την πρώτη φορά την έχυσα στο πρόσωπο. Μου έκανε και λίγο μασάζ, το έχει και εκεί το μωρό! Η γυναίκα έχει πανέμορφο σώμα και ξέρει να γαμιέται οπότε μιλάμε για συνδυασμό δυναμίτη!

7.80

Featured Image for Jessica
JessicaGlamour Escorts
Πήρε το παιχνίδι στα χέρια της από την αρχή, αυτό είχαμε συμφωνήσει και αυτό έκανε. Ξέρει καλά το παιχνίδι, ξέρει να ευχαριστεί τους άνδρες. Παίρνει πρωτοβουλίες με φυσικότητα που εκπλήσσει. Το σώμα της είναι ωραίο αν και δεν είναι ακριβώς όπως φαίνεται στις φωτογραφίες. Το πρόσωπο της είναι ακόμα ποιο όμορφο και τα μάτια της χαζεύεις αν τα κοιτάς. Από επιδόσεις στο σεξ έχει τα συν και τα πλην. Στην πίπα ένιωσα λίγο τα δόντια της αλλά όχι σε σημείο που να με ενοχλεί και το διόρθωσε αμέσως προσφέροντας μου βασιλική πίπα, επική θα έλεγα. Στο γαμήσι ήταν λίγο αργή στην αρχή, δηλαδή δεν κουνιόταν καλά μιας και αυτή ήταν από πάνω αλλά και αυτό στη συνέχεια, και αφού είδε ότι ήθελα να ανεβάσει στροφές, το διόρθωσε και άρχισε να κουνιέται και να χτυπιέται πάνω στον πούτσο μου με μαεστριά... Το κάναμε και τις δύο φορές με εκείνη από πάνω και μιλάμε η κοπέλα ίδρωσε πραγματικά για να βγάλει το μεροκάματο της... Σίγουρα όμως ήταν ένα μεροκάματο το οποίο της άξιζε να πάρει και ίσος το πάρει ξανά αφού μάθω πρώτα από το γραφείο τι άλλα κόλπα ξέρει

7.60

Featured Image for Nicolle
NicolleGlamour Escorts
Η κοπέλα είναι skinny αλλά έχει σώμα με ωραία σχήματα. Το κολαράκι της είναι όνειρο... Την συνάντησα στο ξενοδοχείο αφού πρώτα κοίταξα καλά καλά τις φωτογραφίες της και μετά από διάλογο με το γραφείο. Έχει καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας οπότε βρήκα την ευκαιρία να κουβεντιάσω μαζί της. Μιλήσαμε για την πατρίδα της και την Ελλάδα, πόσο της αρέσει και αν είναι ικανοποιημένη με την δουλειά της, τους πελάτες κτλ.... Της προσέφερα ποτό το οποίο δέχτηκε και μέχρι να τελειώσουμε την κουβέντα το είχε πιει όλο. Αρχίσαμε τα φιλιά... Ξέρει να φιλάει ωραία ενώ το ποτό την έφερε σε καλή διάθεση. Της φέρθηκα σαν να είναι η ερωμένη μου. Της έβαλα το χέρι ανάμεσα στα πόδια της και άρχισα να της τρίβω το μουνί. Όταν της έβαλα δάχτυλο, το μουνί της ήταν ήδη υγρό και καυλωμένο. Μου έκανε αρκετά καλή πίπα αλλά δεν την άφησα να συνεχίσει για πολύ γιατί είχα όρεξη να την γαμήσω. Κάνα με μερικές στάσεις και καταλήξαμε σε doggy... Ήταν διπλή απόλαυση να την γαμάω και να της κοιτάζω τοι κωλαράκι ενώ η σκέψη να της γαμήσω τη κωλοτρυπίδα με έκανε να χύσω την πρώτη φορά. Στην πραγματικότητα ίσος το κάνω σε μελλοντική συνάντηση αφού δεν είχαμε συμφωνήσει για κάτι τέτοιο. Είχαμε και δεύτερο γύρο αλλά ξόδεψα τον χρόνο μου σε μασάζ και κουβέντα. Στο τέλος φιληθήκαμε για κάνα δεκάλεπτο και μετά αποχώρησε. Σούπερ η κοπέλα...

7.20

Featured Image for Veronika
VeronikaGlamour Escorts
Ζήτησα από γραφείο γυναίκα με πάθος και μου την πρότειναν Η κοπέλα δεν θέλει και πολύ για να πάρε μπρος Τα πρώτα τρία λεπτά ήταν αρκετά για να ανάψει η μηχανή της και άρχισε ένα πήδημα σαν να ήμασταν παράνομοι εραστές. Φουλ πρωτοβουλία και άψογη στο ρόλο της. Δεν μου έδωσε ούτε στιγμή την εντύπωση ότι είμαι με μία άγνωστη ή ότι προσποιείτε. Όσο ήμασταν μαζί ήταν κυριολεκτικά το πουτανάκι μου... Πίπα χωρίς κολλήματα... Να γλύφει και να ρουφάει χωρίς σαν να μην υπάρχει αύριο... Ήμουν και εγώ πολύ στις καύλες μου και της έδωσα και κατάλαβε Την πρώτη φορά την έχυσα στο πρόσωπο και μου έδωσε ένα χαμόγελο ικανοποίησης Μετά το διάλειμμα ξαναρχίσαμε, αυτή τη φορά πιο χαλαρά... Μου έκανε κάτι στησίματα... ακροβατικά... Αυτό πάει να πει πουτάνα.. Στο τέλος την σφυροκόπησα καλά και άρχισε να βογκάει και έτσι έχυσα ξανά Θα την ξαναπάρω...; Εννοείτε!

7.80

Featured Image for Taya
TayaGlamour Escorts
Η κριτική είναι για παλιότερη συνάντηση. Άνευρη γκόμενα όχι άψυχη αματουρίλα που θέλει καθοδήγηση Την κάνεις πραγματικά ότι θες Ακολουθεί τους δικούς σου ρυθμούς χωρίς να παίρνει πρωτοβουλίες Δεν διαμαρτυρήθηκε καθόλου στο δυνατό σεξ Τζελ χρησιμοποίησε όσο τόσο απλά να διευκολύνει την πρώτη διείσδυση Έχει πολύ δρόμο στο κόσμο του έσκορτινγκ αλλά πιστεύω ότι αξίζει πολύ η συνάντηση μαζί της Είναι πιτσιρίκι και πολύ όμορφη στα δικά μου ματιά Στα μείον που την χαλάει μια κάκιστη δουλειά στα χείλη Αγγλικά επίσης τόσο όσο Εμένα πάντως μου έκανε καλή εντύπωση και θα ξαναπάω με την πρώτη ευκαιρία

7.60

Featured Image for Viki-2
Viki-2Glamour Escorts
Η Βίκυ σιγουρα είναι 40 φεύγα με υπέροχο κορμι για την ηλικία της ΠΡΟΣΟΧΗ!!!! Να μην παρεξηγηθούμε κρίνω το κορμί βαση ηλικίας εντάξει; Έμπειρη πολύ Σε τελειώνει γρήγορα και αντεχει σφυροκόπημα Εγω βάρεσα 2 γυρους μόνο κώλο μιας που το εχει στο μενού της και είναι αρκετά δουλεμένος και κατά την γνωμη μου είναι αυτό που αξιζει να πάρεις σε call girls άνω των 40 Για αυτό ήταν ο λγος που την πήρα μιας και δεν έβρισκα διαθέσιμη γκόμενα την ωρα που ήθελα με κώλο στο μενού Ότι σας γράψω περιγραφεί την προσωπικη μου εμπειρία ΥΓ: Μην τις ξεκουμπώσετε το σουτιεν είναι το μόνο που πραγματικά δεν είναι ομορφο επάνω της

8.00

Featured Image for Victoria
Victoria Glamour Escorts
Μιλάμε για βυζιά όχι μαλακίες, μπόμπες, τορπίλες!! Και δεν είναι μονό αυτό, έχει επίπεδο σε αυτό που κάνει Την δουλειά της την κάνει σωστά, ειδικά στη πίπα πρέπει να δίνει μαθήματα σε κάτι ξενέρωτες για να μάθουν τι σημαίνει πίπα και γενικά τι σημαίνει συμπεριφορά ενός έσκορτ Δεν κάνει τίποτα μηχανικά, όλα σωστά... Ήτανε μια κορυφαία συνάντηση που είχα καιρό να συναντήσω σε κοπέλα

7.20

Featured Image for Renata
RenataGlamour Escorts
Από τα λίγα <ντοπια> call girls που έχει το glamour έμαθα Λαμπερή γκόμενα με σφιχτό αλλά ευλύγιστο κορμί Πολύ δυνατό make up Ήρθε στο prive με τουπέ και αέρα τύπου τώρα σε γάμησα, θα φύγεις ξεζουμισμένος Λογικά επενδύει την εποχή που θα φύγουν οι καραντίνες και θα ξαναπάει στα στριπ Στο σεξ πύραυλος Οτι θες την κάνεις ή μάλλον σε κάνει Τελειώνοντας θες και φορείο φεύγοντας γιατί δεν μπορείς να πάρεις τα ποδια σου Στα μείον σίγουρα ότι δεν φιλάει αλλα σε περιποιείτε αλλιώς και στον κανει κάγκελο Τρομερό εσκορτ που μπορεί να σηκώσει όλο το χαρι αν και στα 30 φεύγα της

7.40


Forum Tasks