Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    xysalex AvatarxysalexΜηνύματα: 5 Κριτικές: 1

    Ιστορίες: 0

    Γλυκια πιτσιρικα Αξιολόγηση: 7.33 — 10/02/2023 - 03:23
    Γλυκια πιτσιρικα Αξιολόγηση: 7.33 — 10/02/2023 - 03:23

    H Angel ηταν μια ευδιαθετη και ομορφη κοπελα, πολυ κοντα στα 18 σε σημειο που απορεις αν ειναι νομιμο να δουλευει. 

    Την βρηκα να φοραει μια ρομπα πανω της την οποια εβγαλε αμεσως για να μου δειξει περισσοτερα. Απο προσωπο και απο σωμα δεν διαφερει σχεδον καθολου απο τις φωτογραφιες. Ωραιες καμπυλες και δερμα τελειο οπου και να την κοιταξεις. Τα βυζια της ειναι ενα μειονεκτημα διοτι ειναι πολυ μικρα αλλα βολευτηκα με τον κωλο της που φερνει την ισορροπια τα πραγματα. 

    Δεν μπορουσε να μου πει πολλα γιατι δε ξερει αγγλικα και ειναι πολυ απειρη στο εσκορτινγκ οποτε ολες της οι υπηρεσιες ηταν αματουρικες και σχεδον καλυψανε ολον τον χρονο που ημασταν μαζι. Απλα να αναφερω εδω οτι παρολο που δεν ξερει πολλα θελει να μαθει, ειναι αποφασισμενη να γινει εσκορτ και δεχεται οποιαδηποτε παρατηρηση. 

    Την εγλειψα παντου, οπου και να παει το μυαλο σας, ναι... περασα την γλωσσα μου. Δεν μπορω να πω οτι ειχε κανει καποια ιδιαιτερη περιποιηση, ουτε βαμμενη ηταν αλλα απο καθαριοτητα ηταν σχολαστικη και δεν ειχε ενοχλητικη τριχοφυια. Μου εκανε ενα τσιμπουκι οπως το περιμενα, ρηχο και με λαθακια τα οποια στην συνεχεια ομως διορθωσε και μου την εκανε σκληρη. 

    Στησιματα κανει καλα και εκει μπορω να πω οτι δεν θελει πολυ δουλεια ακομα για να ανταγωνιστει τις συναδελφους της. Εχει στενοτατο μουνι και το τζελ ειναι μαστ μαζι της αφου να φανταστειτε και παλι ειχαμε εναν βαθμο δυσκολιας. 

    Απο συμμετοχη ηταν ικανοποιητικη αλλα ενα καβαλημα που το ηθελα δεν το καταφερε σωστα οποτε παλι την γυρισα στα τεσσερα και συνεχισα το πιστοναρισμα. Οι αντοχες της ειναι ενταξει, θελει η πουτσα να γαμαει οχι να χαιδευει και τελικα και εγω εμεινα ευχαριστημενος μαζι της. Στην επαναληψη περασαμε επισεις αρκετα καλα, φαινεται οτι μαθαινει οσο περνανε ακομα και τα λεπτα. Το μυαλο της ειναι φρεσκο και η επιθυμια της για δουλεια πολυ μεγαλη. 

    Για μενα που εψαχνα μια συνευρεση με μια πιτσιρικα ηταν πολυ πετυχημενο το ραντεβου και οι διαφορες ελλειψεις στην εμπειρια δεν με εμποδισανε απο το να το ευχαριστηθω. 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

    Ιστορίες: 0

    Έχυσα τα καλτσακια της Αξιολόγηση: 6.83 — 09/02/2023 - 19:09
    Έχυσα τα καλτσακια της Αξιολόγηση: 6.83 — 09/02/2023 - 19:09

    Η angel είναι ένα μικρό άπειρο κορίτσι στα όρια του κατηχητικού. Πρώτο της τουρ στη ζωή της καθόλου περπατημενη εσκορτ. Έχει δει ο μπροστά της. Κάνει προσπάθειες αλλά ακόμα δεν το έχει. Είναι η κοπέλα των φωτογραφιών αρκεί να αφαιρεθεί λίγο η λάμψη. Είναι όμορφη και θέλει να σε ικανοποιήσει αλλά κρίμα  δεν το έχει και ένα μειονέκτημα της είναι τα ελάχιστα αγγλικά. Η πίπα της είναι ρηχή χωρίς προφυλακτικό. Φιλάει πεταχτά στο στόμα . Κορμί όμως που με καβλωνε και στην ξεπατωσα στο ντογκυ. Είναι για αυτούς που θέλουν να έχουν ένα πιπινι που να τους καβλωνει το σώμα του. Για απαιτητικούς που θέλουν και λίγο αίσθημα ακόμα δεν το έχει. Έχει βέβαια κορμί σφιχτό νεανικό και γουστάρεις να το γαμάς. Αποκορύφωμα είναι ότι έχυσα στα καλτσακια της την δεύτερη φορά. Εγώ έμεινα ικανοποιημενος γιατί με έφτιαχνε το κορμί της και δεν θέλω πολύ να γίνω τουρμπο. Τα λεφτά μου πάντως δεν τα έκλαψα . Πιστεύω ότι σε λίγο καιρό θα είναι φοβερη

    Να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 09-02-2023 22:59:39
    Τι περιμενες βρε παιχτη απο μια 19 χρονων, εκτος και αν ειναι μεγαλυτερη.Πας για να πηδηξεις πιπινι και να το μαθεις μερικα πραγματα. Εγω θα ελεγα να περασει ο @tomcruz να το γλειφει για καμια ωρα.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    bigmountain89 Avatar bigmountain89 09-02-2023 23:51:43
    @AlfaArsenico, και η Julia ίδια ηλικία έχει, αλλά καλύτερες υπηρεσίες.Τόσο η Angel όσο και η Julia, φαινότουσαν παρόμοιες περιπτώσεις. 
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money