Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του Fabio (604)

Θέμα: Funny video

Δημοσίευση: Τι άλλο θα δούμε

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-13 08:11:23

Θέμα: Πρωκτικό σεξ!!! Φυσιολογικό ή όχι

Δημοσίευση: Καπιοι δεν γουσταρουν, μην τα ισοπεδωνουμε ολα Και κάποιες

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-13 08:13:11

Θέμα: Προφυλακτικά και αλλεργίες

Δημοσίευση: Ακαποτο μονο παιδια, εκει δεν θα εχετε αλεργειες :tooth: αυτή όντως είναι μια λύση

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-13 08:14:52

Θέμα: Ποια είναι η αγαπημένη σας σοκολάτα;

Δημοσίευση: Κάτι λιγότερο extreme, αν έχεις την περιέργεια. 70% πχ. Αν σου αρέσουν οι dark γενικότερα Δεν είμα φαν  Απλά απο περιέργεια  Αν έχεις συνηθίσει στις γάλακτος  άντε μετά να σου αρέσουν οι υγείας  :tooth: :tooth:

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-13 23:11:06

Θέμα: Τι γλώσσες μιλάτε;

Δημοσίευση: Εγω ρωσικα ειχα μαθει κατι λιγα αλλα δεν θυμαμαι τιποτα..θα ηθελα καποια στιγμη να τα μαθω καλυτερα... Και γω είχα κάνει ένα χρόνο το βιβλίο  " ο δρομος προς την ρωσσία"  Τα ρήματα θυμάμαι έυκολα κλίνονται  αλλά εχει  πολυ δυσκολες κάποιες λέξεις  Επίσης έχει και μια άλλη γραφή δεν θυμάμαι πως λεγεται  . Είναι καλιγραφικά ρώσικα

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-13 23:16:24

Θέμα: Προφυλακτικά και αλλεργίες

Δημοσίευση: Αν ερχοταν η μερα να γαμαγαμε ακαποτα τις πουτανες η ζητηση τους θα δεκαπλασιαζωταν κατευθειαν Στην αυστρία  είναι νόμιμη εχτρά υπηρεσια  δεν νομιζω να έχει δεκαπλασιαστεί η ζήτηση  Αλλά θα μου πεις εδω είναι  μπουρδελιστάν με ενα ζαβό που μας κυβερνάει  όλα να τα περιμένεις Καταδίκασαν τον αλλον για ΔΥΟ βιασμούς ανηλίκων και τον  άφησαν ελεύθερο  Τέτοιο μπουρδέλο δεν υπάρχει σε όλον τον πλανήτη

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-14 07:25:57

Θέμα: Ενοχος για δυο βιασμούς και τον αφησαν ελευθερο

Δημοσίευση: Ενοχος ο ληγναδης για δυο βιασμούς ανηλίκων Αλλά αφέθηκε ελέυθερος με εγγύηση μέχρι το εφετείο Τέτοια μπουρδέλο δικαιοσύνη κ κυβέρνηση δεν εχω ξαναδεί (Δεν μου αφήνει να κάνω copy paste το link  αλλά οποιο ενημερωτικό και μη σαιτ να ανοίξεις ειναι πρώτη είδηση)

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-14 07:39:48

Θέμα: Ενοχος για δυο βιασμούς και τον αφησαν ελευθερο

Δημοσίευση: να μη χασει τα καλοκαιρινα του μπανια ο ανθρωπος, αυτοι που τον αφησανε ελευθερο βεβαια επρεπε να του δωσουν κ τα παιδια τους να τους κανει μπειμπι σιτινγκ αφου ειναι τοσο σιγουροι οτι δεν αποτελει κινδυνο για μελλοντικα αδικηματα. Ακριβώς αυτό  Ή αν το έκανε σε  στα δικά τους παιδιά πάλι θα τον άφηναν ελέυθερο  φυσικά. ποιον κοροιδεύουν οι ξεφτύλες ??

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-14 14:29:35

Θέμα: Ενοχος για δυο βιασμούς και τον αφησαν ελευθερο

Δημοσίευση: δεν ειμαστε με τους βιαστες αλλα παντα η γνωμη μου ειναι οτι κανονικα οι υποθρσεις κλεινουν αφου τελεσιδικησουν αν στο εφετειο βγει αθωος τι θα γινει δηλαδη; θα εχει φαει τσαμπα τοσο καιρο φυλακη; οχι μονο αυτο; γενικα μιλαω Ήθελα να ήξερα σε άλλες παρόμοιες υποθέσεις   καταδίκη για βιασμο ανηλίκων τους αφήνουν πάλι ελεύθερους ; Ή σε άλλές χώρες που δεν είναι μπουρδέλο η δικαιοσύνη πάλι τους αφήνουν ελέυθερους? Γιατί ως γνωστόν η ελλαδα φημίζεται για την άριστη και αμερόλυπτη  δικαιοσύνη xaxaxaxaxa¨¨ xaxaxaxaxa¨¨ Αν ισχύουν και τα δυο παραπάνω  τότε επρεπε να του δώσουν και βραβείο και σε αυτον και στην δικαιοσύνη

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-14 14:38:22

Θέμα: Ενοχος για δυο βιασμούς και τον αφησαν ελευθερο

Δημοσίευση: απο κατι Αμερικες που σε στελνουν ηλεκτρικη καρεκλα και μετα σου λενε σορρυ λαθος ησουν αθωος ειναι καλυτερο!!!! Στα δε ενορκα δικαστηρια στην Αμερικη η αποφαση πρεπει να ειναι ομοφωνη (δηλαδη περαν πασης υποψιας) και παλι γινονται λαθη εδω κατα πλειοψηφια 4-3(αρα οι 3 πιστευουν οτι ειναι αθωος και οι αλλοι 4 ενοχος) πχ το οποιο στο εφετειο ανατρεπετε συνηθως Δηλαδή αν ηταν κάποιος φουκαράς  πάλι θα ήταν 4-3 ; εμενα κατι μου λεει  οτι θα ηταν 7-0 μεσα  Και το αλλο εσύ πιστεύεις   οτι αν γινόταν αυτό στο παιδί της προέδρου  θα ψήφιζε παλι να βγει ? Εγώ πάντως όποιον και να ρωτήσω την χειρότερη γνώμη έχει για την δικαιοσύνη  ότι πιο σάπιο. Εδω εβαλε γιατρό για υπουργό δικαιοσύνης  Και δικηγόρο για υπουργο υγείας  :haxa: :haxa:

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-14 15:19:04

Θέμα: Προφυλακτικά και αλλεργίες

Δημοσίευση: Εδω στην ελλαδα υπαρχει καμια που κανει τετοια υπηρεσια; Επίσιμα δεν έχω δει κάποια ούτε ξέρω  Ανεπίσιμα φούλ απο  μπουρδέλο μέχει city tour

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-15 07:47:39

Θέμα: Δείτε την Σία από το “Bachelor” γυμνή…

Δημοσίευση: Αυτό είναι γυμνό ; σιγά μην πουντιασει Έχει αλλές που τα χει πετάξει ολα έξω Πριν βάλει τις σιλικόνες

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-15 07:52:50

Θέμα: Christy White

Δημοσίευση: Αν δεν βάλει και αλλους παρτενέρ στο παιχνίδι δε βλέπω φως στο τούνελ

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-15 07:56:19

Θέμα: Έλενα Κώνστα

Δημοσίευση: Και γω θέλω διακοπές αλλά δεν βγηκα με μπικίνι :tooth: :tooth: Σιγά το "μοντέλο"  η μέση γκλαμουρίτσα  καλύτερη είναι

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-15 08:01:47

Θέμα: Ποιο τραγούδι ακούτε αυτή την στιγμή;

Δημοσίευση: Ραδιο  Μάτια μου οικονομόπουλος

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-15 08:04:39

Θέμα: Ενοχος για δυο βιασμούς και τον αφησαν ελευθερο

Δημοσίευση: Πιος θα το περιμενε και ενοχος για τετοιο εγκλημα και ελευθερος. Ελα ντε    σαν να σου λένε τράβα κανε οτι ανωμαλία θες  και θα σε αφήσουμε ελέυθερο  Αντί να κάνουν πιο αυστηρές τις ποινές για τέτοια κακουργήματα  τους αφήνουν  ελευθερους  οι μπασταρδοι

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-15 08:09:51

Θέμα: Yπάρχει Φιλία ανάμεσα σε Άντρα και Γυναίκα?

Δημοσίευση: Εγω εχω κανα δυο φιλες αλλα οταν τις συναναταω τις γαμαω συνηθος. Εννίοτε συμβαίνει και αυτό  δεν είναι κακό

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-15 08:12:26

Θέμα: Τι γλώσσες μιλάτε;

Δημοσίευση: Ναι εχει και καλλιραφικη γραφη. Και δε μοιαζουν με τα αγγλικα πχ το g το αγγλικο ειναι το "ντ" στα ρωσικα και το m ειναι το "ταφ". Δυσκολη γλωσσα αλλα ωραια Εε ναι για να μην εχεις και προβλημα επικοινωνιας με τα βιζιτακια  :D Ναί το θυμάμαι αυτο το m  που διαβαζεται  τ  Οσο να ναι  βοηθάνε αν ξέρεις ρώσικα με τα ρωσιδάκια .Εντυπωσιάζονται εστω και λίγο να ξέρεις

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-15 08:17:29

Θέμα: Ενοχος για δυο βιασμούς και τον αφησαν ελευθερο

Δημοσίευση: Ειδατε τι κανουν οι ακριβοι δικηγοροι, ειναι πραγματικα προνομιο να εισαι πλουσιος προνόμιο για πολλά πράγματα

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-16 22:07:29

Θέμα: Ενοχος για δυο βιασμούς και τον αφησαν ελευθερο

Δημοσίευση: Ειναι και οι νομοι μας ελαστικοι και δινουν τετοιες δυνατοτητες Τα σκουπίδια που ψηφίζουμε τόσα χρόνια  βγάζουν αυτους τους νόμους  Το άλλο το παχύδερμο δεν είχε ψηφίσει νόμο περί ευθυνης υπουργών ?? Κάτι ήξερε η μοσχαροκεφαλή

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-16 22:10:36

Θέμα: Ενοχος για δυο βιασμούς και τον αφησαν ελευθερο

Δημοσίευση: Παντος ο κοσμος αντεδρασε και για αυτο αξιζει ενα μεγαλο μπραβο Εντάξει αμμα έβλεπα και το κόσμο να πανυγιρίζει " αξιος αξιος αθώοος αθώος" θα πηδηχτω απο το παράθυρο

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-16 22:13:24

Θέμα: Christy White

Δημοσίευση: Στο ίδιο έργο θεατές

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-16 22:16:20

Θέμα: Χρησιμοποιείτε κρυπτονομίσματα;

Δημοσίευση: Ειδατε ο ελον μασκ που εφτασε το ντογκι, οντος χωρις καμια αξια... Και άλλα  όμως που δεν είχαν  καποιον "ελον μασκ" πάλι πήγανε ψηλά

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-16 22:20:36

Θέμα: Χρησιμοποιείτε κρυπτονομίσματα;

Δημοσίευση: Εκανε και διδυμα με την υπαλληλο του.... :s  Παντρεμενοι η εξώγαμα??

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-18 07:35:18

Θέμα: Elena Hatzi - Christy White: Οικογενειακές Ιστορίες - Όργιο στον κήπο

Δημοσίευση: Αχ βρε Ελενα, μαθε της πως να δινει κωλο!  :hahaha: :hahaha: Σωστός  :rakom: :rakom:

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-18 07:40:05

Θέμα: Helena-Nayomi

Δημοσίευση: Σε όλα τα χοτέλ ή μονο νότια ??

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-18 07:43:09

Θέμα: Βίκυ Κάβουρα

Δημοσίευση: Να της λες την κρίσιμη στιγμή «Εδώ σε θέλω κάβουρα, να περπατάς στα κάρβουνα»  :D   :tooth: :tooth:

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-18 07:45:00

Θέμα: Βίκυ Κάβουρα

Δημοσίευση: Τουμπανο

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-18 07:46:24

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλή εβδομάδα

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-18 07:47:51

Θέμα: Yπάρχει Φιλία ανάμεσα σε Άντρα και Γυναίκα?

Δημοσίευση: Φιλους με προνομια βλεπω παντου... Καμια αληθηνη φιλια υπαρχει; Μεγάλη κουβέντα ανοίγεις

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-18 07:49:29


Forum Tasks