Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ζέτα  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    hornyasfuck AvatarhornyasfuckΜηνύματα: 183 Κριτικές: 16

    Ιστορίες: 0

    Σέξ μέ μιά mindreader Αξιολόγηση: 10.00 — 13/06/2023 - 10:36
    Σέξ μέ μιά mindreader Αξιολόγηση: 10.00 — 13/06/2023 - 10:36

    Κόστος: 150 εὐρώ γιά τὴ Ζέτα + 20 γιά τὸ δωμάτιο 170 στὸν Πρίαμο Παγκρατίου.


    Ἐμφάνιση. Τὴν ἀδικεῖ ὁ φακός. Τὸ σῶμα της βάζει κάτω τὶς περισσότερες εἰκοσάρες. Φαίνεται λίγο πιό γεμάτη ἀπ’ὅ,τι εἶναι στὴν πραγματικότητα μόνον καί μόνο ἐπειδή εἶναι κοντή. Ὁ φακός εἶναι ποὺ τὴν παραμορφώνει. Πρόσωπο: Δείχνει λίγο πάνω ἀπ’τὰ 40. Πολύ ὡραῖα γατήσια, διαβολικά μάτια. Θά μποροῦσαν νά φιρουράρουν σέ διαφημίσεις γιά eyeliner ἤ σέ ἐξώφυλλα πορνοταινῶν. Τρομερή μύτη σάν ἀρχαίου ἑλληνικοῦ ἀγάλματος. Πολύ ὡραῖο χαμόγελο ποὺ ὅμως ὦρες-ὦρες δημιουργεῖ - τουλάχιστον ὅπως τὸ ἀντιλήφθηκα ἐγώ - μιά μικρή αἴσθηση ἀσυμμετρίας μὲ τὸ ὑπόλοιπο πρόσωπο.Ὅσοι λένε ὅτι ἔχει φάει τὰ ψωμιά της, εἶναι ἥ πολύ νέοι ποὺ βρίσκουν ὅσους εἶναι ἄνω τῶν 30-35 γεροξεκούτηδες γιά τὰ μπάζα ἤ πολύ ἁπλά δέν βλέπουν τὴ μύτη τους! Φωνή: ὡραῖα καί μπάσα γιά τὰ δικά μου γοῦστα. Καταλαβαίνω ἐδῶ πάντως γιατί σέ κάποιους δέν ἀρέσει ὡς πολύ ἀντρική. Ἦρθε ντυμένη ὅπως ζήτησα μὲ τὸ φόρεμα ἀπ’τό προφίλ της καί ἕνα σακάκι ἀπό πάνω. Πραγματικά σάν ἐπιχειρηματίας ἤ δικηγόρος, γιατρός κλπ. Ἔφτασε 5 λεπτά νωρίτερα: 18:55.


                Ὑπηρεσίες: “OOH, LALA!!” Ὅπως θά’λεγαν καί οἱ Γάλλοι. Περπατημένη γυναίκα. Μπαίνει μέσα καί γλωσσόφιλα κατ΄εὐθεῖαν. Πρώτη ἐρώτηση: «Δέν ἔχουμε ξανασυναντηθῆ, ἔτσι;» «Ὄχι». Ρίχνει μιά ματιά τριγύρω. Παίρνει τὸ τηλεκοντρόλ καί βάζει τὴν τηλεόραση στὸ κανάλι τοῦ Πρίαμου γιά μουσική. Ἤξερε τὰ νούμερα τῶν καναλιῶν ἀπ’ἔξω καί ἀνακατωτά! ???? Ἐγώ ἰδέα δέν ἔχω: ὅταν πάω ἐκεῖ ἀσχολοῦμαι μὲ τὸ γαμήσι! ???? Βάζει τὸ κινητό στὸ κομοδίνο Λίγο social, μεταξύ ἄλλων μέ ρώτησε ποιές φωτογραφίες μ’ἄρεσαν, ἐγώ εἶπα τοῦ μπάνιου ὅμως δέν τό’πιασα στὴν ἀρχή τὸ γιατί. Ἀμοιβαῖα χουφτώματα, γλωσσόφιλα, φιλιά στὸν λαιμό καί στά ἀφτιά μέ ψιλοδιαλείμματα γιά λίγες φρασοῦλες. Στήσιμο στὸν καθρέφτη. Αὐτή τὸν κοιτοῦσε καί ἐγώ ἀπό πίσω, ἀλληλοχουφτωνόμασταν καί χαμουρευόμασταν. Ἔπαιξε μὲ τὴν πούτσα μου. Μετά γύρισε καί συνεχίσαμε στὸ ἴδιο μοτίβο, κατέβηκε γιά πίπα καί μέ κοιτοῦσε μονίμως στὰ μάτια. Σηκώθηκε καί συνεχίσαμε στὸ ἴδιο μοτίβο μπρός ἀπ’τὸ κρεβάτι. Γδύθηκε καί μιά ἀπ’τὰ ἴδια. Τότε πρότεινε νά πᾶμε στό μπάνιο γιά νά κάνη ὁ ἕνας στὸν ἄλλο αἰσθησιακό ἀφρόλουτρο καί τριψίματα καί χαμουρέματα καί νά μοῦ κάνη μιά πίπα κοιτάζοντάς με πάντα στὰ μάτια. Ἀκόμη δέ συνειδητοποίησα παρά μόνο μετά τὸ ραντεβού τὴ σχέση ἀνάμεσα στὶς φωτογραφίες καί ἀφρόλουτρο: εἶχα ξεχασθῆ. Βγήκαμε καί πἠγαμε στὸ κρεβάτι. Μέ ξαπλώνει, μοῦ δίνει γλωσσόφιλα, μοῦ γλείφει τὸ κορμί καί συνεχίζει τὴν πίπα καί τὸ στοματικό σέ ὅλη τὴν γύρω περιοχή χρησιμοποιώντας χέρια, δάκτυλα, τά πάντα καί παντοῦ. Μέ κοίταζε κατάματα συνέχεια. Ἔτσι διαβάζει καί τὶς ἀντιδράσεις τοῦ παρτενέρ καί προσαρμόζεται. Μέ κατεβάζει πιό χαμηλά στὸ κρεβάτι καί αὐτή ἀπ’ἔξω. Μοῦ λέει ἐπειδή εἶναι ἡ πρώτη μας φορά μαζί θά’μαι ἡ γκέισά σου καί θά σέ περιποιηθῶ ἐγώ. Συνεχίζει τὸ ἴδιο τροπάρι μὲ τὸ στοματικό. Σέ κάποια φάση βγάζει καί κρέμα καί δονητή ἀπ’τὴν τσάντα της γιά νά γίνη πιό κίνκυ τὸ στοματικό. Πρίν νά τά χρησιμοποιήση, σηκώνομαι καθιστός στὸ κρεβάτι καί τὴ χουφτώνω ἐνῶ μοῦ χόρευε μποστά μου. Κάθεται πάνω μου μὲ τὴν πούτσα μου άνάμεσα στὰ πόδια της. Τριβόταν πάνω μου ἐνῶ ἀπέναντι, στὸν καθρέφτη, αὐτή φαινόταν σὰν τραβεστί καί ἐγώ ἀπό πίσω της σάν εὐνουχισμένος! ΠΟΛΥ ΚΙΝΚΥ! ΞΑΝΑ στοματικό μέ χρήση κρέμας πάνω στὰ γεννητικά μου καί δονητή στὰ δικά της. Μέ κοιτοῦσε κατάματα συνέχεια!


                Σέ ἕνα σημεῖο λέει ὅτι πρέπει νά’χη περάσει ἡ μιά ὥρα, Κοιτάζει τὴν ὥρα στὸ κινητό. Πρέπει νά’χη ρολόι στὸν ἐγκέφαλό της γιατί λέει, δέν ἔχουμε πολύ χρόνο, θά σέ κάνω νά χύσης στὸ πρόσωπό μου, ὄχι στὸ μουνί μου γιατί εἶμαι μέν ὑγρή ἀλλά ὄχι άρκετά καί θέλουμε περισσότερο χρόνο. Μέ ἔπεισε ἀφοῦ ἔφερα κάποιες ἀντιρρήσεις. Συνέχισε τὸ στοματικό καί ὕστερα ἀπό ἀρκετή προσπάθεια μερικῶν λεπτῶν, ἔχυσα ἐκρηκτικά στὸ πρόσωπό της καί στὴ γλῶσσα της τὰ ὁποῖα κουνοῦσε δεξιά-ἀριστερά γιά νά πάη ὁ χυμός παντοῦ. Ξέρει πῶς νά κάνη στοματικό ἔτσι ὥστε νά’σαι μονίμως ἕτοιμος νά χύσης ἀλλά νά μή χύνης παρά μόνον ὅταν θέλη αὐτή.


    Πῆγε στὸ μπάνιο, βγαίνει, ἀρχίζει νά ἑτοιμάζεται καί τότε τὴν παίρνει ὁ ὁδηγός -πρέπει νά ἦταν λίγο πρίν τὶς 20:00 γιατί ὅταν ἔκανα ντούς ἀφοῦ ἐφυγε ἦταν 20:07- . Ντύθηκε ἀκόμη πιό γρήγορα ἐνῶ λέγαμε διάφορα. Πολύ ὡραῖο ἄτομο μέ ὡραῖες προσγειωμένες ἀπόψεις. Τὰ λεφτά τὰ πῆρε τελευταῖα στιγμή κυριολεκτικά καί μή χρεώνοντάς με ἔξτρα ( 20 εὐρώ ) τὸ χύσιμο στὸ πρόσωπο ἐπειδή ἦταν ἡ 1η φορά μαζί.


                Ἐξαιρετική γυναῖκα σέ ὅλα τὰ ἐπίπεδα σέ πολύ καλή τιμή. Μπορεῖ νά σταθῆ παντοῦ καθώς ξέρει νά διαβάζη καταστάσεις καί νά προσαρμόζεται ἀνάλογα μέχρι κεραίας σέ ὅλες τίς περιπτώσεις καί μέ ὅλους τοὺς παρτενέρ ἐντός καί ἐκτός κρεβατιοῦ.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 170
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    Υπηρεσίες Τελείωμα στο πρόσωπο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    ydroxoos7 Avatar ydroxoos7 13-06-2023 18:43:31
    την είδα πριν 14 μήνες, ναι η γυναίκα στο σέρβις τα σπάει, με μια όμως πιο ψύχραιμη ματιά νομίζω ότι κι εγώ της έβαλα παραπάνω απ' 'οσο αξίζει στο σύνολο πάνω στον ενθουσιασμό μου, Πάντα τέτοια όμως
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mad_max Avatarmad_maxΜηνύματα: 2636 Κριτικές: 45

    Ιστορίες: 0

    Καλή περίπτωση... Αξιολόγηση: 8.50 — 24/04/2023 - 20:34
    Καλή περίπτωση... Αξιολόγηση: 8.50 — 24/04/2023 - 20:34

    Το ραντεβού κλείστηκε πολύ εύκολα μέσω του γραφείου. (πολύ καλή συμπεριφορά & εξυπηρέτηση)
    Πάντα πηγαίνω λίγο νωρίτερα στο δωμάτιο, για φρεσκάρισμα και χαλάρωση. Παράγγειλα 2 ποτάκια και περίμενα. Η Ζέτα δεν καθυστέρησε, παρά ένα πεντάλεπτο. Ανοίγω τη πόρτα και βλέπω μια γυναίκα ελαφρώς αλλαγμένη σε σχέση με τις φωτο. Βλέπετε το μαλί παίζει πολύ μεγάλο ρόλο στην εμφάνιση. Είχε άλλο χτένισμα (πιο μεγαλίστικο) και κάπως μου φάνηκε. Δεν είναι η εντυπωσιακή γυναίκα που θα γυρίσεις να κοιτάξεις, αλλά μια όμορφη και χαριτωμένη γυναίκα. Η αλήθεια είναι πως την περίμενα λίγο πιο ψηλή, αλλά δεν είναι θέμα αυτό.
    Ήπιαμε λίγο στην αρχή τα ποτά μας, αλλά με τη κουβέντα, πέρασε κάποια ώρα και έκανε την αρχή να βγάζει τα ρούχα και να μένει με τα εσώρουχα. Όμορφο σώμα χωρίς περιττά κιλά, αλλά με αρκετή χαλάρωση, ιδίως στο στήθος. Στο δικό μου στοματικό, ανταποκρίνονταν με αληθοφανείς αναστεναγμούς και ανακάτεμα μαλλιών. Ξαφνικά χτυπάει το κινητό της. Είχε περάσει η ώρα και δεν είχαμε προλάβει σχεδόν τίποτα. Δεν απαντάει και μου ξεκινάει μια πιπα που μπορώ να πω ότι με το ζόρι κρατήθηκα. Είχε απ όλα (μόνο DT) δεν της βγαίνει αν και προσπαθεί.
    Πάλι χτυπάει το κινητό, το σηκώνει και λέει πως κατεβαίνει. Δεν ήθελε όμως να με αφήσει έτσι, κι ανεβαίνει από πάνω και κάθεται στο ατσαλένιο κοντάρι μου κάνοντας εξαιρετικά κουνήματα και σπασίματα μέσης. Παράλληλα έπεφταν και γλωσσόφιλα. Στο 10λεπτο τελειώνω μέσα της με πολύ ωραία αίσθηση και ανακούφιση.
    Μείναμε λίγο έτσι και μετά σηκώθηκε για ντουζ. Το κινητό ξαναχτύπησε εν τω μεταξύ, ντύθηκε γρήγορα, με φίλησε και έφυγε.
    Συνολικά έκατσε κανα 20λεπτο επιπλέον. Είναι πραγματικά πολύ καλή σε αυτό που κάνει, αλλά πρέπει να είναι και πολύ καλός χαρακτήρας. Αν την ξανάβλεπα, θα έπαιρνα πιο πολύ χρόνο, γιατί τελικά μια ώρα δεν φτάνει!!!

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 50+
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    AnteToPoulo AvatarAnteToPouloΜηνύματα: 340 Κριτικές: 57

    Ιστορίες: 0

    Συνηθισμενη Αξιολόγηση: 7.83 — 29/04/2022 - 00:14
    Συνηθισμενη Αξιολόγηση: 7.83 — 29/04/2022 - 00:14

    Χθεσινο ραντεβου στο ξενοδοχειο με την Ζετα. Αρχικη εικονα ωραια και απο ευγενεια σκιζει. Η ηλικια της δεν την φαινεται λογο και του βαψιματος στο προσωπο αλλα οχι οτι δεν την εχουν επηρεασει τα χρονια. 

    Στο σωμα αρκετα καλυτερη λογο του οτι μαλλον γυμναζεται για να κρατιεται σε καλη φυσικη κατασταση. 

    Διαβασα κριτικες απο προηγουμενους και γενικα ηταν καλη στο σεξ αλλα οχι τοσο φοβερη οσο περιγραφουν οι αλλοι. 

    Το μουνι της εχει καποια χαλαρωση λογικη για την ηλικια της. Απο στασεις εκανε τις συνηθισμενες αλλα καλα ομως η διαθεση της μαλλον δεν ηταν στα υψη και εριξε λιγο το ηθικο. Πρωτη φορα εχυσα στα βυζια της και αρχισαμε παλι μετα το πλυσιμο. 

    Η επαναληψη ηταν σχεδον με την ιδια ορεξη, θα μπορουσε και καλυτερα. Ισος ειμαι απαιτητικος, ισος επειδη διαβασα καλες κριτικες ηθελα κατι παραπανω αλλα ειλικρινα δεν την ειδα και τοσο ιδιαιτερη σαν εσκορτ εκτος του οτι εχει καποια ομορφια.

    Αν εσεις την πετυχετε με καλυτερη διαθεση να μας το πειτε για να το σκεφτουμε σε μελλοντικο ραντεβου.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    labradick AvatarlabradickΜηνύματα: 105 Κριτικές: 21

    Ιστορίες: 0

    Πολυ ενεργη Αξιολόγηση: 8.00 — 16/04/2022 - 01:26
    Πολυ ενεργη Αξιολόγηση: 8.00 — 16/04/2022 - 01:26

    Κριτικες που διαβασα με επεισαν να την δοκιμασω.

    Οντως δεν απεχει πολυ απο τις φωτογραφιες και για την ηλικια της ειναι πολυ καλη. 

    Ειχε φτιαξει πολυ καλα το μαλι της και το φορεμα που φορουσε ηταν πολυ καλο. 

    Απο κατω ειχε βαλει μαυρο στρινγκ και μολις εβγαλε το σουτιεν τα βυζια της ηταν ευχαριστη εκπληξη. 

    Δινει φιλια οσα θελει με γλωσσα αλλα πηρα μονο λιγα γιατι ηθελα το γαμσι να ηταν και λιγο pse. 

    Μου επαιρνε πιπα και παραλληλα επαιζε με το μουνι της συνεχεια ενω οταν της εβαλα δαχτυλο αρχισε να αναστεναζει. Περασε και μια γλειψια απο τα αρχιδια και στηθηκε στα τεσσερα με τον κωλο της στον αερα. 

    Δεν βαλαμε τζελ γιατι το μουνι της ηταν ηδη υγρο αλλα και απο αισθηση οτι πρεπει. 

    Αλλαζαμε στασεις συνεχεια γρηγορα και στηνοταν σαν επαγγελματιας.

    Ηταν πολυ ενεργη και τα βογγητα της ηταν αληθοφανη. 

    Περασα ωραια και το ιδιο καλα φαινοταν να περναει και εκεινη.

    Ηταν ενα ραντεβου που ειχε απ’ολα και εφυγα ευχαριστημενος.

    Επαναληψη μπορει αλλα οχι συντομα γιατι θελω πιτσιρικα τωρα...


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    AlfaArsenico AvatarAlfaArsenicoΜηνύματα: 2267 Κριτικές: 88

    Ιστορίες: 0

    Την Ζετα την εχω συναντησει δυο Αξιολόγηση: 7.60 — 05/04/2022 - 16:33
    Την Ζετα την εχω συναντησει δυο Αξιολόγηση: 7.60 — 05/04/2022 - 16:33
    Την Ζετα την εχω συναντησει δυο φορες, το 2015 η 2016 που έλεγε τοτε οτι ηταν 44, και προσφατα υστερα απο τις καλες κριτικες που διαβασα. Πρεπει να ειναι κοντα στα 49-50 τωρα! Την πρωτη φορα δεν ενθουσιαστικα μαζι της αν και προσπαθησε να με ευχαριστησει, και ισως γιαυτο λενε οτι το καλο κρασι βελτιωνεται με τον χρονο. Μιλφ ηταν και καρα μιλφ τωρα. Περιγραφη Προσωπο - 6.5 συμπαθητικο που εχει αρχησει να δειχνει την ηλικια της Σωμα - 7 παρολο που περασε ο χρονος το σωμα της ειναι δεμενο, αν και εβαλε μερικα κιλα απο την προηγουμενη φορα που την ειδα. Σερβις - 8 μιλαμε δεν σε αφηνει ησυχο και θα το ελεγα καθαρο PSE. Της αρεσει ο πουτσος και τον ζητα συνεχεια. Επικοινωνια - 10 Ελληνιδα και πολυ επικοινωνιακη Φωτο πανω κατω οτι δειχνει το σαιτ αν και δεν δειχνει προσωπο Σε διαβαζει γρηγορα και εχει ενα τροπο που σε αφοπλιζει πριν ξεκινησει η μαχη. Οταν ομως ξεκινησει ξεχασε το, ορμαει κατευθειαν για το καυλι λες και ειναι στερημενη. Πιπα εξαιρετικη, DT επισης, πηδημα σε οτι σταση θελεις, και της αρεσει να ειναι καβαλαρησα. Στην περιποιηση χυνει γρηγορα και σε πιανει απο τα μαλλια απο την καυλα. Κωλο δινει χωρις ενδιασμο και το ευχαριστιεται με μεγαλες αντοχες. Σοσιαλ πολυ καλο και εχει ενδιαφερουσες αποψεις. Γενικα ειδα μια πολυ βελτιωμενη Ζετα που θέλει να σε ευχαρηστησει και πνιγει το κουνελι. Αν θα την ξαναεβλεπα, δεν νομιζω γιατι προτιμω τις πιο μικρες.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    ydroxoos7 Avatarydroxoos7Μηνύματα: 702 Κριτικές: 51

    Ιστορίες: 0

    Εκλεισα ραντεβου με την Ζετα γιατι Αξιολόγηση: 9.40 — 04/04/2022 - 21:48
    Εκλεισα ραντεβου με την Ζετα γιατι Αξιολόγηση: 9.40 — 04/04/2022 - 21:48
    Εκλεισα ραντεβου με την Ζετα γιατι ηθελα μιλφ πολυτελειας και την εκοψα αστερι στις φωτογραφιες. Σχεδον ιδια με οτι βλεπετε στο σαιτ οποτε δεν χρειαζεται να περιγραψω παρα μονο να επιβαιωσω. Τα χρονια δεν της εχουν χαλασει την ομορφια και η ανεση στο να σε ξελογιασει ειναι κατι το οποιο δεν θα ξεχασω ευκολα, Παιρνει ολες τις καταλληλες πρωτοβουλιες για να μην πληξεις ουτε δευτερολεπτο. Η διαθεση της για σεξ ολο και μεγαλωνε στο χρονο που ημασταν μαζι και στο τελος φαινοταν σαν να ηθελε να μεινει περισσοτερο. Φιλαει στο στομα με γλωσσα και σου ζηταει να την δαχτυλιασεις και να παιξεις με το μουνι της. Απο καθαριοτητα ειναι αψογη και εγλειψα οπου γουσταρα. Για τα στησιματα δεν θα μπορουσα να ζητησω κατι περισσοτερο και οι αναστεναγμοι της πολυ αισθησιακοι. Οταν τελειωσα την πρωτη φορα μου εκανε μασαζ και μετα τσιμπουκι με γλυψιμο στα αρχιδια. Απο πανω κουνιεται πολυ ωραια και το προσωπο της δειχνει την καυλα που νιωθει. Συνολικα ειναι εσκορτ που τα εχει ολα και στην κατηγορια της ισος η καλυτερη.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    arkoudos28 Avatararkoudos28Μηνύματα: 134 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Εχει καλο προσωπο με εκφυλη εκφραση Αξιολόγηση: 8.40 — 25/03/2022 - 20:42
    Εχει καλο προσωπο με εκφυλη εκφραση Αξιολόγηση: 8.40 — 25/03/2022 - 20:42
    Εχει καλο προσωπο με εκφυλη εκφραση που καταλαβαινεις αμεσως οτι θελει να την σκισεις. Τα βυζια απλα καλα, οχι μεγαλα προς το μικρο. Το δερμα καλο για την ηλικια της και ο κωλος υπεροχος. Ξεκινησε με τριψιμο πανω μου και μερικα χαδια πριν παει να προετοιμαστει στην τουαλετα. Ξεκινησαμε με στοματικο και mouthfuck με αντοχες, δεν το περιμενα... Το δαχτυλο στο μουνι επαιζε ασταματητα και την ειδα να καυλωνει πριν την βαλω στα τέσσερα και την ξεσκισω. Εχω εναν καθρεφτη στο υπνοδωματιο και εκει κοιταζωταν συνεχεια οσο την γαμουσα. Το πρωτο χυσιμο το εκανα στο προσωπο και δεν εχασα χρονο πλύθηκα και αρχισαμε ξανα. Μου τον πηρε μεχρι το λαρυγγι στο στοματικο και παλι πισωκολλητο στα τεσσερα με την κωλαρα να τρωει φαπες ασταματητα. Συμμετέχει και αντεχει σε οτι τις κανεις. Δεν εχω κανενα παραπονο απο ομορφια και απο σεξ, ειναι κοντα στο δεκα σε ολα. Απο μιλφ λιγες την πλησιαζουν.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    alepotrupa AvataralepotrupaΜηνύματα: 151 Κριτικές: 41

