Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Call Girls Athens

 Γραφείο Συνοδών Call Girls Athens

Τηλέφωνο 1: +30 6976909630

Site: https://callgirlsathens.com/

Στο Call girls Athens θα βρεις τα καλύτερα call girls στην Αθήνα! Αν θέλεις να ζήσεις μία αξέχαστη εμπειρία με έμπειρες και πρόθυμες κοπέλες που καλύπτουν όλα τα γούστα, είσαι στο σωστό μέρος!

Βαθμολογία

Γενική Βαθμολογία: 8.44/10

Μέσος Όρος Μοντέλων: 8.44/10

Πληροφορίες

Κριτικές: 3

Προβολές: 9.194



Κριτικές για το Call Girls Athens

P.vim Avatar

P.vim

Μηνύματα: 2859

Κριτικές: 39

Ιστορίες: 0

Ο χρονος θα δειξει

Αξιολόγηση: 8.00/10 | 06/02/2024 - 18:50


Συχνότητα ανανέωσης μοντέλων
Συνεννόηση
Αξιοπιστία

Αρκετα νεο γραφειο καποιων μηνων . Επικοινωνια 9/10 φορες αμεση . Εχω επικοινωνισει αρκετες φορες , αλλα λιγες ετυχε να κλεισω λογω μη διαθεσιμοτητας κοπελας η δεν βολευε η ωρα. Μικρο ροστερ σχετικα  με αρκετες κοπελες μεταγραφη . Απο τι καταλαβα  ειναι κατα 90% local cg και ενα 10% ct δεδομενου της τελευταιας προσθηκης που ειπαν οτι ειναι ct . Στα + οτι στην αρχη ειχαν διαφορες προσφορες -20 -30€ καποιες κοπελες υπο προυποθεσεις προφανως για να προσελκυσουν κοσμο , και ομολογω πως με δελεασαν και επικοινωνησα 3-4 φορες , αλλα δεν εκατσε .Τιμες το 150αρι οπως παει να καθιερωθει, θα πω νορμαλ.για τα υπολοιπα θα δειξει ο χρονος οπως λεει και ο τιτλος.

ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Συχνότητα ανανέωσης μοντέλων
Συνεννόηση
Αξιοπιστία
giorgos2226 Avatar

giorgos2226

Μηνύματα: 2233

Κριτικές: 34

Ιστορίες: 0

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΑΤΡΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΔΩΝ

Αξιολόγηση: 8.33/10 | 28/01/2024 - 12:23


Συχνότητα ανανέωσης μοντέλων
Συνεννόηση
Αξιοπιστία

Το γραφειο ειναι σχετικα καινουργιο , λιγων μηνων, επικοινωνησα μαζι του λογο του ff που κερδισα απο το φορουμ. Η τηλεφωνητρια ευγενεστατη και προθυμη να με εξυπηρετησει αναλογα τις αναγκες και τα γουστα μου. Το γραφειο εχει κυριως Ελληνιδες , με οτι συνεπαγετε αυτο , αρνητικο ή θετικο για μερικους , καθως δεν μπορεις να προγραμματισεις ραντεβου απο την προυγουμενη μερα. Καλεις την ιδια μερα και αναλογα την ωρα που θα παρεις σου λενε μεχρι εκεινη την στιγμη ποιες κοπελες εχουν ενημερωσει οτι θα εργαστουν και ποιες ωρες..εμενα με βολευει καθως τα ραντεβου τα κανονιζω ειτε την ιδια μερα ειτε την τελευται στιγμη ,αναλογα τον χρονο και τις καυλες που εχω. Ειναι ενα γραφειο που θα μπει στα στανταρακια μου.

ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Συχνότητα ανανέωσης μοντέλων
Συνεννόηση
Αξιοπιστία
redb Avatar

redb

Μηνύματα: 540

Κριτικές: 119

Ιστορίες: 0

Για ελληνίδες και μόνο...

Αξιολόγηση: 9.00/10 | 10/12/2023 - 13:55


Συχνότητα ανανέωσης μοντέλων
Συνεννόηση
Αξιοπιστία

Σχεδόν τέλεια επικοινωνία με το γραφείο κάθε φορά και προσπαθούνε να σε εξυπηρετήσουν όσο μπορούν.Έχω περάσει και καλά και μέτρια και αδιάφορα, αλλά υπάρχουν αρκετά διαμάντια ανάλογα με αυτό που θες.Μερικές έχουν μπει σε στανταράκια ήδη.Αν θες μόνο ελληνίδες όπως εγώ τώρα και δεν θες να χάνεις χρόνο να κανονίσεις ραντεβού με ανεξάρτητες... εδώ είσαι.Ελπίζω να φέρουν και άλλες.

ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Συχνότητα ανανέωσης μοντέλων
Συνεννόηση
Αξιοπιστία

Όλα τα Προφίλ (Active)


Forum Tasks