Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Sarah  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

redb AvatarredbΜηνύματα: 540 Κριτικές: 119

Ιστορίες: 0

Ευρωπαική εμφάνιση λατίνας.... Αξιολόγηση: 8.50 — 12/10/2023 - 01:54
Ευρωπαική εμφάνιση λατίνας.... Αξιολόγηση: 8.50 — 12/10/2023 - 01:54

Συνενοήση με το γραφείο για Dida και κλεισμένη για τα καλά... βλέπω τη Σάρα όμως και παθαίνω πλάκα πραγματικά.
Κάτι έκφυλο μου έβγαλε στις φωτό και γρήγορα κλείστηκε το ραντεβού για μεσάνυχτα.

Ανοίγω τη πόρτα και τι να δω... μία πιο χαριτωμένη κοπέλα, έπαθα τη πλάκα μου που οι φωτό δεν την κολάκευαν τόσο στο πρόσωπο. Μάτια χανόμουν μέσα πραγματικά.
Ήρθε με ένα μπλε - άσπρο φόρεμα... καλοκαιρινό φάση, όμορφο αλλά για μέρα... όχι για νύχτα. Φορούσε από μέσα μόνο ένα κόκκινο καβλωτικό στρινγκάκι.
Φυσικά μπήκε με ενα χαμόγελο που δεν έφυγε μέχρι να φύγει από τη πόρτα.
Σώμα πολύ όμορφο και φιτ αλλά έχει αρχίσει η χαλάρωση σε σχέση με φωτό... Κώλος ονειρικός για μένα και κούμπωνε πάνω μου.
Ωραία επιδερμίδα. Άκρα περιποιημένα. Στήθος ότι αναγράφεται και να έχει πέσει λίγο... μάλλον για μαμά αλλά της πάει. 
Είναι κοντή όσο λέει, ήρθε με τακούνια και της έδινε και 7 πόντους ακόμα.

Καθίσαμε στο κρεβάτι, λίγο φιλιά, αγκαλιές... λες και ήμουν ο άντρα της. Βέβαια η γλώσσα δεν έβγαινε όσο ήθελα αλλά δεν με πείραξε και τόσο.
Τριβόταν συνεχώς και ήμουν πέτρα από το πρώτο φιλί... δεν χρειαζόταν.
Μου μίλαγε όσο έπρεπε για να γουστάρω φουλ.

Φιλιά παντού και πάει για πίπα... αρχοντική, εμπειρική έγλειψε τα πάντα και παντού, όσο χέρι χρειάζεται και παραλίγο να τελειώσω τόσο απλά.
Πάει να φέρει πλαστικό αλλά τη σταματάω να τη περιποιηθώ και εγώ όπως πρέπει.
Όμορφα ξυρισμένο και γευστικό, γούσταρω και τα υγρά έτρεχαν συνεχώς.

Κάποια στιγμή ήρθε η ώρα και ξεκινάμε ιεραποστολικό σε διάφορες θέσεις με κυμαινόμενο ρυθμό και να βογγάει από ευχαρίστηση.
Αλλαγή από πάνω και εκεί έκανε TWERK πάνω στο πούτσο μου... με διέλυσε... της το ανταπέδωσα με γρήγορο ξεκώλιασμα και εν τέλει πάλι με twerk όταν τελείωνα.
Λέω δεν πάμε καλά.

Έκατσε εκεί, αράξαμε... κάποια στιγμή πάει για μπάνιο, πάω και εγώ.. σόσιαλ, χαιρετούρες και στο καλό και αυτή από το άντρο της ακολασίας μας.
ΤΟΥΜΠΑΝΟ απλά! Λατίνα αλλά φαίνεται για Πορτογαλέζα ή Ισπανίδα περισσότερο Ευρωπαία.
Θα μείνει 2 εβδομάδες... ΝΤΟΥ και σίγουρα θα κλειστεί ξανά. ΑΕΡΑ που λέμε ρε.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Αρκετά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

Ιστορίες: 0

ΚΟΛΟΜΒΙΑΝΑ ΤΩΝ 100 Αξιολόγηση: 7.17 — 02/09/2022 - 23:43
ΚΟΛΟΜΒΙΑΝΑ ΤΩΝ 100 Αξιολόγηση: 7.17 — 02/09/2022 - 23:43

--Ήθελα να σπάσω το φράγμα των 100 πολύτιμων συλλόγων???? στις κριτικές μου, περίμενα μέρες τώρα για αυτή την στιγμή που θα γίνει το τοπ 100’ και με το που ανέβηκε Το Πιπίνι η Sarah στους αγγέλους κατευθείαν μήνυμα με απευθείας σύνδεση με Κολομβία, το ραντεβού κλείστηκε χωρίς καν δεύτερη σκέψη να περάσει και από τα δυο κεφάλια ????στο αγαπημένο λημέρι του Wolf of the Colombia Street.
--Πέταξα στην κυριολεξία από την δουλειά στο πόρνο σημείο, πάω πάνω στον πόρνο όροφο βλέπω τα δωμάτια και κατεβαίνω κάτω στον τυπά αυτό το δωμάτιο του λέω θέλω, έφυγε πάρτο μου λέει όλο δικό σου. Μπαίνω παρφουμαρίζομαι για το top 100 score κολομβιάνα και πάρε μου τα μυαλά. Αράζω στο κρεβάτι και αρχίζω να φαντασιώνομαι???? το τι θα τις κάνω όταν έρθει από την Κολομβία αλλά περίμενα για αρκετή ώρα με το ρολόι να έχει ξεπεράσει το αναμενόμενο μάλλον θα πηγαίνει λέω με την δικιά τους ώρα δεν εξηγείτε αλλιώς, μήνυμα από αγγέλους το κορίτσι είναι απέξω από την πόρτα και σε περιμένει εδώ και δέκα λεπτά καλά λέω τόσο αθόρυβη είναι ανοίγω πουθενά η Sarah τους γραφώ ρε παιδιά την έχω ανοίξει και η Sarah πουθενά είστε σίγουροι τους γραφώ ξανά Hotel και δωμάτιο αφού μου ήρθε σε φάση να αρχίζω να χτυπώ τα δωμάτια και να λέω μήπως σα πήρε πουθενά το μάτι σας ????την Sarah. Άγγελοί Ωχ λάθος πήγε στο απέναντι ξενοδοχείο έρχεται σε 5 είναι εκεί, ελπίζω να μην την άρπαξε κάνα γεροξεκούτης και μου την τρόμαξε είχα ένα άγχος. Αφού βρήκε το δρόμο για το σωστό άτομο και ξενοδοχείο χτυπάει η πόρτα με το που την ανοίγω ωρε λέω τι πιπίνι κολομβιανό είναι αυτό, ένα γλυκόπιοτο με ωραίο καστανό ξανθό μαλλί και γλυκιά φατσουλα???? να με κοιτάει όλο γλύκα μες στα μάτια με ένα θαυμασμό για αυτό που αντίκριζε μπροστά της αλλά το ίδιο και εγώ ντυμένο με λινό παντελονάκι, σακάκι μαύρο καλοκαιρινό πάνω σε γόβες ανοιχτού τύπου με τα άκρα βαμμένα και περιποιημένα στο χρώμα κόλαση. Φιλιά δεν έβλεπα τίποτα άλλο μπροστά μου μόνο τα χείλια της να τα φιλάω και να τα μεθάω από πάθος, για το ποτέ την ξέντυσα έφυγαν όλα σαν μανταλάκια μένοντας γυμνοί και οι δυο με τα χείλια μας ενωμένα????. Σώμα Για τους λάτρεις του καλού κολομβιανού Πιπινιού, Βυζι 2 ολίγον χαλαρό αλλά η ρόγα γύρω από αυτά τα βουναλάκια τα έσπαγε και άκρα λεπτά για φάγωμα.
--Την πετάω στο κρεβάτι ξαφνιάζεται και αρχίζουμε να φιλιόμαστε με τρελό πάθος την άτιμη ήξερε να με φιλάει ώστε να με κάνει να χάσω τα λογικά μου, αρχίζω να την περνάω από πάνω ως κάτω σαν ανιχνευτής μετάλλων μέχρι και τα παπουτσάκια της τα όμορφα εξερεύνησα με το που φτάνω στα κολομβιανά μουνοχειλάκια εκεί αρχίσαν οι ποιο γλυκιές μελωδίες της ζωής μου δεν χόρταινα να τις ακούω με τα υγρά να ρέουνε σαν τον ποταμό Ριο Νεγκρο  και τα δάχτυλα μου???? να κάνουν κουπί. Γυρίζω ???? να την δώσω το πολυπόθητο Μητσαρα ξαφνικά με σταματάει και μου λέει μόνο με σκουφί αλλιώς έχτρα για ένα λεπτό κουνούσα το κεφάλι μου???? να συνέλθει από την ψυχρολουσία τις λέω μα τα αναγραφόμενα λένε αλλά και δεν μου το έχει κάνει καμία άλλη αυτό το σκηνικό τις λέω για επικοινώνησε με το γραφείο να στο διευκρινίσει εκεί που έγραφε εγώ είχα ξαναριχτεί στο μουνάκι της???? και να τις κάνω ένα γλυφομουνι όλο τρέλα ενώ αυτή έγραφε και παράλληλα έσκουζε από κολομβιανή ηδονή. Το αποτέλεσμα ήταν ότι είναι στην επιλογή της κοπέλας οπότε χατίρι δεν της χάλασα σιγά μην τα χαλούσαμε εκεί σκουφί την γονατίζω στο πάτωμα ????και δω στου ο μητσαρας έμπαινε βαθιά στο στόμα του λύκου με αποτέλεσμα να την γυρίσω πίσω κολλητό???? με την μούρη στο κρεβάτι και να την σφυροκοπάω???????????? αλύπητα μέχρι το τέλος του κολομβιανού μας σκηνικο.
--Nτους αφού ξεκολλήσαμε ο ένας από τον άλλο, στο κρεβάτι με σύντομη κουβεντουλα από τα λιγοστά αγγλικά της ότι έχει τελειώσει ανθρωπολογία τι είναι τούτο πάλι ο θεός και ψυχή του μάλλον θα εννοούσε το ποσό πολύ μπορεί να ψυχολογεί του ανθρώπους με ελληνικά πουλιά. Ξανά ριχνόμαστε στη λαίλαπα της κολάσεως???? φιλιά ούτε Μάρλον Μπράντο δεν έχει νιώσει ετσι, την αρχίζω σε ένα γλυφομουνι???? που μόνο μια κολομβιανή μπορεί να εκστασιαστεί τόσο πολύ σε βαθμό χυσίματος με αποτέλεσμα να τα γεύομαι όλα μα όλα. Σκουφί και άρχισέ το πανήγυρη αυτή να τον γλύφει με μανία και εγώ να τις έχω πιάσει το κεφάλι και να το σπρώχνω με δύναμη προς τα κάτω μέχρι τέλους, με καβαλεί ????μπαίνω μέσα της όλος και άρχισε να εκστασιάζεται και πάλι δεν άντεξα την γυρίζω και άρχισα να την σφυροκοπάω ????????μπρούμητα με αυτή από κάτω μου ενώ με είχε αγκαλιάσει σφιχτά με τα ποδιά της και τα όμορφα παπουτσάκια της μέχρι που ήρθαμε μαζί και πάλι. Τις χαμογελάω ενώ αυτή να έχει χάσει τα αυγά και τα πασχαλιά μαζί μου τις λέω πήγαινε για ντουζάκι να χαλαρώσεις και έλα διπλά μου να σαλιαρίσουμε. Έτσι και έγινε αράξαμε στο κρεβάτι και είχαμε πιάσει το google translate με κουβέντες γύρω από την μυθολογία και τους Έλληνες θεούς αλλά ο ένας και μοναδικός ήταν διπλά της και της μιλούσε κάνοντας της ένα τελευταίο δώρο το γλυφομουνι μέχρι να χύσει αφού πέρασε η ώρα ντύθηκε τις άφησα το αντίτιμο αποχαιρετιστήκαμε με βαριά την καρδιά με σύντομη αντάμωση και την ξεπρόβαλα μέχρι την πόρτα αναπολώντας την ήδη.
--Μάγκες το κολομβιανό πιπίνι δεν υπάρχει ακριβώς των φωτός εγώ έπαθα πλακά μαζί της μην περιμένετε το υπερτούμπανο όπως σε κάτι αλλά γραφεία και μόνο τούμπανο δεν μένεις αλλά αυτό που λεμέ μια κολομβιανή στο κρεβάτι και πάρε μου την ψυχή εγώ με αυτή έκανα το ποιο ερωτικό σεξ στην ζωή μου και έσπασα το φράγμα των 100 ποιον πολύτιμων συλλόγων στην φαρέτρα μου  και αυτό με μια κολομβιανή από άλλο παραμύθι.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Με προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (4)
geroksouras Avatar geroksouras 03-09-2022 00:15:17
αυτες οι λατινες αλλα γραφουν στις υπηρεσιες αλλα κανουν, πραγματικη μαστιγα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Paparovicz Avatar Paparovicz 03-09-2022 09:49:28
@ξουρα οντως αλλα εγω το ευχαριστήθηκα μεχρι τελους την κολομβιανα μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 03-09-2022 12:56:03
και οχι τιποτα αλλο στο τελος θα μας χαλασουν κ τα ρωσιδακια με τις μαλακιες τουςδεν καθονται σπιτακι τους λεω εγω,ετσι κ αλλιως πλαστικες ειναι οι περισσοτερες κ με κωλαρες 1 χιλιομετρο.αντε πια.
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
panosmounos Avatar panosmounos 04-09-2022 13:09:33
οι λατίνες έχουν νοοτροπία στούντιο και χρηματικές απαιτήσεις συνοδών
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks