Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Λίζα  (Diamond Spa)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Link: Προβολή
  • Κριτικές: 5
  • Προβολές: 32

    Κριτικές Χρηστών

    Vromogeros AvatarVromogerosΜηνύματα: 101 Κριτικές: 13

    Ιστορίες: 0

    Κριτική Αξιολόγηση: 6.50 — 20/09/2023 - 20:45
    Κριτική Αξιολόγηση: 6.50 — 20/09/2023 - 20:45

    Πολύ καλή πιπομα με καποτα, κανονικά και στα τέσσερα, μόνο αυτές είπα να κάνω, το τελείωμα βρέθηκε στο πισωκολλητο στην καποτα, ανέβασα το παντελόνι και σηκώθηκα και έφυγα, γενικά μια καλή συνεύρεση αυτά...., οι κριτικές περισσότερες είναι ενδεικτικές ημερομηνίες από 1 μήνα έως και 1 χρόνο το πολυ

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 50
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 50+
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Συμπεριφορά Ευγενέστατη
    Ποιότητα Μασάζ Μόνο σεξ
    Καθαριότητα Χώρου Καλή
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Lion123 AvatarLion123Μηνύματα: 1 Κριτικές: 2

    Ιστορίες: 0

    Lizaki Αξιολόγηση: 7.83 — 15/06/2023 - 20:57
    Lizaki Αξιολόγηση: 7.83 — 15/06/2023 - 20:57

    Καλησπέρα μάγκες! Επίσκεψη στη Λίζα με το πρόγραμμα της μιας ώρας φυσικά για να αξίζει το πράγμα. Στα του αγώνα δίνει φιλιά με γλώσσα κανονικά σε αφήνει να την γλύψεις δεν δεχόταν όμως δάχτυλο και μου είπε κιόλας ότι αν  με κάνεις να τελειώσω δεν θα θέλω να δω μετά άντρα για το υπόλοιπο της ημέρας???? οπότε δεν με άφησε να την τελειώσω. Η πίπα της πολύ καλή και κάνει και χωρίς  προφυλακτικό, αλλά δεν το προτίμησα. Αντέχει το ξύλο και είχε κ καλό Ρυθμό στο cowgirl ακούραστη θα έλεγα. Συνοψίζοντας καλή εμπειρία η κοπέλα όχι κάτι το τρελό λόγω εμφάνισης από εμένα.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 80
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών
    Συμπεριφορά Ευγενέστατη
    Ποιότητα Μασάζ Μέτριο
    Καθαριότητα Χώρου Άψογη
    Πρωκτικό Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Magelanos AvatarMagelanosΜηνύματα: 44 Κριτικές: 9

    Ιστορίες: 0

    Ξεπετατζου με κωλαρα Αξιολόγηση: 7.00 — 13/06/2023 - 01:12
    Ξεπετατζου με κωλαρα Αξιολόγηση: 7.00 — 13/06/2023 - 01:12

    Το περασμα μου απο το συγκεκριμενο μαγαζι επαψε να ειναι τυχαιο απο την στιγμη που ειδα την Λιζα με την μεγαλη κωλαρα. πολυ ωραιο το σχημα του και για εναν κωλολατρη σαν εμενα ανεβηκε η εικονα της στα ματια μου μερικους βαθμους. Τα δυσαρεστα νεα ηρθαν οταν μου ειπανε οτι δεν δινει κωλο αλλα η φαντασια μου γεμισε με την εικονα της στημενη στα τεσσερα και να τρωει μπατσακια. Η ευγενικη υπηρεσια επαιξε πολυ καλα τον ρολο της και στην υποδοχη αλλα και στις υπολοιπες αρχικες συναναστροφες μαζι μου. 

    Μπηκα, ετοιμαστικα και σε λιγο ηρθε και η Λιζα για να συνεχισει το εργο της. Δεν την λες κατι ξεχωριστο στο μασαζ, καπως τυπικο χωρις να γινεται ασχημο. Η ελπιδες για να δω παθος πανω στο σεξ μειωθηκαν μεχρι εκει που χαθηκαν... Τηρισε ενα τυπικο προγραμμα τυπου κασετα που ειχε το θετικο της εμπειριας αλλα και το αρνητικο εως καπου της ξεπετας. 

    Ενα δυο φιλια, μια μετρια πιπα και μερικα ψευτοβογγητα ηταν το κακο της υποθεσης. Τα καλα οτι ειχε καλη αισθηση το μουνι της, στηθηκε οπως πρεπει και δεν μου εβαλε καθολου χερι, τον εφαγε ολον οπως μου γουσταρε. 

    Συνολικα δεν θα την ελεγα μια περιπτωση που δεν αξιζει να κοιταξετε αλλα και εσεις για δευτερη φορα μαζι της δυσκολα να ξαναπατε.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 50
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών Τηρήθηκε μερικώς ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
    Καθαριότητα Χώρου Άψογη
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    labradick AvatarlabradickΜηνύματα: 105 Κριτικές: 21

    Ιστορίες: 0

    Τριτη φορα και οχι τελευταια Αξιολόγηση: 8.33 — 12/02/2023 - 03:23
    Τριτη φορα και οχι τελευταια Αξιολόγηση: 8.33 — 12/02/2023 - 03:23

    Ηταν η τριτη μου φορα που την πηρα.

