Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές του Lion123

Featured Image for Λίζα
ΛίζαDiamond Spa
Καλησπέρα μάγκες! Επίσκεψη στη Λίζα με το πρόγραμμα της μιας ώρας φυσικά για να αξίζει το πράγμα. Στα του αγώνα δίνει φιλιά με γλώσσα κανονικά σε αφήνει να την γλύψεις δεν δεχόταν όμως δάχτυλο και μου είπε κιόλας ότι αν  με κάνεις να τελειώσω δεν θα θέλω να δω μετά άντρα για το υπόλοιπο της ημέρας???? οπότε δεν με άφησε να την τελειώσω. Η πίπα της πολύ καλή και κάνει και χωρίς  προφυλακτικό, αλλά δεν το προτίμησα. Αντέχει το ξύλο και είχε κ καλό Ρυθμό στο cowgirl ακούραστη θα έλεγα. Συνοψίζοντας καλή εμπειρία η κοπέλα όχι κάτι το τρελό λόγω εμφάνισης από εμένα.

7.83

Featured Image for Erika
ErikaLelas Massage and Relax
Χθεσινή επίσκεψη στης Λέλας περίμενα να δω Βικτώρια αλλά μόλις είχε μπει δωμάτιο οπότε είπα να δω κ τις υπόλοιπες. Και επέλεξα την Έρικα με συνοπτικές διαδικασίες διότι είχε πολύ καλό κωλο με το σορτσάκι που φόραγε. Μπήκαμε ξεκινάει με γλωσσοφιλα κατευθείαν γιατί δεν μίλαγε ελληνικά μόνο λίγο αγγλικά. Τα φιλιά της με γλώσσα δυνατά θα έλεγα κ με διαρκεία δεν τραβιόταν καθόλου. Στήνεται στο κρεβάτι ανοίγοντας πόδια κατευθείαν και εκεί έγινε η κατάθεση. Ξάπλωσα για λίγο μασάζ κ μόλις με γύρισε ανάσκελα ανέβηκε πάνω μου κ τριβόταν από πάνω μέχρι κάτω. Μετά την πήρα στον καναπέ για 2-3 στάσεις κ ξεπέρασε την μια ώρα όπως κατάλαβα μετά αλλά δεν ενοχληθηκαμε καθολου από τη διεύθυνση. Καλό κομμάτι η Έρικα αν μίλαγε κ ελληνικά θα ήταν ακόμα καλύτερα.

7.33