    Ιστορίες: 0

    Η Ζετα ηταν στο μυαλο μου Αξιολόγηση: 8.00 — 10/03/2022 - 23:00
    Η Ζετα ηταν στο μυαλο μου Αξιολόγηση: 8.00 — 10/03/2022 - 23:00
    Η Ζετα ηταν στο μυαλο μου για αρκετες μερες πριν την συναντησω καθως ειχα καυλες για μιλφ και οι προδιαγραφες της ταιριαζανε στις απαιτησεις μου. Το ντυσιμο της σικ, ομορφο και αναδεικνυε τα καλλη της. Τα μαλια της ωραια χτενισμενα και το αρωμα της εθιστικο. Κρατησε μια αποσταση στην αρχη που με καυλωσε ιδιαιτερα, ηταν λες και διαβασε το μυαλο μου και καταλαβε τι θελω. Στην συνεχεια ανοιχτηκε με τροπο που με καυλωσε πολυ. Η κουβεντα μας ηταν ερεθιστικη το λιγοτερο. Μπηκε για μπανιο και βγηκε σε μερικα λεπτα ετοιμη και γυμνη. Μου εκανε ωραια κοπλιμεντα και ανταπεδωσα αμεσα φτιαχνοντας της την διαθεση. Αρχισαμε με απλα φιλια τα οποια εγιναν γλωσσοφιλα και φασωμα κανονικο. Η πιπα της καλη και αργη για να την νιωθεις οσο περισσοτερο γινεται και το δαχτυλο στο μουνι της σε ολη την διαρκεια την καυλωσε και ειχαμε και τα πρωτα υγρα. Απο στησιματα εχει μαστερ και στα τεσσερα πολυ καλη θεα με την καθαρη κωλοτρυπιδα και την ωραια αναλογια μεσης λεκανης. Οταν κουραστηκα πηρε πρωτοβουλια και αρχισαμε cowgirl με το οποιο εχυσα τελικα στον πρωτο γυρο. Ενδιαμεσα με χαλαρωσε με μασαζ και ωραιο σοσιαλ. Συνεχισε παλι την πιπα αλλα ημουν πολυ κουρασμενος για να γαμησω ξανα. Δεν το εβαλε κατω και μου τον πιπωσε ασταματητα μεχρι να χυσω. Σε συνολο ειναι ενα μιλφ το οποιο κοιταει να κερδισει μονιμους πελατες κανοντας και αναλογες υπηρεσιες. Αν ηλικιακα ειναι αυτο που ζητατε τοτε μαλλον θα γινει το στανταρακι σας.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Albert Hofmann AvatarAlbert HofmannΜηνύματα: 91 Κριτικές: 19

    Ιστορίες: 0

    Η Ζετα συνεπεις, στην ωρα της Αξιολόγηση: 8.80 — 28/02/2022 - 23:15
    Η Ζετα συνεπεις, στην ωρα της Αξιολόγηση: 8.80 — 28/02/2022 - 23:15
    Η Ζετα συνεπεις, στην ωρα της για ραντεβου μιας ωρας στον δικο μου χωρο. Απο κοντα δεν εχει καμια διαφορα απο τις φωτογραφιες και με τους τροπους της μοιαζε ακομα καλυτερη. Ειχε ντυθει ομορφα και προσεγμενα και ηταν περιποιημενη παντου. Ειναι κοινωνικη και αποζητα την επικοινωνια αλλα δεν το πρακανει, ειναι τιμια με τον χρονο. Για τα χρονια που εχει το δερμα της ειναι πολυ καλο και τα βυζια της δεν εχουν χαλαρωση. Γουσταρει χαιδεματα και γλυψιματα και οι ρωγες της ερεθιζονται ευκολα. Δεν περιοριζει το δαχτυλωμα και εχει ομορφες οπες μπροστα και πισω ενω οι μυρωδιες ευωδιαζαν. Ειναι μαστορισα στο στοματικο, τον πηρε ολον μεσα της και γουσταρει και τα παπαρια να τα γλυφει με μανια. Στο σεξ δειχνει τι παει να πει εμπειρια. Κατεχει τους μυες στο μουνι της και δινει απιστευτη αισθηση αλλα και στις στασεις ειναι σουπερ. Την γαμας ανετα και οσο θελεις και συμμετεχει ασταματητα. Εν μερη ηταν gfe με πολλα φιλια στο ιεραποστολικο και εν μερη pse στο πισωκολλητο με βογγητα και κινησεις της λεκανης. Ηταν μια συναντηση επιπεδου με μια ωραια γυναικα, μια επιλογη που θελει οπωσδηποτε επαναληψη.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    panos1122 Avatarpanos1122Μηνύματα: 136 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Ειχα διαβασει κριτικες και ειχα δει Αξιολόγηση: 9.20 — 23/02/2022 - 09:14
    Ειχα διαβασει κριτικες και ειχα δει Αξιολόγηση: 9.20 — 23/02/2022 - 09:14
    Ειχα διαβασει κριτικες και ειχα δει φωτογραφίες της εδω και καιρο και ηθελα να την δοκιμασω. Χθες την εκλεισα σε ξενοδοχειο στο κεντρο και ηρθε στην ωρα της στην πορτα μου. Το ντυσιμο της ωραιο και το προσωπο της πολυ καλο για μιλφ, αμεσως σκεφτηκα πως θα ηταν στα νιατα της... Απλη στο φερσιμο, με χαιρετησε και μου εδωσε κατευθειαν ενα απλο φιλι και αρχισαμε την γνωριμια. Η κουβεντα μας χαλαρωσε και τους δυο και αρχισε να βγαζει τα ρουχα. Ενδιαμεσα με καρφωσε στα ματια και η πουτσα μου αρχισε να σηκώνεται. Οταν εμεινε μονο με το εσωρουχο εκανε κινηση να με φιλήσει ξανα και αυτην την φορα παιχτηκε γλωσσοφιλο κανονικο και πολυ ωραιο με διαρκεια. Αν και δεν ειναι μικρη εχει καλο σφιχτο σωμα και το βυζι επισεις με καλη αισθηση. Πεσαμε μαζι στο κρεβατι και αρχισαμε τα φιλια σταματητα και φασωμα σαν να ημασταν ζευγαρι. Το στοματικο ηταν το επομενο βημα και εγινε σε 69. Πολυ καλες οι επιδόσεις της, βαθυ λαρυγγι και γλείψιμο στο κεφαλι και στα γυρω οπως πρεπει με υπομονη και χωρις να κουραζεται. Το μουνι της ηταν καθαρο και περιποιημενο. Γουσταρε το γλυφομουνι που της εκανα και το εδειχνε με την πιπα της. Μεσα στην καυλα εβαλα το σκουφί και αρχισαμε με ιεραποστολικο. Ηταν τελεια η στιγμη και δεν αλλαξα σταση μεχρι να χυσω. Μετα το ντουζακι αρχισε το μασαζ και μετα πιπα ξανα. Μου σηκωθηκε γρηγορα και αρχισαμε το σεξ με εκεινη απο πανω. Ειναι ταλαντουχα στην ιππασια και οι βυζαρες της κουνιόταν πολυ ωραια. Η ωραιοτερη στιγμη που θυμαμαι ηταν οταν εκλεινε τα ματια της απο καυλα, πολυ αληθινο και ζωντανο το σεξ μαζι της. Ανεβασε την ενταση μεχρι που δεν αντεξα αλλο και την εβαλα στα τεσσερα. Εφαγε πουτσο αγριο και τα βογγητα της ακουστηκαν και στα διπλα δωματια. Εχυσα πανω στον κωλο της και πηγε να πλυθει. Μειναμε μερικα ακομα λεπτα μαζι και μετα μαζεψε τα πραγματα της και εφυγε. Περασα καλα και θεωρω δικαιολογημενα τα λιγα λεφτα που παιρνει παραπανω για το ειδος πουτανας που ειναι.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    malaperdas1 Avatarmalaperdas1Μηνύματα: 121 Κριτικές: 24

    Ιστορίες: 0

    Ραντεβου με την Ζετα μετα απο Αξιολόγηση: 7.20 — 13/02/2022 - 20:47
    Ραντεβου με την Ζετα μετα απο Αξιολόγηση: 7.20 — 13/02/2022 - 20:47
    Ραντεβου με την Ζετα μετα απο συντομη συνενοηση με το γραφειο. Οι φωτογραφιες δειχνουν τι θα συναντησεις, με το που ανοιξα την πορτα και την ειδα δεν μπορουσα να κρυψω την ευχαριστη εκπληξη. Ειναι πολυ ωραιο να βλεπεις μια γυναικα στην ηλικια της να ειναι τοσο ομορφη και τοσο προσεγμενη. Το ντυσιμο της πολυ σικατο και το βλεμμα της πολλα υποσχομενο. Εχει καλο βυζι και δερμα πολυ νεοτερο απο την ηλικια της. Στην αρχη με το κοινωνικο κομματι μου εφτιαξε ακομα περισσοτερο την διαθεση με την ευγενεια της και με τον σεξυ τροπο που μιλαει. Καθαρα επαγγελματιας σε ολες τις υπηρεσιες ξερει τι να κανει πως και ποτε για να σε καυλωσει. Δινεται ολοκληρωτικα στα φιλια και στα προκαταρκτικα με ενα απο τα καλυτερα τσιμπουκια που μου εχουν κανει με συνοδεια κοιταγματος στα ματια. Αρχισαμε το σεξ με εκεινη απο πανω που μου εδειξε ολη της την εμπειρια και το λογο που εδωσα τα παραπανω χρηματα. Καθε στιγμη ηταν απολαυση μαζι της, και φροντισα να κανω και εγω το καλυτερο σαν ανταποδοση για αυτο που λαμβανα. Η θεα της στα τεσσερα γαμαει και σου μενει αξεχαστη. Και τις δυο φορες που εχυσα το σπερμα το εριξα στα κωλομαγουλα της. Ειναι σιγουρο και δεδομενο οτι θα ξαναπαω μαζι της, ειναι εσκορτ που κατατασεται στα μαστ. Καλα να περνατε και ευχομαι να γαματε τα καλυτερα μουνια.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    TheSexHunter AvatarTheSexHunterΜηνύματα: 98 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Απο την πρωτη στιγμη, με το Αξιολόγηση: 9.40 — 02/02/2022 - 21:31
    Απο την πρωτη στιγμη, με το Αξιολόγηση: 9.40 — 02/02/2022 - 21:31
    Απο την πρωτη στιγμη, με το που ανοιξα την πορτα ενιωσα την σεξουαλικη της ενεργεια. Το αρωμα της , το υφος της, η εμφανιση της ολα καυλα. Σκεφτηκα τα λεφτα που θα έδινα και καταλαβα οτι τα αξιζει. Η πιπα της φωτια, γουσταρει το καυλι πραγματικα, το γλυφει και το βαζει ολο μεσα μεχρι το λαρύγγι της βγαζοντας μουγκρητα ευχαριστησης. Εχει ομορφο μουνι και της αρεσει το δαχτυλο ενω πιπωνει και η γλωσσα την καυλωνει ακομα περισσοτερο. Η θεα απο πισω της στα τεσσερα ειναι ονειρικη, μιλφ που σπανια υπαρχει σε αυτο επαγγελμα. Τα δινει ολα και συμμετεχει με σωμα αλλα και με την φωνη της. Το χυσιμο στα βυζια της το δεχτηκε με βλεμμα που δεν μορω να περιγραψω μονο οτι δεν μπορω να το βγαλω απο το μυαλο μου θα πω... Στον δευτερο γυρο πηρε περισσοτερες πρωτοβουλιες και καναμε πολλες στασεις. Σε ολες ξερει να γαμιεται και δεχεται τον πουτσο μεσα της οσο πιο βαθια μπορει. Οι συσπασεις που κάνει το μουνι της ειναι αλλο ενα συν που σπανια εχω συναντησει σε γυναικα. Στο σφυροκοπημα δεν αντισταθηκε καθολου και το μουι της εγινε ακομα πιο υγρο. Επισεις η παρεα της ηταν πολυ καλη αλλα παντα με το σεξ στο μυαλο. Δεν σταματαει να σε ερεθιζει εγκεφαλικα και σωματικα απο την αρχη μεχρι το τελος. Δεν μπορουσα να κρυψω τον ενθουσιασμο μου μετα το ραντεβου μαζι της, πραγματικα μου αλλαξε ολη την διαθεση.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    markisiosLOG AvatarmarkisiosLOGΜηνύματα: 267 Κριτικές: 57

    Ιστορίες: 0

    Με το γραφειο καλη η συνεννοηση Αξιολόγηση: 9.20 — 26/01/2022 - 22:45
    Με το γραφειο καλη η συνεννοηση Αξιολόγηση: 9.20 — 26/01/2022 - 22:45
    Με το γραφειο καλη η συνεννοηση και η Ζετα ηρθε στην ωρα που ειχαμε κανονισει. Το ντυσιμο της κομψο και σεξυ, η ολη εικονα της εντυπωσιακη. Απο αναστημα ειναι μετρια αλλα απο σωμα και προσωπο πολυ καλη και το υφος οκ. Με χαιρετησε με φιλι στο στομα και καθησαμε ενα πενταλεπτο να μιλησουμε για να σπασουμε τον παγο. Η καταληξη ηταν σε φασωμα με βαθια γλωσσοφιλα και χουφτωματα. Εχει καλη αισθηση το βυζι της και γενικα εχει σφιχτο σωμα . Τα φιλια της ηταν καλα και η γενικη της διαθεση θετικη και σεξυ. Γυμνη ειναι ακομα καλυτερη με δερμα που ειναι πολυ καλο για την ηλικια της. Της εκανα γλειφομουνι γιατι σε τετοιο μιλφ ειναι κριμα να μην κανεις και μου το ανταπεδωσε με πιπα απαιχτη, βαθια, υγρη και με πολυ αισθημα. Αρχισαμε σεξ με ιεραποστολικο, συνεχισαμε με gfe διαθεση και ταιριαξαμε απολυτα. Με εσφιγγε μεσα της με τα ποδια και φιλιομασταν συνεχως. Ο δευτερος γυρος πιο τσοντε. Το στησιμο στα τεσσερα πολυ ωραιο και η συμμετοχη παλι καλη. Η ενταση ανεβηκε και ακουστηκαν βογγητα τα οποια δεν θα μπορουσε να διαψευσει κανεις ως μη αληθινα. Το μουνι της ηταν υγρο και τα χαστουκακια στον κωλο τα γουσταρε. Σε συνολο αν σκεφτεις τι ειναι αυτο που την κανει να αξιζει κατι περισσοτερο απο τις υπολοιπες θα ελεγα την μοναδικοτητα της στην κατηγορια της. Κρατιεται πολυ καλα και εχει σεξουαλικοτητα που θα την ζηλευαν και οι πιτσιρικες αν την εβλεπαν πανω στο παιχνιδι. Ποιοτητα λοιπον αλλα και γυναικα που σε λιγα λεει οχι αν οχι σε τιποτα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    EpikourosGios AvatarEpikourosGiosΜηνύματα: 145 Κριτικές: 31

