Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Bella  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    rosos88 Avatarrosos88Μηνύματα: 148 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    Είναι μίλφ... Δεν θυμάμαι πόσο χρονών Αξιολόγηση: 7.80 — 04/07/2021 - 15:26
    Είναι μίλφ... Δεν θυμάμαι πόσο χρονών Αξιολόγηση: 7.80 — 04/07/2021 - 15:26
    Είναι μίλφ... Δεν θυμάμαι πόσο χρονών είναι αλλά εμπειρικά γυρο στα 34 με 35 που φάινεται μονο απο το πρόσωπο όμως γιατί απο σώμα θα την έκανα 28 με 30. Είναι υπέρμετρα εξυπηρετική και υπάκουη. Απο καθαριότητα δεν έχω κανένα παράπονο και το ξυρισματάκι της ήταν εξαιρετικό. Γλύφει σώμα παντου και κάνει καλό τσιμπούκι χωρίς να ακουμπάει δόντι ούτε για δειγμα και με σύντομο βαθύ λαρύγγι στο οποιο έγινε ενεργητικός και της τον κάρφωνα πότε πότε. Είναι ελαστική και ανοίγει τα πόδια της διάπλατα για να κάνεις πειράγματα στο μουνί της με γλώσσα αλλα και στο δαχτύλιασμα δεν λέει όχι. Στο πισωκολλητό έχει καλή θεά και τρώει πούτσα ανελέητη χωρίς παράπονα και μα μου. Φαίνεται ότι πιέζεται και κάνει ωραίες γκριμάτσες που μου αρεσουν πολύ προσωπικά... Έτσι νιωθω ότι την ξεσκίζω. Τα χύσια τα δέχεται στο σώμα δωρεάν και δείχνει ευτυχισμένη με το νέκταρ στα βυζια της. Έχει σαν εξτρα υπηρεσία το μασάζ αλλά δεν εντυπωσιάστηκα γιατί όταν γουστάρω πάω σε επαγγελματίες. Το δεύτερο γαμήσι έγινε στα όρθια και μετά την έβαλα στο πάτωμα και την πήρα απο πισω. Είναι VFM και έχει καλό μουνί
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    hipspanos AvatarhipspanosΜηνύματα: 172 Κριτικές: 44

    Ιστορίες: 0

    Οι φωτογραφίες της είναι αληθινές... Το κορίτσι Αξιολόγηση: 7.80 — 20/06/2021 - 19:28
    Οι φωτογραφίες της είναι αληθινές... Το κορίτσι Αξιολόγηση: 7.80 — 20/06/2021 - 19:28
    Οι φωτογραφίες της είναι αληθινές... Το κορίτσι είναι 35 χρονών αλλά κρατιέται καλά και απο κοντά φαίνεται νεότερη... Το βυζί της είναι σφιχτό και γουστάρει να το σφίγγει δυνατά πάνω σου όταν την φιλάς στο στόμα. Φιλάει με γλώσσα και αρκετά ωραία. Σαν χαρακτήρας είναι υποτακτική και κάνει ότι της πεις αλλά αν της πεις να πάρει πρωτοβουλία το κάνει αμέσως και ξέρει ωραία κολπάκια. Το λαρύγγι της γίνεται και μουνί για όσο κρατάει την ανάσα της και αυτό απο μόνο του ειναι λόγος να την πάρεις. Μου στήθηκε στα τέσσερα και μόλις μπήκα μεσα μου ζήτησε να την γαμήσω δυνατά. Με καύλωσε η ιδέα ότι γουστάρει αγριο και άρχισα να της τον δίνω δυνατά και σε συνδυασμό με μπατσάκια στον κώλο της. Άρχισε να βογκάει και συνεχισε να με ενθαρύνει να την γαμήσω πιο δυνατά... Την γάμησα όσο πιο γρηγορα και δυνατα μπορούσα και ο κώλος της έγινε κατακόκκινος απο τα χτυπήματα. Έχυσα πάνω στον κώλο της και την παράτησα στο κρεβάτι ενώ πήγα να πλυθώ.. Μετά απο εμένα πήγε και εκείνη και πλέον στο κρεβάτι μου έκανε μασαζάκι. Το κατέχει και στο μασάζ αλλά περισσότερο μου άρεσε όταν άρχισε να μου γλύφει τα αρχίδια. Η σκέψη μου πήγε να της ζητήσω rimming αλλά δεν είχαμε μιλήσει για κάτι τέτοιο οπότε το άφησα στην ακρη. Το δεύτερο γαμήσι ήταν σε πιο gfe ρυθμούς και της έδωσα τα κατάλληλα χάδια και φιλιά που της άξιζαν μετά απο το ξέσκισμα που της έκανα στο πρώτο. Το συμπέρασμα μου είναι ότι αξιζει το κορίτσι γιατί είναι και έμπειρη και εμφανίσιμη αλλά έχει και πολύ όρεξη για σεξ Είναι συνδυασμός που σπάνια βρίσκεις σε έσκορτ και είναι δυναμίτης
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mparmperis27 Avatarmparmperis27Μηνύματα: 121 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    Μου ειπε ένας φίλος για τη Αξιολόγηση: 7.60 — 03/06/2021 - 09:09
    Μου ειπε ένας φίλος για τη Αξιολόγηση: 7.60 — 03/06/2021 - 09:09
    Μου ειπε ένας φίλος για τη Μπέλα. Με τέτοια τιμη δεν το σκέφτηκα πολύ γιατί εμπιστεύομαι τον άλλον αφού έχει εμπειρία και όσες έχω πάρει μετά απο την συμβουλή του μου βγήκαν καλές. Δεν είναι ιδιαίτερα όμορφη στο προσωπο αλλά έχει ωραίο σώμα, καλούς τρόπους και δεν σε αφήνει να βαρεθείς. Κάνει τσιμπούκι ακάποτο με λαρύγγι και πολύ γλώσσα χωρίς να ακουμπάει δόντια. Στο γαμήσι στήνεται όπος θέλεις και αν σε δει ότι κουράζεσαι αναλαμβάνει δράση και ανεβαίνει εκείνη πάνω σου και δεν σταματάει μέχρι να χύσεις. Το μουνί της έχει καλή αίσθηση και τα βυζιά της αν και ειναι αρκετά μεγάλα δεν είναι καθόλου πεσμένα η νερουλιασμένα. Δεν της πήρα τον κώλο αλλά πολύ θα το ήθελα απλά δε ειχα πληρώσει και για αυτό. Και τις δύο φορές που το κάναμε αν και άργησα να χύσω δεν κουράστηκε και κράτησε ενεργή τη δράση μέχρι το τέλος. Έφυγα ικανοποιημένος απο τη Μπέλα, αξίζει…
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    alepotrupa AvataralepotrupaΜηνύματα: 151 Κριτικές: 41

