Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές του Dondonald

Featured Image for Louiza
LouizaStudio L Amour
Καλησπέρα φίλοι, Επίσκεψη ήταν 25/10/21 Έχοντας πολλές καβλες είπα να περάσω από το στούντιο αυτό . Είχα βάλει στο μάτι την Λουίζα εδώ και καιρό και ευτυχώς την πέτυχα. Είχα πάει πρώτος. Ανεβαίνω πάνω και μου λέει η τσατσά ότι δεν έχει έρθει και της λέω ποτέ θα έρθει η Λουίζα. Απαντάει με ένα ύφος σε κανένα μισάωρο. Περίμενα πιο πέρα και κατά τις 11 εμφανίστηκε με ένα ταξί από κάτω την είδα γρήγορα και χώθηκα και εγώ από πίσω της στο σαλόνι . Η τσα μου είπε τα προγράμματα και πήρα το φουλ 100 που είναι μισάωρο. Άργησε να έρθει η κοπέλα μέσα στο δωμάτιο και ήταν ένας τυπάς στο χώρο που κάθονται τα κορίτσια και του έσκασε ένα γλωσσοφιλο. Μπορεί να ήταν ο φίλος της δεν με νοιάζει. Μπαίνει μέσα και ρωτάει τα κλασσικά πως σε λένε από που είσαι αν έχουμε βρεθεί κτλ κτλ. Στο κυρίως τώρα πιπα χωρίς σκουφάκι μόνο ένα λεπτό με το σταγονόμετρο. Μετά εγώ την περιποιηθηκα χαμηλά μόνο εγώ έκανα παιχνίδι στο chatte. Έκατσα κάτω και τον πήρε ξανά για ένα λεπτό χωρίς ιδιαίτερη περιποίηση στα @@ και πέρασε σκουφάκι. Με ρώτησε πως θέλω να την πάρω και μου της λέω στα 4. Πέταξε μια ατάκα η αγαπημένη μου στάση και ξεκίνησε το σεξ. Φώναζε πάρα πολύ και υπερβολικά ψεύτικα, ναι σκισ'το κτλ. Κατέθεσα μέσα της και αυτή μετά είπε ωραία ώρα για καφεδάκι είδα το ρολόι της και σηκώθηκε στο 12 λεπτό. Μασάζ δεν παίχτηκε. Δυστυχώς έχουν δίκιο οι άλλοι για την συγκεκριμένη αλυσίδα. Γιατί τόση βιασύνη δεν το καταλαβαίνω. Ελπίζω να μην σας κούρασα και ας γυρίσω στα παλιά μέρη

1.20

Featured Image for Nadia
NadiaStudio L Amour
Καλημέρα παίδες, Άφιξη στις 10:35 και ήταν ήδη πελάτης μέσα σε δωμάτιο. Εγώ πέρασα στο δωμάτιο με Νο.1  , το 2 ήταν με κλειστή πόρτα.  Σήμερα πέρασα στο στούντιο Λαμουρ μου γυάλισε η κοπέλα και έσκασα πρόγραμμα για μισή ώρα 100€. Σκάει μύτη μέσα η Ναντια με ένα μαύρο σουτιεν και εσώρουχο. Πιπα αδιάφορη, είχε αρκετή τρίχα στο νινι και στην πίσω πόρτα... Δεν υπήρχε χημεία μεταξύ μας..... Σεξ αχ βαχ κλασικά. Με τελείωσε σε 15 λεπτά. Είχε μπει στο δωμάτιο 10:50 και έφυγε 11:05 είδα το ρολόι. Προσοχή μάγκες μην την πατήσετε με την συγκεκριμένη... Δεν άξιζε τα 100. Ούτε 20 ευρώ. Ας πει το αφεντικό κάτι στην συγκεκριμένη να της μιλήσει δεν είμαστε κορόιδα. Η υπηρεσία έπαιζε συνέχεια με την ένταση της μουσικής. Πολύ ενοχλητικό..... Προς το αφεντικό μιλά στην Ναντια γιατί δεν είναι καλά 

1.00


Forum Tasks