Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Kiara Candy  (Call Girls Athens)

Κριτικές Χρηστών

redb AvatarredbΜηνύματα: 540 Κριτικές: 119

Ιστορίες: 0

Πορνοστάρ στα λόγια αλλά τίποτα στις πράξεις... Αξιολόγηση: 5.50 — 12/11/2023 - 11:00
Πορνοστάρ στα λόγια αλλά τίποτα στις πράξεις... Αξιολόγηση: 5.50 — 12/11/2023 - 11:00

Με το γραφείο καλή και γρήγορη συνενόηση με λίγα μηνύματα.
Οι φωτό δείχνουν τι θα σου έρθει.. κάπου στα 20, μαύρα μαλλιά, σώμα σφιχτό λόγω ηλικίας και φυσικότητα και πολλά τατουάζ.

Σε μένα ήρθε και ήταν κουμπωμένη αλλά με τη προσπάθεια της πίστευα ότι το παλεύει να περάσουμε καλά αλλά κατά τη μέση αποδείχτηκε ότι ήταν τουλάχιστον κουρασμένη.
Μου είπε ότι δεν φιλάει καθόλου, 10+ λεπτά αφού είχε έρθει.. λέω γάματο θα την γαμήσω σαν τη πορνοστάρ που είναι... έλα μου ντε ότι έχει μάθει 2-3 στάσεις και 2-3 πράγματα να λέει και τίποτα άλλο.

Πίπα ίσα ίσα να με κάνει πέτρα, στα 4 και ιεραποστολικό όπου στο τέλος ζήτησε να τελειώσω στο κώλο της.
Τίποτα το αξιομνημόνευτο. Μάλλον την πέτυχα σε άσχημη μέρα, αν και δεν με ενδιαφέρει όταν με σταμάτησε 2-3 φορές να μην τη γαμάω τόσο πολύ και τόσο βαθειά.

Μπάνιο και από τους 2, έφυγε και 15 λεπτά νωρίτερα. Έμεινα ανικανοποίητος σε μεγάλο βαθμό.
Ο λόγος που με ψιλοξενέρωσε είναι ότι έλεγε βρωμόλογα να με καυλώσει αλλά δεν άντεξε ούτε κατ΄ ελάχιστο.
Από λόγια μπουχτήσαμε... πράξεις ήταν μηδέν. Δεν προσπάθησε καθόλου έστω αυτό που ήθελε μόνο να γίνει.... γαμήσι δλδ.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 170
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Όχι
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Πολλά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
Bisha Avatar Bisha 12-11-2023 14:56:10
Μπορεί να ηταν κουρασμένοιΜπορεί να μην ήταν η μέρα τηςαλλά πραγματικά αυτό το κορίτσι είναι εξαιρετικό εγώ είχα περάσει πολύ καλά
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
P.vim Avatar P.vim 12-11-2023 21:24:19
Αυτη η καραμελα ποτε θα σταματησει ??Ηταν κουρασμενη , δεν ηταν η μερα της κλπ  ωραια δεν δουλευει τοσο απλα .Αλλα αφου βρισκει καλα κανει  αν την εστελναν 2-3 σπιτι μετα τα πρωτα σημαδια,  θα βλεπατε πως θα ηταν ημερα της Γενικα μιλαω αλλα με αφορμη  την συγκεκριμενη το αναφερω 
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Bisha AvatarBishaΜηνύματα: 1339 Κριτικές: 49

Ιστορίες: 0

πιπίνι γάλακτος Αξιολόγηση: 8.00 — 07/11/2023 - 08:13
πιπίνι γάλακτος Αξιολόγηση: 8.00 — 07/11/2023 - 08:13

Από την πρώτη στιγμή που την είδα με Καυλωσε απίστευτα δεν ξέρω το σωματότυπο της το στυλ της κάθε φορά που την έβλεπα η πούτσα πετρα δεν ξέρω ούτε εγώ πόσες μαλακίες έχω τραβήξει για πάρτυ της ωσπου ήρθε η ώρα να την ξεμουνιασο από κοντά οτι βλέπετε στις φωτογραφίες θα σας έρθει Κοντή κοπέλα με στεγνό σώμα μοντελε όλα φυσικά πάνω της με πολλά τατουάζ
Πιπα για σεμινάριο πραγματικά την απόλαυσα την γάμησα δύο φορές και δεν την χόρταινα
την γάμησα σε πολλές στάσεις από πάνω στα τέσσερα πλαγιαστό ιεραποστολικό και τις δύο φορές έχυσα στα βυζιά της
πέρασα πολύ καλά εξαιρετική κοπέλα με το χαμόγελο στα χείλη αξίζει πραγματικά

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 180
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Αρκετά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
lagonisian AvatarlagonisianΜηνύματα: 540 Κριτικές: 39

Ιστορίες: 0

Kiara Candy: Lollipop Αξιολόγηση: 7.83 — 25/10/2023 - 10:19
Kiara Candy: Lollipop Αξιολόγηση: 7.83 — 25/10/2023 - 10:19

   Την Κιάρα τη "ζαχάρωνα" καιρό τώρα και από το προηγούμενο γραφείο, με είχε φτιάξει και από τις ταινίες που είχα δει, και όταν είδα ότι άλλαξε γραφέιο είπα να δοκιμάσω την τύχη μου. Και ω του θαύματος ήταν διαθέσιμη άμεσα. Εξυπηρετικοί κ ευγενικοί στο νέο γραφείο, μου έστειλαν τη νεαρά όπως ζήτησα. Η Κιάρα είναι ακριβώς όπως στις φώτος οπότε ξέρεις what you get. Έξυπνο και όμορφο μουτράκι με ματάκια τέρμα εκφραστικά και παιχνιδιάρικα, μαύρο μαλλί πλέον που της πάει σούπερ και ένα κορμί μινιόν και καμπυλωτό για γούστα. Άνετη στην επικοινωνία, μαγκάκι με την καλή έννοια, σπάει τον πάγο εύκολα, άνετη στην κίνηση στο χώρο χωρίς καμία διάθεση να κλέψει χρόνο, δημιουργεί θετικό κλίμα....Τσιγαράκι στο μπαλκόνι μαζί με redbull, ωραία κουβέντα σαν δύο φίλοι που γνωρίζονται χρόνια, ενώ παράλληλα υπήρξαν και οι απαραίτητες σωματικές επαφές...

       Μπανάκι ακολούθως κ για τους δύο και βουρ στο κρεβάτι...Το σώμα της εκπληκτικό, εμένα με τρελάινουν αυτού του είδους, κώλος όπως πρέπει, μικρός,στρογγυλός κ σφριγηλός, βυζάκι ελάχιστο κ μικρό με δύο σκουλαρίκια να κοσμούν τις ρώγες της. Σωστό γλειφιτζουράκι για γλέιψιμο και παιχνίδια. Διάσπαρτα τατού που στη συγκρεκριμένη της πάνε πολύ. Στήσιμο στα 4, όπου άρχισε να μου κουνάει το κωλαράκι της και εγώ δεν έχασα την ευκαιρία να χωθώ ανάμεσα στα κωλομέρια της και να την περιποιθώ. Πεντακακάθαρη κια μοσχομυριστή, ξούρα ολα απαλά. Τρομερή ανταπόκριση στο στοματικό μου, της άρεσε, ελαφρείς αναστεναγμοί κ κινήσεις της λεκάνης της. Αλλαγή με εκείνη από πάνω, να αναλαμβάνει το έργο. Τρομερή πίπα, με eye contact, με σάλιο, περιποίηση ηδονική κ στα μπαλάκια με τη γλωσσίτσα της...απογείωση σκέτη...Πέρασμα καπότας και πρώτη στάση στα 4, αφού το επιζητούσε, ωραία αίσθηση και ανταπόκριση, ήδη υγρή κ φτιαγμένη, ακολούθησε στους ρυθμούς μου και να με παροτρύνει για σφαλιάρες στα κωλομέρια της. Αλλαγή ιεραποστολικά σε διάφορες παραλλαγές αφού ο σωματότυπος βοηθάει να την κάνεις ότι θες. Απρόσκοπτη διείσδυση κ κάρφωμα και εκείνη να μην μασάει και να με ακολουθεί σε όλα. Τελευταία στάση πλαγιαστά και να βλέπω τα ωράια της κωλομέρια και να με κοιτάει πονηρά. Διάλεξα να με τελειώσει με τη γλωσσίτσα της όπου μετά από υπέροχη περιποίηση ξανά κ με ένταση τα πήρε στο προσωπάκι της με χαμόγελο και αυταρέσκεια...

       Η Κιάρα με εντυπωσίασε καθώς για Ελληνίδα κ σε αυτή την ηλικία, κ με την έκθεση που έχει στο γυαλί, δεν την εχει ψωνίσει καθόλου, είναι ωραίο τυπάκι, κουκλί, με κορμί για πολά γούστα, ξέρει να προσέχει και να αφιερώνεται στον παρτενέρ της και οι υπηρεσίες της είναι σωστές και επιπέδου κ σίγουρα φεύγεις ευχαριστημένος από το ραντεβού μαζί της.

       Αυτά από μένα. Σα εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 190
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Αρκετά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
Υπηρεσίες Τελείωμα στο πρόσωπο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (3)
gpd Avatar gpd 25-10-2023 11:00:35
καλά εντάξει...γελάει ο κόσμος...γιατί ο κόσμος ξέρει...
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
hornyasfuck Avatar hornyasfuck 25-10-2023 15:39:02
Ἔπρεπε νά μπῆ στὸ προφίλ ποὺ ἔχει μὲ τὸ Dreamgirls, ὄχι σέ αὐτό ποὺ εἶναι ὡς ἀνεξάρτητη
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
old admin Avatar old admin 25-10-2023 19:50:05
@hornyasfuck σωστα την εβαλε το νεο γραφειο ονομαζετε ετσι
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks