Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Μαρία Μολδαβή (Ανεξάρτητες Βίζιτες)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 8
  • Προβολές: 186

    Κριτικές Χρηστών

    jimuscocus AvatarjimuscocusΜηνύματα: 1464 Κριτικές: 32

    Ιστορίες: 0

    Θερμή γυναίκα Αξιολόγηση: 8.67 — 04/10/2023 - 00:29
    Θερμή γυναίκα Αξιολόγηση: 8.67 — 04/10/2023 - 00:29

    Συναντηθήκαμε σε ξενοδοχείο κοντά στο κέντρο. Ήρθε στην ώρα της και πήγε κατευθείαν για ντουζάκι. Βγαίνοντας ξεκίνησε με πιπούλα ενώ εγώ χούφτωνα τις πληθωρικές της βυζάρες. Έγινα γρήγορα κάγκελο και την προέτρεψα να ξεκινήσουμε το σεξ με εκείνη απο πάνω όπου χτυπιόταν πάνω κάτω βγάζοντας καυλωτικές κραυγούλες.Πολύ δυνατή στο κοπάνημα και με τελείωσε εκεί. Μπανάκι έπειτα και από τους δύο και δεύτερος γύρος όπου μου σηκώθηκε έπειτα απο παρατεταμένο χούφτωμα στις βυζάρες και τη κωλάρα. Στο δεύτερο γύρο πιο πολύ πρωτοβουλία πήρα εγώ καθώς γάμησα αρχικά ιεραποστολικά σε χαλαρούς ρυθμούς και έπειτα στα 4 σε πιο έντονους όπου και ξαναέχυσα μεσα στη καπότα. Πολύ καλή περίπτωση, με πολύ ωραίο σώμα για τα γούστα μου (πρόσωπο ένα τσικ πιο κάτω).

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 80
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    giorgos2226 Avatargiorgos2226Μηνύματα: 2233 Κριτικές: 34

    Ιστορίες: 0

    ΔΕΡΜΑ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ Αξιολόγηση: 8.67 — 24/06/2023 - 00:22
    ΔΕΡΜΑ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ Αξιολόγηση: 8.67 — 24/06/2023 - 00:22

    Αποψινή συνάντηση με την Μαρια έπειτα απο αρκετά χρονια.  Ηλικιακά θα την έκανα γύρω στα 35, ξανθιά, υψος γύρω στα 1.75 με σιλικόνη σε στήθος και χειλια. Από κορμι ,σωματαρα , εχοντας παρει χρωματακι απο την παραλια. Απο την πρώτη στιγμή ηταν ευδιάθετη και αφου κάναμε ντους , πηρε αμεσως μπροστά ξεκινοντας με φιλια , αν και αποφεύγει να βαζει γλώσσα, κατέβηκε προς τα κατω οπου ξεκινησε στοματικο ανευ κράνους και αποτι θυμαμαι ηταν καλυτερο απ την τελευταια φορα π την ειχα συναντησει , αλλα σε γενικες γραμμες ηταν καλο , οχι κατι να ξετρελαθείς. Με τον γκιονι μου ασχολήθηκε αρκετή ωρα , όπως και με τις μπάλες , μεχρι π την σταματησα για να ανταποδώσω την περιποίηση γλυφωντας την απο την κορυφη μεχρι το νινακι της σπατουλαροντας την μεταξένια επιδερμίδα της, έπειτα αφου πέρασε κράνος ξεκινήσαμε ιεραποστολικά να κοιτάω τις βυζαρες τις και τις εκφράσεις της φατσουλας της. Μετα στα 4 αφού αντέχει αρκετές στροφές μεχρι κοφτες. Επειτα μιας και ειχα γινε μούσκεμα την γύρισα ξανα ιεραποστολικά αλλα αυτη την φορα τα ποδια της περασμενα στους ωμους μου, πως να αντισταθεις αραγε σε αυτες τις υπεροχες ποδαρες, στη συνέχεια ανέβηκε αυτη απο πάνω να παρει τα ηνια. Τελευταια σταση μας βρηκε με reverse cowgirl για αρκετή ωρα , οπου το τελειωμα ηρθε στο στοματάκι της. Ηταν μεγαλος σε διάρκεια γυρος , με αρκετο ιδρωτα και κούραση που δεν μας άφησε χρόνο για τον δεύτερο. Οσο για τον τιτλο η επιδερμίδα της ειναι απίστευτα απαλη και υπέροχη σαν μεταξι

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 80
    Πόλη Αθήνα
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Σιλικονάτο
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    George_1969 AvatarGeorge_1969Μηνύματα: 379 Κριτικές: 43

    Ιστορίες: 0

    Overrated too much - OXI Αξιολόγηση: 4.50 — 17/05/2022 - 13:04
    Overrated too much - OXI Αξιολόγηση: 4.50 — 17/05/2022 - 13:04

    Καλησπέρα σύντεκνοι. Παλαια κριτική διετίας και.
    Επιτρεψτε μου να διαφωνήσω κάθετα εδω με την πλειοψηφία, και να ειμαι στο 2-5% των κριτικών για την κοπέλα αυτή.
    80 ευρο ΝΑΙ, VFM ?? ok οπως το βλέπει κανείς. 50 ευρω σε studio εχω περάσει καλύτερα.
    Ολα μηχανικα και ψευτικα με τροπο που φενόταν, συμπεριφορα απαράδεκτη, την επερναν πελατες στο κινητο της, και καθοταν και τους μιλαγε την ωρα της συναντησης, ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ, πρέπει να εφαγε 25 λεπτα εκει να απανταγενικα b-movie για μένα. level studio. Και φιλια εδινα και τα παντα ολα, αλλα ολα τα ενιωθα ψευτικα και μηχανικα, και δεν μου αρεσε και η αυρα της.
    Μια συναντηση σαν να μηνε εγινε ποτέ, επισης δεν γουστάρω τις ανεξάρτητες για δικούς μου λόγους.
    Σεβομαι την πλειοψηφία που μπορει να την θεωρει ακομα και θεά τι να πω, απλα καταθλετω την δικιά μου εμπειρία.
    Ουτε με 50 ευρω την ξανάβλεπα, μαυρο.
    George over&out

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 80
    Πόλη Αθήνα
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 50+
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mounodoulos AvatarmounodoulosΜηνύματα: 129 Κριτικές: 12

    Ιστορίες: 0

    εχει το πακετο εχει σπασει βεβαια λιγο Αξιολόγηση: 8.20 — 19/08/2021 - 08:27
    εχει το πακετο εχει σπασει βεβαια λιγο Αξιολόγηση: 8.20 — 19/08/2021 - 08:27
    εχει το πακετο εχει σπασει βεβαια λιγο στο προσωπο και στο σωμα σιγουρα εχει αρχισει να φευγει αρκετα απο τα 30+ ολα ομως τα μπαλωνει με σεξι εσωρουχα και ομορφο εντονο μακιγιαζ εχει τρομερη συμπεριφορα ειναι φιλικη στο πελατη και εχει γεννηθει να τρωει πουτσες και να δινει αυχαριστιση στο πελατη τα λεφτα της τα τιμαει με το παραπανω την προτεινω ανεπιφυλακτα
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Wolf AvatarWolfΜηνύματα: 320 Κριτικές: 8

    Ιστορίες: 0

    Εχει το κορμι Εχει το σερβις Στη φατσα Αξιολόγηση: 8.00 — 27/07/2021 - 17:19
    Εχει το κορμι Εχει το σερβις Στη φατσα Αξιολόγηση: 8.00 — 27/07/2021 - 17:19
    Εχει το κορμι Εχει το σερβις Στη φατσα λιγο σπασμενη ισως κουρασμενη Πιπα ονειρικη Δινει φιλια δινετε στο πελατη Απο τα λιγα ανεξαρτητα εσκορτς που τιμανε ετσι τα λεφτα τους Πολυ κριμα που δεν την ειχα συναντησει παλιοτερα που το προσωπο της σιγουρα θα ηταν πιο φρεσκο Δυσκολο να την ξαναδω γιατι τραβηχτηκα βορεια Αλλα οσοι ειναι εκει κι οσοι θελουν να πανε εκει ειναι σιγουα κορυφαια επιλογη
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Sikelos AvatarSikelosΜηνύματα: 31 Κριτικές: 10

    Ιστορίες: 0

    Συναντηση με τη Μαρια στο bill, Αξιολόγηση: 8.40 — 21/01/2020 - 12:20
    Συναντηση με τη Μαρια στο bill, Αξιολόγηση: 8.40 — 21/01/2020 - 12:20
    Συναντηση με τη Μαρια στο bill, ευκολη συνεννοηση με 2-3 μυνηματα, κυρια στην ωρα της. Καλοντυμενη και κορμαρα, πολυ ωραιο μωρο. Στα του αγωνα καλη πιπα, στο γαμησι ξερει να στηνεται και με τη θεα και μονο με εκανε πετρα. Πεχτηκαν 2 γυροι και αποχαιρετηστικαμε με καλες εντυπωσεις. Θεωρω οτι ειναι στανταρακι καλο.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    topscorer AvatartopscorerΜηνύματα: 995 Κριτικές: 36

    Ιστορίες: 0

    Κ πάλι κάθοδος στην Αθήνα με Αξιολόγηση: 8.00 — 22/12/2019 - 21:32
    Κ πάλι κάθοδος στην Αθήνα με Αξιολόγηση: 8.00 — 22/12/2019 - 21:32
    Κ πάλι κάθοδος στην Αθήνα με τον κολλητό sex volcano για γούστα.Ειχα την επιθυμία να συναντήσω την Μαρία μετά από προτροπή ενός μέλους του site που πέρασε πολύ καλά μαζί της.Η συνάντηση έγινε σε hotel στο Μετάξι.Οταν άνοιξα την πόρτα κ αντίκρισα το Μαρακι μου άρεσε πολύ εμφανισιακά κ αφού μιλήσαμε λίγο στο δωμάτιο μου έδειξε ότι είναι ευγενικη κ χαμογελαστή κοπέλα με θετική αύρα.Μπηκε για ντους το κορίτσι να φρεσκάριστει κ μετά όταν βγήκε έγινε κόλαση στο κρεβάτι.Φουλ παθιαρικα γλωσσοφιλα από το Μαρακι κ γω να χούφτωνω το απίστευτο κωλαράκι της.Της έριξα κ μερικά κωλοσκαμπιλα κ ήταν δεκτικη σ'αυτο.Στη συνέχεια άρχισα να φιλάω τα υπέροχα στητα 2-3αρια στήθη της με ρωγες που βγάζουν ματι.Επειτα την ξαπλώνω στο κρεβάτι κ αρχίζω το σπατουλαρισμα στο πεντακάθαρο, μοσχομυριστο μουνακι της κ να βάζω δάχτυλο ταυτόχρονα.Καθως την έγλειφα μου είπε ότι της κάνω πολύ ωραίο γλειφομουνι κ ξέρω να παίζω πολύ καλά την γλώσσα μου πάνω στο μουνακι της.Μετα από λίγα λεπτά έχυσε κ μου είπε ότι το ευχαριστηθηκε.Στη συνέχεια ξαπλώνω ανάσκελα κ ξεκινάει μια πιπα για σεμινάριο!Υγρή,βαθιά,βεντούζατη,με μπόλικο καραμπαλινκ!Η πίπα της σε στέλνει αδιάβαστο.Αφου κρατήθηκα για να μην τελειώσω τη έφερα σε στάση cowgirl με την Μαρία να έχει πολύ καλή συμμετοχή.Αντεχει το δυνατό πιστονιασμα σε όλες τις στασεις!Τελειωτικό στο στόμα της όπου τον στραγγιξε μέχρι την τελευταία σταγόνα.Η Μαρία μπήκε ξανά στο μπάνιο για φρεσκάρισμα.Ακολουθησε ολιγόλεπτο social time κ μετά επειδή είχε περάσει κ η ώρα η Μαρία μου έκανε πάλι μια μαεστρίκη πιπα κ τελείωσα ξανά στο στόμα της!Την Μαρία την έχω πάρει τρεις φορές σε hotel στο Μετάξι αλλά πρόσφατα που την είπα δύο φορές να έρθει σε διαμέρισμα από booking μου απάντησε ότι κάνει ραντεβού μόνο σε hotel.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Sebastian AvatarSebastianΜηνύματα: 9 Κριτικές: 1

    Ιστορίες: 0

    Συνάντηση με το Μαράκι και δεν Αξιολόγηση: 8.80 — 22/12/2019 - 20:38
    Συνάντηση με το Μαράκι και δεν Αξιολόγηση: 8.80 — 22/12/2019 - 20:38
    Συνάντηση με το Μαράκι και δεν μπορώ να μην γράψω, ότι είναι ξεκάθαρο, ότι η κοπέλα διαθέτει το πιο ολοκληρωμένο πακέτο που έχω συναντήσει εδώ και χρόνια. Τι να λέμε τώρα. H κοπέλα τα σπάει από εμφάνιση, διάθεση καθαριότητα, συμμετοχή, συνεννόηση και είναι το απόλυτο VFM. Τέλεια επαγγελματίας, παλεύει να ευχαριστήσει τον πελάτη με μεγάλη επιτυχία. Μακάρι να ήταν και άλλες έτσι. Και εξηγώ χωρίς σάλτσες. Εύκολη συνεννόηση και απόλυτη συνέπεια στην ώρα του ραντεβού. Ήρθε στην ώρα της άψογα ντυμένη με ωραίο μαύρο φόρεμα, με χαμόγελο και καλή διάθεση Εμφάνιση που εντυπωσιάζει, με ανάλογο της δουλειάς ντύσιμο, σε κάνει να θέλεις να την χαζεύεις για ώρα. Ωραίο πρόσωπο με πανέμορφα μάτια και sexy χειλάρες. Μοντελέ σώμα, βυζάρες με απίθανη ρόγα που ανταποκρίνεται και προκλητικό καλοσχηματισμένο κώλο. Υπέροχα λεπτά και ίσια πόδια. Στα του αγώνα, το πρώτο που παρατηρείς είναι την μεταξένια επιδερμίδα και την, άνω του μετρίου, ορεξάτη πίπα. Προκαταρκτικά με super στοματικό, ακολούθησε sex με καταπληκτικά πορνοσταρικα στησίματα όπου και όπως μπορούσα να φανταστώ, χωρίς δισταγμούς, με καλή συμμετοχή, ΣΚΕΤΗ ΚΑΒΛΑ, στα όρια του ανθρώπινου σεβασμού. Φοβερή καθαριότητα και μπανάκι ανάμεσα στους γύρους. Πολλή ευχάριστη και απολαυστική συνάντηση που επιβεβαιώνει γιατί έχει τόση ζήτηση. Η κοπέλα είναι καθρέπτης της συμπεριφοράς του πελάτη. Από πλευράς κόστους πιο vfm δεν νομίζω ότι βρίσκεις εύκολα. Αυτά για το διαμαντάκι που λέγεται Μαράκι. Καλά να γαμάτε γιατί χανόμαστε. Πάντα τέτοια να έχουμε.... καλά Χριστούγεννα μαγγες....
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money