    Ιστορίες: 0

    Έπεισα την δικιά μου να κάνουμε Αξιολόγηση: 7.00 — 25/05/2021 - 22:28
    Έπεισα την δικιά μου να κάνουμε Αξιολόγηση: 7.00 — 25/05/2021 - 22:28
    Έπεισα την δικιά μου να κάνουμε παρτούζα με τη Bella Η τιμή ήταν δελεαστική για τέτοιες φάσεις. Η δικιά μου πήρε στραπόν και γαμούσε την Μπέλα στο μουνί ενω εγώ της τον έδινα στο στόμα. Στη συνέχεια την πήρα εγώ απο μουνί ενω η Μπέλα έκανε γλειφομουνι στη δικιά μου. Η επόμενη φάση ήταν να γαμάω εγώ την δικιά μου ενώ η Μπέλα έγλειφε μια της δικιάς μου το μουνί και μία τα αρχίδια μου. Μπήκαμε στο ντούς μαζί και ενω φιλιόμασταν η μπέλα μασ έκανε μασάζ και στοματικό εναλλάξ. Γυρίσαμε καυλωμέμοι στο κρεβάτι και άρχισα να γαμάω την δικία μου δυνατά. Η Μπέλα μπήκε απο κάτω και της έγλυφε τα βυζία. Όταν μου ήρθε να χύσω άρπαξα την Μπέλα απο τα μαλλιά και της τα έδωσα στο στόμα. Τα πήρε με ευχαρίστηση και μου είπε και ευχαριστώ. Η γυναίκα ξέρει καλά και ειναι VFM.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    lefterakis-ma Avatarlefterakis-maΜηνύματα: 76 Κριτικές: 17

    Ιστορίες: 0

    Την είχα κλείσει πριν από μια Αξιολόγηση: 7.20 — 19/05/2021 - 19:36
    Την είχα κλείσει πριν από μια Αξιολόγηση: 7.20 — 19/05/2021 - 19:36
    Την είχα κλείσει πριν από μια εβδομάδα αλλά κάτι μου έτυχε και το ακύρωσα. Εχτές που είχα χρόνο την έκλεισα ξανά και την πήρα στο σπίτι ενός φίλου Ήρθε στην ώρα της χαμογελαστή, ντυμένη ωραία και μοσχομυριστή. Φέρεται ναζιάρικα και φιλάει με γλώσσα. Της αρέσει να παίρνει και να δίνει χάδια και είναι άριστη στο στοματικό. Είναι τόσο καλή που σκεφτόμουνα ότι δεν χρειάζεται να την γαμήσω στο μουνί σε κάποια φάση αλλά είδα ότι άρχισε να κουράζεται και την έβαλα στα τέσσερα και μπήκα στην μουνάρα της. Κάναμε σχεδόν όλες τις στάσεις του κάμα σούτρα και δεν κόλλησε σε καμία. Είναι ευλύγιστη και γουστάρει να αλλάζει στάσεις συνέχεια. Η πρώτη χυσιά ήρθε στην καπότα και ακολούθησε διαλειμα δέκα λεπτών κατα την οποία εκείνη πήγε στην τουαλέτα να φρεσκαριστεί. Όταν γύρισε μου τον σήκωσε αμέσως με πίπα και αρχίσαμε τον δεύτερο γύρο. Για είκοσι λεπτά της γαμούσα το μουνί ασταμάτητα. Εκείνη βογκούσε συνέχεια και πιο δυνατά αλλά εγώ της έδωσα ένα μαξιλάρι να το βαλει στο στόμα της για να μην ακούσουν οι γείτονες. Όταν ήρθε η ώρα να χύσω την γύρισα και της τα έριξα στο πρόσωπο. Τα δέχτηκε με χαμόγελο και εκφραση ευχαρίστησης. Φαινόταν σαν να μην ηθελε να φύγει αλλά ήταν η ώρα να φύγουμε και οι δύο γιατί ήμασταν σε ξένο σπίτι. Σε επόμενο ραντεβού ίσος παιχτεί παρτούζα μαζί της, αυτο σκέφτομαι απο τώρα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    eto-vrekis Avatareto-vrekisΜηνύματα: 185 Κριτικές: 40