    Ιστορίες: 0

    Πριν απο λιγες μερες η συναντηση Αξιολόγηση: 7.60 — 21/01/2022 - 22:55
    Πριν απο λιγες μερες η συναντηση Αξιολόγηση: 7.60 — 21/01/2022 - 22:55
    Πριν απο λιγες μερες η συναντηση μετα απο αναγνωση των κριτικων στο σαιτ. Η δοκιμη ηταν ο μονος τροπος να διαπιστωσω την ορθοτητα τους αλλα και οι φωτογραφιες της ηταν λογος για να την επιλεξω. Ειναι ομορφο μιλφ και σεξυ σε βαθμο που λιγες το εχουν. Το εχει στο εσκορτινγκ απο φυσικο της, απο ολες τις αποψεις, τροποι, σεξουαλικοτητα και εμφανιση ειναι η καταλληλοτερη. Αποφασισμενη να σε κανει να περασεις καλα μαθαινει πρωτα τι γουσταρεις και προσαρμοζεται αναλογα. Απο καθαριοτητα δεν μπορει να ξεπερασει τον εαυτο της και ειναι δεκτικη σε φιλια και γλυψιμο απο το στομα μεχρι και στο τελευταιο σημειο του σωματος της. Το τσιμπουκι που κανει ειναι με λιγο χερι και με καλο βαθος ενω στα αρχιδια κανει το απαραίτητο γυαλισμα με την γλωσσα. Μου σταθηκε πολυ ωραια και σωστα στα τεσσερα και την γαμησα με πολυ ορεξη και εμεινα ευχαριστημενος με την στενοτητα του μουνιου της και την συμμετοχη της. Στον δευτερο γυρο παιχτηκε πιο gfe φαση σε ιεραποστολικο και με εσφιγγε με τα ποδια της οσο πιο μεσα γινοταν. Οι εκφρασεις στο προσωπο και τα φιλια ηταν τετοια που ξεχασα τι ειμαι με πουτανα. Το ραντεβου ηταν τοσο καλο που στεναχωρήθηκα οταν εφυγα. Μακαρι να ειχαμε περισσοτερες τετοιες μιλφ...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    spyros89 Avatarspyros89Μηνύματα: 120 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Ειναι ωριμο μιλφ στην ηλικια που Αξιολόγηση: 8.40 — 16/01/2022 - 17:58
    Ειναι ωριμο μιλφ στην ηλικια που Αξιολόγηση: 8.40 — 16/01/2022 - 17:58
    Ειναι ωριμο μιλφ στην ηλικια που λεει αλλα και ομορφη γυναικα και πολυ περιποιημενη γιαυτο και η υψηλη τιμη. Στις φωτογραφιες φαινεται ακριβως αυτο που παιρνεις, ειναι πολυ ελκυστικη. Ειχε ορεξη για κουβεντα και ξερει να ακουει ενω απο διαθεση θα την χαρακτηριζα κεφατη αλλα με σοβαρο υφος. Στο σεξ ειναι πολυ εμπειρη και σε οτι ζητησα με ικανοποιησε με το παραπανω. Αναλυτικοτερα το τσιμπουκι το κανει με λιγο χερι και υγρο ενω τις μπαλες τις λατρευει κυριολεκτικα. Σε ερεθίζει με γλυψιμο στο λαιμο και στα βυζια γνωριζοντας καλα πως και τι... Το σωμα της ωραιο, σφιχτο βυζι και κωλος και ειχε φροντισει να μην εχει τριχες και να μυριζει ωραια. Καναμε πολλες στασεις και ηταν πολυ καλο το στήσιμο της ενω απο αισθηση το μουνι της ηταν σφιχτο και υγρο. Οσοι θελουν μιλφ αλλα δεν εχουν δει ακομα τι μπορει να προσφερει μια επαγγελματιας ειναι καιρος να μαθουν απο την Ζετα... Ειναι σιγουρο οτι θα την ξαναπαρω και λογο εμφανισης και λογω επιδοσεων
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    katafygios AvatarkatafygiosΜηνύματα: 492 Κριτικές: 48

    Ιστορίες: 0

    Μετα απο συνεννοηση με το γραφειο Αξιολόγηση: 9.00 — 09/01/2022 - 21:12
    Μετα απο συνεννοηση με το γραφειο Αξιολόγηση: 9.00 — 09/01/2022 - 21:12
    Μετα απο συνεννοηση με το γραφειο κανονισα ραντεβου με την Ζετα απογευματινη ωρα σε ενα ξενοδοχειο που μου αρεσει στο κεντρο της Αθηνας. Την περιμενα ενα δεκαλεπτο συνολικα και εσκασε ντυμενη ωραια χωρις να ειναι προκλητικη. Η ηλικια της σε συνδυασμο με την ομορφια της με καυλωσανε κατευθειαν. Αρχισαμε αμεσα φιλια και χουφτώματα και το γλειψιμο μεταφερθηκε στο λαιμο και αφου βγάλαμε τα ρουχα καναμε 69 Ηταν καθαρη απο πριν και η πιπα της πολυ καλη με λιγο χερι αλλα πολυ καλο γλειψιμο στον πουτσοκεφαλο. Με αφησε να της βαλω δαχτυλο και στο μουνι και στον κωλο και εβγαλε και λιγο υγρο το μουνακι της. Το σεξ ηταν δυνατο και ακουστηκαν τα βογγητα της πολυ αλλα τιποτα δεν φαινοταν ψευτικο, ηταν απο την απολαυση που επερνε. Σιγουρα δεν γαμιεται μονο για τα λεφτα, γιαυτο και δεν εχει αλλαξει δουλεια μεχρι τωρα. Το ιδιο καλη η συμμετοχη της και στον δευτερο γυρο που αρχισε με καλο deepthroat και κατεληξε σε ιεραποστολικο με τα ποδια της στους ωμους μου. Εχσε δυο φορες και εγω τελικα εριξα το σπερμα μου στα βυζια της. Ηταν πολυ καλο μιλφ, μην το χασετε...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mounoxalastis00 Avatarmounoxalastis00Μηνύματα: 86 Κριτικές: 17

    Ιστορίες: 0

    Ειναι καλη στην επικοινωνια και σε Αξιολόγηση: 8.20 — 01/01/2022 - 21:40
    Ειναι καλη στην επικοινωνια και σε Αξιολόγηση: 8.20 — 01/01/2022 - 21:40
    Ειναι καλη στην επικοινωνια και σε βοηθαει αν δει οτι εχεις αγχος και δεν εισαι ανετος με μασαζακι και φιλια στο λαιμο. Απο εμφανιση για την ηλικια της την βρισκω πολυ καλη αλλα την αδικώ με αυτο που λεω.. η γυναικα ειναι τουμπανο. Ωραιο προσωπο και σωμα επισεις πολυ καλο με βυζαρες και κωλαρα. Ειναι περιποιημενη σε ολα τα σημεια, χερια ποδια τριχες μαλια προσωπο όλα προσεγμένα... Η διαθεση ειναι καλη και πιο καλη η επιθυμια της να σε κάνει να περασεις καλα. Μου εδωσε πολυ ωραια προσοχη οσο που τον επαιρνε στο στομα με κοιταγματα στα ματια και με γλυψιμο ακομα και στα αρχιδια. Στηνεται στα τεσσερα πολυ ωραια και δεν καθεται ακινητη συμμετεχει οπως μπορει οσο μπορει σε ολη την διαρκεια του σεξ. Ο κωλος της ειναι πειρασμος και αν τον δίνει στο επομενο ραντεβου θα τον παρω γιατι εχει ωραια κωλοτρυπιδα και δεν μπορω να την βγαλω απο το μυαλο μου. Στον δευτερο γυρο πηρε περισσοτερες πρωτοβουλιες γιατι ειχα κουραστει λιγακι αλλα με ζωντανεψε και εδωσα παλι πονο στο τελος. Στο θεμα της κοινωνικότητας ειναι περισσοτερο απο καλη αλλα σε προτρεπει να την γαμησεις περισσοτερο πατα να της μιλας, ειναι πολυ σεξυ γυναικα... Απο τα εσκορτ διαμαντια που εχει το γραφειο αυτο, ευχομαι να συνεχισει την δουλεια για πολυ καιρο ακομα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    astrapopoutsa AvatarastrapopoutsaΜηνύματα: 68 Κριτικές: 14

    Ιστορίες: 0

    Ειχε ντυθει πολυ ωραια και να Αξιολόγηση: 8.20 — 26/12/2021 - 18:10
    Ειχε ντυθει πολυ ωραια και να Αξιολόγηση: 8.20 — 26/12/2021 - 18:10
    Ειχε ντυθει πολυ ωραια και να πω την αληθεια θα γουσταρα να την κυκλοφορω, ειναι μιλφ που θα το ζηλευαν πολλοι. Η αφιξη εγινε πεντε λεπτα νωριτερα και ειχε την ορεξη για σοσιαλ που λιγες φορες εχω πετυχει σε γυναικα αλλα και το μυαλο να σε κανει δικο της αμεσως. Εκανε μπανακι και αρχισαμε με φιλια παντου και στην συνεχεια πιπα με ιδιαιτερη φροντιδα και αγαπη προς τον πουτσο μου. Στα αρχιδια για καλη μου τυχη εκανε πολυ καλη περιποιηση και χαλαρωσα οσο δεν παει και ταυτοχρονα η πουτσα μου εγινε σιδερο. Συμμετειχε πολυ στο σεξ με βογγητα και στησιματα τελεια με το μουνι της να εχει την αισθηση που πρεπει και ας μην ειναι μικρη. Στις αλλαγες στασεων εκανε καλη δουλεια και δεχτηκε στο τελος το σπερμα στο στομα. Μετα απο πλυσιμο ηρθε η ωρα για δευτερο γαμησι και η επαναληψη ηταν το ιδιο ενδιαφερουσα. Σε συνολο ηταν πολυ δικαια τα λεφτα που της εδωσα αφου ειχε και την ομορφια και την συμμετοχη που πρεπει σε αυτην την τιμη. Μιλφ με πολυ καλο δεικτη vfm
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    piperakis AvatarpiperakisΜηνύματα: 252 Κριτικές: 32

    Ιστορίες: 0

    Repeat με τη Ζετα Ειναι Αξιολόγηση: 7.80 — 20/12/2021 - 21:53
    Repeat με τη Ζετα Ειναι Αξιολόγηση: 7.80 — 20/12/2021 - 21:53
    Repeat με τη Ζετα Ειναι αυτο ακριβος που βλεπετε στις φωτογραφιες, ωραιο σωμα και απο προσωπο επιβεβαιωνω αλλη μια φορα οτι αξιζει. Ειδικα απο την μεση και κατω ειναι τελεια. Μπηκε με αερα στο δωματιο και ειχε φουλ ορεξη για κουβεντα . Χαμογελαστη μεχρι εκει που πρεπει και ικανη να σπαει τον παγο κατευθειαν. Στο σεξ ταιριαξαμε πολυ σαν χημεια. Ξερει πραγματικα καλο τσιμπουκι και ριχνει και βαρος στα αρχιδια. Το στήσιμο πολυ καλο στα τεσσερα και η κωλαρα απιστευτη. Στο μεσο μου εκανε μασαζ και μετα πιπα ξανα για να καυλωσω. Παρεμεινε μεγαλο το ενδιαφερον της και η συμμετοχη της μεχρι να χυσω ξανα. Συνολικα ενα μιλφ απο τα καλυτερα με συμμετοχη αναλογης αξιας. Αν ταιριαξετε οπως εγω θα περασετε πολυ ωραια.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    papasnasos AvatarpapasnasosΜηνύματα: 196 Κριτικές: 50

