Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του ranger (529)

Θέμα: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ FREE FUCK!!

Δημοσίευση: (Άκυρο. δεν έχω 200. κάνω τροποπόιηση, δεν βρήκα πως σβήνεται)

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-01 17:45:06

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλησπέρα

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-15 19:46:23

Θέμα: Athens Prive Hotel

Δημοσίευση: Κεραμέων 26  Αθήνα (Μεταξουργείο)  Εναλλακτική στο Bill όταν είναι γεμάτο π.χ.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 18:08:34

Θέμα: X-Dream

Δημοσίευση: Ύδρας 12 Αγία Παρασκευή Πιο ακριβό απο αυτά του κέντρου αλλά καλό

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 18:09:54

Θέμα: Priamos Hotel (Παγκράτι)

Δημοσίευση: Φωκιανού 26 Αθήνα (Παγκράτι) Σταθερή αξία

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 18:11:46

Θέμα: Attiki Evans Hotel

Δημοσίευση: Τσιμισκή 37  Αθήνα

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 18:13:52

Θέμα: Priamos Boutique Hotel Ηλιούπολη

Δημοσίευση: Παράδρομος Λεωφ. Βουλιαγμένης 352

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 18:21:01

Θέμα: Σειρές που αξίζει να δεις

Δημοσίευση: Peaky Blinders

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 18:26:11

Θέμα: Boardwalk Empire

Δημοσίευση: Boardwalk Empire

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 18:27:39

Θέμα: Επερχομενοι Διαγωνισμοι

Δημοσίευση: Σε λίγο καιρό θα αλλάξουν οι όροι των κληρώσεων Θα έχουν δικαίωμα συμμετοχής όσοι έχουν από 15 ποσταρισματα και επανω Σωστό, νομίζω τα 23 είναι πολλά

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 18:29:29

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλησπέρα σε όλους

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 18:30:19

Θέμα: Mayans M.C.

Δημοσίευση: Mayans M.C. Καλή σειρά για τους οπαδούς του Sons of Anarchy Mayans M.C.MayMayans M.C.ans M.C.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 18:32:03

Θέμα: Better Call Saul

Δημοσίευση: Για τους φίλους του Breaking Bad Better Call Saul

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 18:32:53

Θέμα: Επερχομενοι Διαγωνισμοι

Δημοσίευση: Δηλαδη αν πω 15 καλημερες ειμαι καλυμενος; Η αν ποσταρω νεα του Ολυμπιακου σε ένα σεξ φορουμ, το ιδιο; Τι λες, σεριφη; Υπάρχει όρος για την "ποιότητα" των δημοσιεύσεων ή το όποιο αριθμητικό όριο δημοσιεύσεων υπάρχει είναι για να "δυσκολεύει" την ύπαρξη πολλαπλών λογαριασμών? Αν μιλάμε για το δεύτερο τότε έχει σημασία να είναι 23 οι "καλημέρες" αντί για 15 ή 10 κλπ?

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 18:39:10

Θέμα: Ανατιμήσεις, ακρίβεια και πληθωρισμός

Δημοσίευση: Όλα λίγο πολύ θα πάρουνε τα "πάνω τους" και δε ξέρω πως, πότε και αν θα σταματήσει αυτό...

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-19 17:07:01

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλησπέρα και καλό μήνα

Δημοσιεύθηκε: 2022-09-01 22:22:51

Θέμα: Marvel ή DC

Δημοσίευση: Θα διαλέξω DC όσον αφορά τις σειρές (στα comics Marvel)

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-11 18:11:35

Θέμα: The orville

Δημοσίευση: Ενδιαφέρον φαίνεται. Θα το βάλω στη λίστα με τα υπόψιν.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-11 18:12:18

Θέμα: Priamos Cinema (Μεταμόρφωση)

Δημοσίευση: Καλό όπως και τα άλλα της αλυσίδας

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-11 18:15:04

Θέμα: Επερχομενοι Διαγωνισμοι

Δημοσίευση: οχι φιλε προσπαθουμε να αποφυγουμε και κλωνους αλλα και να καθετε λιγο ο κοσμος εδω βαζαμε δωρα και δηλωνα νουμερο και μετα γραφαν αλλου κατι σαν το αλλου τρως αλλου πινεις Και πάλι όμως θα μπορούσε κάποιος να γράψει τα 23 ή τα 50 ή τα 100 μνμ που απαιτούνται και μετά να έρχεται μόνο για τους διαγωνισμούς έτσι δεν είναι? Επίσης αν χρησιμοποιεί άλλο ψευδώνυμο σε σχέση με άλλα γνωστά forums δε μπορείς να ξέρεις αν είναι ενεργός αλλού ή όχι Οι διαγωνισμοί είναι πολύ καλή διαφήμιση πράγματι Το πόσους αναγνώστες θα έχει το φόρουμ (εκτός των διαγωνισμών) θεωρώ ότι θα εξαρτάται κυρίως απο την ποιότητα της ενημέρωσης που θα παρέχει γύρω απο το βασικό θέμα του φόρουμ

