Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Kataleya  (Studio Caroline)

Κριτικές Χρηστών

Looter AvatarLooterΜηνύματα: 682 Κριτικές: 21

Ιστορίες: 0

Ειναι μουναρα αδιαμφισβητητα Αξιολόγηση: 8.50 — 19/05/2022 - 01:56
Ειναι μουναρα αδιαμφισβητητα Αξιολόγηση: 8.50 — 19/05/2022 - 01:56

Kataleya με τις καλυτερες by far photos στα studio που σε αναγκαζουν να πας να την δεις απο κοντα οπως και εκανα τη φετινη ανοιξη . Χωρος οχι κακος αλλα δεν προσελκυει να ξαναπαω, η αλυσιδα μαλλον εχει καλυτερα μαγαζια. Η κοπελα απο κοντα ακομα πιο καυλα απο οτι στις φωτογραφιες, τρελο κιομως γινεται, ελληνικα δεν μιλαει ισως να ξερει βεβαια . Δυστυχως δεν ηταν η μερα μου η συγκεκριμενη και επηρεασε τη συναντηση, η κοπελα παρολα αυτα πολυ καλες υπηρεσιες, δεν μπορω να παραπονεθω για κατι . Ειναι καυλωτικη και κανει πουτανιες , τσιτωνει τους μυς της κωλαρας της , βυζαρες φυσικες σχεδον δεν το πιστευα , γλυφει αρχιδια και κανει τιμια πιπα. Ισως βιαζεται λιγο να αποχωρησει απο το δωματιο αλλα δεν επισκιαζεται η εμφανιση της τοσο απλα .
Πολυ πιθανη η επαναληπτικη οσο προλαβαινω πριν εξαφανιστει γιατι κακα τα ψεματα η εμφανιση της ειναι πραγματικα ανωτερη των studio !

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 18-29
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Πολύ ευγενική
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
rosos88 Avatarrosos88Μηνύματα: 148 Κριτικές: 35

Ιστορίες: 0

Μπηκα στο μαγαζι με πεσμενη διαθεση Αξιολόγηση: 6.00 — 26/01/2022 - 20:11
Μπηκα στο μαγαζι με πεσμενη διαθεση Αξιολόγηση: 6.00 — 26/01/2022 - 20:11
Μπηκα στο μαγαζι με πεσμενη διαθεση και οταν ειδα την κοπελα ενιωσα μια θετικη ενεργεια. Μπηκα και περιμενα γυμνος και δεν αργησε να ερθει. Δεν ειναι πολυ του σοσιαλ, πιανει δουλειά αμέσως με πιπα με καποτα. Δεν βγαζει το χερι και δεν γλυφει αρχιδια και το αποτελεσμα ειναι μια μετρια πιπα που εμενα ομως μου την σηκωσε ασχετος τις κακοκεφιες. Με ρωτησε για σταση και της ειπα πισωκολλητο. Στησιμο πολυ ωραιο με θεα την κωλαρα που ειναι το ωραιοτερο σημειο πανω στο σωμα της. Εβαλε και λιγο τζελ και η αισθηση ηταν μετρια καλυτερα να μην ειχε βαλει, ειναι λιγο φαρδυ το μουνι της. Με λιγο περισσοτερο απο το κανονικο ενταση το αποτελεσμα στο σεξ ηταν καλο αν και η Καταλευα δεν ειναι και πολυ εκδηλωτικη, δεν ειχαμε πολλα βογγητα μονο μερικοι αναστεναγμοι και ασυγχρονοι. Θα το πω ξανα ομως ο κωλος της ειναι τελειος και φανταζωμουν να της τον εσκιζα και μου ηρθα να χυσω. Μου ειπε ενα ευχαριστω και εφυγε απο το δωματιο. Απλα πραγματα και λιγα να θυμαμαι.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money