    Ιστορίες: 0

    Την ειχα βαλει στο ματι πολυ Αξιολόγηση: 8.40 — 15/12/2021 - 16:23
    Την ειχα βαλει στο ματι πολυ Αξιολόγηση: 8.40 — 15/12/2021 - 16:23
    Την ειχα βαλει στο ματι πολυ καιρο αλλα μια δυο φορες που ειχα καλεσει δεν ηταν διαθεσιμη και την εβαλα στην ακρη αλλα αυτην την φορα την πετυχα αμεσως. Το προηγουμενο ραντεβου με χαλασε και εψαχνα κατι να επαναφερει την ορεξη μου και το βρηκα στην Ζετα. Ηταν σαν να με γνωριζει η συμπεριφορά της, ζεστη και ευδιαθετη με ολη την διαθεση να με ευχαριστησει. Μου εδωσε γλωσσοφιλα ατελειωτα οπος τα ηθελα και για ενα τεταρτακι καναμε ενα ατελειωτο φασωμα. Εχει μεγαλη εμπειρια στο κρεβατι, μου εκανε πιπα καλη βαθια , υγρη και με παθος, λαγνο.... Το σωμα της ειναι πολυ ωραιο και σφιχτο, δεν εχει υπερβολικη χαλαρωση. Οι στασεις της με ξετρελαναν ιδιαιτερα το πισοκολλητο το κανει πολυ ωραια. Απο αισθηση το μουνι οτι πρεπει και το λιγο τζελ μεσα εκανε καλη δουλεια. Καταφεραμε να κανουμε δυο γυρους και ας χασαμε χρονο στην αρχη με προκαταρκτικα. Ειναι φιλοτιμη ,δεν χανει χρονο ασκοπα και μεχρι το τελευταιο λεπτο ηταν στην διαθεση μου. Ειχαμε καλη χημεια, δεν ειδε σε καμια περιπτωση το ραντεβου σαν αγγαρεια και όλα κυλησαν τοσο ωραια που το σκεφτομαι και για δευτερο ραντεβου. Μπραβο και στην κοπελα και στο γραφειο.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    iakovidis AvatariakovidisΜηνύματα: 122 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Με έπιασαν οι καυλες για μιλφ Αξιολόγηση: 8.20 — 01/12/2021 - 11:43
    Με έπιασαν οι καυλες για μιλφ Αξιολόγηση: 8.20 — 01/12/2021 - 11:43
    Με έπιασαν οι καυλες για μιλφ και το Ζετακι το εκοψα απο τις φωτογραφιες ως καλη επιλογη Μολις την ειδα απο κοντα εξεπλαγησα θετικα. Ειναι ενα καυλιαρικο μιλφ που το βλεπεις και σκεφτεσαι απευθειας το σεξ. Το ντυσιμο ηταν επισεις καλο, προσεγμενο και ταιριασμενο με την προσωπικοτητα της. Καθησαμε και ηπιαμε λιγο και κουβεντιασαμε για να χαλαρωσουμε. Φτασαμε σε πολυ κοντινη αποσταση και την φιλησα στο στομα. Δεχτηκε χωρις καμια αντισταση και εβαλε και γλωσσα επιπλεον. Αυτο το οποιο ηθελα ηταν ενα τσιμπουκακι και μου το εκανε πολυ ωραιο με καλο γλυψιμο της κεφαλης και παρσιμο μεχρι το λαρυγγι. Με κοιταξε και στα ματια και ενιωσα μια χαλαρωση ατελειωτη. Δεν εκανε κολπα για να χυσω γρηγορα αν και ξερει καλα. Ανεβηκε οπως ηταν πανω μου και αρχισαμε cowgirl. Η Ζετα το εχει και γουσταρει να ειναι απο πανω αλλα με τις καυλες που ειχα δεν μπορουσα να μην την βαλω στα τεσσερα και να την ξεσκισω. Ηταν προφανες απο τα βογγητα της οτι γουσταρε ακομα περισσοτερο και δεν σταματησα μεχρι που την ειδα να χυνει. Η δευτερη φορα πουτο καναμε δεν κατεληξε σε χυσιμο γιατι δεν ειχαμε πολυ χρονο αλλα αυτο που σκεφτομαι να κανω ειναι να ξαναπαω μαζι της.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    okafetzis AvatarokafetzisΜηνύματα: 142 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Το γραφειο ειναι πολυ εξυπηρετικο και Αξιολόγηση: 8.00 — 23/11/2021 - 00:15
    Το γραφειο ειναι πολυ εξυπηρετικο και Αξιολόγηση: 8.00 — 23/11/2021 - 00:15
    Το γραφειο ειναι πολυ εξυπηρετικο και αναλυτικο στις περιγραφες των κοριτσιον. Δεν απογοητευτηκα οταν την ειδα απο κοντα ειναι οπoς στις φωτογραφιες. Μια γυναικα ορημη και ομορφη με πολυ σεξυ τροπους και γεματη εμπειρα. Γρηγορα με ξελογιασε και πηρε τον πουσο μου μεσα στο στομα της. Η καυλα ηταν απεριγραπτη μαζι της. Την γαμησα δυο φορες στην μια ωρα που ημασταν στο δωματιο του ξενοδοχειου. Ηταν πολυ ενεργη και επαιρνε συνεχεια πρωτοβουλιες. Γαμας μουνι καλο και ας εχει τα χρονια της και οταν ειναι να χυσεις ερχεται και τα ζηταει στο προσωπο. Ειναι απο τις κοπελες που δεν θα ξεχασω ευκολα, συντομα θα εχει και δευτερη επισκεψη.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    takis_rel Avatartakis_relΜηνύματα: 123 Κριτικές: 25

    Ιστορίες: 0

    Ειναι ωραια γυναικα αρκει να δεις Αξιολόγηση: 8.20 — 18/11/2021 - 16:41
    Ειναι ωραια γυναικα αρκει να δεις Αξιολόγηση: 8.20 — 18/11/2021 - 16:41
    Ειναι ωραια γυναικα αρκει να δεις τις φωτογραφιες του γραφειου για να καταλαβεις. Δεν εχει καμια διαφορα και το προσωπο που δεν το δειχνει ειναι ηρεμο και ωραιο. Σαν χαρακτηρας ειναι φιλικη και καλη για παρεα. Ειχαμε αρκετα μακρια συζητηση για διαφορα θεματα μιας και στην περιπτωση της τα λεφτα μου φανηκαν ασημαντα. Διατηρει το σωμα της σε φορμα και ειναι αρκετα δυναμικη γυναικα. Εκανε μια προετοιμασια στην τουαλετα πριν αρχισει το σεξ και μολις βγηκε μου ορμησε με φιλια και φασωμα αγριο στο οποιο ανταπεδωσα με χαρα. Καυλα τα φιλια της καυλα και το τσιμπουκι της. Τα χρονια εμπειριας της τα ξετυλιξε πανω μου και εκανα ενα χυσιμο που δεν το ειχα κανει καιρο με το σπερμα να της γεμιζει ολο το προσωπο. Πληθηκε και με αφησε να ηρεμησω ενα πενταλεπτο πριν αρχισει παλι με γλειψαρχιδι αυτην την φορα. Μου τις γυαλιζε τις μπαλες για πολυ ωρα και μου σηκωθηκε μονο απο αυτο. Μετα απο συντομο τσιμπουκωμα ανεβηκε σε σταση cowgirl και αρχσε ωραιο αργο γαμησι. Εγω επαιζα με τα βυζια της και εκεινη με κοιταζε στα ματια με λαγνο βλεμμα. Καναμε δυο τρεις στασεις ακομα και καταληξαμε σε πισωκολλητο. Απο πισω την γαμησα οσο ηθελα και ανετα με θεα την κωλοτρυπιδα της που ειναι στενη. Οσο πονο και αν εδωσα δεν χαμπαριασε και βογκουσε συνεχεια. Ειχε μεγαλη διαρκεια την δευτερη φορα και πραγματικα το ευχαριστηθηκα. Αξιζει μεχρι και το τελευταιο ευρω που της δινεις.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    fos-kwlos Avatarfos-kwlosΜηνύματα: 70 Κριτικές: 15

    Ιστορίες: 0

    Ας το εχουν γραψει και αλλοι Αξιολόγηση: 8.60 — 12/11/2021 - 14:11
    Ας το εχουν γραψει και αλλοι Αξιολόγηση: 8.60 — 12/11/2021 - 14:11
    Ας το εχουν γραψει και αλλοι θα το πω και εγω... Η Ζετα ειναι ενα μιλφ που ξεχωριζει και απο εμφανιση και απο ποιοτητα υπηρεσιων. Την περιμενα στο σπιτι και αν και ειχαμε μικρη καθυστερηση το ξεχασα μολις την ειδα. Ειχε ντυθει πολυ ωραια και το τακουνι που φοραγε την εκανε οσο ψηλη πρεπει. Ανοιξαμε ενδιαφερουσα κουβεντα για την δουλεια της και η γνωμη που σχηματησα ηταν οτι την γουσταρει. Στην αρχη ηταν λιγο διστακτικη με τα φιλια αλλα μετα οταν μου ανοιχτηκε μου εδειξε τι ξερει και ειναι πολλα. Τα βυζια της τα εγλειψα καλα και οι ρωγες της καυλωσανε και μου τα κραταγε σαν να μου εδινε γαλα. Τα εκανα γεφυρα και τα δυο εναλλαξ και μετα της εδωσα τον πουτσο στο στομα. Εκανε πολυ μα πολυ καλο στοματικο οχι τοσο βαθυ αλλα ξερει που να γλυψει και πως. Περασαμε στο σεξ αμεσως στα τεσσερα και εδωσα πονο. Απο μεριας της εδινε μουνιες προς τα πισω και αρχισε να βογκαει. Απο αισθηση ειναι καλη η τρυπα της και ας εχει πολλα χιλιομετρα. Ειχα μερες να γαμησω και εχυσα σχετικα νωρις. Στο δευτερο μισαωρο ηταν ακομα πιο θερμη και εγινε πιο δυνατο γαμησι. Γουσταρει και το σπανκινγκ και απανταει ωραια στο βρομολογα. Ολο της το σωμα δονουταν οταν την γαμουσα και ενιωθα πολυ ωραια με την συμμετοχη της. Οταν χυνει ανατριχιαζει και αλλαζει λιγο η φωνη της. Ηταν ενα γαμησι που δεν θα το ξεχασω ευκολα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gekosfuck AvatargekosfuckΜηνύματα: 101 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    H Zeta ειναι 45 σαν Αξιολόγηση: 8.40 — 05/11/2021 - 20:57
    H Zeta ειναι 45 σαν Αξιολόγηση: 8.40 — 05/11/2021 - 20:57
    H Zeta ειναι 45 σαν 35 αλλα εχει ακορεστη ενεργεια για σεξ και σωμα τελειο για την ηλικια της. Την πηρα γιατι ακριβως ηθελα ενα μιλφ που να ξερει καλα να γαμιεται και να ξεσκιστουμε. Αν βγαλεις την περιττη κατα την γνωμη μου λαμψη απο τις φωτογραφιες βλεπεις τι θα παρεις. Φερεται προστυχα και μοιαζει και σοβαρη ταυτοχρονα, ειναι πραγματικα επαγγελματιας στο σεξ. Το τσιμπουκι της ηταν λαγνο σαν να ηθελε να παρει μια και καλη τον πουτσο μου μεσα της και δεν κολησε πουθενα ακομα και στο γλυψιμο στα αρχιδια ηταν πολυ εντονο αυτο που μου εκανε. Στο γαμησι ειχε την ιδια ορεξη και εβαλα τα δυνατα μου γιατι ηταν προκληση για μενα να ευχαριστησω ερωτικα αυτην την γυναικα. Οι αντιδρασεις της ηταν αληθηνες και πολυ καυλωτικες απο τις κινησεις με το σωμα μεχρι και τους ηχους που εβγαζε το στομα της ολα ηταν πολυ αρμονικα και ωραια. Συγχρωνιστηκαμε αντιθετα στις κινησεις σε μια σταση που δεν ξερω πως λεγεται κοιταζωντας ο ενας τον αλλον στα ματια και γαμηθηκαμε σαν να μην υπαρχει αυριο. Η διαρκεια ηταν μεγαλη και δεν ειχαμε χρονο και για δευτερο γυρο αλλα μου προσεφερε ενα τσιμπουκι λαρυγγοτο μεχρι να χυσω πριν φυγει. Απολυτα ικανοποιημενος μαζι της εδωσα τα λεφτα χωρις κανενα δισταγμο. Μιλαμε για την απολυτη μιλφ
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    strouthokamilos AvatarstrouthokamilosΜηνύματα: 930 Κριτικές: 12

