Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του ranger (529)

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλησπέρα σε όλους

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-24 19:57:47

Θέμα: Ένα κινήτο τηλέφωνο apiastos.gr

Δημοσίευση: To 14 για μένα. Ευχαριστώ

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-20 19:07:08

Θέμα: Δωρεάν επίσκεψη στο Central Spa, Καλλιρόης 48

Δημοσίευση: Το 8. Ευχαριστώ

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-20 19:09:15

Θέμα: Δωρεάν επίσκεψη στο Central Spa, Καλλιρόης 48

Δημοσίευση: Νομίζω πρέπει να μπει στα "σημαντικά θέματα" για να φαίνεται ότι είναι ενεργός διαγωνισμός όπως γίνεται συνήθως

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-20 19:11:14

Θέμα: Δωρεάν επίσκεψη στο Studio De Paris

Δημοσίευση: Το 7 παρακαλώ

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-23 09:43:17

Θέμα: Mayans M.C.

Δημοσίευση: Αξιζει πραγματικα ή ειναι στη κατηγορια οπου fans του SOA θα απογοηυευθουν λογω μιας πιθανης κακης αντιγραφης? Καθυστερημένη απάντηση...δεν το είχα δει σόρρυ Για μένα δεν είναι στο ίδιο επίπεδο αλλά παρόλα αυτά μου αρέσει Αντιγραφή δεν είναι, είναι spin-off παρουσιάζοντας μια ιστορία στον ίδιο "κόσμο" του SoA απο την πλευρά των Mayans Προτιμώ το better Call Saul σαν spin-off του Breaking Bad πάντως Όλα αυτά όμως είναι πάντα εντελώς υποκειμενικά

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-23 13:42:09

Θέμα: Πιπίνου 118

Δημοσίευση: Σε αυτό το σπιτάκι (πρώην στούντιο) έχω πάει μερικές φορές Θα αναφέρω μερικές περιπτώσεις ξεκινώντας απο την πιο πρόσφατη: Μάρτα: Νεαρή, έβγαζε κάτι το κάπως αμήχανο και άπειρο, με κάποια παραπάνω κιλά. Υπό άλλες συνθήκες δεν θα περνούσα μαζί της αλλά ήταν φάση που τελείωνε ο χρόνος που είχα για βόλτα οπότε είπα "δε γαμιέται ας την δοκιμάσω" Όταν έβγαλε το "κορμάκι" που φορούσε αποκαλύφθηκαν επιπλέον ατέλειες στο δικό της κορμάκι (κοιλιά) Απο συνενόηση δεν το είχε ούτε σε ελληνικά ούτε αγγλικά, στοματικό με προφυλακτικό χωρίς να ρωτήσει (το συγκεκριμένο σπιτάκι έχει ψιλοπαράδοση στο ελεύθερο στοματικό γενικά πάντως) Παρόλαυτα και εγώ δεν επεδίωξα ελεύθερο μαζί της (κάποιες φορές το αποφεύγω κάποιες όχι, ανάλογα τη φάση) Προσπάθησα να την ρωτήσω αν θα με αφήσει να χύσω κάπου πάνω της, έδειχνε να μη θέλει, δεν το πάλεψα ούτε αυτό. Τρεις στάσεις και χύσιμο στο προφυλακτικό λοιπόν Θα την πρότεινα μόνο σε κάποιον που του αρέσει εμφανισιακά και γουστάρει την κάπως πιο "άπειρη" φάση

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-23 17:40:21

Θέμα: Πιπίνου 118

Δημοσίευση: Λίγο καιρό πριν τη Μάρτα είχε περάσει μια μια Ρωσίδα κάπου 45+ με αρκετά πρόστυχο look που δυστυχώς όμως δε μπορώ να θυμηθώ το όνομα της με τίποτα (ούτε και βρίσκω κάτι στα λίγες "σημειώσεις" που κρατάω κάπου ως αρχείο) Και αυτή δεν ρώτησε για ελεύθερο στοματικό, είχε όμως καλή συμμετοχή, με πάθος και χάδια στο σώμα και αρκετά δεκτική στο έντονο σφυροκόπημα στο τέλος Δεν την ρώτησα για χύσιμο κάπου πάνω της οπότε δεν ξέρω αν δέχεται, μου βγήκε να χύσω στο προφυλακτικό στα 4

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-23 17:49:25

Θέμα: Πιπίνου 118

Δημοσίευση: Ακόμα νωρίτερα, αρκετούς μήνες πριν είχα περάσει με τη Λάνα Η Λάνα δουλεύει ακόμα στο συγκεκριμένο μαγαζί, οπότε αν και σίγουρα οι πρόσφατες κριτικές έχουν μεγαλύτερη βαρύτητα, θα αναφέρω συνοπτικά τις εντυπώσεις μου και αν κάποιος κάποτε θέλει αναφέρει μια καινούρια κριτική Η Λάνα, όταν την τίμησα, είχε παραπάνω κιλάκια αλλά "ορθώς κατανεμημένα" (κοινώς κωλάρα) Πολύ καλή συμμετοχή.  Ελεύθερο στοματικό, 69, πεταχτά φιλιά, αρκετές στάσεις. Χύσιμο μέσα στο προφυλακτικό χωρίς να την ρωτήσω αν δέχεται κάπου πάνω της. Έδειχνε πάντως να το γουστάρει. (έδειχνε είπα, τι ισχύει στα αλήθεια δεν ξέρουμε και στα παπάρια μας βασικά :D)

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-23 17:56:07

Θέμα: Πιπίνου 118

Δημοσίευση: Και μια σύντομη ιστοριουλα για το μαγαζί απο τα παλιά (καμία σχέση με κριτική προφανώς, απλά είναι κάτι που μου έχει μείνει) Όπως ανέφερα και πριν παλιότερα το μαγαζί ήταν στούντιο. Προφανώς πιο καθαρό τότε, με πολύ καλύτερα κρεβάτια κλπ Κάπου στα 2000-2005 έκανα λοιπόν αναγνωριστικά βόλτα σε γύρω μαγαζιά (στούντιο) Εκεί πέτυχα μια ρωσσίδα τούμπανο (είχε πολλές τέτοιες εκείνη την εποχή ακόμα) Ψιλή, ξανθιά, βυζάρες, κωλάρα...τα κλασσικά. Πήγα λοιπόν την επόμενη ή μεθεπόμενη ημέρα ελπίζοντας να την πετύχω ξανά για να περάσω μαζί της αλλά όχι... Στη θέση της ήταν μια ασιάτισσα, αδυνατούλα, με ωραίο κωλαράκι όμως...που βγήκε για σαλονάρισμα εντελώς γυμνή Αν και δεν είμαι φαν των asians πέρασα μαζί της και ήταν εξαιρετική Σπάνια περίπτωση που ένιωσα οτι το 50ρι άξιζε και με το παραπάνω Δεν ήταν κάτι ακραίο στο πρόγραμμα (πχ anal, cif, cim Κλπ) απλά πολύ έντονη συμμετοχή και πάρα πολύ ώρα (για στούντιο) χωρίς καμία πίεση απολύτως

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-23 18:07:41

Θέμα: Αγίου Πέτρου 7

Δημοσίευση: Το συγκεκριμένο μαγαζί ειδικεύεται στις λατίνες (ή στις υποτιθέμενες λατίνες. Προσωπικά δεν με νοιάζει ιδιαίτερα απο που κατάγεται η εκδιδόμενη, φτάνει να με καλύπτει η εμφάνιση και οι υπηρεσίες) Η εμπειρία μου αφορά την Τζέσικα, κάπου αρχές καλοκαιριού Αν και στην σελίδα που διαφημίζεται το συγκεκριμένο μαγαζί, υπάρχουν ακόμα οι φωτογραφίες της, στο πρόγραμμα δεν την ξαναείδα. Πήγα νωρίς αλλά είχε ήδη αρκετά δωμάτια Το δωμάτιο που μπήκα όχι και τόσο καθαρό (πολλά νερά κάτω κυρίως) Εμφανισιακά καυλιάρα μπορώ να την χαρακτηρίσω χωρίς να τρελαίνομαι (γούστα είναι αυτά) Ωραίος κώλος όμως Είπε κάτι δικαιολογίες για να αποφύγει το ελεύθερο στοματικό, δεν επέμενα όμως Λίγο 69 λοιπόν και βουρ στο ψητό Καλή συμμετοχή αλλά αρκετή βιασύνη είχε μπορώ να πω Στα τέσσερα προσπάθησε να με τελειώσει κάνοντας έντονες κινήσεις αυτή προς τα πίσω αλλά το κόλπο δεν έπιασε και αφέθηκε στους δικούς μου ρυθμούς Γούσταρα πολύ σε αυτή την φάση (ομολογώ κρατήθηκα με το ζόρι να μην την αρχίσω να ασχολούμαι με την κωλοτρυπίδα της μια και δεν είχε ανακοινωθεί anal) Μετά απο λίγο σφυροκόπημα ζήτησα να την χύσω στα βυζάκια και δέχτηκε Επειδή θεώρησε ότι αργούσα (έλεος τι περίμενε? να χύσω σε 1 δευτερόλεπτο? :D) πήγε να μου βάλει δάχτυλο μάλλον για να με επιταχύνει και την σταμάτησα γιατί δεν γουστάρω καθόλου Αφού άδειασα μπόλικο σπέρμα πάνω της, της έδωσα χαρτί και μωρομάντηλα να την βοηθήσω Παρ'όλη τη βιασύνη θα την ξαναπροτιμούσα αν τύχαινε...

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-23 18:41:58

Θέμα: Αγίου Πέτρου 7

Δημοσίευση: Επισκέυτηκα άλλες δύο φορές το μαγαζί αυτό αλλά οι κοπέλες δεν μου έκαναν κλικ για να περάσω. Ήταν η Φαμπιάνα (την οποία μπορώ να πω δε θυμάμαι καν πλέον) και η Νικόλ, ή οποία σε κάποιους που αρέσουν μικρούλες ίσως αρέσει, αλλά εμένα προσωπικά δεν... Είχε αρκετά δωμάτια πάντως ήδη απο νωρίς.

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-23 18:43:57

Θέμα: Λιοσίων 73B

Δημοσίευση: Μισέλ: Αδύνατούλα, με σκούρο δέρμα Όταν πέρασα μαζί της δεν μιλούσε ελληνικά (και αγγλικά με τα χίλια ζόρια) Πάντως έκανε φιλότιμες προσπάθειες. Πήγα να την βοηθήσω να μου φορέσει το προφυλακτικό (δεν ξέρω, την έκοψα για άπειρη) αλλά απομάκρυνε τα χέρια μου για να το κάνει μόνη της Καλή σχετικά συμμετοχή στο σεξ. Στο τέλος όταν έδινα δυνατά στα 4 φώναξε κάτι "Si Papi" κάτι που ίσως αρέσει σε κάποιους που έχουν...latin φαντασιώσεις :) Θα πρότεινα μια δοκιμή σε όσους αρέσει το σκούρο δερματάκι και το λεπτό κορμάκι (προσωπικά προτιμώ πιο πλούσιες καμπύλες) Θα την βρείτε και στο Σπ.Πάτση 40

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-23 18:57:42

Θέμα: Λιοσίων 73B

Δημοσίευση: Έμμυ: Πέρασα μαζί της πριν κάμποσο καιρό αλλά δουλεύει σε αυτά τα μαγαζιά ακόμα Νεαρό ρωσσιδάκι, αρκετά καλή εμφανισιακά Την προέτρεψα για ελεύθερο στοματικό, το δέχτηκε διστακτικά Γενικά κάπως "μαγκωμένη" ήταν στην όλη φάση, ειδικά στο έντονο σεξ στα 4 Πάντως επειδή μου άρεσε σαν παρουσία θα την ξαναδοκίμαζα αν τύχαινε Και αυτή δουλεύει στο Σπ. Πάτση (ίσως και στο Λιοσίων 73Α)

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-23 19:04:00

Θέμα: Καλύτερο ξενοδοχείο ημιδιαμονής.

Δημοσίευση: Το JK φαίνεται ενδιαφέρον για δοκιμή κάποια στιγμή. Πρίαμος προτιμώ συνήθως (Μεταμόρφωση ή Παγκράτι) ή για τα βόρεια το x-dream

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-23 19:06:57

Θέμα: Αστεία,παράξενα από όλο τον κόσμο

Δημοσίευση: Μπορεί να τρυπώσει κάποιο σε καμιά γυμνίστρια; :P

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-23 19:09:12

Θέμα: Δωρεάν επίσκεψη στο Studio De Paris

Δημοσίευση: Ας διεκδικήσω ξανά το 7 μια και ακόμα δεν το καπάρωσε κανένας...

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-23 19:10:26

Θέμα: Καλύτερο ξενοδοχείο ημιδιαμονής.

Δημοσίευση: Το JK φαίνεται ενδιαφέρον για δοκιμή κάποια στιγμή. Πρίαμος προτιμώ συνήθως (Μεταμόρφωση ή Παγκράτι) ή για τα βόρεια το x-dream Πες τίποτα για το x-dream. Έχω ακούσει καλά στοιχεία, αλλά δεν έχει τύχει να πάω... Στο 30ρι είναι η ημιδιαμονή  Θα έλεγα σαν τον Πρίαμο  περίπου είναι αλλά πιο ακριβό Αν βολεύει η περιοχή που είναι για κάποιον λόγο είναι καλή λύση (έχει κάποιο άλλο εκεί πιο χύμα το Hill δεν λέει και πολλά αν και είχα πάει πολύ παλιά) Πάρκινγκ έχει δικό του και είναι κοντά στη Μεσογείων. Καθαρό ήταν τις φορές που πήγα.

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-23 19:33:07

Θέμα: Λιοσίων 73B

Δημοσίευση: Πριν λίγο πέρασα απ' έξω και έμπαινε μέσα ένας τύπος με κοντομανικη :lol: Έτσι πάει. Κάψες και με τις δύο σημασίες. Πάλι καλά που δεν την είχε πετάξει έξω στη Λιοσίων  :D

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-23 23:48:00

Θέμα: Πιπίνου 118

Δημοσίευση: Όταν ήταν στούντιο προφανώς έλαμπαν όλα. (φρεσκοβαμμένα και καθαρά, φωτισμός καλός, μέχρι και στρογγυλό κρεβάτι στο δωμάτιο που είχα μπει) Εφόσον ξέπεσε σε μπουρδελάκι τα τελευταία χρόνια , έμεινε απλά να έχει τις ντουζιέρες Περασμένα μεγαλεία

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-25 17:11:55

Θέμα: Αγίου Πέτρου 7

Δημοσίευση: τοτε θα τιμηθει ;) Δεν την βλέπω να την έχει στις φώτο και στις τωρινές βάρδιες πάντως, το πιθανότερο κάτι άλλο θα δεις αν πεις. Πες μας πάντως

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-25 17:39:12

Θέμα: Πιπίνου 118

Δημοσίευση: P.Vim αν διαβάσεις λίγο πιο προσεχτικά τι έχω γράψει απο την αρχή του θέματος θα καταλάβεις πιστεύω Δεν έχω γράψει ότι ΤΩΡΑ είναι σε επίπεδο στούντιο Αλλά έχω επιβεβαιώσει ότι παλιά ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΑ στούντιο όταν πήγα ο ίδιος πριν αρκετά χρόνια (με 50ρικο) Δεν σου την λέω, απλά διευκρινίζω. Καμιά φορά διαβάζουμε λίγο βιαστικά και δεν καταλαβαίνουμε απόλυτα τα γραφόμενα.

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-25 18:58:14

Θέμα: Αγίου Πέτρου 7

Δημοσίευση: Συνηθισμένο φαινόμενο να αλλάζουν εργαζόμενες αρκετά απο αυτά τα μαγαζιά

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-25 19:00:44

Θέμα: Πιπίνου 118

Δημοσίευση: Ήταν στην εποχή που τα βρίσκαμε στις αγγελίες για να καταλάβεις :)

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-25 19:07:05

Θέμα: Πιπίνου 118

Δημοσίευση: Πάντως γενικά, τα στούντιο της τωρινής εποχής έχουν πιο πολλά "κομφόρ" όντως. (καθρέπτες κλπ). Πιο εντυπωσιακά να το πω (όχι όλα βέβαια) Αλλά απο προσωπικό πολύ καλύτερα παλιά. Παλιά και στα απλά μπουρδελάκια ακόμα είχε αρκετές μουνάρες (ρωσίδες κλπ)

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-25 19:30:15

Θέμα: Priamos Hotel (Παγκράτι)

Δημοσίευση: Σίγουρα θα μπορείς να μείνεις παραπάνω. Δυστυχώς για κόστος δεν ξέρω. Όλα προσφέρουν πλήρη διανυκτέρευση λογικά (12ρη νομίζω? δεν το έχω κάνει ποτέ) Μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί τους ή με τηλ ή με email Σίγουρα δεν έχουν όλα τα δωμάτια τις ίδιες τιμές εξάλλου

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-25 21:08:19

Θέμα: Καλά Χριστούγεννα σε όλα τα μέλη του φόρουμ

Δημοσίευση: Σωστά. Το Πάσχα ταιριάζει καλύτερα στο φόρουμ λόγω σουβλίσματος.

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-25 21:21:59

Θέμα: Άντα 40

Δημοσίευση: Μήπως ευγενικά προσπαθείς να πεις ότι "χάνει λίγα λάδια"?

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-26 21:23:13

Θέμα: Άντα 40

Δημοσίευση: ξερεις πολλες γυναικες που δεν χανουν; Εγω πολυ λιγες και η Αντα δεν αποτελει εξαιρεση Σημασια εχει οτι το παει καλα το γραμμα γι αυτο που πληρωσα αυτο πηρα :) Μια χαρά τότε. Γράφτε τα και στην καρτέλα αν ανοιχτεί να μαζευτούν εντυπώσεις και απο άλλους

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-26 22:03:52

Θέμα: Άντα 40

Δημοσίευση: μασαζ δεν κανει ειναι καθαρη βιζιτα :) Εκτός αν πιάνεται το μασάζ που κάνετε στον πούτσο με τον κώλο και το λαρύγγι  :D

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-27 18:05:54