    Ιστορίες: 0

    Ήθελα κάτι οικονομικό και καλό, από Αξιολόγηση: 8.20 — 13/05/2021 - 20:04
    Ήθελα κάτι οικονομικό και καλό, από Αξιολόγηση: 8.20 — 13/05/2021 - 20:04
    Ήθελα κάτι οικονομικό και καλό, από τα σίγουρα, γιατί δεν είχα όρεξη για πειράματα. Η τηλεφωνήτρια μου είπε για την Bella και με διαβεβαίωσε ότι θα με ικανοποιήσει. Συναντηθήκαμε στο ξενοδοχείο το απόγευμα. Ήρθε ντυμένη όμορφα και με όρεξη. Δεν έχει ιδιαίτερα όμορφο πρόσωπο αλλά έχει γαλάζια μάτια και όμορφο χαμόγελο. Το σώμα της έχει ωραίες καμπύλες και το στήθος της είναι καλό για χούφτωμα. Αφού βγάλαμε τα ρούχα γονάτισε μπροστά μου και μου τον πήρε στο στόμα με το έτσι θέλω και δεν με άφησε μέχρι που μου έγινε η πούτσα κάγκελο. Μετά με πήρε από το χέρι στο κρεβάτι και μου είπε τώρα γάμησε με μωρό μου. Άνοιξε τα πόδια της διάπλατα και είδα το φουσκωμένο και ξυρισμένο μουνί της να με περιμένει σαν πεινασμένο στόμα. Ανταποκρίθηκα στο κάλεσμα της με πολύ ευχαρίστηση και άρχισε να αναστενάζει. Την γύρισα σε πισωκολλητό και την γάμησα ακόμα πιο δυνατά και την έκανα να χύσει με τρέμουλο και πολύ υγρό από την μουνάρα της. Έβγαλα την καπότα και μου καθάρισε το καυλί με τη γλώσσα. Περίμενα ένα δεκάλεπτο και ξεκίνησα τον δεύτερο γύρο. Μπάνιο δεν έκανα γιατί βαριόμουν αλλά την γάμησα άλλη μια φορά δυνατά και της έριξα τα χύσια στο πρόσωπο αυτή τη φορά κατ' ευθείαν. Πήγε καθαρίστηκε και αφού ετοιμάστηκε έφυγε. Πήρα ακριβώς αυτό που ήθελα, ευχαριστώ την κοπέλα από το κέντρο για την βοήθειά της
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    minetos AvatarminetosΜηνύματα: 125 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Η Μπέλα ανήκει στην κατηγορία μίλφ. Το Αξιολόγηση: 8.20 — 04/05/2021 - 21:51
    Η Μπέλα ανήκει στην κατηγορία μίλφ. Το Αξιολόγηση: 8.20 — 04/05/2021 - 21:51
    Η Μπέλα ανήκει στην κατηγορία μίλφ. Το σώμα της έχει όμορφες καμπύλες και λείο, καθαρό δέρμα. Το στήθος της είναι φυσικό και σφιχτό ενώ το πιο όμορφο σημείο του σώματός της κατά τη γνώμη μου είναι η κωλάρα της στην οποία δεν δίστασα να βάλω το πρόσωπο μου ανάμεσα στα μάγουλα της. Φυσικά μιλάμε για πεντακάθαρο και αρωματισμένο κορμί με παντελή έλλειψη τριχοφυίας. Σαν χαρακτήρας είναι ζεστή και πρόθυμη για να σε ακούσει αλλά και να σε υπηρετήσει σε ότι της ζητήσεις. Με το στόμα της προσφέρει ελεύθερο στοματικό σε αργούς ρυθμούς με σάλιο και δίνει και έμφαση στην γύρο περιοχή. Στο σεξ γουστάρει να την γαμάς δυνατά αλλά αν της το ζητήσεις ανεβαίνει αυτή από πάνω και τα πάει επίσης πολύ καλά. Στους δύο γύρους που κάναμε έμεινα ευχαριστημένος και εκείνη έδειξε ότι περνάει καλά. Θα την πρότεινα σε όσους είναι μιλφάκηδες αλλά όχι μόνο γιατί αν και είναι μίλφ κρατιέται πολύ καλά και με την εμπειρία που έχει μπορεί να προσφέρει πολλά περισσότερο από ότι άλλες που είναι πιο νέες.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks