Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του hijodedios (2154)

Θέμα: Premier League - Πρωτάθλημα Αγγλίας

Δημοσίευση: τόσο καλός ο σάντσο; στη ντορτμουντ επαιξε καλη μπαλιτσα πριν 3 χρονια, τον αγορασε η γιουναιτεντ για 90 εκ και δεν του εκανε του προπονητη. σαπισε εναμιση χρονο στους παγκους και τον εδωσαν δανεικο στη ντορτμουντ ξανα οπου επαιξε καλα. το θεμα ειναι οτι δεν ταιριαζουν ολοι σε ολες τις ομαδες και ειναι αμφιβολο αν η γιουναιτεντ θα μπορεσει να παρει και τα 50 που ζηταει.

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-28 11:38:30

Θέμα: Πράγματα που δεν υπήρχαν οταν μεγαλώναμε

Δημοσίευση: ντικπικ

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-28 12:18:07

Θέμα: Παράξενα νέα από όλο τον κόσμο

Δημοσίευση: Αυτοκτόνησε ρομπότ στη Νότια Κορέα – Ήταν δημόσιος υπάλληλος Οι ζωές των ρομπότ δεν είναι για γέλια στη Νότια Κορέα. Το δημαρχείο της Γκούμι ξεκίνησε έρευνα μετά την ανεύρεση ενός ρομπότ που απασχολούνταν ως δημοτικός υπάλληλος να έχει πέσει από τη σκάλα έχοντας χάσει τις αισθήσεις, γύρω στις 4 το απόγευμα της Πέμπτης 20 Ιουνίου. Σύμφωνα με τις τοπικές αρχές που πήραν πολύ σοβαρά την υπόθεση το ανδροειδές φαίνεται ότι έπεσε -ενδεχομένως εσκεμμένα- από την κορυφή μιας σκάλας. Για σχεδόν ένα χρόνο, αυτός ο ρομποτικός δημόσιος υπάλληλος βοηθούσε τους κατοίκους του δήμου Γκούμι, στο κέντρο της χώρας, να διεκπεραιώνουν διοικητικές εργασίες, δήλωσε στο AFP αξιωματούχος της δημοτικής ομάδας. Πολύ μεγάλος φόρτος εργασίας για το ρομπότ; Το ρομπότ αναπτύχθηκε από την καλιφορνέζικη εταιρεία Bear Robotics και ήταν τακτικός υπάλληλος από τον διορισμό του τον Αύγουστο του 2023. Εργαζόταν από τις 9 π.μ. έως τις 6 μ.μ. και είχε μάλιστα τη δική του κάρτα δημόσιας υπηρεσίας. Σε αντίθεση με άλλα ανδροειδή που περιορίζονται σε ένα μόνο επίπεδο, μπορούσε να καλέσει το ασανσέρ και να μετακινηθεί από τον έναν όροφο στον άλλο. Ο τοπικός Τύπος ασχολήθηκε με το θέμα, καταγγέλλοντας την πρώτη «αυτοκτονία« ρομπότ στη χώρα, με ορισμένους τίτλους να αναρωτιούνται στην πρώτη σελίδα: «Γιατί το έκανε αυτός ο σκληρά εργαζόμενος δημόσιος υπάλληλος;» ή «Ήταν η δουλειά πολύ δύσκολη για το ρομπότ;» Η Νότια Κορέα είναι ένας από τους κορυφαίους λάτρεις της ρομποτικής στον κόσμο. Έχει την υψηλότερη πυκνότητα ρομπότ στον κόσμο, με ένα ανδροειδές για κάθε δέκα εργαζόμενους, σύμφωνα με τη Διεθνή Ομοσπονδία Ρομποτικής. Το δημοτικό συμβούλιο του Γκούμι δήλωσε ότι δεν σχεδιάζει να υιοθετήσει έναν δεύτερο ρομποτικό αξιωματικό προς το παρόν.

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-28 12:52:56

Θέμα: Φρι φακ και μελη

Δημοσίευση: Αυτός που δεν έδινε του κουδούνι του

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-28 15:39:06

Θέμα: πράγματα που είχαμε όταν μεγαλώναμε και δεν υπάρχουν πλέον

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-28 16:14:52

Θέμα: πράγματα που είχαμε όταν μεγαλώναμε και δεν υπάρχουν πλέον

Δημοσίευση: πολύ παλιά μας πήγες . και δεν εβαλα καν μια ντρουβάνα

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-28 16:52:20

Θέμα: Φαντασιώσεις με Ελληνίδες διάσημες

Δημοσίευση: Έχει χαλάσει αρκετά τελευταία . Δεν ηταν φτιαγμενη και ποτε

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-28 23:57:15

Θέμα: Ατάκες απο τα νιάτα μας

Δημοσίευση: Τα ταξιδια σου αρεσουν? Ναι Το σεξ σου αρεσει? Ναι Να σε παω γαμιωντας μεχρι το Πηλιο?

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-28 23:58:27

Θέμα: Φρι φακ και μελη

Δημοσίευση: Ας κανω το δικηγορο του διαβολου  γιατι καποιοι πολυ τους εξυπνους κανετε  1ον το να μην εχει κουδουνι σε μονοκατοικια παλια πχ  δεν παιζει εεε μπα !!! Ολοι σε πολυκατοικιες μενουμε μπρουκληδες  2ον το να εχει χαλασει το κουδουνι και να το δωσει και να χτυπαει και να μην το ακουσει ουτε αυτο παιζει  3ον το να ειναι περασμενες ωρες και να ειναι μικρη οικογενειακη πολυκατοικια  και να μην θελεις να ενοχλεις ουτε αυτο παιζει φυσικα  και  4ον προσωπικα  εχω δωσει κουδουνια οροφους κλπ  Και το γραφειο  επερνε τηλ για να ανοιξω γιατι η κοπελα δεν εβρισκε το κουδουνι/ δεν καταλαβαινε  Αρκουν ή θετε κι αλλα ; Σε ολες τις περιπτωσεις και μου εχουν τυχει ολες προσωπικα, μπορεις να εξηγησεις τι συμβαινει και να ζητησεις να σε καλεσουν. Για να γινει μανουρα με το γραφειο εγω πιστευω οτι ο τυπος ηταν μαγκας πολλα βαρυς με ατακες του στυλ τι το θελετε, με φακελωνετε κλπ. Αν μιλησεις ευγενικα δεν γινονται μανουρες και δεν θα χασει το γραφειο τα χρηματα για παπαριες. Και σημειωση για το τελευταιο. Το φφ ειναι προσφορα εναντι διαφημισης αρα επι της ουσιας χρηματα.

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-29 00:17:07

Θέμα: Φρι φακ και μελη

Δημοσίευση: Και γιατι να μην μιλησει ευγενικα και να κανει μανουρα ; λεω εγω τωρα τ κερδος θα ειχε ? Να πηδηξει θα ηθελε οχι να τσακωθει Οσο για την ευγενεια μην εισαι και τοσο σιγουρος οτι εκτιμαται παντα  , γιατι καποια μερα θα πεσεις απο τα συννεφα πως θα σε  αντιμετωπισουν Πχ σε μενα μια φορα  δεν εκανε η κοπελα, πως το λενε, αγγαρεια βαριοταν νυσταζε  αλλα ειχε κατσει 10 λεπτα και ειχε γδυθει  και μολις ξεκινισε μια βαριεστημενη πιπα δευτερολεπτων , εε τη σταματαω και παιρνω το γραφειο για να διακοψω ευγενικα και να δωσω τα του οδηγου . Και το αγαπητο γραφειου "ευγενικα " μου ειπε πρεπει να δωσετε ολο το ποσο "ειναι 10 λεπτα και εχει γδυθει " αυτο οσο αφορα οτι με την ευγενεια ολα λυνονται . Σε αντιστοιχες περιπτωσεις εχω διαβασει ατομα που καναν μανουρα  δωσαν τα μισα η και καθολου Δεν λεω οτι ολα λυνονται με την ευγενεια αλλα δεν βρισκω το λογο να ειναι καποιος αγενης. Επισης θεωρω δεδομενο οτι αν γδυθει την πληρωνεις και απλα θα αναφερω στο γραφειο το συμβαν. Την εχω ετσι παθει τελευταια φορα πριν απο 6 μηνες περιπου και υπαρχει σε κριτικη μου. Δεν πηρα πισω καποιο ποσο, δεν ελαβα καποια εκπτωση σε επομενο ραντεβου αλλα κατι κερδισα απο αυτο - μια καλη συνενοηση με την τηλεφωνητρια που με εχει αποτρεψει απο καποιες φολες.

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-29 19:52:33

Θέμα: Ατάκες απο τα νιάτα μας

Δημοσίευση: Σπινιαρει η μυγα στο βουτυρο?

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-29 19:53:29

Θέμα: Φρι φακ και μελη

Δημοσίευση:  Δεν ειπα να ειμαστε αγενεις , σου εφερα παραδειγμα πως εκμεταλευονται καποιες φορες την ευγενεια  Το οτι θεωρεις εσυ, με το που γδυνεται πρεπει να πληρωθει δεν σημαινει οτι ειναι και το σωστο  απο τη στιγμη που δεν τηρουνται οσα γραφει / εχουν συμφωνηθει  Μετα αναραρωτιουνται καποιοι για τις πολλες φολες  Αμμα μαθει ετσι θα το κανει και σε μενα και σε σενα και στον αλλον γιατι να κουραστει ; Εγω δεν λεω οτι πρεπει να πληρωθει, λεω οτι ξερω οτι εχουν αυτην την τακτικη και οτι δεν θα βγαλω ακρη. Και αν βγαλω ακρη και παρω κατι πισω θα ειμαι σταμπαρισμενος μετα. Επισης το εχω ξαναπει, λιγοτερο με νοιαζουν τα λεφτα απο το χρονο που εχασα.

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-30 01:50:11

Θέμα: Πράγματα που δεν υπήρχαν οταν μεγαλώναμε

Δημοσίευση: 4g - 5g Εγω πηρα κινητο στα 20 οποτε ολα τα g και τα προηγουμενα

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-30 01:52:23

Θέμα: Γυναίκα αστυνομικός εκβίαζε συνάδελφο της που είχαν ερωτική σχέση

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-30 01:54:15

Θέμα: Euro

Δημοσίευση: Ετοιμαστειτε παιζει η Αγγλια

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-30 18:04:12

Θέμα: Euro

Δημοσίευση: Καποιοι ονειρευοταν και να το παρει  Σε λιγο θα χασει και απο γιβραλταρ   :xaxa: Αντιο Σαουθγκεητ. Σε κανενα δεν θα λειψεις

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-30 20:52:44

Θέμα: Euro

Δημοσίευση: Κι ομως αυτοκτονησαν στο 95 οι σλοβακοι  :my: Το αυτοκτονησαν σχετικο ειναι απο την μια, αν εχεις 37χρονους στην αμυνα καποια στιγμη θα κλασουν. Αλλα οι Αγγλοι μεχρι εδω ηταν νομιζω

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-01 08:44:33

Θέμα: Ατάκες απο τα νιάτα μας

Δημοσίευση: Άκατα μάκατα σούκουτε μπε

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-01 08:45:27

Θέμα: Πράγματα που δεν υπήρχαν οταν μεγαλώναμε

Δημοσίευση: Σιλικονη

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-01 08:46:24

Θέμα: πράγματα που είχαμε όταν μεγαλώναμε και δεν υπάρχουν πλέον

Δημοσίευση: Εκτος απο το σιδερο τα αλλα τα εχω δει /προλαβει Θερμος για το χωραφι Και για την παραλια. Και η ψαθα απο μπαμπου

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-01 08:47:15

Θέμα: Συλλογος Γκαντεμηδων Κληρωσεων

Δημοσίευση: νομιζω οτι θα σταματησω να λαμβανω συμμετοχη Βρες ποιος εισαι

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-01 09:49:22

Θέμα: Adult Club chat

Δημοσίευση: Αλιζε εξαφανισμενη κλασικα  Παλι ερωτευθηκε ; Σε κανενα μηνα παλι χωρισα με το δικο μου θα μας λεει

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-01 09:55:39

Θέμα: Η πιο ωραία (δικηγόρος) στην Ελλάδα. Μαίρη Καρλή

Δημοσίευση: Πλακωτό Και φευγα μετα

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-01 09:56:51

Θέμα: Υπόθεση Λύτρα!

Δημοσίευση: έχουμε εδώ ενα θεματάκι για αυτό  @"old admin" merge ?

Δημοσιεύθηκε: 2024-07-01 11:46:40


Forum Tasks