Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του maniouel (65)

Θέμα: The Mile High Club

Δημοσίευση: Συναντηση με την Εφη λοιπον που ηταν καπου προς το τελος των σημειωσεων μου λογω του οτι ηταν γενικα «ξεχασμενη». Την Εφη τη γνωρισα σε ένα μπαρακι ένα βραδυ Κυριακης,  Βγηκαμε τα ειπαμε και τα ξαναειπαμε.  Η κοπελα ηθελε να μπει σε ένα κυκλο ανθρωπων και να κανει κατι σα συνοδεια. Μη σας κουραζω η κοπελα είναι φοιτητρια και τον ελευθερο χρονο στρωνει και κανενα κρεβατι για εξτρα εισοδημα μιας και της αρεσουν τα ταξιδια και καπου καπου κανει τα ονειρα της και πραγματικοτητα.         Ειναι πολυ επικοινωνιακη, προσχαρη και χαρουμενη. Τα μεγαλα της τεραστια ατου , οι βυζαρες της και η κωλαρα της που αντεχει και σε κενα αερος...Μειονεκτημα για μενα  ότι είναι μολις 23 χρονων γιατι  εχω αδυναμια στην τριτη ηλικια. ...αυτη τη φορα το βρηκα στις λεπτομερειες αρκει που πηρα προγραμμα… και με την Εφη, το παιρνεις... Σωματοτυπος, για οσους γνωριζουν, Κελλης+Σονιας (απο Αξιωματικους) Κλασσικο ελληνικο Coca Cola σωμα full απο πιασιματα με την λεπτη μεση την κωλαρα που ειναι για πολλα μπρατσοματα και αγριοπιασιματα. Ηρθε ντυμενηπολυ σεξυ και περιποιημενη..Σουτιεν μαυρο και ενα στρινγκακι κοκκινο που εκανε μια απιθανη αντιθεση με το κατασπρο δερμα της. Τι κανει? Κανει διαφορα και καλα, αλλα οχι ακροτητες. Θα σας πω εγω πως περασα και τι εκανα και τι μου εβγαλε να κανω. Στησιμο ντυμενης κωλαρας να την κοιτας και να χανεσαι. Να βγαλετε το παντελονακι της σιγα-σιγα να απολαυσετε τη θεα. Μισο τζιν, μισο στρινγκ με αφθονο κωλο. Η πιπα της απο τις πολυ καλες με δουλεμα παντου. Φτυσιματα και καρπαζωματα...Δεν την αφησα να δω αν θα με τελειωνε στο στομα. Την εβαλα μπρουμητα και την εχυσα στην κωλαρα της....Η αποθεωση? Ετριβε τα χυσια πανω στην κωλαρα κοιταζοντας με . Αν ζησετε τη σκηνη αυτη με τις ματαρες αυτες να σε κοιτανε, γεμισες. Και γεμισες για καιρο... Ειναι γυναικα που δεν θα το δουλεψει πάτερν. Ετσι πιστευω. Θα ειναι απο τις περιπτωσεις που θα σου κανει τι βγαινει στη στιγμη, δλδ τι θα της βγαλεις...και το πιο σημαντικο πως θα της φερθεις  ειναι τελειως αματουρα κατασταση . Γιατι αν βγει η εξισωση, ολα θα γινουν... Με λιγα λογια, θες κατι παραπανω? Αποκτησε το μονος. Και αυτο μου αρεσε . Αν δεν κινηθειτε μηχανικα, θα περασετε πολυ καλα...Θελει την καταλληλη προσοχη για να ανταποδωσει υπηρεσιες πρωτης θεσης. Στην αρχη να πατε με τα νερα της. Δεν θα το ξεχασει αργοτερα. Τα 100 γουαν  2ωρες την κανουν High Value For Little Money… H κωλαρα σε video, εδω... Άρχοντας...

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-03 22:33:32

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλημέρα, καλή εβδομάδα.. .φίλε μου pier garden με έχεις βάλει σε πολλές σκέψης να ξέρεις με το μικρό..

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-04 07:18:07

Θέμα: Christy

Δημοσίευση: Το μικρό είναι αρκετά καλό με ΚΟΡΜΙ και δυνατό πίσω σύστημα και 2αρακι στήθος ...λεπτομέριες σύντομα στην καρτέλα της.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-06 06:37:55

Θέμα: Christy

Δημοσίευση: Στηθος 2 η μαλλον 3 ; Ας μοιράσουμε την διαφορά να είμαστε μέσα.. Στο 2,5αρι...το θέμα είναι ότι είναι εξαιρετικό.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-06 22:44:38

Θέμα: Τι προτιμάτε; Milfs ή πιτσιρίκες;

Δημοσίευση: Εγώ από μικρός δεν το έκοψα του κουσούρι...ακομα και τώρα λατρευω τις milfαρες, φτάνει όμως να είναι ζουμερές και ζουζουνιαρες...!!!

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-22 16:11:37

Θέμα: εκδιδόμενες του Facebook

Δημοσίευση: Εχει καποιος κονε σε ανθρωπινη τιμη? Αδερφέ αν δεν με απατά η γέρικη μνήμη μου η τυπισσα έχει παίξει πρωταγωνιστικό ρόλο σε ταινία τις sirina είχα κάνει μια προσπάθεια μήπως και (τοτε που το χρήμα ήταν άφθονο) αλλά δεν ασχολήθηκε, κάτι νεότερο δεν ξέρω.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-22 21:51:06

Θέμα: Christy

Δημοσίευση: Φιλε Μανιουέλ σε ευχαριστω για το κονέ σου... Εσυ μου τη γνωρισες... Μου αρεσει η κριτικη σου... Το ελάχιστο που μπορούσα να κάνω για σένα που έχεις κάνει τα πάντα για μένα... Εξάλλου αυτό είναι που θέλουμε...τα καλά να τα μοιραζόμαστε αυτοί που αξίζουμε πραγματικά.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-23 07:22:17

Θέμα: Προτασεις για αλλαγες

Δημοσίευση: Μια μεγάλη ευκολία θα ήταν με κάποιο τρόπο να έχουμε αμμεσα μια λίστα με τα θέματα που έχουμε 'εμπλακεί'....ώστε να πηγαίνουμε αμέσως εκεί που θέλουμε. Τώρα υπάρχει μόνο σήμανση (Μια μαύρη κουκιδα) σε όλοι την λίστα θεμάτων

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-24 18:26:08

Θέμα: Καλως ηρθες sexclub.gr

Δημοσίευση: Έτσι όπως το θέτεις έχεις ένα δίκιο... Στην τελική αν δεν βρει ο καθένας μας κάτι ενδιαφέρων απλά...αποχωρει.

Δημοσιεύθηκε: 2020-03-13 13:55:19

Θέμα: The Mile High Club

Δημοσίευση: Καλησπερα. Ειμαι η Ελενα περιπου 40 ετων Ειμαι ψηλη με ομορφα ποδια μεγαλο στηθος και ωραιο σωμα Κανω τα παντα εκτος πρωκτικο Λεπτομερειες με μηνυμα Καλώς την....Έχω την εντύπωση ότι εμείς θα βρεθούμε σίγουρα κάποια στιγμή..!!!

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-07 17:11:02

Θέμα: Ελενα

Δημοσίευση: Όταν με εγλυφες με τρέλανες και το ξέρεις. Μου τα πήρες όλα στο στόμα αλλα και εγώ δε σε άφησα έτσι! ;) Ήμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα....!!! :lol:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-07 18:35:29

Θέμα: tantra massage...

Δημοσίευση: Έχουμε πληροφορίες για το καλύτερο tantra massage?

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-13 22:08:39

Θέμα: tantra massage...

Δημοσίευση: Έχω πάρει την ζωή...πολύ καλή, τις λείπει όμως ο 'ερωτισμός' κάτι απαραίτητο σε αυτό το μασάζ...

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-13 22:52:43

Θέμα: tantra massage...

Δημοσίευση: Ελα κατω και θα σου πω ... Εσενα σου χρωσταω... Να με παιρνεις τηλ αλλη φορα, οχι απο δω... Σε ευχαριστώ πολύ για πολλά, δεν θέλω όμως να σου γίνομαι βαρετός και να σε ζαλίζω..και δεν μου χρωστάς τίποτα...

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-13 22:55:00

Θέμα: tantra massage...

Δημοσίευση: Τι είναι αυτό το ταντρα? Αυτο που θα σε κανει...άνδρα

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-13 23:26:56

Θέμα: tantra massage...

Δημοσίευση: Αντρα σε καάνει μόνο  ένας πούτσος μεγάλος σαν το δικόμου Εσύ να προσέχεις πολύ... όταν κάθεσαι !!!

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-14 15:08:07

Θέμα: Καλως ηρθες sexclub.gr

Δημοσίευση: κυριε Maniuel αυτο αλλαζουμε οχι μονο το ονομα αλλα και το ηθος τραμπουκισμοι σε αλλους και ειρωνιες απογορευονται δια ροπαλου το παληκαρι που θα μπει σαν αντμιν θα ειναι ακομα πιο αυστηρος σε αυτα τα θεματα δεν μας ενδιαφερει τι καναν αλλοι χρηστες σε αλλες πλατφορμες και αλλα φορουμ οσοι εδω ειναι τυπικοι και κρατουν τους κανονες που εχουν θεσπιστει ειναι μια χαρα ελαστικοτητα τελος Ελπίζω κυρίως να μπει μια τάξη στο μπάχαλο που γίνεται  και να 'απομονοθουν' κάθε είδους βλάκες που δεν προσφέρουν το ελάχιστο...

Δημοσιεύθηκε: 2020-03-13 13:09:09

Θέμα: Izabella

Δημοσίευση: Την ιζαμπέλα την γνώρισα πριν αρκετό καιρό όταν μου την έφερε μαζί της η Νάντια για να βγάλουμε γούστα...Από τότε την έχω πάρει μόνη της αρκετές φορές και η κάθε μία ήταν μαζί της μοναδική εμπειρια. Η γυναίκα αυτή για μένα είναι από τις ελάχιστες 'κλασατες' που έχω γνωρίσει γενικά στην ζωή μου, πολύ δοτική, σου δίνετε απλόχερα και κάνει τα πάντα...κυριολεκτικά, έχει κλασικό κορμί με καμπύλες που εμένα προσωπικά μου αρέσει πολύ και γενικά είναι από τα ραντεβού που πρέπει να κάνεις οπωσδήποτε. Και αν είσαι κύριος μαζί της θα σε κάνει να παραμιλας

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-21 21:50:36

Θέμα: Νάντια 40

Δημοσίευση: ε οχι και 40 η Ναντια ειναι ελληνιδα 50 και βαλε και οποιος θελει του στελνω και το προφιλ της στο Facebook με π.μ Καλά είναι κάποια πράγματα να τα κρατάς 'κλειστά...

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-24 22:09:23

Θέμα: Priamos Hotel (Παγκράτι)

Δημοσίευση: Ξέρουμε αν μπορούμε να μείνουμε ολόκληρη μέρα...Και με τι κόστος...?

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-25 20:49:58

Θέμα: Ζωή Μασέζ

Δημοσίευση: Την έχω πάρει για 2ωρο πριν καιρό, κυρίως για το tantra massage που προσφέρει. Οι εντυπώσεις μου πολύ καλές σε όλα τα επίπεδα. Στο sex δεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα αλά έμεινα σχετικά ικανοποιημένος, επερνε πρωτοβουλίες και ήθελε να είχε αυτή τον έλεγχο. Στο massage είναι εξαιρετική, θέλει όμως κάτι παραπάνω στο κομμάτι του ερωτισμού και της 'επαφής'. Στο θέμα εμφάνιση είναι πολύ όμορφη με πολύ καλό κορμί και εξαιρετική από θέμα συμπεριφοράς.

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-26 15:53:24

Θέμα: Ευτυχισμένο το 2020!!!Καλή Χρονιά !!!!!!!!

Δημοσίευση: Εύχομαι σε όλους χρονια πολλα ...και η χρόνια που ήρθε να σας χαρίσει ότι σας στέρησε αυτή που έφυγε...!!!

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-01 14:05:08

Θέμα: Call Girl για long date (πολυήμερο ραντεβού)

Δημοσίευση: Τι ειναι ρε φιλε να πιεις ενα καφε με 2-3 φιλαρακια; Αυτό είναι μια πολύ καλή ιδέα....

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-02 09:49:19

Θέμα: Κέλη ανεξάρτητη

Δημοσίευση: Τελικά κάποιοι εδώ μέσα είστε τυχεροί...και ξέρετε γιατί...? ...γιατί από την μαλάκια δεν πέθανε...κανείς.

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-03 23:13:11

Θέμα: Η εξέλιξη του φορουμ

Δημοσίευση: Αν δεν καταλάβουμε άπαντες τον λόγο που είμαστε μέλη εδώ μέσα...σύντομα θα καταντήσουμε όπως με τους απέναντι. Σκοπός είναι η ενημέρωση των μελών για το τι παίζετε στον χώρο, ώστε να ανταλλάξουμε απόψεις εμπειρίες και να ανοίξουμε όλοι μας τον κύκλο μας. Βλέπω συχνά σε ενότητες του forum να πηγαίνει η κουβέντα σε άσκοπες αντιπαραθέσεις που δεν οδηγούν πουθενά και το μόνο που κάνουν είναι να ξενερωνουν αυτούς που μπήκαν εδώ για τους λόγους που προανέφερα. Κάποιοι είναι πολύ περισσότερο ενεργοί και δίνουν πολλά σε όλους μας, αυτοί ας έχουν ένα λόγο παραπάνω...οι υπόλοιποι ας βγάλουν τον σκασμό για να πάμε παρακάτω

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-06 14:38:11

Θέμα: Call Girls με μεγάλα βυζιά

Δημοσίευση: Ιβάνκα... 45χρονο ρωσιδι με βυζαρες στον ουρανο... Προγραμμα βαρβάτο πιπα φλαουτο, τα παιρνει γαργαρα... Μιλφαρα κανει και ντουο νοστιμο με Σβετλανα... Ιβάνκα στα 70.... Το προσυπογράφω...

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-06 21:14:45

Θέμα: Μπέλλα Vip (Arabella)

Δημοσίευση: το μονο στουντιοκορισο που σαρωσε ως τωρα σαν γραφειατη ή ανεξαρτητη απο οσο ξερω ειναι η Μελινα Με διάφορα ότι καλύτερο έχει περάσει είναι η Μόνικα η Σερβα

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-11 18:19:09

Θέμα: Ανεξάρτητες call girls γενικα

Δημοσίευση: Στο viber βγάζει όνομα Anna ξέρουμε αν υπάρχει...?

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-11 22:25:58

Θέμα: Ανεξάρτητες call girls γενικα

Δημοσίευση: Υπαρχει... Υπηρεσιες στουντιο... Με 50 καλα θα ηταν... Καλό κορμί όμως...

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-11 22:31:07

Θέμα: Βικτώρια (aka Μόνικα Σέρβα)

Δημοσίευση: στα ποσα παιζει  ? Αρκετά ψηλά....200 €/ώρα αλλά πιστεύω ότι αξίζει να την βάλεις στο παλμαρε σου...

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-12 10:12:29


Forum Tasks