    Και σαν μαγαζι ειναι ωραιος ο χωρος αλλα και η υπηρεσια ξερει να σε κανει να νιωσεις καλα. 

    Η κοπελα εχει καλη γενικη εμφανιση με την κωλαρα που γουσταρω αλλα και απο προσωπο ειναι ελκυστικη.

    Απο καθαριοτητα ειναι καλη και οσο διαρκει η επικοινωνια ειτε ειναι χαμογελαστη ειτε μιλαει επι της ουσιας. 

    Επισης μου αρεσει που ειναι δεκτικη και προσαρμοζεται στις αναγκες μου καθε φορα. 

    Το μασαζ της ηταν επιπεδου και ειναι πραγματικα το ημισυ του λογου που την επισκεπτομαι.

    Στο σεξ κανει καλη δουλεια αρχικα με ενα προστυχο τσιμπουκι με φτυσιματα το οποιο μου το επανελαβε και τις τρεις φορες. Στηνεται και το κανει εμφανες οτι περναει καλα ενω δεν χρειαζεται να της πεις τι να κανει, η εμπειρια της εχει μαθει πολλα. 

    Στο μουνι δεχεται γλειψιμο και δαχτυλο ενω απο πισω ακομα δεν εχω δοκιμασει κατι.

    Και αυτην την φορα περασα καλα και με θυμωταν οποτε εβαλε ακομα περισσοτερο τα δυνατα της.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 60
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών
    Συμπεριφορά Ευγενέστατη
    Ποιότητα Μασάζ Καλό
    Πρωκτικό Όχι
    Καθαριότητα Χώρου Καλή
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    brillantious AvatarbrillantiousΜηνύματα: 90 Κριτικές: 18

    Ιστορίες: 0

    Κατω του μετριου Αξιολόγηση: 6.33 — 05/11/2022 - 01:19
    Κατω του μετριου Αξιολόγηση: 6.33 — 05/11/2022 - 01:19

    Η Λιζα περασε τα φιλτρα των απαιτησεων μου, φαινοταν πολυ ετοιμη για παιχνιδια και ευχαριστη προσωπικοτητα.

    Εχει μια γενικη εμφανιση γυρω στο 7 για τα δικα μου γουστα με το δεκα να ειναι ενα πραγματικο αστερι.

    Πηρα το μικρο προγραμμα για να την δοκιμασω κυριως και να ξερω για επομενη φορα. Το δωματιο ηταν περιποιημενο και με το που τελειωσα την προετοιμασια μπηκε μεσα η Λιζα. Συνενοησιμη σε γενικες γραμμες χωρις ομως την διαθεση που εδειχνε στο σαλονι. Καποιες ατελειες στο σωμα και στο προσωπο δεν θα τις συζητησω απλα παμε στις υπηρεσιες...

    Ξεκινησε με μασαζ σε ολο το σωμα το οποιο ομως δεν ηταν το καλο αλλα το επιπολαιο απλα για να πει οτι το εκανε, καπου με ποναγε και καπου δεν εκανε τιποτα. Ολο αυτο ειχε σαν αποτελεσμα να την σταματησω για να περασουμε στο σεξ μηπως εκει ηταν καλυτερα τα πραγματα. Οντως ηταν καπως καλυτερη, στο μασαζ φαινεται δεν εχει εμπειρια αλλα δεν ηταν και λιγα τα παραπονα μου στο σεξ. 

    Ξεκινησε με μια πιπα αρκετα αματουρικη μπορω να πω, με χερι και οχι συνεχες γλειψιμο. Παρολο το μπερδεμα με την πιπα της μου σηκωθηκε και στηθηκε στα τεσσερα για γαμησι. Ο κωλος της ειναι καλος και βοηθησε στην κατασταση αλλα η Λιζα καποια στιγμη βαρεθηκε και καθοταν σαν μια απαθη τρυπα που την γαμουσα μονος μου.  Αλλαξαμε σταση και παλι το ιδιο, οποτε παλι στο doggy και με ενα καλο σφυροκοπημα για το οποιο δεν θα μπορουσε να εχει παραπονα καταφερα να χυσω χωρις να ξεπερασει το οριο των 30 λεπτων.

    Με αυτο τον τροπο εληξε η συναντηση και οι εντυπωσεις μου ειναι κατω του μετριου, δεν θα την ξανασυναντησα γιατι ενω σαν παρουσια ηταν μετρια δεν προσφερε και κατι αξιολογο στις υπηρεσιες.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 60
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών Τηρήθηκε μερικώς ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
    Συμπεριφορά
    Πρωκτικό Όχι
    Καθαριότητα Χώρου Καλή
    Πρωκτικό Όχι
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks