Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του hijodedios (2139)

Θέμα: Κτήρια των Αθηνών που δεν υπάρχουν πια

Δημοσίευση: Το Μπαγγειο ειναι διαλυμενο μεσα, ποτε θα πεσει μονο του δεν ξερω

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-19 00:26:52

Θέμα: Euro

Δημοσίευση: βαριδι ο ροναλντο για την πορτογαλια. οσο πιο γρηγορα το καταλαβουν τοσο πιο ψηλα θα πανε

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-19 09:11:44

Θέμα: Διαγωνισμοί σχόλια χαβαλές και προτάσεις

Δημοσίευση: για ενα κουτελο ζουμε και όταν φευγουν οι τριχες μεγαλωνει.

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-19 09:12:47

Θέμα: Διαγωνισμοί σχόλια χαβαλές και προτάσεις

Δημοσίευση: κυττα, αν δεν το θες εσύ, μου χρωστάει κι ένα δεύτερο που κάνει την πάπια και τον κινέζο ότι το πάσσαρε στον gpd δήθεν κι έτσι... και βέβαια ο gpd από την πλευρά του και σωστά λέει ''clonarius ποιός clonarius?'' Ξούρα ακούς? σε μένα θα το σπρώξεις, δεν το θέλει ο hijodedios... με τοκους τα ζητας; το τελευταιο ο @"gpd"  δεν στο εδωσε; τοκογλυφε ακομα δεν τον είδαμε γιάννη τον βαφτίσαμε

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-19 11:14:25

Θέμα: Ιστορίες καθημερινής τρέλας

Δημοσίευση: Άραβες διπλωμάτες ανακοίνωσαν χθες Τρίτη ότι τουλάχιστον 550 πιστοί πέθαναν εξαιτίας της ακραίας ζέστης κατά το φετινό χατζ, το μεγάλο προσκύνημα των μουσουλμάνων στη δυτική Σαουδική Αραβία, στην πλειονότητά τους Αιγύπτιοι.  Η θερμοκρασία άγγιξε τους 51 βαθμούς. :s

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-19 11:20:07

Θέμα: Διαγωνισμοί σχόλια χαβαλές και προτάσεις

Δημοσίευση: το 12 παρακαλω,ευχαριστουμε πολυ για το διαγωνισμο! γερο παρε το 11 που χει να βγει καιρο για να κερδισεις επιτελους! ετσι οπως παει δεν θα το βαφτισουμε καθολου :very-angry: με τον γρουσουζη ξερεις ποιον αμα βγει το 11 δεν ξερω τι θα ακουσεις

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-19 11:36:14

Θέμα: Παράσημα που πήραμε στα πεδία των μαχών και πως τα αντιμετωπίζουμε

Δημοσίευση: Έχω αρπάξει παράσημο και είμαι αρκετά προβληματισμένος. Ο γιατρός μου είπε ότι το μικρόβιο είναι από πρωκτικο έρωτα και δεν έχω κάνει κάτι ανάλογο με εκδιδόμενη. Αλλά και με την σταθερη μου σχέση σπάνια κάνουμε αναλ , μια φορά τον μήνα και αν . Να μην κουράζω, εδώ και δύο μήνες περίπου κατά την εκπερμάτωση το σπέρμα έβγαιναι πολύ πηχτό και τα ουρά μου είχαν μια παράξενη μυρωδιά, αλλά συμπτώματα όπως πόνος και τσούξιμο δεν είχα. Έδωσα ουρά και σπέρμα για εξετάσεις και βγήκε εντερόκοκκος,κάτι που πρώτη φορά ακούω. Ο γιατρός μου έδωσε αντιβίωση για 20 μέρες.  Δεν είπα στον γιατρό ότι πάω με εκδιδόμενες, διαμένω  σε επαρχιακή πόλη και δεν θέλω να γίνω αντικημένο σχολιασμού Το πρόβλημα μου τώρα είναι πως να πω στην δικιά μου ότι πρέπει να κάνει και αυτή εξετάσεις, θεραπια όπως είπε ο γιατρός. Αν είναι αυτή καθαρή σίγουρα θα έχω πρόβλημα.  Πως μπορεί να κόλλησα εφόσον πάντα φορούσα σκουφάκι με τα κορίτσια της δουλειάς ; Έχει κάποιος άλλος ανάλογη εμπειρία ; Μέσα σε αυτό το διάστημα που αναφέρεις η κοπέλα σου έχει πάρει καθόλου αντιβίωση ? Αν έχει πάρει τότε μπορείς να δικαιολογήσεις την απουσία ευρημάτων από τις δικές της εξετασεις.

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-19 12:09:20

Θέμα: Πράγματα που δεν υπήρχαν οταν μεγαλώναμε

Δημοσίευση: Αλάτι Ιμαλαίων, το αλάτι ήταν κάλας ηρα περλα ρεα και παντα ασπρο Στεβια, καστανη ζαχαρη, και ολες τις πιπες που εχει σημερα το μαρκετ. Ειχαμε ζαχαρη λευκη, άχνη και μετα ηρθε η ασπαρτάμη (καντερελ και μαλακιες).

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-19 12:14:43

Θέμα: Ατάκες απο τα νιάτα μας

Δημοσίευση: Αργκο του 80-90 ας οψονται οι βιντεοκασετες... - Καλά με κούφανες τώρα - Ο γέρος μου δεν μου δίνει το αμάξι, οι γέροι μου μου την είπαν - Τα πήρα στο κρανίο, στην κράνα, κρανιώθηκα, σάλταρα - Εφαγα φλασια - Μου τη βγήκε στο έτσι - Την κάνω, την πουλεύω ...

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-19 12:24:58

Θέμα: προβλήματα πρόσβασης server

Δημοσίευση: Σε ανύποπτες στιγμές αλλά πλέον συχνότερα. Χτες και προχτες από μια δυο φορές και πριν λίγο πάλι Web server is returning an unknown error  Error code 520 Visit cloudflare.com for more information. 2024-06-19 09:37:13 UTC

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-19 12:38:37

Θέμα: Ατάκες απο τα νιάτα μας

Δημοσίευση: Στο δικό μου δεν χωράει στο δικό σου κολυμπάει

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-19 12:44:20

Θέμα: Διαγωνισμοί σχόλια χαβαλές και προτάσεις

Δημοσίευση: aφου του ειπα να το παρει κ δεν τον παιρνει ο τεμπελης,θα τα ακουσω κ απο πανω? δεν φτανει που επιτηδες δεν το πηρα εγω για να το παρει εκεινος? παντα εγω δεν το παιρνω τελευταια? πηγε κ πηρε το 20 που ειχε βγει την προηγουμενη μερα... aw shit, here we go :xaxa:

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-19 13:03:17

Θέμα: Κέρδισα Διαγωνισμό του Forum

Δημοσίευση: Οι καλυτερες ? χμμμ

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-19 13:07:37

Θέμα: Διαγωνισμοί σχόλια χαβαλές και προτάσεις

Δημοσίευση: το θεμα ειναι τι θα ακουσω ετσι κ βγει το 12 χαχα οτι του εφαγες το νουμερο και τον δουλευες και απο πάνω :axaxaxa: :haha:

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-19 13:08:34

Θέμα: Τα πιο διάσημα sex tape

Δημοσίευση: Εγγλέζες... δεν υπάρχουν μεγαλύτερα καριόλια από δαύτες... οπου τυχει, οπως τυχει, με οποιον τυχει :sex1:

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-19 13:11:21

Θέμα: Διαγωνισμοί σχόλια χαβαλές και προτάσεις

Δημοσίευση: νταξει ενα δικιο θα τοχει....

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-19 13:12:33

Θέμα: Συνομοσιολόγοι και επιστήμες για ηλίθιους

Δημοσίευση: πως το λενε αυτο για τον Λολοστεφανη; ο καθενας της ψωλης του το χαβα

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-19 13:45:51

Θέμα: Euro

Δημοσίευση: πως φαίνονται οι πλούσιοι... είναι μακρυά λέει το σαλόνι... πλάκα πλάκα είχα νοικιάσει ένα AirBnB προχτές στο Βέλγιο, που είχε απόσταση από το πίσω δωμάτιο μέχρι το σαλόνι 50 μέτρα... το σκεφτόσουν δύο φορές να μετακινηθέις... που στο βελγιο το βρηκες αυτό? μονο κατι κωλοτρυπες βρισκω στις βρυξελες

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-19 13:47:44

Θέμα: Ατάκες απο τα νιάτα μας

Δημοσίευση: Θα μου κανεις τα τρια δυο

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-19 23:05:32

Θέμα: Υποθεση ξυλοδαρμου απο τον ποινικολογο Λυτρα της συζυγου του

Δημοσίευση: Αυτο ειναι ρεπορταζ. Φατσα φορα η προσωπικη ζωη των εμπλεκομενων χωρις κανενα σεβασμο. Μπραβο στην ελληνικη δημοσιογραφια.

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-20 09:07:22

Θέμα: Euro

Δημοσίευση: Αυτοι οι Κροατες πολυ χαλια σε σχεση με το προσφατο παρελθον.  Η Ελβετια εν τω μεταξυ ειναι τα Ηνωμενα Εθνη

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-20 09:32:06

Θέμα: Ιστορίες καθημερινής τρέλας

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-20 13:07:33

Θέμα: Διαγωνισμοί σχόλια χαβαλές και προτάσεις

Δημοσίευση: @"hijodedios" φταιω εγω μετα; Το ειχα δει το εργο. Ξετσιπωτος ε τι κανει μπουστης μπαουγκτζης :@ and then some...

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-21 00:10:36

Θέμα: Euro

Δημοσίευση: Γεια σου ρε Σουθγκεητ μαγκα. Πως τοσο ταλεντο το εχεις κανει μαδομουνι μονο εσυ το ξερεις.

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-21 00:19:37

Θέμα: Μουνάρα αστυνομικός στη Μύκονο με μακρύ χέρι

Δημοσίευση: Καλα η μαλακισμενη δεν ηξερε οτι εχει καμερα? Την φατσα της γιατι την κρυβουν? Τους λοιπους κλεφτες φατσα φορα τους βγαζουν

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-21 00:21:27

Θέμα: Νικητές κληρώσεων/Στατιστικά 2024

Δημοσίευση: Πριν την ολοκληρωση του 42ου διαγωνισμου της χρονιας,του εξαιρετικα γενναιοδωρου σαιτ μας, βγηκε o υπερξεπατωμενόφαρδος @"TOMCRUISE" να παραπλανησει τον υπεργκαντεμοσαυρο @"geroksouras" με σκοπο να παρει το φολα νουμερο διπλα στο νικητηριο. Ντροπη και αισχος  :@ :ban: :tooth:

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-21 00:31:01

Θέμα: Υποθεση ξυλοδαρμου απο τον ποινικολογο Λυτρα της συζυγου του

Δημοσίευση: όταν είσαι δημόσιο πρόσωπο οφείλεις να σκέφτεσαι και τις συνέπειες... αν ήταν κουτσομπολιο ή κίτρινη δημοσιογραφία θα ήμουν μαζί σου. εδώ υπάρχει ποινικό αδικημα. και μάλιστα από αυτόν που εβγαινε στα κανάλια ως ο νο 1 υπερασποστής σε ανάλογα θέματα Δηλαδη επειδη προκειται για δημοσιο προσωπο και εκανε το αδικημα τοτε κατα τη γνωμη σου καλα του κανουν και του βγαζουν τα προσωπικα του μηνυματα στα μανταλακια. Διαφωνω οσο δεν παει με τη λογικη αυτη. Τωρα που το σκεφτομαι βεβαια ενδεχομενως να τα εδωσε και μκνος του, ολα μες στη γλυκα ειναι.

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-21 08:20:13

Θέμα: Υποθεση ξυλοδαρμου απο τον ποινικολογο Λυτρα της συζυγου του

Δημοσίευση: Για κάτι τέτοιες περιπτώσεις ψωφανε τα media... εδω κανουνε την τριχα του τριτοτεταρτου συγγενη τριχια, θα αφηνανε τετοιο μποναμα? τεσπα απλα να μην μας τυχει καμια μαλακια και την αλλη μερα τα παιδια μας τα κοιτανε με μισο ματι. αυτο με ενοχλει εμενα.

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-21 09:09:38

Θέμα: Νικητές κληρώσεων/Στατιστικά 2024

Δημοσίευση:  ναι σιγα να μην τον παραπλανησω που πηγε κ πηρε το νουμερο που ειχε βγει την προηγουμενη μερα να πουμε κ μετα φταιω εγω χαχα ουστ απο δω υποβολέα. λαοπλανε. τεντιμπόι

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-21 09:12:59

Θέμα: Μουνάρα αστυνομικός στη Μύκονο με μακρύ χέρι

Δημοσίευση: Αθηνα ομως :exclamation: αθηνα από σεπτεμβρη λογικα :P

Δημοσιεύθηκε: 2024-06-21 12:31:42


Forum Tasks