Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του zaui69 (2334)

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: καλησπερα παρεα ..

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-18 16:06:41

Θέμα: Τι φαγητο εφαγες σημερα

Δημοσίευση: σπανακοπιτα ...

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-18 16:07:01

Θέμα: Μοτοσυκλετες που μας αρεσουν

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-18 16:10:56

Θέμα: Νέα απ το χώρο Auto/Moto

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-18 16:11:49

Θέμα: Μεταβίβαση δώρου

Δημοσίευση: αυριο παμε για τα 115 μυρια! με το καλο ...

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-19 11:38:16

Θέμα: Μεταβίβαση δώρου

Δημοσίευση: ποια ηταν η τυχερη? θα την βαλω να κανει διπλο μπανιο ... :tooth:

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-19 11:39:29

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: καλημερα παρεα ..

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-19 11:40:32

Θέμα: Τι φαγητο εφαγες σημερα

Δημοσίευση: burgeraki ... pali ....

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-19 11:41:01

Θέμα: Joanna

Δημοσίευση: Καλησπέρα από το αμαρτωλό ασανσέρ..! sexy .......

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-19 11:41:45

Θέμα: Alexia

Δημοσίευση: οδηγειες (που εχω ξαναδωσει σε ολους) ολα τα κοριτσια αξιζουν το σεβασμο μας και ειμαστε ευγενικοι το παρον φορουμ ναι μεν ειναι για το σεξ αλλα αυτο που εχουμε πετυχει και ειμαστε διαφορετικοι απο ολα τα αλλα φορουμ ειναι ο σεβασμος και ο πολιτισμος που δειχνουμε ο ενας για τον αλλον διαφωνιες εντος οριου χωρις να ειμαστε προσβλητικοι οσο κραταμε αυτο το επιπεδο τοσο θα δινω και περισσοτερα δωρα το φορουμ το εχω κανει οχι για βιοπορισμο αλλα για τον χαβαλε μου και ειμαι ενας απο εσας ;)

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-19 11:46:15

Θέμα: Μοτοσυκλετες που μας αρεσουν

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-19 11:55:37

Θέμα: Εχετε διώξει ποτέ call girl;

Δημοσίευση: Της δίνουμε το μουνι στο χέρι οτι μπορουμε κανουμε .. :tooth:

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-22 12:19:03

Θέμα: Εχετε διώξει ποτέ call girl;

Δημοσίευση: αν τυχει καμια χοντρη τι κανουμε σε αυτη την περιπτωση παιδια? εξαρταται απο την χοντρη .. αν ειναι χοντρουλα η τσουπωτη εγω την γαμαω .. αν ειναι μπογος παμε για αλλα .. :tooth:

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-22 12:20:57

Θέμα: Μοτοσυκλετες που μας αρεσουν

Δημοσίευση: Τι έφταιγε τελικά? αμα σου πω δεν εχω βγαλει ακρη ακομη .. :idea:

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-22 12:22:37

Θέμα: Μοτοσυκλετες που μας αρεσουν

Δημοσίευση: Panigale μονο ειδα το νεο μοντελο στην εκθεση .. πύραυλος ...

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-22 12:24:42

Θέμα: Monica Bellucci

Δημοσίευση: και σημερα της δινω το μουνι στο χερι αν μου κάτσει .. :xaxa:

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-22 12:27:00

Θέμα: Monica Bellucci

Δημοσίευση: Πως γίνεται να λείπει η Θεά; ονειρο η κυρια ... :prosefxi:

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-22 12:28:21

Θέμα: Νέα απ το χώρο Auto/Moto

Δημοσίευση: Υποχρεωτικά φορτιστές σε όλα τα κτίρια - Πότε θα μπουν; Ποιους αφορά; Φορτιστές σε όλα τα κτίρια θα μπαίνουν υποχρεωτικά από εδώ και πέρα, με σκοπό να γίνει ακόμα πιο εύκολη η χρήση των ηλεκτρικών αυτοκινήτων. Η φόρτιση των ηλεκτρικών οχημάτων στο σπίτι και τον χώρο εργασίας θα γίνει ευκολότερη για τους οδηγούς αυτοκινήτων και φορτηγών τα επόμενα χρόνια, μετά την αναθεώρηση της Οδηγίας για την Ενεργειακή Απόδοση Κτιρίων (EPBD) από την Ευρωπαϊκή Επιτροπή. Η οδηγία αποσκοπεί στο να θέσει την Ευρώπη σε τροχιά για να επιτύχει τον μηδενισμό του ανθρακικού αποτυπώματος του κτιριακού τομέα έως το 2050, καθορίζοντας φιλικά προς το περιβάλλον χαρακτηριστικά που πρέπει να διαθέτουν όλα τα νέα και ανακαινισμένα κτίρια. Οι προδιαγραφές για τους υποχρεωτικούς φορτιστές, ανάλογα με το είδος του κτιρίου Ανάμεσα σε αυτά, ξεχωρίζουν οι διατάξεις για τη βιώσιμη κινητικότητα. Όλα τα νέα κτίρια, καθώς και τα υπάρχοντα κτίρια που υποβάλλονται σε σημαντική ανακαίνιση, πρέπει τώρα να εγκαταστήσουν προ-καλωδίωση για φορτιστές ηλεκτρικών οχημάτων. Αυτή, πρέπει να καλύπτει όλους τους απαραίτητους τομείς για την εγκατάσταση φορτιστών, συμπεριλαμβανομένης της μετάδοσης δεδομένων, των καλωδίων και όπου απαιτείται, των μετρητών ηλεκτρικής ενέργειας. Τουλάχιστον ένας φορτιστής ανά πέντε θέσεις στάθμευσης Συγκεκριμένα, όλα τα νέα κτίρια κατοικιών αλλά και όσα ανακαινίζονται, αν έχουν περισσότερες από πέντε θέσεις στάθμευσης αυτοκινήτων θα πρέπει να διαθέτουν τουλάχιστον έναν ενεργό φορτιστή για κάθε πέντε θέσεις και προ-καλωδίωση για τουλάχιστον το ήμισυ όλων των θέσεων. Επιπλέον, τα νέα και ανακαινισμένα κτίρια γραφείων με περισσότερες από πέντε θέσεις στάθμευσης υποχρεούνται να εγκαταστήσουν τουλάχιστον έναν φορτιστή για κάθε δύο θέσεις στάθμευσης. Οι προθεσμίες για την εγκατάσταση των φορτιστών στα κτίρια Η οδηγία θέτει επίσης στόχο για τα υπάρχοντα μη κατοικημένα κτίρια με περισσότερες από 20 θέσεις στάθμευσης να διαθέτουν τουλάχιστον έναν φορτιστή ανά 10 θέσεις έως την 1η Ιανουαρίου 2027 και προ-καλωδίωση για το 50% των θέσεων. Επιπλέον, τα κτίρια που ανήκουν ή κατέχονται από δημόσιους φορείς πρέπει να διαθέτουν προ-καλωδίωση για τουλάχιστον το ήμισυ των θέσεων στάθμευσης τους έως την 1η Ιανουαρίου 2033. Οι φορτιστές στα κτίρια θα κάνουν ακόμα πιο εύκολη την ηλεκτροκίνηση Ο Maciej Mazur, Πρόεδρος του Ευρωπαϊκού Συνδέσμου για την Ηλεκτροκίνηση, δήλωσε: «Η EPBD αποτελεί θεμελιώδες νομοθετικό κείμενο, που εισάγει πολύ αναγκαίους στόχους στους τομείς της προ-καλωδίωσης και εγκατάστασης σημείων φόρτισης σε ορισμένους τύπους κτιρίων, τόσο μη κατοικημένων όσο και κατοικημένων. Αποτελεί μια ευκαιρία για πραγματική αλλαγή, καθιστώντας τη χρήση των ηλεκτρικών οχημάτων μια βιώσιμη, αποδοτική και φιλική προς το περιβάλλον πραγματικότητα για όλους». Οι κανονισμοί της EPBD θα απαιτήσουν από κάθε κράτος μέλος της Ευρωπαϊκής Ένωσης να άρει όλα τα εμπόδια στην εγκατάσταση φορτιστών, ώστε το δίκτυο να επεκταθεί όσο γίνεται πιο γρήγορα, προκειμένου τα ηλεκτρικά αυτοκίνητα να μπορούν να φορτίσουν εύκολα, παντού. μας εχουν τρελανει με αυτα τα μπαταριοκινητα που προσπαθουν να μας πείσουν οτι ειναι ηλεκτρικα .. μια απο τις μεγαλυτερες απατες ...

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-22 14:20:58

Θέμα: Μεταβίβαση δώρου

Δημοσίευση: συγχαρητηρια στον τυχερο νικητη ..

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-22 14:23:11

Θέμα: Τζίνα

Δημοσίευση: ετσι οπως ακριβαινουν ολα ακριβαινει και το γαμησι .. τι να πεις .. παντως ειναι εργαλειο το κοριτσι ...

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-22 15:42:08

Θέμα: Εθισμός στο σεξ

Δημοσίευση: πιπα κωλο εμπλοκη ... :tooth:

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-22 15:44:42

Θέμα: Εχετε διώξει ποτέ call girl;

Δημοσίευση: Αμα θες να πηδηξεις με 80 ευρώ γιατί αυτά εχεις στην τσέπη, θα πηδήξεις και τη χοντρή και την άσχημη. Και καμιά φορά  χοντρή ή η άσχημη μπορεί να κάνει και καλύτερο γαμήσι από την μοντέλα των 200 ευρώ. κι αυτο παιζει ..

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-22 15:45:36

Θέμα: Εχετε διώξει ποτέ call girl;

Δημοσίευση: Αναλογως ποσο χοντρη  Και μια πρωην ντιβα ηταν πληθωρικη ολα σε αρα τα ειχε  , αλλα ειχε τρελανει κοσμο μεχρι και μαχαιρια βγηκαν για παρτη της  :my: ωρε φιλε .. αυτο που λενε μουνι θανατηφορο ..

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-22 15:47:32

Θέμα: Εχετε διώξει ποτέ call girl;

Δημοσίευση: διαφωνώ, αν θέλω πάω Βίκυ Συγγρου 40-42 και γαμάω μια εμφανίσιμη με κώλο και χύσιμο στο στόμα στα 60... γιατί να πετάξω τα χρήματά μου? βικυ τζουλια μαρινα .. οποια παιζει τελος παντων .. :tooth:

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-22 15:48:57

Θέμα: Γερνάμε ρε μάγκες ή παίζει κάτι άλλο;

Δημοσίευση: αχχχχ φιλε το καπνισμα πως κοβεται το γαμηνενο..... φιλε μου κοβεται .. αρκει να εχεις παρει την αποφαση να προσπαθησεις .. κοβεται μονο για σημερα .. αυριο ειναι μια αλλη μερα .. μια μερα την φορα ολο και κατι καταφέρνουμε .. θελει και υποστηριξη απο φιλους  η γνωστους που το εκαναν για να μπορεις να μιλας και να ακους τις δικες τους ιστοριες εμπειριες .. καλη δυναμη ...

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-22 15:56:55

Θέμα: Γερνάμε ρε μάγκες ή παίζει κάτι άλλο;

Δημοσίευση: Ισχυει ? :s μαλλον βοηθαει να στεκομαι καλυτερα απεναντι στην ζωη οπως ερχεται στις ηλικίες που διανυω η θα διανύσω ..

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-22 15:58:56

Θέμα: Cinzia

Δημοσίευση: --->CinziaΚΡΙΤΙΚΕΣ ΕΔΩ

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-22 16:04:32

Θέμα: καμακι τη σημερον ημερα

Δημοσίευση: αμα δω κατι που μου κινει το ενδιαφερον το προσπαθω .. ποτε δεν ξερεις .. αλλα εχω και τις βιζιτες που γαμαω οπως και να εχει και δεν με πολυ σκοτιζει οπως παλιοτερα ..

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-22 16:16:06

Θέμα: Νέα απ το χώρο Auto/Moto

Δημοσίευση: μας ταιζουν κουτοχορτο .. το θεμα ειναι ποσο τρωμε .. γιατι ολο και κατι τσιμπάμε ... :tooth:

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-22 16:17:51

Θέμα: Joanna

Δημοσίευση: καλησπερα στο κοριτσι μας ..

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-22 16:29:40