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 18:49:09

Θέμα: Σπύρου Πάτση 40

Δημοσίευση: Απο τα τρία της αλυσίδας, το καλύτερο όσον αφορά την ποιότητα του χώρου (τα άλλα δύο είναι τα Λιοσίων 73 Α και Β)

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 18:53:40

Θέμα: Attiki Evans Hotel

Δημοσίευση: Το συγκεκριμένο έχει μόνο το πλεονέκτημα ότι είναι κέντρο αλλά απαράδεκτο μπάνιο (μόνο ντουζιέρα) Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι σε κάποια δωμάτια μια και έχω αρκετό καιρό να πάω Πολύ καλύτερα Priamos και Βill για μένα

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 19:00:38

Θέμα: Better Call Saul

Δημοσίευση: Ε, και; Ποιο είναι ακριβώς το πρόβλημα με τη δημοσίευση αυτή?  Μήπως το παρακάτω θέμα είναι πιο αναλυτικό ας πούμε? 

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 19:13:31

Θέμα: Σπύρου Πάτση 40

Δημοσίευση: Απο αυτές που παραμένουν σταθερά, Ιζαμπέλλα. Όμως τελευταία έχει πάρει βάρος απο όσο έχω μάθει Τα συγκεκριμένα μαγαζιά δεν διατηρούν σταθερό προσωπικό για πολύ μεγάλο χρονικό διάστημα Ένα μικρό μέρος του ρόστερ μένει σταθερό μόνο για αρκετούς μήνες Για αυτές που δεν εργάζονται πλέον εκεί δεν έχει και νόημα να αναφερθούμε, σωστά?

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 19:18:57

Θέμα: Σπύρου Πάτση 40

Δημοσίευση: Ναι, σωστα... Νοημα εχει μονο να αναφερομαστε σε μουνια που ξερουμε ωστε να υπαρχει ενημερωση για τυχον γαμο. Κατι σαν μικρη κριτικη... :hi: Οι υπηρεσίες σε αυτά τα μέρη (του 20ευρω) είναι τυπικές Επίσης το τι βγάζει στον κάθε ένα η κάθε εκδιδόμενη είναι υποκειμενικό Αντικειμενικά είναι τα τυχόν προβλήματα τα οποία πρέπει να αναφέρονται (π.χ. όταν ανακοινωθεί κάποια υπηρεσία αλλά υπάρχει άρνηση στο δωμάτιο ή το χειρότερο όταν χτυπάνε πόρτες κλπ) Τέτοια ζητήματα δεν υπάρχουν. Ή τουλάχιστον δε συνάντησα εγώ σε κάποια επίσκεψη εκεί Πέρα απο αυτά κριτική του στυλ "καλή πίπα" κλπ είναι περισσότερο του πως το γουστάρει ο καθένας Αξίζει να αναφερθεί ότι και σε αυτά τα μέρη όπως και στα ακριβότερα studio οι φωτογραφίες που βλέπουμε (στην γνωστή σελίδα για την οποία είδα links εδώ αλλά παρόλα αυτά δε θα αναφέρω, δεν ξέρω αν επιτρέπεται) είναι σχεδόν πάντα επεξεργασμένες (καμιά φορά δεν χρειάζεται μεγάλη επεξεργασία αλλά υπάρχουν και οι έξυπνες γωνίες λήξης και πόζες επίσης) Βέβαια φαίνεται αυτό και κάπου το περιμένεις αλλά ίσως κάποιοι λιγότεροι υποψιασμένοι (ή πρωτάρηδες) βρεθούν προ εκπλήξεως (όχι ειδικά για αυτά τα μαγαζιά, για όλα λίγο πολύ)

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 19:36:43

Θέμα: Better Call Saul

Δημοσίευση: Μα εχεις απολυτο δικιο, αδελφέ... Αν θέλετε να θεσπίσετε κάποιον πιο "αυστηρό" (τρόπος του λέγειν) και συγκεκριμένο κανόνα για τις δημοσιεύσεις μπορείτε φυσικά να το κάνετε και να διαγράφετε όσες δημοσιεύσεις δεν συμβαδίζουν με αυτό. Απλά να γίνει για όλες τις δημοσιεύσεις εξίσου φυσικά

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 19:40:14

Θέμα: Christy

Δημοσίευση: Ξέρουμε αν δέχεται χύσιμο στο πρόσωπο?

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 20:15:38

Θέμα: Προτασεις για αλλαγες

Δημοσίευση: Ένα μικρό πραγματάκι θα ήθελα να αναφέρω απλά. Το ορθογραφικό λάθος "Achievements: No achivements" που εμφανίζεται κάτω απο το avatar κάθε χρήστη (Μετά απο την Φήμη)

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 20:23:35

Θέμα: The Mile High Club

Δημοσίευση: Ελενη, ετων 40 ελευθέρας βοσκης. Συναντηση χτες για πρωτη φορα σε πριβε χωρο. Δηλαδη το πρωτο ραντεβου.  H μεγαλυτερη μπουζουκομάνα που εχω γνωρισει εως σημερα.  πρωτη επαφη γνωριμιας σε κλαμπακι της Αθηνας πριν 1 μηνα.... Ολα χωμα, ακομα και η τιμη.... 80 γουαν, 2 ωρες.... Οι γεωργιανοι θα φανε τα αρχιδια μας... Τους αφηνω να ασχολουνται με Τζενη Λατινα ακομα.... Αν διατηρήσει τις τιμές αυτές προβλέπεται τρελή ζήτηση

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 20:27:10

Θέμα: Σπύρου Πάτση 40

Δημοσίευση: Οι υπηρεσιες ΠΟΥΘΕΝΑ δεν ειναι τυπικες. Δηλαδη θελεις να μου πεις οτι σε καθε μπουρδελο του 10ρικου ολες οι πουτανες δινουν το ιδιο μουνι? Δεν πρεπει το καθε μεlος του φορουμ να ξερει περιπου τι θα παει να γαμησει? Το πως ειναι, τι βυζια εχει, τι κωλο εχει αν δαγκωνει πουτσο με χρυσο δοντακι αν δινει κωλο αν δινει αφαλο αν ειναι ασχημη κλπ κλπ κλπ? Τι λες ρε φιλε....Απο που τα εμαθες αυτα? Αυτα εδω δεν υπαρχουν φιλε. Εχουμε τοση εμπειρια στο χωρο που γνωριζουμε οτι  η καθε καριολα πουτανα δινει ξεχωριστο προγραμμα. Η πιπα ειναι πιπα. Συμφωνω....Αλλα αυτο ισχυει μονο για τα 12χρονα. Για μας πιπα απο πιπα εχει μεγαλη διαφορα. Θα μπορουσες να να μου απαντησεις πολυ ευκολα αλλα δεν θελησες. Αντι αυτου μας λες για επεξεργασμενες εικονες και διαφορες παπαριες. Και μας τη λές και απο πανω λες και τυχαια βρισκομαστε εδω για να γραφουμε για το αν νικησε ο Παναθηναικος τα Ανω Γαμηδια..... Θα μπορουσες να πεις 2 λογια για ενα κρεβατι που εστρωσες εκει μεσα....Αλλα μαλλον δεν εχεις εμπειρια με καμια απο κει μεσα.....  Ακου φιλε τι ευκολο που θα ηταν μου ελεγες.....Συναντησα την κοκκινοσκουφιτσα, ειχε ωραιο σωμα (η καθολου καλο σωμα) εκανε σεξ με ορεξη, ειχε και ενα ταττου στο αριστερο μουνοχειλο. Η πιπα της ηταν εξαιρετικη αλλα με δαγωσε στο πετσακι μου και πονεσα πολυ. Την εχυσα στο στομα μου τα πηρε στηθος και καταπιε. Η μου εκανε μια αεροπιπα και εφυγα.... Καλο θα ηταν να αναφερομαστε σε εμπειριες που εχουμε με πουτανες και να λεμε δυο λογια παραπανω ωστε ο καθενας απο μας να εχει απποψη πριν παει να γαμησει.... ΥΓ Η πουτανα φιλε ειτε ειναι των 20 γουαν ειτε των 10 ειτε των 300 ενα μουνι εχει. Ενα γαμησι θα κανει σε ολους....Απο κει και περα απο το γαμησι που ριχνει καποιος μεχρι να πει "περασα καλα" απεχει απο την Κατω Βρυσουλα μεχρι την Ανω Βρυσουλα....Δλδ πολλα χιλιομετρα..... Comprente? Αντε και καλες συνεχειες! :hi: Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω την επίθεση Δεν θεωρώ καθόλου παπαριά το ζήτημα της επεξεργασμένης φωτογραφίας. Σε πολλές περιπτώσεις μπορεί να λειτουργήσει και παραπλανητικά αυτό. Ανέφερα ότι έχει πάρει βάρος εξάλλου Με το "τυπικές υπηρεσίες" εννοώ ότι δεν έδωσε κώλο και το χύσιμο ήταν στο προφυλακτικό Αν είναι να βγάζετε τον κάθε χρήστη ψεύτη εδώ πέρα καλά κρασιά...

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 20:37:38