Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 26

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

sex-guru Avatarsex-guruΜηνύματα: 136 Κριτικές: 29

Ιστορίες: 0

Η Nadia είναι μια ξανθιά όμορφη Αξιολόγηση: 7.80 — 20/08/2021 - 23:15
Η Nadia είναι μια ξανθιά όμορφη Αξιολόγηση: 7.80 — 20/08/2021 - 23:15
Η Nadia είναι μια ξανθιά όμορφη κοπέλα σε ηλικία 22 με 23. Είναι ψιλή και δεν έχει καθόλου περιττό λίπος πανω της. Τα βυζιά της ειναι ωραία και ας είναι μικρα και επιτρέπει να της τα γλείψεις όσο θέλεις. Κάνει καλή πίπα με βάθος και χωρίς να ακουμπάει τα δόντι στο καυλί. Δοκιμάσαμε με εκείνη από πάνω και μετά την πήρα εγώ από πίσω. Είναι καλή σε όλες τις στάσεις και φαίνεται ότι περνάει καλά. Στο πισωκολλητό την πήρα αρκετά δυνατά και δεν έκανε παράπονα καθόλού. Το μουνί της έχει καλή αίσθηση και δίνει μουνιες αν σταματήσεις. Ήταν μια καλή εμπειρία μαζί της....
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
mparmperis27 Avatarmparmperis27Μηνύματα: 121 Κριτικές: 35

Ιστορίες: 0

Πριν από μερικές μέρες είχα δει Αξιολόγηση: 7.80 — 08/08/2021 - 21:41
Πριν από μερικές μέρες είχα δει Αξιολόγηση: 7.80 — 08/08/2021 - 21:41
Πριν από μερικές μέρες είχα δει στο μαγαζί την Νάντια και πήγα στοχευμένα για εκείνη. Έχει γλυκό προσωπάκι και σώμα κοριτσίστικο ακόμα σαν να μην έχει μεγαλώσει. Είναι ωραία στο σαλώνι και σκάει χαμόγελο που υπόσχεται πολλά. Άρχισε την περιποίηση με προκαταρκτικά γλειψίματα σε λαιμό και μετά άρχισε μια πιπα με καλή τεχνική στο γλείψιμο και χωρίς χέρι. Στα αρχίδια έκανε ελάχιστο γλείψιμο αλλά δεν χρειαζόταν γιατί με την πίπα της ήμουν υπέρ ικανοποιημένος. Όσο έκανε την πίπα της φίλαγα και έγλυφα τα μπούτια της όσο μου επέτρεπε δηλαδή γιατι δεν είχαμε συμφωνήσει για 69. Την πήρα στα τεσσερα και την γάμησα δυνατά. Η κοπέλα μου δόθηκε πλήρης και άντεξε χωρις κανένα πρόβλημα το σφυροκόπημα. Το μουνί της έχει ωραία αίσθηση και μούσκεψε κατα την διάρκεια του σεξ. Όταν τελείωσα μου έβγαλε την καπότα και μετα ντύθηκε κει έφυγε. Είναι μια όμορφη νεα κοπέλα με καθαρό δέρμα και κάνει καλά την δουλειά της. Σιγουρα περνάς καλά μαζί της αλλά όσο περισσότερα δίνει τόσο περισσότερα παίρνεις. Οπωσδήποτε θέλω να κάνω 69 μαζί της γιατί το μουνί της είνι ακόμα ωραίο, όχι πολύ δουλεμένο. Σύντομα θα γίνει και αυτό.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
poutsomaxos AvatarpoutsomaxosΜηνύματα: 100 Κριτικές: 20

Ιστορίες: 0

Γλύφει όλο το σώμα αργά δίνοντας Αξιολόγηση: 7.80 — 20/07/2021 - 14:42
Γλύφει όλο το σώμα αργά δίνοντας Αξιολόγηση: 7.80 — 20/07/2021 - 14:42
Γλύφει όλο το σώμα αργά δίνοντας περισσότερο βάρος στα ευαίσθητα σημεία. Κάνει πίπα χωρίς προφυλακτικό με καλό σάλιωμα και με αρκετό βάθος. Δεν βιάστηκα να αρχίσω το σεξ γιατί μου άρεσε το στοματικό της και ήθελα να το απολαύσω. Της έβαλα το δάχτυλο στο μουνί λίγο στην αρχή για να δω την αντίδραση της και δεν ενοχλήθηκε οπότε άρχισα να της το γαμάω κανονικά με τα δύο δάχτυλα. Μετά την έβαλα στα τέσσερα και την πήρα δυνατά. Τα βογκητά της είναι ωραία κουνιέται στον ρυθμό σου για να τον πάρει πιο δυνατά. Αλλάξαμε στάση και την πήρα από μπροστά με τα πόδια ψηλά και η πούτσα μου έμπαινε τέρμα μέσα της. Με κοίταζε στα μάτια και δάγκωνε τα χείλη της συνέχεια. Tο μουνί της μούσκεψε και ακουγόταν όταν της τον κάρφωνα. Ήρθαμε σε οργασμό και οι δύο ταυτόχρονα. Πέρασα καλά και την συνιστώ.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money