Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Stefany  (Studio Caroline)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 27

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

fos-kwlos Avatarfos-kwlosΜηνύματα: 70 Κριτικές: 15

Ιστορίες: 0

Όμορφο κορίτσι με όμορφο όνομα και Αξιολόγηση: 7.80 — 01/09/2021 - 22:16
Όμορφο κορίτσι με όμορφο όνομα και Αξιολόγηση: 7.80 — 01/09/2021 - 22:16
Όμορφο κορίτσι με όμορφο όνομα και ωραίο σώμα με κωλαράκι γλυκούλη και στήθος μικρό αλλά καλό. Το δέρμα της λείο όπως πρέπει για την ηλικία της και το κορμι όλο άτριχο. Χαρίζει όμορφο χαμόγελο στο σαλόνι και δύσκολο για όσους θέλουν να γαμήσουν να την προσπεράσουν. Στο δωμάτιο κανει χαδάκια σε όλο το σώμα και φλυφει καλά το στηθος πριν κατεβεί στο καυλί για στον ρουφίξει με ευχαρίστηση και μεράκι. Μικρό το κορίτσι αλλά μεγάλο το έργο της. Στηνεται όμορφα στα τέσσερα και όσο την γαμάς αναστενάζει και βογκάει όμορφα πηγαίνοντας σε όλο και πιο κοντα στο χύσιμο. Ημουν ευτυχισμένος που την έβλεπα στα τεσσερα μπροστά μου. Ένιωθα σαν λες και πήδαγα καποια κοπέλα που γουσταρα και μου έκατσε. Τέτοιες φάσεις μακάρι να ζούσα συνέχεια. Το κορίτσι σίγουρα θα το επισκεφτώ ξανα...
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
arkoudos28 Avatararkoudos28Μηνύματα: 134 Κριτικές: 29

Ιστορίες: 0

Την πήρα λόγο σχήματος του κώλου Αξιολόγηση: 7.80 — 14/08/2021 - 23:07
Την πήρα λόγο σχήματος του κώλου Αξιολόγηση: 7.80 — 14/08/2021 - 23:07
Την πήρα λόγο σχήματος του κώλου της. Τα βυζιά δεν τα έχει μεγάλα αλλά με άφησε να τα γλειψω όσο θέλω. Είναι γενικά ήσυχη αλλά σε ότι έχει να κάνει με το σεξ ειναι αρκετά ζωηρη. Τσιμπούκι κάνει με πολύ σάλιο και λαρύγγι, ένιωσα σαν αν ήταν η γκόμενα μου στις καλύτερες της απο την περιποίηση που μου έκανε. Φυσικά την έβαλα στα τέσσερα για να βλέπω και την κωλάρα της. Δεν πήρα 69 αλλα σκεφτόμουν συνέχεια να πέσω με τα μουτρα στην κωλοχαράδρα της και να αρχίσω το σπατουλάρισμα με την γλώσσα. Την γάμησα μόνο σε αυτήν την στάση αλλα έδωσα πόνο μιλάμε. Η κοπέλα βογκούσε συνέχεια και έσφιγγε τα μαξιλάρια με τα χέρια της. Για τον λίγο χρονο που ήμασταν μαζί περασα ωραία αλλά σίγουρα δεν ήταν αρκετός Πάλι καλά που έχυσα γιατι δεν χύνω εύκολα Όποτε βρω χρόνο παω για δεύτερο γύρο
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money