Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές του fos-kwlos

Featured Image for Έλενα
ΈλεναSweet Escape
Πρωτη μου φορα στο συγκεκριμενο μαγαζι. Οι εντυπωσεις μου καλες γι’αυτο και αποφασισα να δοκιμασω την Ελενα που ειναι μια ελκυστικη γυναικα με ωραιο χαμογελο.Απο την αρχη μου συμπεριφερθηκε ζεστα και με περιποιηθηκε σαν να ημουν πασας.Δεν εχει καιρο στο επαγγελμα και γιαυτο στις υπηρεσιες εχει καποια κενα αλλα συνολικα κανει καλη προσπαθεια και αξιζει τα λεφτα. Το μασαζ της παρα τα λαθη ηταν οτι πρεπει για να ξεπιαστουν οι μυες μου αλλα και το body to body ηταν πολυ καυλωτικο.Στο δευτερο μερος εκανε επισεις καλη δουλεια με την πιπα της να ειναι αργη αλλα και με πολυ καλο γλυψιμο στο καυλι. Σημαντικο επισεις οτι απεσπασα μερικα φιλια με γλωσσα και οτι ηταν αρκετα ωραια και αυτα.Ζητησα αρχικα να με καβαλησει γιατι ειχα φτασει σε μεγαλο βαθμο ηρεμιας και δεν ηθελα να το χαλασω αυτο. Ξερει καλη ιπασια και η προσπαθεια της ηταν αρκετη για να μου ανεβασει πολυ την αδρεναλινη οποτε την εβαλα στα τεσσερα και της εκανα λιγο σκισιμο στην μουναρα της.Φροντισε στο τελος να μου σκουπισει τον πουτσο απο τα χυσια και μου εφερε και πετσετα μετα το ντους.Παρολο που δεν ειναι παλια κανει οτι μπορει γι να κερδισει πελατες και προσωπικα θα την ξαναεπισκευτω...

7.17

Featured Image for Arina
ArinaMassage Nirvana
Απο τα καλυτερα μασατζιδικα που εχω επισκεφθει. Η εικονα της Αρινας ταιριαξε καλυτερα στις εσωτερικες μου επιθυμιες και χωρις δευτερη σκεψη την εκλεισα για ενα απλο προγραμμα.Δεν ξερω απο που ειναι, ελληνικα δεν ξερει αλλα κανεις την δουλεια σου με αγγλικα.Ο χωρος παντου καθαρος και ωραιος, το κλιματιστικο τελειο, ξεχασα οτι εξω λιωνεις απο την ζεστη.Στο δωματιο ηρθε με τα εσωρουχα, σωματακι μικρο αλλα ωραιο και δερμα καθαρο επισεις η κοπελα μοσχοβολαει να ξερετε...Μου εκανε εντονο μασαζ, καλο, επαγγελματικο σε ολο το σωμα, μονο και μονο αυτο ηταν αρκετο για τα λεφτα που εδωσα αλλα συνεχισε και στο σεξ να ειναι καλη.Την χαρακτηριζει προθυμοτητα και ευλυγισια στο κορμι. Ειναι να εχεις το ιδιο ελαστικο κορμι με εκεινη και να κανεις τρελες στασεις μαζι της.Το τσιμπουκι συντομο στην αρχη αλλα καλο με γλυψιμο στα γυρο γυρο και για αρχη με καβαλησε. Μετα εδωσα πονο με πισωκολλητο το οποιο αντεξε χωρις κανενα παραπονο.Με δυο λογια… εχει εμπειρια και ξερει τι κανει...

8.50

Featured Image for Mila/Tina
Mila/TinaStudio Λ. Αθηνών 318
Ομορφη γυναικα η Τινα σχεδον ιδια με τις φωτογραφιες. Φυσικα ολα πανω της, μικρο στηθος και ευγενικη στην επικοινωνια. Στις υπηρεσιες ειναι πολυ καλη. Εστιαζει την προσοχη της στα προκαταρκτικα με καλο αποτελεσμα.Κανει καλο τσιμπουκι βαθυ και με αρχιδογελιψιμο προκαλωντας αμεση στυση.Ξεκινησαμε με καβαλημα αλλα ηταν λιγο κουρασμενη οποτε το γυρισαμε σε πισωκολλητο.Θεα πανεμορφη απο πισω και αντοχες πουτανας με εμπειρια. Τα δεκαπεντε λεπτα περασαν τοσο γρηγορα που δεν το καταλαβα καν.Κανει πραγματικη προσπαθεια να ικανοποιησει τον πελατη.Δεν την εχει δει και ας ειναι ομορφη.

7.67

Featured Image for Karina
KarinaStudio Κασσάνδρας 3 ισόγειο
Ηρθε ανεκφραστη στο δωματιο και μυριζε ιδρωτας. Μαλλον στο προηγουμενο γαμησι ηταν δυνατη η ενταση και δεν εκανα τον κοπο να πλυθει καν... Το τσιμπουκι πολυ μετριο και γενικα εδειχνε εξουθενωμενη. Στηθηκε αχαρα στα τεσσερα οπου ειδα οτι το δερμα της ηταν χαλια ειδικα στον πισινο και δεν κουνιοταν καθολου. Δεν ενιωθα καθολου καλα μαζι της και στα τελευταια λεπτα που επεσε και η πουτσα και εφυγα εντελως απογοητευμενος. Πεταμενα λεφτα ειναι η καλυτερη περιγραφη που μπορω να κανω.

4.60

Featured Image for Κάτια
ΚάτιαStudio Κασσάνδρας 3 ισόγειο
Καλη απο εμφανιση αλλα ηταν καπος ξεπετα το προγραμμα της, δεν εμεινα ευχαριστημενος. Απο τεχνικη το εχει σε πιπα και στο σεξ αν θελει μπορει να σε κανει να περασεις καλα. Στο ραντεβου μας ομως δεν ξερω για πιο λογο δεν ειχε την ορεξη που επρεπε για να περασουμε καλα. Οι καλυτερες στιγμες ηταν στην αρχη με την πιπα και στο τελος με το πισωκολλητο που εχει καλο κωλο να κοιτας. Περισσοτερο απο πεντε δεν θα μπορουσα να της βαλω.

5.20

Featured Image for Marilyn Monroe
Marilyn MonroeStudio Caroline
Ομορφο κοριτσι αλλα δεν επρεπε να την βγαλουνε με αυτο το ονομα γιατι απο μονη της αποτελει καλη περιπτωση. Πολυ ωραιο το κωλαρακι της και γιαυτο το μικρο σχετικα βυζι δεν με πειραξε. Απο τροπους ειναι μετρια, δειχνει οτι βαριεται λιγο και σχετικα οτι κανει αγγαρεια αλλα για πενηντα ευρω δεν με χαλασε. Πιπα κανει μονο με καποτα και μετριας επιδοσης χωρις να δινει καν το δικαιωμα να ζητησεις γλυψιμο στα αρχιδια. Στηθηκε ομορφα και δοξασα τον κωλο της που ειναι στρογγυλος και καθαρος, ποιημα μιλαμε. Μπηκα μεσα και το μουνι καλο αλλα με λιγο παραπανω ενταση ειχαμε παραπονα, δεν δεχεται αγριαδες. Συμμορφωθηκα και με εναν μετριο ρυθμο συνεχισα μεχρι να χυσω. Μια καλη εμπειρια αλλα δεν ειναι για οσους εχουν υψηλες απαιτησεις στο σεξ.

6.40

Featured Image for Roxana
RoxanaLelas Massage and Relax
Απογευματινη βολτα απο τα μαγαζια και αποφασισα να παρω και μασαζ. Η Ροξανα μετριας εμφανισης αλλα δεν ηθελα να συνεχισω το ψαξιμο και μπηκα μαζι της. Στο μασαζ καπου ηταν καλη και καπου με πιεζε περισσοτερο και με ποναγε. Σε συνολο μετρια μεχρι εκει αλλα η μετριότητα δεν σταματησε εκει.... Πιπα υποτονικη με λιγο δοντι και αρχιδια με τιποτα. Στησιμο περιεργο με καμπουρισμενη μεση σαν να εκρυβε το κωλο της. Το μουνι καλο απο αισθηση και τα λιγο βογγητα αρκετα πειστικα. Συνεχισα χωρις να σκεφτομαι τα προβληματα που διαπιστωσα και εχυσα εντος χρονου. Δεν θα την ξανασυναντησω…

5.00

Featured Image for Sara
SaraStudio V.I.P
Η Σαρα ειναι πραγματικα καυλα στα ολα της. Το φερσιμο της και η εμφανιση της ειναι πολυ καυλωτικα και σου δινουν το μηνυμα οτι μαζι της θα περασεις πολυ καλα. Επιβεβαιωνω τις ικανοτητες στο στοματικο και το αχαλινωτο σεξ που προσφερει. Γαμιεται κυριολεκτικα στην δουλεια και γουσταρει να εχει το πανω χερι αλλα και να την γαμανε αγρια. Οι ρωγες της ειναι ανταποκρισημες και τα βυζια ονειρο. Οσο ηταν απο πανω τα χουφτωνα και οταν την εβαλα απο κατω της εβαλα τα ποδια ψηλα για να μπαινω μεσα οσο πιο πολυ γινεται. Τα βογγητα της ηταν καυλα πραγματικα και τελικα εχυσα απο την μουσικη της. Δε θα πω περισσοτερα, οποιος δεν παει χανει…

9.20

Featured Image for Ζέτα
ΖέταDream Girls
Ας το εχουν γραψει και αλλοι θα το πω και εγω... Η Ζετα ειναι ενα μιλφ που ξεχωριζει και απο εμφανιση και απο ποιοτητα υπηρεσιων. Την περιμενα στο σπιτι και αν και ειχαμε μικρη καθυστερηση το ξεχασα μολις την ειδα. Ειχε ντυθει πολυ ωραια και το τακουνι που φοραγε την εκανε οσο ψηλη πρεπει. Ανοιξαμε ενδιαφερουσα κουβεντα για την δουλεια της και η γνωμη που σχηματησα ηταν οτι την γουσταρει. Στην αρχη ηταν λιγο διστακτικη με τα φιλια αλλα μετα οταν μου ανοιχτηκε μου εδειξε τι ξερει και ειναι πολλα. Τα βυζια της τα εγλειψα καλα και οι ρωγες της καυλωσανε και μου τα κραταγε σαν να μου εδινε γαλα. Τα εκανα γεφυρα και τα δυο εναλλαξ και μετα της εδωσα τον πουτσο στο στομα. Εκανε πολυ μα πολυ καλο στοματικο οχι τοσο βαθυ αλλα ξερει που να γλυψει και πως. Περασαμε στο σεξ αμεσως στα τεσσερα και εδωσα πονο. Απο μεριας της εδινε μουνιες προς τα πισω και αρχισε να βογκαει. Απο αισθηση ειναι καλη η τρυπα της και ας εχει πολλα χιλιομετρα. Ειχα μερες να γαμησω και εχυσα σχετικα νωρις. Στο δευτερο μισαωρο ηταν ακομα πιο θερμη και εγινε πιο δυνατο γαμησι. Γουσταρει και το σπανκινγκ και απανταει ωραια στο βρομολογα. Ολο της το σωμα δονουταν οταν την γαμουσα και ενιωθα πολυ ωραια με την συμμετοχη της. Οταν χυνει ανατριχιαζει και αλλαζει λιγο η φωνη της. Ηταν ενα γαμησι που δεν θα το ξεχασω ευκολα.

8.60

Featured Image for Μαρίνα
ΜαρίναStudio Βριλησσού 60 (πάνω)
Ειναι καλη τσιμπουκλου η Μαρινα... Μιλαμε στον αρμεγει τελεια και γλυφει και τα παπαρια αν δει οτι ειναι καθαρα. Σκεφτομαι οτι με τις φιλες της θα συζητανε για το ποσες πουτσες την ημερα αρμεγει και ποσο της αρεσει που το κανει... Σιγουρα πρεπει να εχει κανει πολυ κοσμο να χυσει προωρα. Εγω ημουν προσεκτικος και με στοχο να την γαμησω στα τεσσερα της εδωσα την εντολη να στηθει για να τον φαει. Δεν ρωτησα αν δινει κωλο αλλα ειναι το κατι αλλο η πισω οψη της. Θα της εκανα ακομα και κωλογλυφαδα σε διαφορετικες συνθηκες αλλα για το ραντεβου αρκεστηκα στο να τον κοιταω και με δυο τρεις φαπες στις μαγουλαρες της. Το μουνι της εχει καλη αισθηση αλλα με τζελ. Η συμμετοχη της ηταν πολυ καλη και εμεινα πολυ ευχαριστημενος μαζι της. Ηταν κριμα που η ολη φαση διηρκησε μονο 15 λεπτα... Θα μπορουσα να ειμαι με τις ωρες μαζι της και να μην βαρεθω...

7.40

Featured Image for Letty
LettyStudio Κασσάνδρας 3 ισόγειο
Για αλλη πηγαινα αλλα μου αρεσε το σωμα της Λεττυ και μπηκα στο δωματιο. Ο χωρος ειναι ωραιος και καθαρος. Ξαπλωσα χωρις δευτερη σκεψη στο κρεβατι και την περιμενα. Δεν αργησε πολυ και με το που μπηκε μου εσκασε ενα ωραιο χαμογελο Ειναι κοινωνικη και ευγενικη αλλα περισσοτερο το εχει στο σεξ. Η πιπα της ηταν καλη με χρηση χεριου αλλα λιγο μονο δυο δαχτυλα και μου εκανε ωραιο παιχνιδι με τα χερια στις μπαλες. Δεχτηκε να της δαχτυλιασω το μουνι και μετα περασαμε στο σεξ Προτημησα το πισοκολλητο και το κανει πολυ σωστα στο καταλληλο υψος το μουνι της για να το γαμαω με ανεση. Δεχεται και χαστουκια στον κωλο και κουνιεται ωραια μπροστα πισω στο γαμησι. Την επιασα απο τα μαλια και την γαμησα δυνατα και αρχισανε τα βογκητα. Ετσι μετα απο λιγο εχυσα και ιδρωμενος οπος ημουν επεσα στο κρεβατι να ξεκουραστω. Μου εδωσε λιγο χαρτι να σκουπιστω και με χαιρετησε ευγενικα πριν φυγει.

7.40

Featured Image for Lora
LoraDream Girls
Η Λορα ειναι ενα μιλφ καλο απο εμφανιση αλλα πολυ δεκτικη σε οτι της ζητησεις. Λιγο πολυ αν θελετε να ξερετε περισσοτερα για την εμφανιση της αρκει να δειτε τις φωτογραφιες, ελαχιστα διαφερει. Κανει ενα απο τα καλυτερα τσιμπουκια η κοπελα, δεν θέλεις να τελειωσει... Τα βυζιά της εχουν μικρη χαλαρωση αλλα καλο μεγεθος και ρωγα που σκληραινει οταν την γλυφεις. Στο σεξ σε ενθρυνει να την σκισεις και το μουνι της εχει καλη αισθηση. Οι στασεις που κανει ειναι καλες και με βολεψε σε ολες. Την πρωτη χυσια την δεχτηκε στα βυζια και την δευτερη στον κωλο. Στα τεσσερα ειναι η καλυτερη σταση για να την γαμησεις βλεποντας και τον κωλο της. Ειναι απο τις ποιο τιμιες επιλογες που εχω κανει τον τελευταιο καιρο.

7.20

Featured Image for Karolina
KarolinaStudio L Amour
Έκανε ωραια παρουσίαση του εαυτού της στο σαλόνι και αποφάσισα να την δοκιμάσω Στο δωμάτιο έκανα λίγο υπομονη γιατί αργησε λίγο αλλά μόλις μπήκε τα ξέχασα όλα. Μιλήσαμε λίγο και έβγαλε τα εσώρουχα. Πέσαμε στο κρεβάτι που μου έκανε γλείψιμο στα βυζιά και μετά στον πούτσο. Κανει καλό στοματικό πραγματικα. Αρχίσαμε με εκείνη απο πάνω να κουνιεται ωραία αλλά ήθελα να την παρω δυνατά και γυρίσαμε σε πισωκολλητό. Αντέχει το σφυροκόπημα και συγχρονίστηκε ωραία στον ρυθμό μου. Οι αναστεναγμοι της ωραίο και μερικά βρομόλογα που μου είπε με καυλώσανε πολύ. Τελικά έμεινα πολυ ευχαριστημένος μαζι της...

7.00

Featured Image for Stefany
StefanyStudio Caroline
Όμορφο κορίτσι με όμορφο όνομα και ωραίο σώμα με κωλαράκι γλυκούλη και στήθος μικρό αλλά καλό. Το δέρμα της λείο όπως πρέπει για την ηλικία της και το κορμι όλο άτριχο. Χαρίζει όμορφο χαμόγελο στο σαλόνι και δύσκολο για όσους θέλουν να γαμήσουν να την προσπεράσουν. Στο δωμάτιο κανει χαδάκια σε όλο το σώμα και φλυφει καλά το στηθος πριν κατεβεί στο καυλί για στον ρουφίξει με ευχαρίστηση και μεράκι. Μικρό το κορίτσι αλλά μεγάλο το έργο της. Στηνεται όμορφα στα τέσσερα και όσο την γαμάς αναστενάζει και βογκάει όμορφα πηγαίνοντας σε όλο και πιο κοντα στο χύσιμο. Ημουν ευτυχισμένος που την έβλεπα στα τεσσερα μπροστά μου. Ένιωθα σαν λες και πήδαγα καποια κοπέλα που γουσταρα και μου έκατσε. Τέτοιες φάσεις μακάρι να ζούσα συνέχεια. Το κορίτσι σίγουρα θα το επισκεφτώ ξανα...

7.80

Featured Image for Monica
MonicaStudio Θησέως 35
Δεν της φαίνεται αλλά είναι εθισμένη στην πούτσα. Στην αρχή την βλέπεις να μην μιλάει πολύ αλλά μόλις πάρει τον πούτσο στα χέρια της ξεκινάει γλείψιμο μανιακό χωρίς χέρι και τον εξαφανίζει. Επιτρέπει τα χουφτώματα και χουφτώνει και η ίδια πολύ. Πρέπει να την σταματήσεις στο τσιμπούκι γιατί κινδυνεύεις να χύσεις πρόωρα. Στα τεσσερα είναι η αγαπημένη μου στάση και έτσι την πήρα. Ο κώλος της είναι πραγματικά όμορφος και πάνω της είναι ότι πιο ομορφο έχει. Δεν την πέιραξαν οι σφαλιάρες πανω του και το κοκκινο χρωμα που εμφανίστηκε με καυλωσε περισσότερο. Της έσκισα το μουνί το οποίο έχει και αρκετά καλή στενότητα. Δεν λείψανε αναστεναγμοί και βογκητά ενώ ο μούνος της κατέβασε και υγρά απόλαυσης. Απλά το κορίτσι έχει τόση όρεξη για δουλειά που όλες οι άλλες μπροστα της φαίνεται να βαριούνται

7.80