Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές του Vromogeros

Featured Image for Ρούλα
ΡούλαDiamond Spa
Πηγαίνοντας εκεί διάλεξα Ρούλα, η υπηρεσία ευγενική και ο χώρος καθαρός.Στα δια ταύτα μια τίμια συνάντηση όπου η πίπα με καποτα, χωρίς γλυψιμο της γύρω περιοχής, μόνο στο ανακοντα όπου χωρίς τις ψωλοτριχες είναι ένα πόντο μεγαλύτεροΑπό στάσεις μόνο στα τέσσερα όπου συνέχισα με αργό προς μέτριο πιστονιασμα, και κατάθεση στην μουναΔεν υπήρξε κάποια βιασύνη, αφού τελειώνω μέσα σε 5 λεπτά δεν μπορώ να ξέρω.

7.83

Featured Image for Τζένη
ΤζένηStudio Λ. Αθηνών 318
Διαβάζοντας τις κριτικές λέω αυτήν την έχω πάρει, όπως και οι άλλες προηγούμενες, πολύ καλή λίγο πάνω από το μέσο όρο, μέσα στο δωμάτιο πάνω κάτω καλή γενικά όπως έγραψα,       πρώτα τσιμπουκ (ότι ρουφηξε δηλαδή) και μετά αγελαδαρισα όπου έκατσα 1 λεπτό? Κάπου εκεί, και γυρισμα στα τέσσερα όπου έδωσα πιστονιασμα γρήγορο με τον ιδρώτα να πέφτει πάνω στην μπυροκιλια και κατάθεση εκεί στα τέσσερα                                                                                                                              πριν τον αγώνα, όπως και οι περισσότερες, έδειξε μια ξινιλα στην μούρη, μια λεπτομέρεια που δεν έχω αναφέρει στις προηγούμενες κριτικές για τα κιτρινισμενα δοντια που είναι τριγωνικα?

7.00

Featured Image for Sabina
SabinaΟίκος Βέργας 7
Μια καλή επιλογή, την είδα στο σαλονακι μπήκα στο δωμάτιο και ήρθε, πιπομα με καποτα μόνο για λίγο και στην συνέχεια αγελαδαρισα με τους βυζους σε μένα δηλαδή κανονικά, και στα τέσσερα όπου από την καύλα έδωσα γρήγορο φιστικομα και ξευτιλιζα τον γκόμενο της, κατάθεση στην μουνα. Όταν έφευγα πέτυχα έναν που είχε ένα σκυλί μικρόσωμο, έβγαινε από ένα σπιτάκι με πλαστικό μπουκάλι όπου έμοιαζε με κατρουλια.

6.00

Featured Image for Amalia
AmaliaStudio Τριγγέτα 3
Η τάδε είναι μια μέτρια δεν είναι κάτι που θα σου μείνει συνάντηση, βλέπω στο σαλοναρισμα και περνάω, δεν άργησε να έρθει χερετουρες δεν ρώτησε για ακαποτο αλλά και να μην μόνο με καποτα, πέρασμα από αρκιντια δεν, από στάσεις μόνο αγελαδαρισα και στα τέσσερα και έδωσα γρήγορο πιστονιασμα, η καποτα κρεμόταν λόγο μεγέθους κοτομπεικον κατά τα άλλα οκ μια καλή μέτρια συνάντηση, περνάει το τεστ

6.17

Featured Image for Βερόνικα
ΒερόνικαStudio Πειραιώς 193
Άλλη μια φιστικομενη από το κοτομπεικον, χώρος προσεγμένος σαλόνι δωμάτιο, Υπηρεσία σχετικά καλή, μιλάει λίγα αγγλικά και εγώ σπαστά με μετάφραση, πέρασμα καποτας και τσιμπούκι, από στάσεις αγελαδαρισα ανάποδη και στα τέσσερα όπου έδωσα πιστονιασμα και να ακούγεται σε όλο το δωμάτιο πλατς πλουτς και κατάθεση στη μουνα, μέτρια προς καλή

6.17

Featured Image for Αλεξάνδρα
Αλεξάνδρα Οίκος Χωματιανού 11Β
Μια επίσης καλή είναι και αυτή, με ανοιχτά πόδια από πάνω κανονικά και ανάποδα και στο τέλος στα τέσσερα και κατάθεση στην μουνα αυτή είναι η ρουτίνα μου, γλυψιμο μουνιού δεν επιδίωξα καλή είναι αλλά δεύτερη φορά δεν. Όσοι δεν έχετε πρόβλημα με πακηδες είναι ότι πρέπει

6.00

Featured Image for Maya
MayaStudio Πειραιώς 193
Την συγκεκριμένη την είχα πηδήξει και πέρασα καταπληκτικά, έδωσα το εισιτήριο δεν άργησε να έρθει, άκουσμα πορνοτακουνα, και τσουπ ήρθε στο φιστικομενο δωμάτιο, πέρα από τα κλασσικά χερετουρες, πέρασμα στην πίπα με καποτα, αρχιδια δεν πέρασε αν και ήταν με ψωλοτριχα, λίγο κράτησε το πιπομα και από στάσεις τρεις από πάνω ανάποδα και αγελαδαρισα με τις πατούσες στο στρώμα, γύρισμα στα τέσσερα και εκεί γλυψιμο πατούσας και χωσιμο στην μουνα και κατάθεση, έχω πάει μερικές φορές πολυγαμημενη γκαυλα

7.00

Featured Image for Αντριάνα
Αντριάνα Οίκος Χωματιανού 11Β
Την είχα πάρει καιρό κάπου 1 2 χρόνια μια φορά, πολύ καλές υπηρεσίες και μια από τις σπάνιες φορές που έχω γλωσσωφιλιση αλλά μόνο μια φορά με το πουτανι πηγαίνει και με πακηδες, από στάσεις μόνο αγελαδαρισα και στα τέσσερα γλυψιμο πατούσας, γλυψιμο μουνιού όμως οχι, πιπομα με καποτα πολύ καλές υπηρεσίες, η υπηρεσία δεν ενόχλησε

6.33

Featured Image for Πωλίνα
ΠωλίναStudio Τριγγέτα 3
Γκαυλα είναι την είδα στο σαλονακι λέω νταξει θα περάσω, κάνα δυο λεπτά ήρθε στο δωμάτιο τα κλασικά γεια και τα σχετικά, στο πιπομα δεν ρώτησε αν προτιμώ καποτα η όχι, πιποσε με καποτα για 1 λεπτό δεν ξέρω κάπου εκεί, λίγο ήθελε να παίξει και μπαγλαμαδάκι με τις ψωλοτριχες φούντα, από στάσεις από πάνω, κανονικά αλλά εκεί δεν βολευομουν και μετά στα τέσσερα όπου έπεσε το πιστονιασμα με το κοκτέιλ να έχει χαθεί στην φούντα μέσα, γλωσσοφιλα δεν ξέρω δεν επεδίωξα επειδή τις προηγούμενες φορές με άλλες δεν ήθελαν γλωσσοφιλα μάλλον επειδή τα δόντια είναι κιτρινισμενα δεν ξέρω και λέω αστο κλαστο, κατάθεση στην καποτα στα τέσσερα, να κατσα 4 λεπτά? Τέλος πάντων καλή επιλογή αυτά..

7.00

Featured Image for Paola
PaolaMassage Nirvana
Την 'παολα' την είχα πάρει μέσα στο 23,                   πάω εκεί και τι να δω? Τι να δω? Βοήθεια γειτονει η τρύπα της δεν γλυτώνει, με που την βλέπω δίνω το εισιτήριο από εθνική σύνταξη και περίμενω, τον έπλυνα μην μυρίζει καμία τυριλα, ακούω τα πορνοτακουνα κάνα δυο φορές, όπως λένε κάποιοι και τσουπ μέσα στο δωμάτιο, τα σχετικά γεια και τέτοια και αρχίζει το τρομπόνι αφού να φανταστείτε έξω ακουγοντουσταν ήχοι τρομπονιού, τέλος πάντων δεν ρώτησε αν ήθελα με καποτα η όχι προχώρησε με καποτα στο πιπομα για μισό λεπτό και λέω έλα καυλιάρα σου κάνα και τούτο το χατίρι προχωρα στο γκαμιση και πήγαινε άι σιχτιρι, από στάσεις αγελαδαρισα κανονικά και στα τέσσερα, αφού είχα καταυδρωσει την γυρνάω στα τέσσερα και αρχίζω, αααααα αααααα φώναζα, ο ιδρώτας έπεφτε στην μπυροκιλια και κάπου εκεί έγινε η κατάθεση στην μουνα, στην κανονική στάση δεν βολευομουν λόγο κοιλιάς, κατά τα άλλα πέρασα καλά, την προτείνω.

7.33

Featured Image for Λίζα
ΛίζαDiamond Spa
Πολύ καλή πιπομα με καποτα, κανονικά και στα τέσσερα, μόνο αυτές είπα να κάνω, το τελείωμα βρέθηκε στο πισωκολλητο στην καποτα, ανέβασα το παντελόνι και σηκώθηκα και έφυγα, γενικά μια καλή συνεύρεση αυτά...., οι κριτικές περισσότερες είναι ενδεικτικές ημερομηνίες από 1 μήνα έως και 1 χρόνο το πολυ

6.50

Featured Image for Τζένη
ΤζένηMassage Princess
Σχετικα καλή για ένα φιστικομα, (δικιά μου άποψη) ακαποτη πίπα και γαμιση, κατέβασα το παντελόνι και της έριξα ένα γρήγορο γαμιση φραπα φρουπα και έφυγα.Ο χώρος καθαρός η υπηρεσία ευγενική.Καλή για τα χοντρά

5.33

Featured Image for Zara
ZaraStudio Κηφισού 30
Υπηρεσίες καλές σχετικά καλές, πιπομα με καποτα και από στάσεις πισωκολλητο κανονικά και κατάθεση όπως της περισσότερες φορές στην καποτα, μια καλή συνεδρία μπορώ να πω.

6.67


Forum Tasks