Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές Χρηστών

sotos-nl Avatarsotos-nlΜηνύματα: 582 Κριτικές: 60

Ιστορίες: 0

Το κορίτσι έχει πολύ λεπτή μέση Αξιολόγηση: 7.80 — 26/08/2021 - 13:29
Το κορίτσι έχει πολύ λεπτή μέση Αξιολόγηση: 7.80 — 26/08/2021 - 13:29
Το κορίτσι έχει πολύ λεπτή μέση και κωλάρα, συνδυασμός δυναμίτης και τα βυζιά της ειναι που ολοκληρώνουν της γαμάτη εμφάνιση της. Γουστάρει πραγματικά την δουλειά της και όταν μπαίνει στο δωμάτιο ξεκινάει ένα προγραμμα με σοβαρότητα και πολυ αφοσίωση για να σε κανει να περασεις πραγματικα καλά. Γλυφει προσεκτικά και ωραία με φιλιά που και που όλο το σώμα και καταλήγοντας στο καυλί ξεκινάει ένα στοματικό με πολύ σάλιο, ρούφιγμα και γλειψιμο και στα παπάρια. Όταν ήρθε η σειρά μου εγλειψα καλά τα βυζιά της και αν και ήθελα να γλειψω σχεδόν τα πάντα σε αυτή την κοπέλα δεν ειχα δώσει τοσα λεφτά και έμεινε να πραγματοποιηθεί μια άλλη φορά η φαντασίωση μου. Στο σεξ είναι φωτιά... Επέλεξα πισωκολλητό γιατι ο κώλος της είναι πανέμορφος και ότι πιο σεξουαλικο βρίσκω πάνω της. Αντεξε πολύ δυνατό σφυροκόπημα και γούσταρε που την γαμουσα και της φερόμουν σχεδόν χυδαία σαν αντικείμενο της καυλας μου. Το τέλος ήρθε με εμένα να χύνω μεσα της και εκείνη να αναστενάζει από την καύλα. Το κορίτσι αυτό πρέπει να το πηδήξεις αλλιώς χάνεις...
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks