Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές του xysalex

Featured Image for Angel
AngelAthens VIP Girls
H Angel ηταν μια ευδιαθετη και ομορφη κοπελα, πολυ κοντα στα 18 σε σημειο που απορεις αν ειναι νομιμο να δουλευει. Την βρηκα να φοραει μια ρομπα πανω της την οποια εβγαλε αμεσως για να μου δειξει περισσοτερα. Απο προσωπο και απο σωμα δεν διαφερει σχεδον καθολου απο τις φωτογραφιες. Ωραιες καμπυλες και δερμα τελειο οπου και να την κοιταξεις. Τα βυζια της ειναι ενα μειονεκτημα διοτι ειναι πολυ μικρα αλλα βολευτηκα με τον κωλο της που φερνει την ισορροπια τα πραγματα. Δεν μπορουσε να μου πει πολλα γιατι δε ξερει αγγλικα και ειναι πολυ απειρη στο εσκορτινγκ οποτε ολες της οι υπηρεσιες ηταν αματουρικες και σχεδον καλυψανε ολον τον χρονο που ημασταν μαζι. Απλα να αναφερω εδω οτι παρολο που δεν ξερει πολλα θελει να μαθει, ειναι αποφασισμενη να γινει εσκορτ και δεχεται οποιαδηποτε παρατηρηση. Την εγλειψα παντου, οπου και να παει το μυαλο σας, ναι... περασα την γλωσσα μου. Δεν μπορω να πω οτι ειχε κανει καποια ιδιαιτερη περιποιηση, ουτε βαμμενη ηταν αλλα απο καθαριοτητα ηταν σχολαστικη και δεν ειχε ενοχλητικη τριχοφυια. Μου εκανε ενα τσιμπουκι οπως το περιμενα, ρηχο και με λαθακια τα οποια στην συνεχεια ομως διορθωσε και μου την εκανε σκληρη. Στησιματα κανει καλα και εκει μπορω να πω οτι δεν θελει πολυ δουλεια ακομα για να ανταγωνιστει τις συναδελφους της. Εχει στενοτατο μουνι και το τζελ ειναι μαστ μαζι της αφου να φανταστειτε και παλι ειχαμε εναν βαθμο δυσκολιας. Απο συμμετοχη ηταν ικανοποιητικη αλλα ενα καβαλημα που το ηθελα δεν το καταφερε σωστα οποτε παλι την γυρισα στα τεσσερα και συνεχισα το πιστοναρισμα. Οι αντοχες της ειναι ενταξει, θελει η πουτσα να γαμαει οχι να χαιδευει και τελικα και εγω εμεινα ευχαριστημενος μαζι της. Στην επαναληψη περασαμε επισεις αρκετα καλα, φαινεται οτι μαθαινει οσο περνανε ακομα και τα λεπτα. Το μυαλο της ειναι φρεσκο και η επιθυμια της για δουλεια πολυ μεγαλη. Για μενα που εψαχνα μια συνευρεση με μια πιτσιρικα ηταν πολυ πετυχημενο το ραντεβου και οι διαφορες ελλειψεις στην εμπειρια δεν με εμποδισανε απο το να το ευχαριστηθω. 

7.33


Forum Tasks