Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 28

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

rosos88 Avatarrosos88Μηνύματα: 148 Κριτικές: 35

Ιστορίες: 0

Είναι αρκετά αδύνατο κορίτσι που όμως Αξιολόγηση: 7.80 — 15/07/2021 - 22:56
Είναι αρκετά αδύνατο κορίτσι που όμως Αξιολόγηση: 7.80 — 15/07/2021 - 22:56
Είναι αρκετά αδύνατο κορίτσι που όμως έχει ωραίο πισινό και μόλις εντόπισα αυτό το πλεονέκτημα της, αποφάσισα να περάσω αφού και η συμπεριφορά της έδειχνε ότι είναι πολλά υποσχόμενο κορίτσι. Μπήκε και με βρήκε όρθιο και γυμνό. Με πλησίασε και έβαλε τα χέρι της γύρο μου και μου έκανε κομπλιμέντα για την εμφάνιση μου στα αγγλικά, πολύ κοινωνικό κορίτσι... Της τα ανταπέδωσα και της έδωσα μερικά φιλιά στον λαιμό. Πήγαμε στο κρεβάτι και συνεχίσαμε με τα προκαταρκτικά. Στο στοματικό είναι καλή, που τον πήρε σχεδόν όλον μέσα και το καυλί το γλύφει με πολύ επιμονή και με αίσθημα. Η θέα της στα τέσσερα ωραία και το μουνί της με αρκετό τζελ είχε την αίσθηση που πρέπει. Την ξέσκισα και παιχτήκανε και φάπες στα κωλομέρια. Της αρέσανε και κουνιόταν για να μου δείξει ότι ήθελε πιο γρήγορα. Άρχισε να λέει βρομόλογα και ξεδίπλωσα και εγώ το ταλέντο μου. Είναι από τις κοπέλες που αξίζει να πληρώνεις. Ίσος θα ήταν καλύτερα να πάρει μερικά κιλά αλλά και έτσι όπως είναι αξίζει και ακόμα και για δεύτερη φορά
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks