Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του maniouel (65)

Θέμα: Σοράνα

Δημοσίευση: Καμία παραπάνω πληροφορία ή link ...έχουμε?

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-13 20:08:16

Θέμα: Σοράνα

Δημοσίευση: Φιλε Μανιουελ αν πατησεις πανω στο ονομα σε παει στο προφιλ :) Στο βάζω κι εδω :) Ωραία...το έπιασα, να υποθέσω ότι αυτό ισχύει όλες ?

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-13 20:51:18

Θέμα: Σοράνα

Δημοσίευση: Να πατε ομως με 100 το μισαωρο και να μας πειτε... Ευκαιρια ειναι... Εχουν και οικογενειακο πακετο των 300... Τώρα το παρατήρησα...μάλλον είναι τυπογραφικό λάθος...Δεν εξηγείται αλλιώς.... :homer:

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-14 22:02:51

Θέμα: Izabella

Δημοσίευση: Την επομενη εβδομαδα το κοριτσι μας θα ξεκινησει παλι δουλεια μετα τις χειμερινες διακοπες της :) Να και ένα καλό νέο.... :loving:

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-15 19:43:41

Θέμα: Σπέσιαλ επισκεψη στο Κηφισσου 60

Δημοσίευση: 3....

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-18 07:42:13

Θέμα: Επίσκεψη στο Κηφισού 30

Δημοσίευση: 10....

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-18 17:41:52

Θέμα: Golden Queens - Ένα μπουκάλι

Δημοσίευση: 12....

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-18 17:43:07

Θέμα: Golden Queens - Ένα μπουκάλι

Δημοσίευση: 12.... ετοιμος  :hi: Άντε και έρχομαι Αθήνα 25 Γενάρη και είναι ευκαιρία να μαζευτεί η 'συμμορία'....

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-18 20:45:57

Θέμα: ένα μπουκάλι στο Alcatraz

Δημοσίευση: 5....

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-20 07:03:23

Θέμα: Δωρεάν επίσκεψη στο Studio Deluxe

Δημοσίευση: 5.....

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-20 20:27:19

Θέμα: Ανεξάρτητες με δικό τους χώρο

Δημοσίευση: Νάντια 40 με χώρο Κωνσταντινουπόλεως. Σταθερή αξία, τίμια επιλογή!!!

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-23 07:39:43

Θέμα: Που Υπηρετήσαμε/ Τι σειρά είμαστε;

Δημοσίευση: 227....οι πρώτη που φόρεσε παραλλαγή Κόρινθος και μετά Ναύπλιο για ειδικότητα στα ναρκοπέδια.

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-23 21:49:21

Θέμα: Κέρδισα Διαγωνισμό του Forum

Δημοσίευση: Επίσκεψη στο studio deluxe Ισμήνης 2 δάφνη... Ότι καλύτερο μιας και έρχομαι Αθήνα αύριο για 3 μέρες, ευχαριστώ πάρα πολύ το forum και εύχομαι και στους υπόλοιπους καλή τύχη στη συνέχεια. Εντυπώσεις σύντομα...

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-24 07:20:29

Θέμα: Δωρεάν επίσκεψη στο Paradise Spa, Μπακνανά 47

Δημοσίευση: 9....

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-24 14:37:18

Θέμα: Lohan ένα μπουκάλι

Δημοσίευση: 20....

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-28 12:05:33

Θέμα: The Mile High Club

Δημοσίευση: Απο Θεσσαλονικη με αγαπη... Οποιος επιθυμει να της βαλει μυαλο και να διαπραγματευτει καλυτερα απο μενα ας το κανει Το κονε υπαρχει, το τηλεφωνο υπαρχει, και φυσικα οι φωτο υπαρχουν. Δεν αναφερω τιμες που ειπε. Αυτο το αφηνω επανω σας. Εγω τη δουλεια μου την εκανα. Σας το δινω και εσεις καντε οτι θελετε. a photo Μας κακομαθαινεις....!!!

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-29 14:45:03

Θέμα: The Mile High Club

Δημοσίευση: Ελενη Ελενα σπερματομαζόχτρα...  Δεν υπάρχουν λέξεις για να περιγράψω τέτοια εμπειρία...αδερφέ!!!

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-29 19:58:34

Θέμα: Call Girl για long date (πολυήμερο ραντεβού)

Δημοσίευση: Η Δημητρα κανει long date απο τις 10 εως τις 3 το πρωι (ενδεικτικα) και χρεωνει 300 ευρω. Αν θελει καποιος πριν το long date απλα να τη δει σε ραντεβου να τη γνωρισει και να τη δοκιμασει πρωτα, αυτο ειναι λεει στα 150 μιαμιση ωρα. Αυτα! το 150αρι το δοκοιμασα και αξιζει. Το 300αρι δε θα το δωσω. Ειναι πολλα για μενα! Συνάντηση με την τυπισσα προ ημερών,  πρόκειται για μια όμορφη 30αρα με 2,5αρι υπέροχο στήθος καλό πίσω σύστημα χωρίς όμως να σε εντυπωσιάζει κάτι σαν γενική εικόνα.  Έφτασε στην ώρα της απλά ντυμένη και μετά τις απαραίτητες συστάσεις και αρκετή κουβέντα αρχίσαμε σιγά σιγά να παίξουμε μπάλα,  δεν είδα όμως ανταπόκριση σε ότι δοκίμασα πάνω της πράγμα που με χάλασε,  μέχρι που μου είπε...' για να σε δω, τι μπορείς να κάνεις σε μια γυναικα ' τότε είπα ότι το κέρδος μου θα είναι ότι έχω στα χέρια μου μια ωραία γυναίκα να 'παίξω' ...Όπως και έγινε.  Δεν μπορώ να πω ότι δεν έχει προδιαγραφές για ωραία πράγματα,  ίσως στην δική μου περίπτωση να την πέτυχα σε μέρα 'τεμπελιάς' και να μην μπόρεσα να την 'ξυπνήσω'...ίσως. Το σίγουρο είναι ότι ο γέροντας πότε δεν κάνει λάθος, πιστεύω ότι ήταν από τα ραντεβού μου που για κάποιο λόγο δεν εξελίχθηκε καλά.

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-29 20:20:10

Θέμα: Δωρεάν επίσκεψη στο Studio Ηλία Ηλιού 82

Δημοσίευση: 2....

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-01 07:35:48

Θέμα: Ελενα

Δημοσίευση: Η Ελενα χτυπησε maniuel πανευκολα προχτες...απλα μπορει να να μην εχει πολυ χρονο  μιας και εχει και αλλη δουλεια... Υπομονη Αδερφέ...Μετά την γνωστή μας φίλη δεν περίμενα να ύπαρξή κάτι καλύτερο, με την Έλενα όμως υπήρξε. Για μένα και τα δικα μου γούστα απλά η γυναίκα αυτή δεν...υπάρχει, είναι η απόλυτη  gfe που βίωσα ποτέ μου δόθηκε απλόχερα και με κέρδισε από την πρώτη στιγμή που με άγγιξε...τόσο απλά. Δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να γράψω κριτική μιας και έχουν πει τα πάντα άσε που σίγουρα η γραφή δεν μπορεί να περιγράψει αυτή την εμπειρία μου. Για πολλοστή φορά σου είμαι υπόχρεος...ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΞΑΝΑ!!!

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-02 08:54:51

Θέμα: Ελενα

Δημοσίευση: Να μας πείτε και για την γνωστή σας φίλη όμως... Δεν τα πετάνε έτσι αυτά γιατί τσιμπάμε! Να είστε ευγενικοί με τον γέροντα και να περιμένετε την ευλογία του... Εμείς εκεί πάνω στην Μονή...ετσι κάνουμε...!!!

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-02 15:38:39

Θέμα: Call Girl για long date (πολυήμερο ραντεβού)

Δημοσίευση: Αν "σταθηκε" σε επαγγελμτικο ραντεβου τοτε ειναι αυτο που ψαχνουμε σε πολλες ;) Εγώ που την γνώρισα το επιβεβαιώνω...σε αυτό το κομμάτι είναι εξαιρετική και 'λαμπερή'....

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-02 15:40:58

Θέμα: Δωρεάν επίσκεψη στο Studio Thiseos 35

Δημοσίευση: 9....

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-03 07:33:06

Θέμα: The Mile High Club

Δημοσίευση: Γέροντα νομίζω ότι εδώ όλα γίνανε πολύ γρήγορα και χάθηκε η μπάλα και το μέτρο...πιστεύω ότι πρέπει να γίνει ένα φιλτράρισμα από αυτούς που τρέχουν το θέμα και να μείνουν αυτοί που έχουν καταλάβει τον λόγο ύπαρξης του forum για έχει και μια αξία όλο αυτό. Όσοι δεν μπορούν να καταλάβουν η δεν θέλουν τον πούλο. Όσο για τα νήματα τα περισσότερα μετά από 2-3 σελίδες χάνουν την αξία τους από τους ίδιους και ίδιους καραγκιόζηδες και καταντάει βαρετό να το παρακολουθείς. Ας αναλάβει ο καθένας τις ευθύνες του και αυτοί που πρέπει ας κάνουν το αυτονόητο...!!!

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-04 21:21:01

Θέμα: απορια

Δημοσίευση: Ερωτηση Γιατι ορισμενες κοπελες ειναι με εντονα γραμματα bold κι αλλες οχι ? Ειπα μαλακια?  Όταν τα γράμματα είναι bold σημαίνει ότι έχει νέο ποστ αν όχι το νήμα δεν υπάρχει κάτι καινούριο.

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-05 08:31:43

Θέμα: Caissa - Δωρεαν ενα μπουκαλι

Δημοσίευση: 9....

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-07 07:20:00

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλησπέρα...απο ότι είδα δύο από τις κοπέλες του forum ζητήσαν να 'εξαφανιστούν' από εδω μέσα... Αυτό κάτι σημαίνει, η δικη μου σκέψη πάει στο ότι πήραν χαμπάρι ότι οι μαλάκες και οι παρατρεχάμενοι είναι περισσότεροι από αυτούς που θέλουν να ασχοληθούν σοβαρά με το άθλημα εδώ μέσα. Ας μας γίνει μάθημα ότι αν δεν το πάρουμε αλλιώς θα μείνουμε με το πουλί στο χέρι και θα χτυπάμε τις ίδιες πόρτες που είχαμε και πριν. Κάποιοι που κάνουν την πλάκα τους και τους έξυπνους ας παν να γαμηθούν αλλού, εδω μέσα θέλουμε να ανοίξουμε τον κύκλο μας και να περάσουμε σε άλλο επίπεδο με ότι συνεπάγεται αυτό. Αν δεν θέλετε να σεβαστείτε αυτούς που τρέχουν αυτό το forum και δίνουν σε όλους μας έτοιμο φαγητό, τουλάχιστον βγάλτε τον σκασμό και αφήστε τους να κάνουν αυτό που ξέρουν καλύτερα από εσάς. Άντε μη σας πάρει ο διάολος και σας σηκώσει...!!!

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-12 20:46:20

Θέμα: Ζωή Μασέζ

Δημοσίευση: ωραιο μιλφακι φαινεται Είναι πάρα πολύ καλή...

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-18 07:46:46

Θέμα: Ένα T-shirt προσφορά από το katoxores.gr

Δημοσίευση: 2....

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-20 20:40:45

Θέμα: Κέρδισα Διαγωνισμό του Forum

Δημοσίευση: πανε παίξε με τον Τόρσκ και με τον Αλβανό και με όποιον άλλον θέλεις άσε με μένα... επίσης...  κάνε δουλειά σου και πούλα την πραμάτεια σου όπως εσύ καλύτερα νομίζεις... εγώ να σε βοηθήσω ήθελα να βγάλεις κανα χαρτζιλίκι παραπάνω γιατί έτσι μάγκας που βγαίνεις προς τα έξω τρομάζεις τα πελατάκια σου...   Κάποια πράγματα καλά είναι να τα φιλτράρεις πριν τα ξεστομίσεις .... Το τύπο τον οποίο αναφέρεις τον ξέρω πάρα πολύ καιρό και εχω πιστεύω το δικαίωμα να πω δύο λόγια για αυτόν. Σίγουρα είναι πολύ ιδιαίτερος τύπος πράγμα που τον κάνει και ενδιαφέρον στην παρέα. Ότι αφορά το υπονοούμενο περί 'χαρτζιλίκι' από εσένα πίστεψε με δεν το έχει ανάγκη πιστεύω. Ότι αφορά την πραμάτια του την 'πουλά' τζάμπα και για αυτό το τζάμπα σε εμάς έχει πληρώσει αυτός. Ότι αφορά τα 'πελατάκια' είναι όλα χαρούμενα μαζί του γιατί πολύ απλά γαμάνε τον αφρό χωρίς να ματώσει η τσέπη τους. Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ για τον τρόπο σου είναι ότι δεν θέλει να σε κάνει ' πελατάκι ' του και στράβωσες. Καλά να περνάς .

Δημοσιεύθηκε: 2020-03-04 21:01:55


Forum Tasks