    Ιστορίες: 0

    Η Ζετα και το ξεροκαυλι! Αν και Αξιολόγηση: 7.60 — 29/10/2021 - 16:21
    Η Ζετα και το ξεροκαυλι! Αν και Αξιολόγηση: 7.60 — 29/10/2021 - 16:21
    Η Ζετα και το ξεροκαυλι! Αν και μου το επαιζε γλυκια στην αρχη δεν την λυπηθηκα και την εβαλα να μου τον γλυψει απο τα αρχιδια μεχρι το καυλι και υπακουσε σαν σκλαβα. Το γλυψιμο το κανει πολυ ωραια χωρις να κλεβει, αληθηνο και με σαλιο οσο πρεπει για να γλυστραει ωραια το καβλι μεσα στο στομα της. Μου στηθηκε στα τεσσερα με τον κωλο της στον αερα και το μουνι της ξυρισμενο και καθαρο να με περιμενει να το γαμησω. Μπηκα μεσα της λιγο ατσουμπαλα επιτειδες και εβγαλε μια μικρη κραυγουλα. Με καυλωσε περισσοτερο και αρχισα να την γαμαω ετσι ολο και πιο δυνατα. Για δεκαπεντε λεπτα δεν σταματησα και εκεινη βογκουσε συνεχεια μεχρι που εχυσα πανω στον κωλο της. Καναμε ντους μαζι και μου εκανε ωραιο μασαζ με τον νερο να τρεχει πανω μου. Το δευτερο γαμησι το καναμε στα ορθια με εμενα απο πισω. Συμμετειχε οπος στον πρωτο γυρο και δεν κουραστηκε ακομα και πταν της ζητησα να ειναι απο πανω. Στο χρονο που μας εμεινε στο τελος κουβεντιασαμε για ασχετα πραγματα και μετα το ληξαμε. Πολυ ωραιο μιλφ και καλο γαμησι
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    bariopoutsa AvatarbariopoutsaΜηνύματα: 83 Κριτικές: 17

    Ιστορίες: 0

    Η Ζεταρα εινα μια θερμοαιμη μιλφ Αξιολόγηση: 7.60 — 21/10/2021 - 15:21
    Η Ζεταρα εινα μια θερμοαιμη μιλφ Αξιολόγηση: 7.60 — 21/10/2021 - 15:21
    Η Ζεταρα εινα μια θερμοαιμη μιλφ που πρεπει να την γαμησεις αν σου αρεσει η κατηγορια αυτη. Το παρουσιαστικο της ειναι καλο και στο σοσιαλ ειναι ακομα καλυτερη. Η παραια της σε κανει να νιωσεις ηρεμια και καυλα μαζι. Φιλαει με γλωσσα και ειναι καθαρη με ανασα που γουσταρεις. Κανει μασαζακι και σε φιλαει παντου σπατουλαρωντας με την γλωσσα τα ευαισθητα σημεια. Εχει πολυ μεγαλη εμπειρια στην δουλεια της και αυτο φενεται στο τσιμπουκι και στο γαμησι. Κανει καλο deepthroat και καραμελωνει τα αρχιδια με την γλωσσα της κοιταζωντας σε στα ματια. Εχει ωραιο βλεμμα οχι προστυχο αλλα σε στελνει πραγματικα. Το μουνι της ειναι καλο απο αισθηση με την βοηθεια του τζελ. Στηνεται καλλα και δεν μασαει αν την παρεις δυνατα. Στον πρωτο γυρο εχυσα νωρις αλλα στον δευτερο ειχαμε διαρκεια και εδωσε τον καλυτερο εαυτο της και απο πανω και στα τεσσερα που την πηρα. Δεν βιαστηκε να φυγει και ας ειχε περασει η ωρα
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    PrinceCarma AvatarPrinceCarmaΜηνύματα: 73 Κριτικές: 17

    Ιστορίες: 0

    Κορυφαιο μιλφ η ζετα, ειναι αριστη Αξιολόγηση: 7.60 — 16/10/2021 - 16:47
    Κορυφαιο μιλφ η ζετα, ειναι αριστη Αξιολόγηση: 7.60 — 16/10/2021 - 16:47
    Κορυφαιο μιλφ η ζετα, ειναι αριστη γνωστρια του επαγκελματος της. Διαχειρηστηκε το ραντεβου πολυ ωραια απο την αρχη με το σοσιαλ κομματι. Ειναι ομορφη στο προσωπο και στο σωμα και οι καμπυλες της ειναι πολυ ωραιες. Ξεκινησε σαν gfe το ραντεβου με φιλια και χαδια απαλα παντου.... ξερει να σε καυλωνει αγρια. Μετα με το τσιμπουκι εμεινα μαλακας. Ειναι πολυ καλη στο να τον εξαφανιζει.. Ο χουντινι της πιπας η τυπισα. Μετα στο σεξ τα πραγματα αγριεψανε και το τελος και τις δυο φορες μας βρηκε με εμενα απο πισω της να την ξεσκιζω. Αξιζει να σημεοιωθει οτι παρα το οτι ειναι 35+ εχει καλο μουνι και ωραιο δερμα. Οι αναστεναγμοι της ειναι αληθηνοι, δεν φαινοταν να προσποιειτε. Για τα λεφτα που εδωσα δεν θα μπορουσα να ζητησω τιποτα περισσοτερο
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    hipspanos AvatarhipspanosΜηνύματα: 172 Κριτικές: 44

    Ιστορίες: 0

    Ειναι μια καυτη 45 αρα. Το Αξιολόγηση: 6.80 — 10/10/2021 - 20:54
    Ειναι μια καυτη 45 αρα. Το Αξιολόγηση: 6.80 — 10/10/2021 - 20:54
    Ειναι μια καυτη 45 αρα. Το σωμα της ειναι πολυ ωραιο αλλα και το προσωπο μου αρεσε. Ειναι καλη σε οτι εχει να κανει με το σεξ τσιμππουκι, στισηματα και συμμετοχη με βογκητα. Στο μπλα μπλα ειναι χαλαρη και με χαλαρωσε και εμενα με τον τροπο της. Απο καθαριοτητα ειναι επισεις πολυ καλη και εχει ωραιο μουνι για γλειψιμο. Ο πρωτος γυρος ηταν συντομος και στο διαλειμμα μου εκανε μασαζ. Ο δευτερος γυρος ηταν μακρυς και η κοπελα αντεξε πολυ σφυροκοπημα. Αξιζε τα λεφτα που εδωσα και θα την προτεινω και σε κανα δυο φιλαρακια. Ευχομαι καλλα γαμησια!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    piperakis AvatarpiperakisΜηνύματα: 252 Κριτικές: 32

    Ιστορίες: 0

    Εχει περασει τα σαραντα η κυρια Αξιολόγηση: 7.80 — 03/10/2021 - 13:39
    Εχει περασει τα σαραντα η κυρια Αξιολόγηση: 7.80 — 03/10/2021 - 13:39
    Εχει περασει τα σαραντα η κυρια αυτη αλλα ειναι αξιοπρεπης πορνη και κρατιεται παρα πολυ καλα. Φυσικα μιλφ ειναι και εχει τα σημαδια του χρωνου αλλα τα εχει ωραι ετσι ακριβως οπος μου αρεσουν. Ξερει πολυ καλα πως να σε καυλωσει απο την επικοινωνια μεχρι και το προκαταρκτηκα που κανει. Ειναι αργη στα χαδια και δυναμικη στο τσιμπουκωμα με ικανοτητα να κανει το βαθυ λαρυγγι και πολυ ωρεξη να γλειψει τα αρχιδια. Μου εβαλε εκεινη το προφυλακτικο και αρχισαμε με εκεινη απο πανω. Εκανε φοβερο γαμησι με πολυ κινηση και ωραια αισθηση το μουνι της. Μετα την πηρα στα τεσσερα μεχρι να χυσω. Ιδρωσαμε και οι δυο και μειναμε εκει για λιγο να ξεκουραστουμε. Μετα το ντους αρχισε παλι το τσιμπουκι και πηδηχτηκαμε σε δυο τρεις στασεις ακομα. Μεχρι να χυσω δεν σταματησε να συμμετεχει και να αναστεναζει. Πριν φυγει μιλησαμε για ενα πενταλεπτο ακομα και της υποσχεθηκα μελοντικο ραντεβου. Αυτα απο την μιλφ Zeta
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    SakilPoutseil AvatarSakilPoutseilΜηνύματα: 90 Κριτικές: 10

    Ιστορίες: 0

    Μετα απο πολλες πιτσιρικες στη σειρα Αξιολόγηση: 8.20 — 27/09/2021 - 19:00
    Μετα απο πολλες πιτσιρικες στη σειρα Αξιολόγηση: 8.20 — 27/09/2021 - 19:00
    Μετα απο πολλες πιτσιρικες στη σειρα ηταν καιρος να γαμησω ενα μιλφ γιατι μου ειχαν λειψει πολυ οι ωρημες γυναικες. Για την ηλικια της ειναι ενα στερι κατα την γνωμη μου στο σωμα τουλαχιστον και η ηρεμια που εχει ειναι οτι πρεπει μαζι με την εμπειρια στο σεξ. Την καλεσα στο σπιτι μου και ειχε φορεσει ωραια ρουχα που δεν ηταν προκλητικα. Την κερασα ποτο και τα ειπαμε εν συντομια καταληγοντας να φιλιομαστε και να γδυνουμε ο ενας τον αλλον. Πηγε για συντομο φρεσκαρισμα στην τουαλετα και επεστρεψε ετοιμη για δουλεια. Πηρε το καυλι στο στομα και αρχισε την πιπα με κοιταγμα στα ματια και παιξιμο των μπαλων με το αλλο χερι. Κατελληξε τελικα να τον παιρνει ολον μεσα χωρις καθολου χερι και να κανει απο μονη της ενα ελαφρυ throatfuck. Δεν ηθελα να σταματησει και θυσιασα την πρωτη φορα μαζι της με πιπα. Η αισθηση που πηρα αξιζε και μου εβγαλε ολη την ενταση που ειχα μεσα μου και δεν το καταλαβαινα. Στον δευτερο γυρο ξεκινησα εγω με ενα γλειφωμουνι στο ξυρισμενο μουνι της. Εμεινε ευχαριστημενη απο εμενα και φανηκε στο σεξ που ενω δεν εβαλε τζελ το μουνι της ηταν υγρο. Στα στησιματα ειναι αριστη και τα βογγητα της αλλο πραγμα. Εχυσα μετα απο τουλαχιστον εικοσι λεπτα και δεν κοιταξε ουτε στιγμη την ωρα παρα μονο οταν την ρωτησα ποση ωρα εχουμε ακομα και ειχαν μεινει μονο 5 λεπτα. Η Ζετα ειναι εσκορτ που δεν ξεχνας ευκολα γιατι κανει οτι κανει λες και τα εχετε στ'αληθεια
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    servietoros AvatarservietorosΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

    Ιστορίες: 0

    Εχει εφαρμοστει φοτοσοπ σε ολες τις Αξιολόγηση: 6.80 — 20/09/2021 - 21:59
    Εχει εφαρμοστει φοτοσοπ σε ολες τις Αξιολόγηση: 6.80 — 20/09/2021 - 21:59
    Εχει εφαρμοστει φοτοσοπ σε ολες τις φωτογραφιες. Ειναι η γυναικα που βλεπετε αλλα τα χρονια εχουν κανει την δουλεια τους. Δεν σημαινει οτι δεν ειναι ωραια γυναικα, αντιθετως... Δεν μου αρεσε και τοσο το ντυσιμο και ευτυχως δεν το κρατησε πολυ πανω της. Η συζητηση που καναμε για να σπασει ο παγος ηταν καπως χαζη αλλα επιτυχαμε το σκοπο και αρχισαμε το φασωμα. Φιλιά κλουτσικα θα ελεγα με γλωσσα για οσους γουστάρουν. Επομενο βημα το τσιμπουκι και φυσικα ακαποτο. Ειναι πραγματικα καλη και εκει φενεται οτι εχει μεπειρια. Μεσα μου ετοιμαστηκα για καλό γαμησι και ευτυχως τα πραγματα πήγαν πολυ καλα. Εχει καλό μουνι και πολυ ενεργεια για σεξ. Στηνεται καλα και σε οτι σταση σου αρεσει. Απο βοκητά λιγα αλλα ωραια. Μου έκανε και λιγο μασαζ πριν την δευτερη φορα, ητανα ρκετα καλλο. Που πηρε και πίπα ξανα και μετα πηδηχτηκαμε. Μια ωρα μαζι της ηταν αρκετη. Επόμενη θα παρω αλλη και ισος καποια στιγμη και αυτήν θα την ξαναπάρω.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    kotsis-pao Avatarkotsis-paoΜηνύματα: 135 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Πολυ καλά διατηρημένη μιλφ η Ζέτα. Έχει Αξιολόγηση: 7.80 — 14/09/2021 - 13:51
    Πολυ καλά διατηρημένη μιλφ η Ζέτα. Έχει Αξιολόγηση: 7.80 — 14/09/2021 - 13:51
    Πολυ καλά διατηρημένη μιλφ η Ζέτα. Έχει πολυ ωραίο δέρμα και πρόσωπο επίσης καλό. Είναι ζεστή στην κουβεντα και μαζί της νιώθεις πολύ ανετα. Ξέρει να ξεκινάει το σεξ με ωραίο τρόπο αρχικά με προκαταρκτικά. Κανει στοματικό ελεύθερο με καλό βαθος και χωρίς να ακουμπάει τα δόντια. Τα αρχίδια τα γλύφει καλά και φτάνει σε σημείο να τα παίρνει και τα δύο στο στόμα μαζί. Με καύλωσε καλά πριν αρχίσουμε το σεξ και στήθηκε στα τέσσερα και έβαλε τζελ για να την γαμήσω. Άρχισα αργά στην αρχή αλλά όσο πήγαινε ανεβαζα όλο και περισσότερο την ένταση μέχρι που μου ζήτησε να την σκίσω και υπάκουσα και με λίγα λόγια της έδωσα το μουνί στο χέρι. Είναι πολύ δυνατό κομμάτι και όταν την παίρνεις δυνατά γουστάρει πού και φαίνεται. Τα μουνι της έβγαλε ζουμιά και τα βογκητά της ήταν τέλεια. Έχυσα με τον πούτσο μέσα της και πήγαμε με την σειρά να πλυθούμε. Στον δεύτερο γυρο καναμε μια επανάληψη μια απο τα ίδια ξανά. Η ώρα πέρασε γρήγορα και στο τέλος νόμιζα ότι είχαν περάσει μόνο δέκα λεπτά. Ηταν καλό ραντεβου και της το είπα...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    misterios AvatarmisteriosΜηνύματα: 97 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Είναι μιλφ αλλά κρατιέται καλά και Αξιολόγηση: 7.80 — 04/09/2021 - 23:40
    Είναι μιλφ αλλά κρατιέται καλά και Αξιολόγηση: 7.80 — 04/09/2021 - 23:40
    Είναι μιλφ αλλά κρατιέται καλά και στο σεξ είναι φωτιά. Εχω δοκιμάσει αρκετές κοπέλες απο γραφείο αυτό και νομίζω ότι αυτή είναι απο τις καλύτερες αν όχι η καλύτερη. Κανει πίπα λάγνα χωρίς χέρια και με τα παπάρια να τα βάζει στο στόμα της συνέχεια.... μιλάμε τρέλα έχει με την πούτσα. Στήνεται μονη της στα τεσσερα και σε καλέι να την σκίζεις. Στο σεξ της αρέσουν τα βρομόλογα και ανταποδίδει... Εχει ωραίο ξυρισμένο μουνί με καλή αίσθηση και δεν κατάλαβα να έβαλε τζελ. Δεν χάνει το ενδιαφέρον απο την αρχή μέχρι το τέλος του ραντεβού και σε κάνει πραγματικά να περασεις καλα. Πιάσανε τόπο τα λεφτά... τα ξέχασα ότι τα έδωσα απο την στιγμή που τα έδωσα στο χέρι της....
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    giorgos790 Avatargiorgos790Μηνύματα: 159 Κριτικές: 36

    Ιστορίες: 0

    Μου άρεσε που ήταν περιποιημένη με Αξιολόγηση: 7.80 — 15/07/2021 - 20:38
    Μου άρεσε που ήταν περιποιημένη με Αξιολόγηση: 7.80 — 15/07/2021 - 20:38
    Μου άρεσε που ήταν περιποιημένη με όμορφα βαμμένα μαλλιά και βαμμένο ωραία πρόσωπο. Η όλη εμφάνιση της την κάνει να μην περνάει από το μυαλό σου ότι είναι πάνω από 30 . Από σώμα είναι καλύτερη και από μια 25 άρα. Εχει καθαρό δέρμα χωρίς σπυράκια και κυτταρίτιδα. Είναι μια σέξι γυναίκα που στο βλέμμα της βλέπεις την υπόσχεση ότι θα πάρεις πολλά από αυτήν. Στο κρεβάτι ξεκίνησε με μασάζ χαλαρά με ειδική περιποίηση με την γλώσσα στις ερωτογενείς ζώνες. Όταν έφτασε στο καυλί μου έκανε μασάζ στη γύρο περιοχή και αρχικά έγλειψε τα αρχίδια απαλά μέχρι που τα έβαλε όλα μεσα στο στομα της και τ α έπαιζε με την γλώσσα. Η πουτσα μου είχε γίνει ήδη πέτρα και άρχισε με το καυλί και έφτασε σε βαθύ λαρύγγι. Είχα την δυνατότητα να της γλείψω και εγώ λίγο το μουνί ι και το έκανα. Αρίστη απο καθαριότητα και οι τρύπες τη όμορφες κι οι δύο. Το σεξ άρχισε με εκείνη απο πάνω να κουνάει την λεκάνη της ωραία και να ανεβοκατεβαίνει πάνω μου. Το μουνί της καλό από μέσα αλλά για να το νιώσω καλύτερα την γύρισα από κάτω και άρχισα να την γαμάω διπλωμένη με τα πόδια να της φτάνουν στο κεφάλι. Πολύ ευλύγιστη γυναίκα και το καυλί μου έφτανε στον πάτο του μουνιού της. Από τη όλη εμπειρία έμεινα ευχαριστημένος. Χρησιμοποιήσαμε όλον τον διαθέσιμο χρονο που είχαμε μέχρι να περάσει μια ώρα Το κάναμε δύο φορές και όσος χρόνος έμεινε μου έκανε μασάζ Δεν θα μπορούσα να ζητήσω τίποτα περισσότερο πιστεύω.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    poutsomaxos AvatarpoutsomaxosΜηνύματα: 100 Κριτικές: 20

    Ιστορίες: 0

    Ανήκει στην κατηγορία μιλφ αλλά πάει Αξιολόγηση: 7.80 — 08/07/2021 - 14:28
    Ανήκει στην κατηγορία μιλφ αλλά πάει Αξιολόγηση: 7.80 — 08/07/2021 - 14:28
    Ανήκει στην κατηγορία μιλφ αλλά πάει πολύ ψιλά, δεν είναι σε καμία περίπτωση συνηθισμένη. Η εμφάνιση της είναι πολύ καλή και στο σώμα και στο πρόσωπο αλλά πολύ περισσότερο αξίζει γιατί ξέρεί να σου πάρει απο το μυαλό όλες τις σκοτούρες και για όση ώρα είσαι μαζί της σε στέλνει στον παράδεισο. Ξεκινάει με γλειψίματα και αν θες φιλιά στο στόμα τα δίνει. Εγω στην αρχή ήμουν διστακτικός αλλά με την χαλάρωση που μου έφερε μου ήρθε απο φυσικό μου να την φιλήσω και μάλιστα με γλώσσα. ξέρει να φιλάει ωραία και αν δεν σε πειράζει που είναι πουτάνα αξίζει να δοκιμάσεις μαζί της. Συνεχίζει με μασάζ σε όλο το σώμα σε συνδυασμό με γλείψιμο και φτάνοντας κάτω ξεκινάει να γλύφει τα αρχίδια πρώτα και μετά σιγά σιγά προχωράει και στον πούτσο. Χωρις να βάλει προφυλακτικό συνεχίζει με μία πίπα αργή και περνάει την γλώσσα από το καυλί με αργό αληθινό γλείψιμο. Όταν ήμουν έτοιμος με ρώτησε σε ποιά σταση ήθελα και της είπα να ανέβει πάνω μου και να γαμηθέι με τον τρόπου που της αρέσει. Έβαλε την προφύλαξη με προσοχή και έχωσε την ψωλή μου μέσα της. Εβγαλε ένα μικρό αναστεναγμό και έκλεισε τα μάτια της, οταν τα άνοιξε το πρόσωπο της έγινε χαμογελαστό, σαν επιτέλους να πήρε αυτό που ήθελε. Αρχισε σιγα σιγά να κουνιέται πάνω κάτω και μπροστά πίσω και στη συνέχεια αύξησε τον ρυθμο και σήκωσε το κεφάλι ψιλά και άρχισε να κουνιέται ακόμα πιο γρήγορα μέχρι που άρχισε να τρέμει και να βογκάει. Την είδα σε αυτη την κατάσταση και η αδρεναλίνη ανέβηκε και αποφάσισα να παρω εγώ την σκυτάλη. Την γύρισα από κάτω και άρχισα να την γαμαω σαν αν είναι η γκόμενα μου με φιλιά και πάθος. Ανοιξε τα πόδια περισσότερο και ζήτησε πιο δανατά. Υπακουσα στο αίτημα της και αρχίσαμε να ακουγομαστε τόσο από την σύγκρουση των κορμιών μας όσο και απο της φωνές μου έβγαζε η γυναίκα. Μέσα σε όλη αυτή την κατάσταση φυσικό ήταν νώμο έρθει και εμένα να χύσω και το έκανα βαθιά μέσα στο μουνί της. Ήταν τέλειος συγχρονισμός και για λίγο μείναμε ακίνητοι και ενωμένοι. Η πρωτη φορά μας πείρε πολύ ώρα και δεν είχαμε αρκετό χρόνο και για δεύτερη αλλά μου έκανε πίπα για να τελειώσω. Αν και χρειάστηκε αρκετή ωρα για να με τελειώσει το έκανε χωρίς δυσκολία και δεν κουράστηκε. Για μία ώρα που ήμουν μαζί της πέρασα πολύ ωραία και η εμπειρία μου έφτιαξε γενικά την διάθεση. Αυτές είναι περιπτώσεις που εκτιμάς τα έσκορτ και χαίρεσαι που υπάρχει αυτή η υπηρεσία.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    cuntstory AvatarcuntstoryΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

    Ιστορίες: 0

    Πρώτη φορά μαζί της και δεν Αξιολόγηση: 7.80 — 01/07/2021 - 22:09
    Πρώτη φορά μαζί της και δεν Αξιολόγηση: 7.80 — 01/07/2021 - 22:09
    Πρώτη φορά μαζί της και δεν ήξερα τι θα μου έρθει. Η τηλεφωνήτρια μου είπε ότι δεν έχει διαφορά από τις φωτογραφίες και όταν ήρθε το επιβεβαίωσα. Πριν έρθει είχα κάνει μπάνιο και ήμουν έτοιμος για δράση. Μετά από σύντομη κουβέντα αρχίσαμε τα χουφτώματα και τα γλειψίματα και καταλήξαμε στο κρεβάτι να φιλιόμαστε με πάθος. Μoυ έκανε σύντομη πίπα γιατί δεν ήθελα να χύσω και αρχίσαμε το σεξ. Το σώμα της είναι τέλειο για γαμήσι και ειδικά ο κώλος της στο πισωκολλητό είναι όνειρο. Το πρώτο χύσιμο ήρθε κάπως νωρίς γιατί δεν είχα γαμήσει μέρες αλλά είχαμε και δεύτερο οπότε μικρό το πρόβλημα. Μπήκαμε μαζί στο ντους και εκεί μου άρχισε ξανά την πίπα και μου έγινε η πούτσα κάγκελο. Πήγαμε κατευθείαν στο κρεβάτι και αρχίσαμε το πήδημα με πολλές εναλλαγές στάσεων και με εκείνη από πάνω. Είχε καυλώσει πολύ και ήταν πολύ πιο ενεργή αυτή την φορά. Πέρασα γαμάτα και νιώθω ότι άξιζε που έδωσα τα λεφτά μου για την κοπέλα. Στο επόμενο ίσως την πάρω για περισσότερη ώρα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    daskos78 Avatardaskos78Μηνύματα: 202 Κριτικές: 43

    Ιστορίες: 0

    Ωραία παρουσία η Ζέτα, δεν είναι Αξιολόγηση: 7.80 — 23/06/2021 - 00:13
    Ωραία παρουσία η Ζέτα, δεν είναι Αξιολόγηση: 7.80 — 23/06/2021 - 00:13
    Ωραία παρουσία η Ζέτα, δεν είναι πιπίνι αλλά πολύ όμορφη γυναίκα και μπορώ να πω ότι και από εμφάνιση αλλά και από υπηρεσίες βάζει πολλές εικοσάρες κάτω. Έχει ωραίο δέρμα με τέλειο μαύρισμα και ούτε ίχνος κυτταρίτιδας στο σώμα της. Τα βυζιά τα έχει στο ιδανικό μέγεθος ενώ ο κώλος της είναι τέλειος. Το πρόσωπο της είναι καλό και οι εκφράσεις της πρόστυχες και προκλητικές. Κάνει απίστευτη περιποίηση με το στόμα σε όλα τα ευαίσθητα σημεία και στον πούτσο δίνει την δέουσα προσοχή. Στο γαμήσι συμμετέχει με βογκητά και με προστυχόλογα. Την ακούς συνέχεια να ζητάει περισσότερο και πιο δυνατά γι αυτό και δεν χρειάζεται να την λυπάσαι Αν την έχεις στο κρεβάτι σου δώσε πόνο όσο θέλεις. Περισσότερο καλό της κάνει παρά την πονάς. Το σπέρμα δεν την ενοχλεί καθόλου και το δέχεται στο σώμα της δωρεάν. Μετά το ντους ξεκινήσαμε πάλι αλλά με αυτήν απο πάνω να λικνίζει το σώμα της και να προσφέρει τον καλύτερο της εαυτό στην εργασία. Πόρνη πολυτελείας με τάσεις νυμφομανίας η Ζέτα Όποιος την πάρει θα καταλάβει τι πάει να πει εμπειρία και μανία για σέξ Αυτά τα λίγα...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5417 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Εχοντας διαβασει διθυραμβους σε γενικες γραμμες Αξιολόγηση: 7.60 — 12/06/2021 - 07:41
    Εχοντας διαβασει διθυραμβους σε γενικες γραμμες Αξιολόγηση: 7.60 — 12/06/2021 - 07:41
    Εχοντας διαβασει διθυραμβους σε γενικες γραμμες την ειχα βαλει στο ματι οποτε η εναλλαγη μου απο πιππινια σε Μιλφαρες συνεχιστηκε Η Ζετα ειναι μια classy κυρια που εχει ενα δικο της προστυχο στυλακι Ομορφη για την ηλικια της και το κορμι καλοστεκουμενο εως πολυ καλο ,παντα για την ηλικια της Εκει που κανει την διαφορα και γι αυτο ετιμηθει ειναι η προστιχιλα που βγαζει στο σεξ πραγματικα σε αδειαζει, σε βαζει αυτη κατω παρα εσυ, δεν αφηνει δευτεροεπτο χαμενο, και με την τρομερη ατακα, αγορακι θα γαμησεις ΄η θα μιλησεις; εντυπωσιακη στον αγωνα πιπα διαστημικη, θυμιζει το ανεκδοτο, ρουφα ρουφα ρουφα, φυσα μπηκε το σεντονι στο κωλο τετοιο ρουφηγμα που νοιωθεις στο χυσιμο να αδειαζει η σπονδυλικη στηλη μαζι με τα αρχιδια σου οΜετα το ντουζ παλι αρχισε καπακι τα ιδια χωρις πολλα πολλα νυμφομανα επιμονη μεχρι να μου σηκωθει εγω δεν ειμαι για πολυ ταλαιπωρια δεν ζοριζω τον εαυτομου να χυσει δευτερη φορα στα καπακια αλλα αυτη εκει την εβαλα στα 4 οπου εχει καλη θεα...και την ψευτογαμησα , μελατος αλλα παλι πιπα να χυσω, εχυσα τελικα κατι ψιλολογια.... Σε γενικες γραμμες εφυγε απο τα must μου μια μεγαλοκοπελα που για του λατρεις των μιλφ ειναι οτι πρεπει Μαλλον απο εβδομαδα θα επικεντρωθω σε πιτσιρικια πραγματικα η αειμνηστη ριτα ειχε δικιο και ντρεπομαι που το παραδεχομαι οι σαρανταρες.....ισον με δυο εικοσαρες
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    kostaras_than Avatarkostaras_thanΜηνύματα: 109 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Τα πρώτα 20 λεπτά τα πέρασα Αξιολόγηση: 7.80 — 08/06/2021 - 09:34
    Τα πρώτα 20 λεπτά τα πέρασα Αξιολόγηση: 7.80 — 08/06/2021 - 09:34
    Τα πρώτα 20 λεπτά τα πέρασα αποκλειστικά μιλώντας μαζί της. Απλά μου ήρθε η ευκαιρία να ρωτησω και να μάθω πολλά σχετικά με κάποιες απορίες που είχα χρόνια και δεν έβρισκα μία που να ξέρει αρκετά ελληνικά για να μου εξηγήσει. Τον υπόλοιπο χρόνο τον αφιερώσαμε αποκλειστικά στο σεξ Η Ζέτα είναι είναι επαγγελματίας με τα ολα της. Αρχίσαμε χαλαρά με φιλιά στην αρχή και με δική μου πρωτοβουλία αλλά μετά πήρε εκείνη το παιχνίδι στα χέρια της. Εγώ απλά απολάμβανα την ευχαρίστηση πού μου προσέφερε με τα γλειψίματα που μου έκανε στο λαιμό και μετά στις ρώγες οι οποίες μου καυλώσανε και μπήκα εγκεφαλικά σε μία κατάσταση νιρβάνας η οποία συνεχίστηκε και όταν μου τον πήρε όλον στο στόμα. Δεν ένιωσα την παραμικρή ενόχληση απο τα δόντια της και ενώ μου έδειξε ότι μπορεί να με κανει να χύσω απευθείας, την πίπα την έκανε με τρόπο που να την ευχαριστηθώ αλλά να μην χύσω. Πολύ γαμάτο αυτό γιατί άλλες θέλουν να χύσεις όσο πιο γρήγορα γίνεται και να σε ξεφορτωθούν. Αρχίσαμε με εκείνη από πάνω μου να κουνάει ωραία την λεκάνη της πάνω κάτω και μπρος πίσω ταυτόχρονα δεν σταμάτησε να με φιλάει και να μου χαιδεύει το σώμα. Όταν καύλωσε αρκετά άρχισε πολύ γρηγορότερα και η έκφραση στο πρόσωπο της άλλαξε εντελώς. Δεν είχα καμία αμφιβολία ότι της άρεσε και ότι έχυνε. Όταν είδα ότι δεν είχε ποια δύναμη την γύρισα από κάτω μου και άρχισα να την γαμάω εγώ. Αρχισε να χύνει ξανά και τα βογκητά της με καυλώσανε άγρια. Την γύρισα στα τέσσερα και την πήρα σε αυτή τη στάση μέχρι να χύσω. Δεν είχαμε χρόνο για δεύτερη φορά αλλά δεν με πείραξε γιατί πήρα αυτό που ήθελα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    milokleftis AvatarmilokleftisΜηνύματα: 168 Κριτικές: 42

    Ιστορίες: 0

    Προσπάθησα πριν απο μια εβδομάδα να Αξιολόγηση: 7.60 — 29/05/2021 - 10:18
    Προσπάθησα πριν απο μια εβδομάδα να Αξιολόγηση: 7.60 — 29/05/2021 - 10:18
    Προσπάθησα πριν απο μια εβδομάδα να την κλεισω αλλά δεν ήταν διαθέσιμη. Τελικά προχτές τα κατάφερα. Το ραντεβου έγινε τις 10 σε ξενοδοχείο. Ηρθε στην ωρα της όπος έρχονται και τα άλλα κορίτσια απο το συγκριμένο γραφειο. Μιλήσαμε για λίγο και αρχίσαμε τα φιλιά με γλωσσα. Κόλλησα... δεν ήθελα να σταματήσω, είχα καιρό να πετυχω γυναικα να δίνει τοσο ωραία φιλιά. Οτάν είδε οτι μου σηκώθηκε χωρίς να της πω τίποτα μου τον πήρε στο στόμα και άρχισε μια πίπα με αργό ρυθμό και πολύ βάθος. Δεν την άφησα πολύ όμως γιατί ηδη ειχα καυλώσει τόσο που απο στιγμή σε στιγμή μπορεί να έχυνα. Ξεκίνησα εγω το γλείψιμο πρώτα στα βυζια και μετά στο μουνί της. Παντού ήταν καθαρή και έγλειψα άφοβα και με ευχαρίστηση. Μετά αφου έβαλα την καπότα αρχίσαμε το σεξ. Μόλις μπει ο πούτσος μέσα της παθαίνει κάτι το κορίτσι, σαν να αλλάζει η συμπεριφορά της οπο GfE που ήταν μέχρι εκεινη την ώρα γίνεται μια λυσσάρα που θέλει πούτσο με μανία. Ταιριάξαμε απίστευτα και έδωσα τα δυνατά μου... Αυτές οι φάσεις είναι που γουστάρω σε έσκορτ. Βογκούσε και ζήταγε να την γαμάω ασταμάτητα και εγω της έσκιζα το μουνί ενω την είχα πιάσει απο τα μαλλιά. Της χαστούκισα και λίγο τα κωλομέρια τα οποί τα έχει και ωραία. Το χύσιμο το έφαγε στα βυζιά και μετά απο 10 λεπτά αρχίσαμε ξανά. Περίπου με την ίδια διάθεση αλλά με μικρότερη διαρκεια αυτη τη φορά κάναμε αλλο ένα τρελό γαμήσι Πολυ καλο μιλφάκι, ίσος το καλύτερο που έχει το Dream
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    emponias AvataremponiasΜηνύματα: 198 Κριτικές: 48

    Ιστορίες: 0

    Η Ζέτα έχει κορμάρα και ατελείωτη Αξιολόγηση: 7.60 — 14/05/2021 - 21:37
    Η Ζέτα έχει κορμάρα και ατελείωτη Αξιολόγηση: 7.60 — 14/05/2021 - 21:37
    Η Ζέτα έχει κορμάρα και ατελείωτη όρεξη για παιχνίδια. Το πιο δυνατό της σημείο είναι το στοματικό που το κάνει απίστευτα καλά, χωρίς χέρια και τον παίρνει όλον μέσα με ευκολία χωρίς να πνίγεται. Είναι πολύ καθαρή και δέχεται γλείψιμο όσο θέλεις και όπου θέλεις. Όσο την γλύφεις καυλώνει και μουγκρίζει ενώ σε κοιτάει στα μάτια και σου κρατάει και το κεφάλι με το χέρι. Το κάναμε δύο φορές σε δύο διαφορετικές στάσεις. Την πρώτη σε ιεραποστολικό όπου το κάναμε σαν να ήμασταν ζευγάρι και φιλιόμασταν συνέχεια και την δεύτερη με εκείνη στα τέσσερα και με πολύ πιο γρήγορο ρυθμό. Και τις δυο φορές η Ζέτα ήταν απόλυτα φυσική σε όλα. Αναστέναζε και κουνιόταν επειδή της άρεσε αυτό που κάναμε και έχυσε και τις δύο φορές με βογκητά και με τρέμουλο στα πόδια. Στον χρόνο που μας έμεινε μου έκανε χαλαρωτικό μασάζ. Μπράβο στην κοπέλα που περιποιείτε έτσι τους πελάτες. Δεν θα αφήσω φίλο που να μην την προτείνω
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mpatagias AvatarmpatagiasΜηνύματα: 137 Κριτικές: 33

    Ιστορίες: 0

    Κορίτσι με τέλειο δέρμα και όμορφο Αξιολόγηση: 8.40 — 06/05/2021 - 17:44
    Κορίτσι με τέλειο δέρμα και όμορφο Αξιολόγηση: 8.40 — 06/05/2021 - 17:44
    Κορίτσι με τέλειο δέρμα και όμορφο κορμί που ζητάς να το γαμήσεις μόλις το δεις. Η Ζετα με έκανε να την ερωτευτώ για λίγο καθώς έχει και όμορφο πρόσωπο και συμπεριφορά που σε κάνει να τα ξεχάσεις όλα και να απολύσεις τη στιγμή μαζί της. Το στοματικό το έκανε χωρίς χέρια και βαθύ με φτύσιμο και ρούφηγμα εναλλάξ. Επεδίωξα να της κάνω και εγώ στοματικό το οποίο δέχτηκε και ευχαριστήθηκε. Η φυσική λίπανση ήταν αρκετή για την διείσδυση και το μουνί της σαν να μου τον ρούφηξε μέσα της. Στο σεξ χρησιμοποιεί τα πόδια για να σου δώσει ρυθμό και όταν χύσεις σε κρατάει βαθιά μέσα της για να μην φύγεις μέχρι να αφήσεις και την τελευταία σταγόνα. Με δύο φορές που το κάναμε στη μία ώρα είμαι πολύ ικανοποιημένος. Να είναι καλά το κορίτσι και σύντομα θα έχει και δεύτερη επίσκεψη.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks