Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Alissa  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    gekosfuck AvatargekosfuckΜηνύματα: 101 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Συντροφικη, καυλωτικη Αξιολόγηση: 9.00 — 29/04/2022 - 15:58
    Συντροφικη, καυλωτικη Αξιολόγηση: 9.00 — 29/04/2022 - 15:58

    Το χθεσινο μου ραντεβου με την Αλισσα...

    Αρχικα το γραφειο γρηγορο στις απαντησεις και ευγενικο με τις ερωτησεις.

    Μου παρεδωσαν την κοπελα την ωρα που ειχαμε συφωνησει ντυμενη πουτανε σε επιτρεπτο σημειο χωρις υπερβολες. 

    Ιδιαιτερο ομορφο το προσωπο της και η κορμοστασια της αναδεικνυει το μπουστο της που και εσωτερικα ειναι ομορφο.

    Οι ματαρες την κλεβουν την προσοχη σου και για μερικα δευτερολεπτα με εκαναν να χαζεψω προσωπικα.

    Απο επικοινωνια ειναι γυναικα που σου εμπνεει συντροφικοτητα μαζι με ερωτισμο. Μου αρεσε που δε πηγε κατευθειαν στο σεξ η συζητηση αλλα και οταν πηγε ηταν τοσο εμμεσα που σχεδον δεν το καταλαβα. Φιλια απλετα με γλωσσα και δεν χανει χρονο πιανει τον πουτσο και τον παιζει πριν τον παρει στο στομα της. 

    Στο στοματικο δεν μου εκανε τιποτα το ιδιαιτερο αλλα το βασικο της τσιμπουκι εχει πολυ ωραια αισθηση και κραταει επαφη με τα ματια. Οπως ημασταν καθιστοι ξεκινησαμε τον πρωτο γυρο με εκεινη απο πανω μου ενω εγω δεν εκανα σχεδον τιποτα.

    Στο μισαωρο ειχα τελειωσει και εκανε το μπανακι για να αρχισουμε δευτερο γυρο.

    Ξεκινησε σε gfe στυλ με φιλια αλλα της κανα καποια παραπανω προκαταρκτικα που τα χρωστουσα απο τον πρωτο γυρο. 

    Ηταν καθαρη και ξυρισμενη οποτε το γλειφομουνι το ευχαριστηθηκα απο παντα κανω σε γυναικες που γουσταρουν το gfe. 

    Οι εναλλαγες στασεων στην συνεχεια εκαναν πολυ πιο ενδιαφερον το σεξ το οποιο αν πω την αληθεια ηθελα απο την αρχη να ειναι λιγο πιο αγριο αλλα αφου μου επεσε τετοια περιπτωση πηγα με την ροη των πραγματων.

    Εμεινα ευχαριστημενος οπως εμεινε και εκεινη και της εκανα προταση να βρεθουμε ξανα στην οποια αντεδρασε με εναν μικρο ενθουσιασμο που δεν περιμενα...

    Ομορφο ραντεβουδακι με ενα ομορφο κοριτσι...


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 110
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    malaperdas1 Avatarmalaperdas1Μηνύματα: 121 Κριτικές: 24

    Ιστορίες: 0

    Πολυ ωραιο μιλφ Αξιολόγηση: 8.50 — 18/04/2022 - 17:39
    Πολυ ωραιο μιλφ Αξιολόγηση: 8.50 — 18/04/2022 - 17:39

    Ειναι πολυ ωραιο μιλφ απο προσωπο και απο σωμα. Ειδικα τα βυζια της που ειναι και φυσικα τα λατρεψα και τα ανταμειψα με πολυ γλυψιμο. Ειναι πολυ καυλωτικη και η συμπεριφορα της, προσπαθει να σε καυλωσει με καθε τροπο, εγεκφαλικα στην αρχη και μετα με τσιμπουκι γαματο. Η συμμετοχη της ειναι φουλ σε ολες τις φασεις απο τα βαθια φιλια με γλωσσα μεχρι και τις κινησεις στο γαμησι. Το μουνι της καλο απο αισθηση και πολυ καλο και στο γλειψιμο. Καναμε 69 με πολυ ωραια αμοιβαια ευχαριστηση. Μετα στο γαμησι το μουνι της ηταν μουσκεμα και δεν εβαλε καθολου τζελ.

    Οι αντοχες της ηταν φοβερες αλλα και οταν την παρεις στα χαλαρα ειναι πολυ προθυμη να κανει την γκομενα σου. Τελικα στο τελος καναμε και αρκετη κουβεντα και ηταν ωραια παρεα.... Μελλοντικα σιγουρα θα την επισκεφτω ξανα...

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 110
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    aggelos_gas Avataraggelos_gasΜηνύματα: 115 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Ειναι ενα καλο μιλφ, μεσαια απο Αξιολόγηση: 7.60 — 04/04/2022 - 21:20
    Ειναι ενα καλο μιλφ, μεσαια απο Αξιολόγηση: 7.60 — 04/04/2022 - 21:20
    Ειναι ενα καλο μιλφ, μεσαια απο ομορφια αλλα εχει τις βυζαρες που εψαχνα οποτε τα αλλα δεν με πολυενδιεφεραν. Σαν προσωπικοτητα ειναι θερμη και αποζητα την κουβεντα και το ανοιγμα γενικα. Εκτος απο ωραιο βυζι εχει και ωραιο κωλο και τα κιλακια της ειναι ομοιομορφα κατανεμημενα. Οταν μου αρχισε την πιπα καταλαβα γιατι την προτιμουν οι πελατες. Αρχιδογελιψμο και στοματικο υγρο με ατελειωτο γλειψιμο στο καυλι. Και στο σεξ συνεχισε με την ιδια θεληση και μου εδειξε οτι γουσταρει την συνουσια. Οι εναλλαγες στασεων εγιναν αμεσα και οι στασεις πολυ σωστες. Στα τεσσερα ηταν φανταστικα μαζι της και λογο του οτι ξερει ν δινει πολυ καλες μουνιες. Θα κοιταξω συντομα να την ξαναδω, ηταν τοσο καλη...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Albert Hofmann AvatarAlbert HofmannΜηνύματα: 91 Κριτικές: 19

    Ιστορίες: 0

    Το γραφειο ηταν αψογο οποτε φροντησα Αξιολόγηση: 7.60 — 25/03/2022 - 21:53
    Το γραφειο ηταν αψογο οποτε φροντησα Αξιολόγηση: 7.60 — 25/03/2022 - 21:53
    Το γραφειο ηταν αψογο οποτε φροντησα να ειμαι στην ωρα μου στο ξενοδοχειο και σχεδον μπηκαμε ταυτοχρονα με την κοπελα. Ειναι απο εμφανιση πολυ κοντα στις φωτογραφιες, οι μικρες διαφορες δεν αξιζει καν να τις αναφερω. Εχει καλο απαλο δερμα και σωμα σφιχτο λογο και μερικων κιλων που εχει παρει. Εφτασε γρηγορα στο τσιμπουκι και την εγλειψα και εγω γιατι μου αρεσε το σχημα του μουνιου της. Οταν καυλωσε μου εκανε βαθυ λαρυγγι και ευθυς αμεσως αρχισαμε το σεξ. Στηνεται καλα και αλλαζει ευκολα στασεις με αποτελεσμα να την γαμαω δυνατα σε οτι σταση γουσταρω και να με καυλωνει ακομα περισσοτερο με τα βογγητα της. Απο αισθηση το μουνι της ειναι καλο και ας μην ειναι μικρη. Η τιμη της ειναι αλλη μια θετικη πλευρα, παιρνεις ποιοτητα και δινεις λιγα λεφτα. Της συνιστω και σας ευχομαι να περνατε καλα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Alex_Born AvatarAlex_BornΜηνύματα: 194 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Το ανοιγμα της πορτας μου αποκαλυψε Αξιολόγηση: 8.20 — 18/03/2022 - 22:39
    Το ανοιγμα της πορτας μου αποκαλυψε Αξιολόγηση: 8.20 — 18/03/2022 - 22:39
    Το ανοιγμα της πορτας μου αποκαλυψε την γυναικα που ειχα δει στο σαιτ, μικες οι διαφορες και μονο σε λεπτομεριες. Ενιωσα οτι θα περασω καλα απο την αρχη, μου το ειπε η διαισθηση μου. Εκανε ωραια προσπαθεια στο σοσιαλ και ενιωσα ανετα και σαν να γνωριζομασταν. Η γυμνη της εικονα ηταν καλη με μικρη χαλαρωση φυσιολογικη για την ηλικια της αλλα ομορφα σχηματα και μεγαλα βυζια. Στο προσωπο τα ματια ξεχωριζουν αλλα και τα καλοχτενισμενα και βαμμενα μαλλια. Δεν εχει περιεργες ενισχυσεις, ειναι φυσικη οπως και η συμπεριφορα της. Ξεκινησαμε σε στυλ γφε με χαδια φιλια σε ολο το σωμα και καταλληξαμε σε αμοιβαιο στοματικο 69. Ειναι εμπειρη στο στοματικο και καλοδεχτητε το γλειψιμο μου. Ειναι καθαρη ακομα και στον κωλο που δεν πηρα αλλα που ειναι πειρασμος. Στο σεξ εχει καλο μουνι και βαζει λιγο τζελ αλλα και η εμπειρια της ειναι τετοια που μενεις πολυ ευχαριστημενος μαζι της. Σεβεται τον χρονο που εχεις διαθεσιμο μαζι της και δουλευει πραγματικα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mpatagias AvatarmpatagiasΜηνύματα: 137 Κριτικές: 33

    Ιστορίες: 0

    Ηρθε με καθυστερηση δεκα λεπτων για Αξιολόγηση: 7.80 — 06/03/2022 - 12:54
    Ηρθε με καθυστερηση δεκα λεπτων για Αξιολόγηση: 7.80 — 06/03/2022 - 12:54
    Ηρθε με καθυστερηση δεκα λεπτων για την οποια ειδοποιηθηκα τηλεφωνικα απο το γραφειο. Εχει μεσαιο αναστημα αλλα και μερικα κιλα παραπανω απο οτι δηλωνει χωρις ομως να εχει ξεφυγει. Δεν ξερει ελληνικα οποτε η συνεννοηση εγινε στα αγγλικα και χωρις περιττα λογια. Εκανε μπανακι και ηρθε στο κρεβατι οπου αρχισε αμεσως ενα μασαζ απο τα καλυτερα που μου εχει κανει εσκορτ... Τα φιλια που δινει στο σωμα ειναι πολυ αισθησιακα και δεν αφηνει περιοχη απεριποιητη. Στο στομα απο την αλλη δινει μονο επιφανειακα και μετρημενα. Απο την πιπα και μετα μου εδειξε οτι γουσταρει και την δουλεια της. Τον παιρνει οσο πιο βαθια μπορει στο στομα της μαζι και με τα αρχιδια. Το σωμα της δεν ειναι γυμνασμενο και εκει τα χαλαει λιγο απο τα κιλα ομως δεν θα της αφαιρουσα τιποτα γιατι της πανε. Στο γαμησι στην συνεχεια συμμετειχε με ολη της την θεληση, για μενα καθαρα γουσταρει να γαμιεται. Το μουνι της ειναι καλο απο αισθηση και ιδιαιτερα στο καβαλημα εγινε μουσκεμα. Το στησιμο στα τεσσερα ηταν οτι πρεπει και αντεξε δυνατο γαμησι το οποιο εγινε συνοδεια βογγητων που ακουγοταν πολυ σεξυ. Για την καθαριοτητα της εχω να πω τα καλυτερα λογια. Ηταν μια φαση την οποια λογω της καλης συμμετοχης θα την ελεγα και gfe αλλα χωρις πολλα φιλια και χαδια. Τελικα περασα καλα και ας μην ηταν τελεια.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mpazoukas AvatarmpazoukasΜηνύματα: 91 Κριτικές: 20

    Ιστορίες: 0

    Δεν συνηθίζω να παιρνω μιλφ αλλα Αξιολόγηση: 7.60 — 23/02/2022 - 11:04
    Δεν συνηθίζω να παιρνω μιλφ αλλα Αξιολόγηση: 7.60 — 23/02/2022 - 11:04
    Δεν συνηθίζω να παιρνω μιλφ αλλα οι κριτικες με ώθησαν στην δοκιμή της. Η Αλισσα ειναι αυτη που βλεπετε στις φωτογραφιες, ενα μιλφ που εχει μεγαλο βυζι και καλο γενικα σωμα με λιγα κιλα παραπανω. Αποδιδει καλυτερα στο pse και παιρνει πρωτοβουλιες συνεχεια. Δεν ενοχλειται απο το γλείψιμο και το πιπιλισμα στα βυζια και στο στοματικο δινει τον καλυτερο της εαυτο. Το βαθυ λαρυγγι το κανει ευκολα και το γουσταρει οπως γουσταρει να της κανεις γλειφομουνι. Ηταν καθαρη παντου και περιποιημενη μεχρι την λεπτομερεια. Στο σεξ βγαζει μια προστυχια και γουσταρει να ειναι απο πανω. Τα στησιματα ειναι πολυ καλα και η αισθηση μεσα της οπως πρεπει. Στους δυο γυρους που καναμε δεν βαρεθηκε και δεχτηκε το σπερμα στα βυζια πολυ ευχαριστημενη. Συνολικα ειναι μια κοπελα που αξιζε με τα λεφτα που παιρνει περισσοτερο για τις υπηρεσιες της. Καλα γαμησια!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    iakovidis AvatariakovidisΜηνύματα: 122 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Ραντεβου μεσω whatsapp και η αφιξη Αξιολόγηση: 8.60 — 11/02/2022 - 20:21
    Ραντεβου μεσω whatsapp και η αφιξη Αξιολόγηση: 8.60 — 11/02/2022 - 20:21
    Ραντεβου μεσω whatsapp και η αφιξη στην ωρα της. Το ντυσιμο καλο και το βαψιμο προσεγμενο και ωραιο οπως και η δουλεια που ειχε κανει στα νυχια της. Το βλεμμα της ζεστο και προστυχο και το προσωπο θυλικο και με ωραια χειλη. Στο σοσιαλ καλη και δεχτηκε το κερασμα μου, εν αποτηρι κρασι. Καθως το πιναμε επεσαν και τα πρωτα φιλια που εξελιχθηκαν σε πληρες φασωμα με διαρκεια. Ξερει να φιλαει ωραια και η συμπεριφορα της σαν γκομενας. Στην συνεχεια αρχισε την πιπα που ειναι επιπεδου με καλο μπασιμο μεχρι το λαρυγγι και γλυψιμο στα παπαρια. Μου αρεσε το δαχτυλο μεσα στο μουνι της και της ζητησα 69 το οποιο δεχτηκε και γουσταραμε και οι δυο. Καθαρο και ευωδιαστο το μουνι της ενω ο κωλος επισεις καθαρος και ατριχος. Απο το γλειψιμο μου αρχισε να τρεμει και τοτε αποφασισα να την γαμησω. Αρχισαμε με ιεραποστολικο και μετα γυρισε σε cowgirl. Σε ολες τις στασεις ξερει τι κανει και το ζει το σεξ πραγματικα. Εχυσα μεσα της την πρωτη φορα και καναμε ενα πενταλεπτο διαλειμμα πριν αρχισουμε τον δευτερο γυρο. Ηταν ακομα καλυτερα και απο τον πρωτο και ειδικα η συμμετοχη της ηταν απιστευτη, ουτε γκομενα μου δεν ηταν τοσο καλη. Το σπερμα το εδωσα στα βυζια και τελικα εδωσα τα λεφτα με πληρη ευχαριστηση μεσα μου.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    katafygios AvatarkatafygiosΜηνύματα: 492 Κριτικές: 48

    Ιστορίες: 0

    Κοιταξα μερικες κοπελες και ημουν σε Αξιολόγηση: 8.20 — 02/02/2022 - 23:28
    Κοιταξα μερικες κοπελες και ημουν σε Αξιολόγηση: 8.20 — 02/02/2022 - 23:28
    Κοιταξα μερικες κοπελες και ημουν σε δίλημμα αλλα το τηλεφωνημα στο ντριμ και η συζητηση με εκανε να καταλήξω στην Alissa. Τα δεκα λεπτα της καθυστερησης τα ξεχασα με το που μου ζητησε συγνωμη. Αμεσως μου εκανε καλη εντυπωση. Εχει και προσωπο με ωραιο χρωμα ματιων και βλεμμα σεξυ ενω απο συμπεριφορα ειναι χαλαρη και ευδιαθετη. Κατα την γνωμη μου η ηλικια της ειναι σωστη και απο κιλα ιδια, με τις καμπύλες να ειναι εντονες και ομορφες, αρμονικες. Ιδιαιτερα το βυζι το οποιο εγλυψα με μανια αργοτερα το εχει πολυ ωραιο. Στην πιπα ειναι μαστορισα η πολυ επαναληψη την εχει κανει αξεπεραστη, κανει dt και γλυψιμο στα αρχιδια για οσο γουσταρεις. Γουσταρει πραγματικα να την γλυφεις και μολις το καταλαβα την εβαλα απο κατω της ανοιξα διαπλατα τα ποδια και την έγλειφα κοιταζοντας τις αντιδρασεις στο προσωπο της. Εβλεπα την ηδωνη που ενιωθε και καυλωνα περισσοτερο. Την πρωτη φορα την γαμησα στα τεσσερα και εχυσα νωρις. Μετα απο το πλυσιμο αρχισε το μασαζ και πιπα ακομα καλυτερη. Εμεινα χαλαρος και ανεβηκε εκεινη πανω μου και μου εκανε ωραιο γαμηση μεχρι που αποφασισα να την παρω δυνατα. Παλι στα τεσσερα και ανελεητο σφυροκοπημα μεχρι να χυσω μετα απο δεκαπενταλεπτο. Στη διαρκεια ειχαμε βογγητα και κινησεις της λεκανης με οργασμους απο την πλευρα της. Τι να πω περισσοτερο για την συμμετοχη της, δεν μπορεις να καταλαβεις αν ειναι με την γκομενα σου η με μια γυναικα που σε γουσταρει. Σε καμια περιπτωση με πληρωμενη πουτανα. Αληθινο διαμαντι απο το γραφειο αυτο. Οσο και να ψαξετε να μην την ξεχασετε την περιπτωση της.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    rizoss AvatarrizossΜηνύματα: 107 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Ραντεβου στις 12 τα μεσανυχτα χθες Αξιολόγηση: 8.00 — 24/01/2022 - 16:16
    Ραντεβου στις 12 τα μεσανυχτα χθες Αξιολόγηση: 8.00 — 24/01/2022 - 16:16
    Ραντεβου στις 12 τα μεσανυχτα χθες στο ξενοδοχειο. Ηρθε ντυμενη μοδατα και με ωραιο αληθινο χαμογελο. Ωραιο προσωπο και σωμα τουμπανο οπως το γουσταρω με βυζαρες οπως στις φωτογραφιες. Το προγραμμα της πολυ καλο αρχικα με τσιμπουκι που δυσκολα ανταγωνίζεται καποια αλλη, βαθυ με γλυψιμο στο κεφαλι και με αρχιδια στο στομα. Στο σεξ εχει αντοχες μιλαμε... Εδωσα πονο και οσο πιο δυνατα την γαμουσα τοσο καλυτερα στηνοταν και βογγουσε με φωνη καυλα. Σε οτι σταση της ζητησα στηθηκε με ευκολια και οπως πρεπει, εμπειρη πραγματικα... Το σπέρμα το δεχεται σαν δωρακι στο βυζι, δεν πηρα cim αλλα δε θα το εχει προβλημα. Ο δευτερος γυρος πιο κινκι με χαστουκια στα κωλομερια και προστυχολογα. Το μουνι της εγινε υγρο και ειχε συσπασεις. Πολυ εμπειρη θα το ξαναπω... Περισσοτερο pse κατα την γνωμη μου και απο εμφανιση εξαιρετικη για μιλφ. Σε σχεση με αλλες μιλφ στην ηλικια της φτανει στην κορυφαια πενταδα απο τουλαχιστον 30 που εχω παρει τον τελευταιο χρονο. Ευχομαι να γαματε καλα!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    skiourakos AvatarskiourakosΜηνύματα: 98 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Τα βυζια στις φωτογραφίες μου γινανε Αξιολόγηση: 8.60 — 16/01/2022 - 20:06
    Τα βυζια στις φωτογραφίες μου γινανε Αξιολόγηση: 8.60 — 16/01/2022 - 20:06
    Τα βυζια στις φωτογραφίες μου γινανε εμμονη και η χαμηλή τιμή ηταν αλλος ενας λογος που κατεληξα στην Αλισα Ειχε ντυθει πολυ ωραια και ειχε βαφτει ακομα καλυτερα ενω με το τακούνι ειχε γινει πολυ ψιλη. Απο φατσα ειναι καλη αλλα το κορμι πολυ καλυτερο με καλο δερμα και σφιχτο κωλομερι και βυζι. Ειναι καθαρη και μυριζε πολυ καλο αρωμα το οποιο ηταν καυλωτικο. Απο συμπεριφορα ειναι ευγενικη και αλλα και γουσταρει το μπλα μπλα οποτε ταιριαξαμε και σε αυτο. Οπως το σκεφτομουν αρχισαμε με τα βυζια της που τα εγλειψα με επιμονη και αντεξε παρολο τις λιγο δυνατες ρουφιξιες. Μετα ηταν η σειρα της και αρχισε με πιπα αισθησιακη με υπομονη και καλο βαθος. Ζήτησα και εγω να γλειψω το μουνι της οποτε αρχισαμε ενα 69 οπου την περιποιήθηκα ξανα καλα. Αρχισαμε το γαμησι σε πισωκολλητο με τον κωλο της να μπροστα μου να φαίνεται τελειος. Επεμεινα σε αυτην την σταση μεχρι να χυσω την πρωτη φορα πανω στα δυο κωλομερια της. Μετα απο πλυσιμο αρχισε παλι τσιμπουκι και αμεσα μου καυλωσε. Την δοκιμασα σε ιεραποστολικο και στα ορθια. Στηθηκε πολυ καλα και με τα βογγητα της μου ανεβασε πολυ το ηθικο. Περασε και εκεινη καλα, μου ελεγε οτι ξερω να γαμαω καλα και εδινε μουνιες συνεχως οπως και αν την γυριζα. Περασα πολυ καλα την μια ωρα μαζι της.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    EpikourosGios AvatarEpikourosGiosΜηνύματα: 145 Κριτικές: 31

    Ιστορίες: 0

    Οτι βλεπετε στις λιγοτερο επεξεργασμενες φωτογραφιες. Αξιολόγηση: 7.20 — 07/01/2022 - 22:50
    Οτι βλεπετε στις λιγοτερο επεξεργασμενες φωτογραφιες. Αξιολόγηση: 7.20 — 07/01/2022 - 22:50
    Οτι βλεπετε στις λιγοτερο επεξεργασμενες φωτογραφιες. Μιλφ απο ηλικια αλλα πολυ πιο νεα σε επιδόσεις. Ειναι πολυ καλα τα βυζια της και μου επετρεψε να τα γλείψω οσο ηθελα. Ειναι καλη στο μασαζ και στο στοματικο. Τα συνδυασε και τα δυο και με εστειλε στον ουρανο. Το γαμησι μαζι της ηταν πολυ περιπετειωδες με αλλαγες στασεων και πολυ ωραια βογγητα. Στηνεται καλα και εχει μουνι που το καταλαβαινεις ενω δεν ειδα να εβαλε καθολου τζελ. Στο τελος μας μεινανε μερικα λεπτα και καναμε ωραια συζητηση. Με την μειωμενη τιμη που εχει δεν μπορεις να της αντισταθείς και παιρνεις πολλα περισσοτερα απο τις καλοπληρωμενες.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    takis_rel Avatartakis_relΜηνύματα: 123 Κριτικές: 25

    Ιστορίες: 0

    Πηρα την Αλισα για να βγαλω Αξιολόγηση: 8.40 — 01/01/2022 - 19:45
    Πηρα την Αλισα για να βγαλω Αξιολόγηση: 8.40 — 01/01/2022 - 19:45
    Πηρα την Αλισα για να βγαλω τις καυλες μου σαν εμπειρο και ωραιο μιλφ που ειναι. Η εμφανιση της κοντα στις φωτογραφιες με καλο βυζι και σωμα που ακομα ειναι σεξυ... Οι υπηρεσιες της πολυ καλες, ανοιχτη σαν χαρακτηρας και πολυ εμπειρη απο επικοινωνια και στο να καταλαβει τι θελεις. Παιχτηκαν γλυψιματα σε ολο το κορμι και απο τους δυο μας. Η πιπα της εξελιχθηκε σε mouthfuck και προχώρησα και εγω σε γλειφομουνι. Το ευχαριστήθηκε και το έδειξε με αναστεναγμους αλλα και γενικα εγινε ακομα πιο ενεργη. Πριν την γαμησω εβαλα το δαχτυλο μου μεσα της και το δεχτηκε απροβληματιστα. Παιχτηκαν πολλες στασεις με εμενα και με εκεινη απο πανω. Αναστεναζε και ευχαριστιοταν το γαμησι οσο και εγω. Πέτυχα αυτο που ηθελα και κοιμηθηκα πολυ καλα το βραδυ. Αξιζει τα λιγα που παιρνει και δεν τσιγκουνευεται στον χρονο, εμεινε και πεντε λεπτα παραπανω.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    okafetzis AvatarokafetzisΜηνύματα: 142 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Την βλεπεις και λες παμε για Αξιολόγηση: 7.80 — 23/12/2021 - 22:58
    Την βλεπεις και λες παμε για Αξιολόγηση: 7.80 — 23/12/2021 - 22:58
    Την βλεπεις και λες παμε για pse και δεν πεφτεις εξω πραγματικά... Την πέτυχα με την πρωτη διαθεσιμη αλλα μετα απο μερικες ωρες. οι φωτογραφιες δεν ειναι σε τιποτα διαφορετικες. Ειναι προσεγμενη και αποτριχωμενη σε ολα τα σημεια του σωματος. Φοραει σεξυ εσωρουχα και δινει φιλακια καλα με γλωσσα στην αρχη για να σπασει ο παγος. Τηρει τους κανονες καθαριοτητας και εκανα και εγω το απαραίτητα χωρις να χασω χρονο. Η γυναικα τα σπαει σε ολα. Ειναι πολυ μεγαλη η ορεξη της για πιπα δεχεται δαχτυλιασμα απεριοριστο και στις δυο τρυπες της. Το στησιμο της πολυ καλο και καυλωνει φανερα. Ειναι απο μεσα και απο εξω αυτο που βλεπετε μια πραγματικη πουτανα. Αντεξε φοβερο σφυροκοπημα μιας και ειχα πολυ καιρο να βρω τετοια γυναικα και τα εδωσα ολα. Παίχτηκαν δυο γυροι στην μια ωρα ο ενας καλυτερος απο τον αλλον. Ενδιαμεσα μου εκανε και ένα φοβερο μασαζακι σαν να με προετοιμαζε να την ξεσκισω. Πολυ ερωτικο αυτο που εζησα μαζι της, το λεω και καυλωνω. Οι στασεις της πολυ καλες και τα βογγητα της ακομα καλυτερα. Απο τις καλυτερες μιλφ με προγραμμα pse που εχω δοκιμασει ποτε...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    hipspanos AvatarhipspanosΜηνύματα: 172 Κριτικές: 44

    Ιστορίες: 0

    Το λατρεψα αυτο το μιλφ. Ειναι Αξιολόγηση: 7.00 — 18/12/2021 - 23:00
    Το λατρεψα αυτο το μιλφ. Ειναι Αξιολόγηση: 7.00 — 18/12/2021 - 23:00
    Το λατρεψα αυτο το μιλφ. Ειναι οπως φαινεται στις φωτογραφιες και με πολυ καλη διαθεση. Τα βυζια της μεγαλα και ακομα καλα στην αισθηση. Σε προσεχει με μασαζ και περιποιηση ειδικη απο την αρχη μεχρι το τελος. Ερεθιζει ολα τα σημεια του σωματος και ειδικα στον πουτσο κανει κολπα τρελα με την γλωσσα της. Βαζει σχεδον ολο το μηκος μεσα της και οι μπαλες περνουν και αυτες το γλείψιμο τους. Καυλιαρικες οι κραυγες της στο σεξ και η συμμετοχη της πολυ καλη. Απο πανω το εχει και το χαιρεται αλλα απο κατω ειναι που αντεχει βαρβατο γαμησι και ειναι γεννημενη για τετοιες καταστασεις. Οπως ειπα και στην αρχη χαιρετε πραγματικα την δουλεια αυτην και ειναι ιδανικη και για πρωταρηδες αλλα και για παλιους σαν εμενα. Οσο για το γραφειο, ηταν πολυ ενταξει στην συνεννοηση και εδωσε καλη περιγραφη των υπηρεσιων της. Εβγαλα ολο το στρες απο πανω μου, περασα και καλα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    marios_as Avatarmarios_asΜηνύματα: 77 Κριτικές: 16

    Ιστορίες: 0

    Εκανα συνδιασμο δουλειας με διασκεδαση αυτην Αξιολόγηση: 9.00 — 15/12/2021 - 15:39
    Εκανα συνδιασμο δουλειας με διασκεδαση αυτην Αξιολόγηση: 9.00 — 15/12/2021 - 15:39
    Εκανα συνδιασμο δουλειας με διασκεδαση αυτην την φορα. Στο κεντρο μετα απο δουλεια πηγα στο ξενοδοχειο που με περιμενε η Αλισσα στο δωματιο. Καμια εκπληξη ως προς την εμφανιση. Η Αλισα ειναι μια μιλφ που σε καλοδεχεται με χαμογελο και υφος που υποσχετε πολλα. Αρχισαμε με μασαζ που ηταν πολυ καλο πραγματι και μετα φασωθηκαμε με φιλια και χουφτωματα στα πλουσια πιασίματα της. Ξερει να φιλαει και τα δινει με γλωσσα βαθια τα φιλια, δεν τσιγκουνευεται σε αυτο το θεμα. Εχει μεγαλη εμπειρια και αρχισε το στοματικο σιγα και το εφτασε σε σημειο να κοντευω να χυσω. Πολυ ωραια αισθηση το στομα της και βαθυ λαρυγγι για παλακα με τρελο ρυθμο, ακαταπαυστο μεσα εξω. Εκανε διαλειμμα λεπτου πριν αρχισω το σεξ γιατι κοντευα και επελεξα σταση doggy για αρχη να ελεγχω την κατασταση αλλα η Αλισσα δεν σε αφηνει ησυχο και εδινε πισω ωθηση οσο γαμιοταν. Δεν διηρκησε πολυ το πρωτο γαμησι αλλα το δευτερο ηταν καλο και με διαρκεια. Επεσε ξανα με τα μουτρα στην δουλεια μετα το ντους και γρηγορα ειχα μια καλη στυση για διεισδυση. Παλι στα τεσσερα αλλα οπως γουσταρα αυτην την φορα. Βογγουσε και γαμιοταν με πολυ ορεξη, την ξεσκιζα και το χαιροταν. Το κερασακι στην τουρτα ηταν τα βρωμολογα που αρχισε να λεει και με τρελανε. Αρχισα και το ξυλο στον πισινο και ολα ηταν τελεια για μερικα λεπτα. θα μου μεινει αξεχαστο το ραντεβου μαζι της. Μονο με τετοια μιλφ μπορεις να κανεις τετοια τρελα γαμησια. Δεν θα πω περισσοτερα, μονο καλα να περνατε!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    papasnasos AvatarpapasnasosΜηνύματα: 196 Κριτικές: 50

    Ιστορίες: 0

    Οι συναδελφισες μιλφ στην δουλεια μου Αξιολόγηση: 7.60 — 26/11/2021 - 15:44
    Οι συναδελφισες μιλφ στην δουλεια μου Αξιολόγηση: 7.60 — 26/11/2021 - 15:44
    Οι συναδελφισες μιλφ στην δουλεια μου διεγειραν την φαντασια και οι καυλες αν και δεν φαινοταν ειχαν φτασει στον ουρανο. Σκεφτομουν σε ποιο γραφειο να παω και απο τελευταια καλη εμπειρια θυμηθηκα το Dream. Το ραντεβου κλειστηκε αμεσα και ευκολα και με περιθωριο μερικων ωρων ειχα χρονο να ετοιμαστω. Πηρα το κλειδι για το δωματιο του ξενοδοχειου και ετοιμαστηκα για την Αλισα. Ηρθε με μικρη καθυστερηση δικαιολογημενα λογο κινησης στους δρομους. Ηταν οπος στις φωτογραφιες με ελαχιστο παραπανω λιπος. Ειναι ευγενικη αλλα δεν ξερει τα ελληνικα και πηγαμε στα αγγλικα αλλα δεν ειχα ορεξη να μιλαω σε ξενη γλωσσα οποτε δεν καναμε πολλα στο σοσιαλ. Αρχισε να μου κανει ψιλομασαζ για να με χαλαρωσει και ταυτοχρονα με φιλουσε στο λαιμο. Ειναι ωραια τα χειλη της και χρησιμοποιει την γλωσσα της οπου πρεπει με αποτελεσμα καλο. Πριν αρχισει το τσιμπουκι μου ειχε σηκωθει και της αρεσε αυτο, χαμογελασε... Το στοματικο που κανει ειναι καλο με χρηση λιγο χεριου και καλο γλυψιμο. Το κανει και χωρις καποτα και γλυφει καλα και τα παπαρια. Αρχισαμε σεξ στον καναπε με εκεινη απο πανω. Εχει ωραια βυζια και ειχα την δυνατοτητα να της τα γλειφω ταυτοχρονα. Ειναι καλη στο ενεργο σεξ και το μουνι της εγινε πολυ υγρο αποδειξη του οτι της αρεσε αυτο που ενιωθε. Δεν αλλαξαμε σταση μεχρι να χυσω. Ενδιαμεσα πλυθηκα και μετα μου εκανε παλι μασαζ. Ειναι πολυ καλη στο μασαζ και θα αξιζε ακομα και μονο αυτο να εκανε. Οι καυλες ηταν στο φουλ ξανα και ηθελα να την δοκιμασω σε υψηλες στροφες. Το στήσιμο που εκανε στα τεσσερα ηταν πολυ ωραιο αλλα και σωστο για να την γαμαω ανετα. Την πηρα ετσι μεχρι να χυσω. Ηταν πολυ καλη η συμμετοχη και οχι μονο δεν ζοριζεται αλλα γουσταρει στην δυνατη ενταση. Αρχισε και με βογγητα και να μου λεει fuck me hard στα αγγλικα. Στα τεσσερα ηταν ακομα πιο ωραια βαση της ηλικιας της παντα. Εφαγε και μερικα χαστουκια στα κωλομερια αρκετα δυνατα και τα βογγητα γιναν πιο δυνατα. Εχυσα πανω στον κωλο της πολυ ικανοποιημενος μαζι της. Ετοιμαστηκαμε και φυγαμε μαζι απο το δωματιο γιατι και εγω ειχα να παω σε φιλους. Τιμιο το μιλφ αυτο, μεχρι και το τελευταιο ευρω το αξιζει.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    katafygios AvatarkatafygiosΜηνύματα: 492 Κριτικές: 48

    Ιστορίες: 0

    Ειναι ενα καλο μιλφ απο ολες Αξιολόγηση: 7.60 — 16/11/2021 - 00:18
    Ειναι ενα καλο μιλφ απο ολες Αξιολόγηση: 7.60 — 16/11/2021 - 00:18
    Ειναι ενα καλο μιλφ απο ολες τις αποψεις. Η εξωτερικη της εμφανιση ειναι οπος στις φωτογραφιες. Εχει βυζαρες και ωραια πιασηματα. Το προσωπο ειναι μετριο αλλα αλλα εχει καλη διαθεση και αντικατοπτριζεται σε αυτο. Ειναι περιποιημενη πολυ και βαμμενη οπος πρεπει. Απο κοινωνικοτητα ειναι καλη επισεις, νιωθεις ανετα μαζι της και ξερει να σου ανεβασει το ηθικο. Τα βυζια της αν και ευαισθητα δεν σε διακοπτει απο το γλυψιμο και η ιδια στο τσιμουκι ειναι δυναμη. Τον παιρνει ολον μεσα στο στομα και βγαζει γλωσσα να γλυψει και τα αρχιδια. Ο κωλος της ειναι ωραιος και δεχτηκε δαχτυλα απο πισω και απο μπρος χωρις παραπονο. Το δουλεψα καλα το μουνι της πριν το γαμησι και το βρηκα υγρο μεσα. Το πηδημα που καναμε και τις δυο φορες το θεωρο πολυ καλο χαρης στην συμμετοχη της αλλα και επειδη εξεφραζε και λεκτικα το ποσο πολυ της αρεσε. Ηταν τοσο ξεκολο που ακομα και χαστουκια στον κωλο της εδινα και γουσταρε περισσοτερο. Στον δευτερο γυρο κουραστηκα και ανελαβε εκεινη με σταση cowgirl. Η γυναικα λαχταρα το γαμησι και δεν σταματησε να χωροπηδαει μεχρι να χυσω και τοτε εβγαλε την καποτα και πασαλειψε τα χυσια στα βυζια της. Ειναι αλλο πραγμα μιλαμε, δεν χανονται τετοιες...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    takis_rel Avatartakis_relΜηνύματα: 123 Κριτικές: 25

    Ιστορίες: 0

    Η τηλεφωνητρια του Dream μου την Αξιολόγηση: 8.40 — 08/11/2021 - 23:23
    Η τηλεφωνητρια του Dream μου την Αξιολόγηση: 8.40 — 08/11/2021 - 23:23
    Η τηλεφωνητρια του Dream μου την παρουσιασε σαν πολυ καλη μιλφ με βυζαρες και γνωστρια εξαιρετικου μασαζ. Το συζητησα λιγο μαζι της γιατι δεν πειστηκα απο την αρχη αλλα με διαβεβαιωσε και μαλιστα μου ειπε οτι αν δεν μεινω ευχαριστημενος μαζι της θα τα βρουμε. Στο σπιτι οταν ηρθε φοραγε σεξυ ρουχα με μποτες δερματινες που ειχαν αρκετα ψιλο τακουνι και απο υψος σχεδον με εφτανε. Καθησαμε για ενα δεκαλεπτο και μιλησαμε πριν αρχισουμε το φασωμα. Ειναι ευγενικη και δειχνει καλη διαθεση. Τα πρωτα φιλια πεσανε με γλωσσα αλλα δεν επεμεινα εκει και ας τα δινει ωραια, περισσοτερο ηθελα να γλυψω ταβυζια της που ειναι και ωραια. Εκει εκανα οτι ηθελα με το στομα μου, εγλυφα ρουφαγα και χουφτωνα κανωντας την να καυλωσει πολυ. Της εβαλα και δαχτυλα στο μουνι και δεν ενοχληθηκε . Αρχισα να της το παιζω ταυτοχρωνα με το γλυψιμο στο μουνι και την ειδα να χυνει. Την αφησα για λιγο και ανελαβε να μου κανει μασαζ. Αρχισε απο τον λαιμο και κατεβηκε στην πλατη και μετα στον κωλο μου. Μου εβαλε και λαδι παντου και με γλυφε σε ολα τα ευσαιθητα ημεια. Απο την μπροστα πλευρα εκανε επισεις ωραια περιποιηση και τελικα αρχισε και την πιπα. Πηρε ολον τον πουτσο μεσα στο στομα της με ευκολια και συνεχισε με γλυψιμο φοβερο σε ολο το μηκος και πολυ περιποιηση στην βαλανο. Εχυσα πολυ σπερμα και φροντισε να με σκουπισει με μαντηλακια που ειχε φερει μαζι της. Μετα απο το απαραιτητο διαλειμμα αρχισαμε ξανα με πιπα και σεξ μολις μου σηκωθηκε. Παιχτηκε το γαμησι σε σταση πισωκολλητο και μετα σε ιεραποστολικο. Αν και δεν ειναι αδυνατη στηνεται ωραια με τα ποδια στους ομους και η αισθηση εκει ειναι ακομα καλυτερη. Βγαζει ωραιους ηχους με το στομα και χυνει μπολικο υγρο το μουνι της. Απο δυναμη μπορω να πω οτι εδωσα αρκετη αλλα δεν την ενοχλησε ακομα και το σφυροκοπημα. Οτι περασα καλα ειναι το λιγοτερο που μπορω να πω, μην το σκεφτεστε ιδιαιτερα αν σας αρεσει και το μασαζακι
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    kostaras_than Avatarkostaras_thanΜηνύματα: 109 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Διαβασα πολλες κριτικες πριν αποφασησω για Αξιολόγηση: 7.80 — 30/10/2021 - 17:12
    Διαβασα πολλες κριτικες πριν αποφασησω για Αξιολόγηση: 7.80 — 30/10/2021 - 17:12
    Διαβασα πολλες κριτικες πριν αποφασησω για την Αλισα. Αλλες μου αρεσαν αλλες οχι η διαισθηση μου μου ειπε οτι στο μασαζ τουλαχιστον το εχει και αυτο το χρειαζομουν περισσοτερο απο ολα. Σαν μιλφ εχει ωραιο παρουσιαστικο με μεγαλα βυζια και γενικα ζουμερη γυναικα χωρις ομος αντιαισθητικο λιπος πανω της. Εχει εξερετικη συμπεριφορα και ειναι πληρης δοσμενη στην δουλεια της. Το μασαζ που κανει ειναι οντος πολυ καλο και αφιερωσα το πρωτο μισαωρο ολο σε αυτο. Στο δευτερο μισαωρο αρχισαμε γλυψιματα και μετα καταληξαμε σε 69. Ξερει να πιπωνει πολυ καλα και γλυφει και τα αρχιδια. Εγω της εκανα ενα γλειφωμουνι που καλο επειδη μου εκανε και καλο μασαζ. Σεξ στην αρχη ιεραποστολικο και μετα πισοκολλητο. Αν και μιλφ εχει καλο μουνι και η συμμετοχη της στο σεξ ειναι πολυ καλη . Στο μισαωρο το καναμε μονο μια φορα αλλα ηταν αρκετη για εμενα και περασα πολυ ωραια.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    copycat AvatarcopycatΜηνύματα: 96 Κριτικές: 21

    Ιστορίες: 0

    Ξεκινησε με στριπτιζ και μετα μου Αξιολόγηση: 8.60 — 23/10/2021 - 20:26
    Ξεκινησε με στριπτιζ και μετα μου Αξιολόγηση: 8.60 — 23/10/2021 - 20:26
    Ξεκινησε με στριπτιζ και μετα μου εκανε ερωτικο μασαζ. Τα βυζια της ειναι ωραιο εργαλειο για μασαζ και ταυτοχρονα τελεια για γλειψιμο. Το μουνι της ηταν καθαρο και δεχτηκε καλο γλειψιμο πριν μου παρει πιπα. Στο τσιμπουκι με τελειωσε την πρωτη φορα. Η δευτερη φορα κρατησε και την γαμησα ορθια και στα τεσσερα. Απολαμβανει τον πουτσο και το δειχνει ομορφα χωρις αηδιαστικες υπερβολες. Τα χυσια στο τελος τα αδειασα πανω στα βυζια της. Δεν διαφερει απο τις φωτογραφιες και προσφερει τις υπηρεσιες που λεει το σαιτ. Οποτε σκεφτω για μιλφ θα επιλεξω ξανα Alissa
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    vapsomalias AvatarvapsomaliasΜηνύματα: 72 Κριτικές: 16

    Ιστορίες: 0

    Την πηρα για το μασαζ και Αξιολόγηση: 7.00 — 17/10/2021 - 21:02
    Την πηρα για το μασαζ και Αξιολόγηση: 7.00 — 17/10/2021 - 21:02
    Την πηρα για το μασαζ και τις βυζαρες. Εχει εμπειρια στο αθλημα και εμεινα πολυ ευχαριστημενος. Το μασαζακι πολυ καλο οπος γραφουν και οι αλοι και οι βυζαρες αυτο που βλεπεις. Και στα υπολοιπα ομος δεν παει πισο. Το τσιμπουκι το κανει προσεκτικα και με βαθος συν οτι γλυφει και τα παπαρια. Το γαμησι ηταν με ικανοποιητκη αισθηση του μουνιου αλλα και η συμμετοχη της ειναι ιση με μια κανωνικη γκομενα. Ειχαμε αναστεναγμους και κινηση της λακανης που και που. Επισεις αντεξε αποβληματιστα το ξεσκισμα που της εκανα στον δευτερο γυρο Ειναι αυτο που θελεις απο μια μιλφ
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    tzarbos AvatartzarbosΜηνύματα: 159 Κριτικές: 41

    Ιστορίες: 0

    Ειναι πολυ ωραιο μιλφ με σοβαροτητα Αξιολόγηση: 6.80 — 12/10/2021 - 21:43
    Ειναι πολυ ωραιο μιλφ με σοβαροτητα Αξιολόγηση: 6.80 — 12/10/2021 - 21:43
    Ειναι πολυ ωραιο μιλφ με σοβαροτητα και σεξυ βλεμμα. Μαστωρισα στις υπηρεσιες, και μιλαω για ολα. Στα προκαταρκτικα με καυλωσε διεγειρωντας με σε ολα τα ευαισθητα σημεια με φιλια και καλο γλειψιμο. Οι βυζαρες της χρισημευουν και για μασαζ και τις τριβει σε ολο το σωμα. Το γλειψιμο που της εκανα δεν ειχε τελος και οι ρωγες της ειναι τελειες. Το τσιμπουκι το ευχαριστηθηκα μαζι της. Μπορει να τον παρει ολον μεσα μεχρι το λαρυγγι και με την γλωσσα της σπατουλαρει ολο τον πουτσο και τα αρχιδια μαζι. Το δαχτυλιασμα που της εκανα σπανια το εχω κανει σε γυναικα και το ευχαριστιωταν. Εχει λιγο λιπος πανω της αλλα της πηγαινει πολυ και της εχει φτιαξει κωλο φανταστικο. Στο γαμησι μου εδωσε οτι ηθελα... υποταγη και αισθηση οτι γαμαγα γυναικα αληθηνη. Ειναι προστυχη και ξερει να το διασκεδαζει το γαμησι στην δουλεια. Βρομολογα δεν ακουσα αλλα πολλα βογκητα ηδωνης. Ειναι vfm με μια λεξη!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    PrinceCarma AvatarPrinceCarmaΜηνύματα: 73 Κριτικές: 17

    Ιστορίες: 0

    H Alissa ειναι παλια στο επαγκελμα Αξιολόγηση: 7.40 — 07/10/2021 - 08:48
    H Alissa ειναι παλια στο επαγκελμα Αξιολόγηση: 7.40 — 07/10/2021 - 08:48
    H Alissa ειναι παλια στο επαγκελμα και ξερει τι κανει. Εμφανησιακα απο προσωπο δεν ειναι ασχημη αλλα οχι και τιποτα το ιδιαιτερο. Στο σωμα ειναι αυτο που μου αρεσει σε μιλφ. Γυναικα με λιγο λιπος το οποιο ειναι ωραιο πανω της και με βυζι περισσοτερο απο καλο. Στο σοσιαλ ειναι κοινωνικη και θυλικη απο ολες τις αποψεις. Σε φτιαχνει με κομπλιμεντα για το σωμα και τον πουτσο και στα προκαταρκτικα δεν κολλαει πουθενα. Την εγλειψα οσο ηθελα στις βυζαρες και στο μουνι αργοτερα και εκεινη μου εκανε ενα τσιμπουκι περιποιημενο με πολυ σαλιο και γλειψιμο στις μπαλες ανελεητο. Μου στηθηκε στα τεσσερα πριν της το ζητησω και ο πατος της ειναι καθαρος και ατριχος. Το τζελ που εβαλε εκανε καλη δουλεια και απο αισθηση ηταν πολυ καλη η τρυπα της. Βογκουσε ολο και περισσοτερο χωρις να το παρακανει και γυρνουσε το κεφαλι να με δει στα ματια. Κοκκινησε στο προσωπο και τελικα ιδρωσαμε και οι δυο. Στο διαλειμμα καναμε το ντουζακι μας και οι δυο και παλι μια επαναλληψη. Το ενδιαφερον της δεν επεσε και η εντση παρεμεινε ιδια και ισως μεγαλυτερη στον δευτερο γυρο. Αφου εχυσα μου καθαρισε τον πουτσο και ετοιμαστηκε να φυγει.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    sotos-nl Avatarsotos-nlΜηνύματα: 582 Κριτικές: 60

    Ιστορίες: 0

    Η Αλισα ειναι μιλφ με βυζαρες Αξιολόγηση: 7.60 — 29/09/2021 - 19:57
    Η Αλισα ειναι μιλφ με βυζαρες Αξιολόγηση: 7.60 — 29/09/2021 - 19:57
    Η Αλισα ειναι μιλφ με βυζαρες και ωραιο σωμα για την ηλικια της αλλα απο προσωπο δεν μου αρεσε και τοσο. Παρολυατα προσπαθησε να με κερδισει με την συμπεριφορα της και με τις υπηρεσιες της και το καταφερε. Ενιδαφερεται γιαυτα που της λες και νιωθεις οικεια μαζι της. Ενω αν κανει κινηση να την φιλισεις ανταποδιδει αμεσα και φιλαει ωραια. Μου εκανε αρχικα ενα ωραιο μασαζ σε ολο το σωμα και οταν γυρισα ανασκελα με πιπωσε με πολυ καλη τεχνικη και με συμμετοχη και στα μπαλακια. Τα βυζια της τα εγλειψα καλα πριν αρχισουμε και οι ρωγες σκληρηνανε. Η πρωτη σταση που καναμε ηταν ιεραποστολικο και μαλιστα της ανεβασα και τα ποδια στους ωμους μου. Το μουνι ηταν καλο απο αισθηση και το πατωνα με την πουτσα μου. Μετα παιχτηκε πισσοκολλητο οπου αρχισε να αναστεναζει και να βογκαει. Ηταν πολυ καλη η συμμετοχη της και μου αρεσε που φαινονταν σαν να το ζουσε το σεξ που καναμε. Στο ενδιαμεσο καναμε και οι δυο ντους και μετα αρχισαμε το σεξ. Ειχε τη ιδια καλη συμμετοχη και την δευτερη φορα. Οσο και να εχει καποια μειων στην εμφανιση ειναι πραγματικα καλη στο σερβις και αξιζει τα λεφτα και με το παραπανω.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    grillis AvatargrillisΜηνύματα: 137 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Πρεπει να ειναι λίγο μεγαλυτερη απο Αξιολόγηση: 7.20 — 23/09/2021 - 18:12
    Πρεπει να ειναι λίγο μεγαλυτερη απο Αξιολόγηση: 7.20 — 23/09/2021 - 18:12
    Πρεπει να ειναι λίγο μεγαλυτερη απο οτι δηλωνει αλλα στο σωμα ειναι περισσοτερο απο καλή αν λαβεις υποψην και την ηλικία της. Μου εκανε καλη παρεα και αξιζε μαζί της αλλα με τα λεφτά που δινεις δεν ειναι να χανεις χρωνο οπότε αρχισαμε το σεξ. Στην αρχη με γλειψιματα στο σωμα παντου και μετά ηρθε η πίπα της. Κανει καλο τσιμπουκι και γλεψαρχιδι μαζί. Της κραταγα το κεφαλι και της εδωσα τον ρυθμο που μου αρεσει. Αρχισαμε το πηδημα με εκεινη απο πανω. Εχει καλο ρυθμο αλλα καπου καπου την ενιωθα βαριά οπότε αλλάξαμε στάση και την πηρα πισωκολλητο μεχρι να χυσω. Στο ενδιαμεσο μου εκανε μασαζ αλλα τιποτα το ιδιαίτερο. Τελος τη πηδηξα αλλη μια φορα και εχυσα στα βαζιά της. Σε καποια πραγματα ηταν πολυ καλη ενω σε αλλα υστερουσε. Το ενα ραντεβου σαν συνολο ηταν καλο και δεν εκλαψα τα λεφτά μου
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    okafetzis AvatarokafetzisΜηνύματα: 142 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Βρήκα καλή δικαιολογία να ακυρώσω ένα Αξιολόγηση: 7.80 — 16/09/2021 - 14:00
    Βρήκα καλή δικαιολογία να ακυρώσω ένα Αξιολόγηση: 7.80 — 16/09/2021 - 14:00
    Βρήκα καλή δικαιολογία να ακυρώσω ένα ραντεβού με έναν φίλο γιατί ήθελα οποσδήποτε να πηδήξω την Αλίσα για την οποία είχα ακούσει καλά λόγια. Το ραντεβού κανονίστηκε μεσημεριανή ώρα και το μέρος σε ξενοδοχείο κοντά στο κεντρο. Η Αλισα είναι θηλυκό με μεγάλα βυζια και πολύ ζεστή στην συμπεριφορά της. Στην αρχή φαίνεται απλή αλλά έχει καιρό στο επαγγελμα και σε κάνει να νιώσεις άνετα και να ανοιχτεις μαζί της. Η συζήτηση μαζι της είναι ωραία και πολύ ομαλά περνάει σε φάσωμα. Φιλιά λοιπόν μαζί της όσο θέλεις και ανάσα της μυρίζει τέλεια. Περάσαμε καπως γρήγορα στην πιπα που την κανει με λίγο χέρι και με προσοχη να μην ακουμπήσει δόντια. Στα αρχίδια πέρασε ένα γρήγορο γλείψιμο και στηθηκε στα τέσσερα να την γαμήσω. Την πήρα δυνατά και δεν την ενόχλησε τίποτα ακόμα και τα χαστούκια στον κώλο. Το πρώτο χύσιμο ήρθε σχετικα νωρίς αλλά μετά το πλύσιμο άρχισε ξανά την πίπα και σε μερικά λεπτά αρχίσαμε πάλι το σεξ. Την πήρα με τα πόδια ψιλά στους μου για μεγαλύτερη δυνατή διείσδυση και έβλεπα στο πρόσωπό της τιε εκφράσεις που ήταν σκέτη καυλα. Κοντά στο τέλος μάλλον άρχισε να χύνει και ξεκίνησε τα βογκητά. Ενιωσα τέλεια που το κατάφερα και αυτό. Στο τέλος μιλήσαμε άλλο λίγο και της είπα ότι είμαι ευχαριστημένος μαζί της.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    markisiosLOG AvatarmarkisiosLOGΜηνύματα: 267 Κριτικές: 57

    Ιστορίες: 0

    Σκέφτηκα πολύ για το επόμενο κορίτσι Αξιολόγηση: 7.80 — 08/09/2021 - 14:05
    Σκέφτηκα πολύ για το επόμενο κορίτσι Αξιολόγηση: 7.80 — 08/09/2021 - 14:05
    Σκέφτηκα πολύ για το επόμενο κορίτσι που θα πήδαγα και ανάμεσα από άλλα κορίτσια άλλον γραφείων επέλεξα την Αλίσα γιατί μου άρεσαν οι φωτογραφίες της αλλά και τα λόγια που μου είπε η τηλεφωνήτρια. Στο ραντεβού εμφανίστηκε με μικρή καθυστέρηση για την οποία ειδοποιήθηκα έγκαιρα απο το γραφείο. Το ντύσιμο της ήταν ωραίο και το πρόσωπο όμορφα βαμμένο. Φερόταν σαν απλή κοπέλα αλλά είναι αρκετά ανοικτός χαρακτήρας και μαζί της μπορείς να συζητάς με τις ώρες χωρίς να βαρεθείς. Όταν έβγαλε τα ρουχα και είδα το σώμα της ένιωσα ευχαριστημένος με την επιλογή μου. Πολυ ωραία βυζιά και κώλος που αφού είδα ότι είναι καθαρά προχώρησα σε χουφτώματα και γλειψίματα. Εκείνη έκανε το ίδιο με αποτέλεσμα να μου γίνει η πούτσα κάγκελο. Ακολούθησε η πίπα με πολύ ωραία τεχνική πραγματικά και μετά αμέσως γαμήσι. Την εκανα να κατεβάσει υγρά και τα χαστούκια στα κωλομάγουλα την έκαναν να βογκάει πιό δυνατά. Έχυσα πάνω τους και μετά απο το ντούς αρχίσαμε με 69 και καταλήξαμε σε ιεραποστολικό με τα πόδια της στους ώμους μου. Δύσκολη στάση αλλα την έκανε πολύ καλά. Απλά μπορώ να πω ότι έκανα σωστή επιλογή.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    tsanis_enea Avatartsanis_eneaΜηνύματα: 134 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    Μελέτησα καλά τις κοπέλες που έχει Αξιολόγηση: 7.80 — 17/07/2021 - 19:45
    Μελέτησα καλά τις κοπέλες που έχει Αξιολόγηση: 7.80 — 17/07/2021 - 19:45
    Μελέτησα καλά τις κοπέλες που έχει το γραφείο. Η Αλίσα μου άρεσε περισσότερο από όλες και σαν πρόσωπο αλλά και σαν σώμα. Η συνεννόηση με το γραφείο ήταν καλή και μετά απο τρεις ώρες βρεθηκαμε στο ξενοδοχείο. Από κοντά είναι καλύτερη από ότι στις φωτογραφίες και δεν φαίνεται ότι είναι 33. Ήπιαμε και συζητήσαμε για ένα δεκάλεπτο και μετά άρχισε η δράση. Φιλιά δίνει καλούτσικα με γλώσσα και σε ερεθίζει με γλειψίματα στο λαιμό και στο σώμα. Τα βυζιά της είναι πολύ όμορφα και το δέρμα της καθαρό. Ήταν φυσικό επόμενο να τα γλείψω και μετά πέρασα και μια γρήγορα και κάτω απο την μέση της και πήρα μια γεύση από το μουνι της. Ερεθίστηκε και εκείνη και έτσι αρχίσαμε το πρώτο γαμήσι. Την πήρα σε δυο τρείς στάσεις και ήρθε το τελείωμα. Στο ενδιάμεσο μου έκανε και ένα ωραίο μασάζ και μια πίπα στο τέλος για να μου σηκωθεί. Άρχισα να την γαμάω πάλι πιο δυνατά και η Αλίσα άρχισε να βογκάει και το μουνί της γεμησε υγρά. Την γύρισα στα τεσσερα και την πήρα κρατώντας το κεφάλι της από τα μαλλιά μεχρι να χύσω. Επιτέλους βρήκα μια γυναίκα που πραγματικά γουσταρει να γαμιεται και δεν κοιτάει απλά να πάρει τα λεφτά και να φύγει. Δεν έχω τίποτα άλλο να πω
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    milokleftis AvatarmilokleftisΜηνύματα: 168 Κριτικές: 42

    Ιστορίες: 0

    Εντυπωσιασμένος με τα βυζιά της στις Αξιολόγηση: 7.80 — 01/07/2021 - 22:57
    Εντυπωσιασμένος με τα βυζιά της στις Αξιολόγηση: 7.80 — 01/07/2021 - 22:57
    Εντυπωσιασμένος με τα βυζιά της στις φωτογραφίες αλλά και με την ελκυστική τιμή πήρα το Dream και την έκλεισα για μια ώρα. Ήρθε πέντε λεπτά νωρίτερα και μόλις είχα προλάβει να τελειώσω το ντους που ήθελα να κάνω όλο το απόγευμα. Άνοιξα την πόρτα και βλέπω την γυναίκα που είδα στις φωτογραφίες με ένα χαμόγελο στο στόμα και ένα ντύσιμο casual. Την πήρα μέσα και αφού κουβεντιάσαμε για άσχετα θέματα της έριξα υπονοούμενο για σεξ το οποίο έπιασε αμέσως και με με πλησίασε. Μου έσκασε ένα φιλί με λίγο γλώσσα και μου χούφτωσε τον πούτσο. Δεν είχα βγάλει το παντελόνι ακόμα αλλά μου το ξεκούμπωσε και μετά έβγαλε όλα της τα ρούχα και έμεινε τσίτσιδη. Αν και έχει καποια ηλικία το δέρμα της το έχει προσέξει και άνετα θα την συγκρηνα με μία εικοσάχρονη. Δεν είναι ιδιαίτερα όμορφη στο πρόσωπο αλλά δεν είναι και άσχημη, απλά μέτρια. Το βυζί της μεγάλο και όμορφο όπως στις φωτογραφίες και στην αίσθηση αρκετά σφιχτό Το πρωτο που εκανα ήταν να της το γλείψω και έτσι αρχίσαμε το παιχνίδια. Καταλήξαμε με εμένα ξαπλωμένο με τα μάτια κλειστά να απολαμβάνω μια πίπα βασιλική με λαρύγγι και ατελείωτη... Δεν χύνω εύκολα και για εμένα είχε διάρκεια αλλιώς θα είχα τελειώσει στα πρωτα λεπτά, να προσέχετε λοιπόν...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    big-vlasis Avatarbig-vlasisΜηνύματα: 151 Κριτικές: 39

    Ιστορίες: 0

    Ικανότατο κορίτσι η Alissa... Εμφανισιακά θα έλεγα Αξιολόγηση: 7.80 — 18/06/2021 - 07:26
    Ικανότατο κορίτσι η Alissa... Εμφανισιακά θα έλεγα Αξιολόγηση: 7.80 — 18/06/2021 - 07:26
    Ικανότατο κορίτσι η Alissa... Εμφανισιακά θα έλεγα ότι είναι καλή χωρίς όμως να συγκαταλέγεται στην κατηγορία των μοντέλων αλλά νιώθεις ωραία μαζί της.... Έχει ωραίο τρόπο προσέγγισης και σπάει τον πάγο στη στιγμή. Δίνει απλόχερα τα φιλιά και τα δίνει και ωραία. Χαιδεύει το σώμα σε σημεία που σε καυλώνουν και συνεχίζει με την γλώσσα. Για την πίπα έχω να πω πολλά αλλά δεν θέλω να σας κουράσω άλλο... με μία λέξη απλά υπέροχη! Στο σεξ είναι σαν να γαμάς την γκόμενα σου και πραγματικά το διασκεδάζει και εκείνη. Κάνει ότι στάση γουστάρεις και στις περισσότερες είναι πολύ καλή. Δέχεται το σπέρμα παντού αλλά εγώ επέλεξα το σώμα και την άφησα να πλυθεί. Όταν επέστρεψε απο το ντους μου έκανε λίγο μασάζ και αφού καύλωσα αρχίσαμε ξανά. Είναι πολύ έμπειρη και ξέρει τι κάνει. Δεν χάνει χρονο και καθε στιγμή μαζί της αξίζει. Σαν παλιός πουτανιάρης που είμαι σας λέω ότι αξίζει...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5503 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Σημερινη συναντηση στο λακομπα αυτη την φορα Αξιολόγηση: 6.60 — 30/05/2021 - 07:35
    Σημερινη συναντηση στο λακομπα αυτη την φορα Αξιολόγηση: 6.60 — 30/05/2021 - 07:35
    Σημερινη συναντηση στο λακομπα αυτη την φορα με μετακινησαν στο 4ο οροφο οπου το ντουζ ειχε καμπινα Η Αλισα ηρθε στη ωρα της με ενα πολυ ομορφο ελεκτρικ φορεμα με ζωνη ειναι πρωην ουκρανη νυν ρωσιδα (να δω αν το πιασατε απο που ειναι) Στο κορμι συγκριτικα με τις φωτογραφιες εχει 1-2 κιλα παραπανω αποροια της καραντινας μου ειπε αφου σταματησαν τα γυμναστηρια νομιζω αυτην την δικαιολογια θα την ακουω τουλαχιστον μεχρι Σεπτεμβρη Δεν μιλαει ελληνικα αλλα εντυπωσιαστηκε που μιλαω εγω ρωσικα το κορμι της ειναι πραγματικα βελουδινο εχει υπεροχη αισθηση στην αφη και το στηθος της μεγαλο φυσικο Κατα παγια τακτικη μου πλεον δεν φιλαω στο στομα οποτε μην με ξαναρωτησετε γι αυτο στα σχολια Μετα απο δικη μου απαιτηση μου εκανε πιπα με προφυλακτικο γιατι ο μαλακας ξυρισα πουτσο και αρχιδια και τον γρατζουνισα ελαφρως Πολυ καλη η πιπα της εστω και με καποτα μου τον εκανε γρηγορα καγκελο(λεμε τωρα γεροξουρας ανθρωπος οταν λεω καγκελο εννοω αλλα πραγματα Χεχε! ) την εβαλα ιεραποστολικο οπου εχυσα στις βυζαρες της Μετα το ντουζ αφου μου εχει πει το παιδι απο το κεντρο να δοκιμασω μασαζ το εκανα Μαλακα μου με πηρε ο υπνος, τρομερο μασαζ..... επαγγελματικο σουηδικο μασαζ, εχει κανει μαθηματα στη χωρα της *Διευκρινυση Η βαθμολογια στο κορμι ειναι βαση της ηλικιας της και το ποσο καλα κρατιετε οποτε ειναι ενδυκτικη οχι συγκριτικη με τα πιτσιρικια το οχι αν θα την ξανασυναντουσα το βαζω διοτι σαν παγια τακτικη μου δεν παιρνω (μαλλον σπανιος παιρνω) 2η φρα το ιδιο κοριτσι Αυτα απο εμενα Καλα γαμησια
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    rosos88 Avatarrosos88Μηνύματα: 148 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    Στη αρχή βλέπεις μια απλή κοπέλα Αξιολόγηση: 7.40 — 22/05/2021 - 22:09
    Στη αρχή βλέπεις μια απλή κοπέλα Αξιολόγηση: 7.40 — 22/05/2021 - 22:09
    Στη αρχή βλέπεις μια απλή κοπέλα αλλά κρύβει πολλές εκπλήξεις μέσα της. Είναι το τέλειο κορίτσι για συντροφιά και κουβέντα απλά δεν σε συμφέρει να το τραβήξεις πολύ γιατί πληρώνεις με την ώρα... Δεν είναι αδύνατο κορίτσι αλλά έχει τα απαραίτητα κιλά για να έχει τον σωματότυπο που έχει και να πω την αλήθεια δεν είμαι φάν των σκινι κοριτσιών... είναι απλά πολύ νευρικά. Με το στόμα της μου τον σήκωσε για πλάκα και άνοιξε τα πόδια της διάπλατα για να αρχίσω το γαμίσι. Στάθηκα για λίγα δευτερόλεπτα και έπεσα με τα μούτρα και της έκανα ένα καλό γλείψιμο στο μουνί. Χάρηκε και γέλασε... μάλλον δεν το περίμνενε αλλά αφου ειδα ότι ειναι καθαρή απλά ευχαρίστηση μου ήταν να την γλέιψω. Το ζεστο μουνακι της έφαγε το γαμίσι της χρονιάς απο εμένα και έφτυσε πολύ υγρό και κατακοκκίνησε... Η Αλισσα το καταχάρηκε και αναστέναζε και βογκούσε όλη την ώρα και μέχρι να χύσω είχε ήδη χύσει μερικές φορές. Ηταν μεγάλης διαρκείας το γαμίσι και δεν υπήρχε χρόνος για δευτερο οπότε αφου πλύθηκα χαλαρώσαμε μαζί στο κρεβάτι και μου έκανε λίγο μασαζακι μέχρι να περάσει η λίγη ώρα πού είχε μείνει. Το βλέπω σε λίγο καιρό να πηγαίνω ξανά και έχω και έναν φίλο που σίγουρα θα την έβρισκε μαζί της οπότε θα την προτείνω.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    giorgos790 Avatargiorgos790Μηνύματα: 159 Κριτικές: 36

    Ιστορίες: 0

    Ήθελα μια μιλφ για σεξ και Αξιολόγηση: 7.60 — 17/05/2021 - 22:44
    Ήθελα μια μιλφ για σεξ και Αξιολόγηση: 7.60 — 17/05/2021 - 22:44
    Ήθελα μια μιλφ για σεξ και μασαζ και βρήκα την Αλισα. Μου βγήκε καλή επιλογή. Είναι όπος στις φωτογραφίες απο κοντά. Έχει μεγάλο βυζί που εγώ το λατρεύω και το σώμα της έχει τα τέλεια κιλά. Η παρέα της είναι καλή και οι απαντήσεις της έξυπνες. Αρχικά της ζήτησα το μασάζ για να χαλαρώσω και το πρώτο μισάωρο το περάσαμε έτσι. Για το μασαζ έχω να πω πως το κάνει αργα και με υπομονή. Στα ευαίσθητα σημεία δίνει έμφαση και με επιτυχία κατάφερε να μου τον καυλώσει χωρίς να μου τον ακουμπήσει. Μ έκανε να χύσω με στοματικό. Μετά απο δέκα λεπτά ήμουν έτοιμος για τον δεύτερο γύρο. Έβαλα καπότα και μπήκα στο μουνί της. Έχει καλύτερη αισθηση και απο εικοσάχρωνης. Η Αλίσα έγεινε μούσκεμα και έβλαε ένα μαξιλάρι μπροστά στο στομα για να μην ακουγονται τα βογγητα.] Μετά απο πολλά αχ και βαχ έχυσα και πάλι. Μετά απο συντομη ξεκούραση ντύθηκε και έφυγε.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    daskos78 Avatardaskos78Μηνύματα: 202 Κριτικές: 43

    Ιστορίες: 0

    Τη μία ώρα που ήμουν μαζί Αξιολόγηση: 7.80 — 10/05/2021 - 19:56
    Τη μία ώρα που ήμουν μαζί Αξιολόγηση: 7.80 — 10/05/2021 - 19:56
    Τη μία ώρα που ήμουν μαζί της, αν εξαιρέσεις το στοματικό που μου έκανε στην αρχή, κάναμε συνεχώς έρωτα. Τα φιλία της είναι υπέροχα με γλώσσα και τα δίνει με πάθος. Δεν άφησε στιγμή την προσοχή μου να ξεφύγει από πάνω της. Στο ιεραποστολικό, η αίσθηση των βυζιών της να πιέζονται πάνω στο στήθος μου ήταν το κάτι άλλο και μιλάμε για βυζάρες και όχι βυζάκια όπως έχουμε συνηθίσει. Οι κραυγές ευχαρίστησης που έβγαζε ήταν απολύτως φυσικές και το σώμα της συντονίζεται με το δικό σου για να δημιουργηθεί η τέλεια ένωση μεταξύ τους. Μόλις τελείωσα πήγα για να πλυθώ και εκείνη μετά από εμένα. Στη συνέχεια με δική της πρωτοβουλία αρχίσαμε ξανά τα φιλία και ακολούθησε άλλο ένα μισάωρο παθιάρικου έρωτα. Δεν έλειψαν και τα δαγκοματάκια και οι ελαφριές νυχιές από πλευράς της. Πιστεύω ότι είναι δανική για τέτοιες περιπτώσεις αλλά ταυτόχρονα δεν νομίζω να υστερεί και στο κτηνώδες σεξ αφού το σώμα της φαίνεται ότι αντέχει.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money