Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του redb (540)

Θέμα: chat για τα κορίτσια του GDE

Δημοσίευση: Η ΝΙΚΑ ίσως είναι η κοπέλα που θα με κάνει να πάρω ξανά από το γραφείο αυτό... θα δείξει :rolleyes:

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-12 20:07:44

Θέμα: Τέλος ο Παναγιωτόπουλος από τους «Ράδιο Αρβύλα»

Δημοσίευση: καταχρήσεις :sex2: γυναίκες λέγονται.... κόψτες μαχαίρι, σε χαλάνε  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-13 10:22:48

Θέμα: Αποτυχια στυσης με επαγγελματια

Δημοσίευση: οποίος λέει ότι έχει πάντα στύση είναι ή ψεύτης ή κάτω των 30 Και οι κάτω των 30 αν γίνει η μαλακία... στύση γιοκ. Δεν είναι τόσο απλό, όλα ξεκινούν εγκεφαλικά.

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-13 10:27:51

Θέμα: Ποιος (κακώς) ανακάλυψε το photoshop;

Δημοσίευση: Δεν πάει άλλο η κατάσταση. Από την μία οι εκδιδόμενες αλλά τουλάχιστον αυτές κάνουν δουλειά κι έρχεσαι και λες κι εγώ το ίδιο θα έκανα όσο κι αν στην χαλάει η φοτοσοπιά. Οι άλλες όμως; οι έτσι; οι αλλιώς; οι εκτός πορνείας; έχετε δει ρε μάγκες πως είναι στο facebook  και πως σκάνε στην πραγματικότητα; ρε τι γίνεται; πολλές είναι θεές με μακιγιάζ, τι πρόσωπο, τι σώμα τι στυλ, τι τύπο, τι γοητεία και μόλις έρχονται ζωντανά βλέπεις ένα τάπερ ή μια μετριότητα.  ;) Και κάθονται κιόλας και δεν μιλάνε, καλή κουβέντα δεν λένε τα γαμιόλια, περιμένουν να τις αποθεώσεις. Πολύ ψηλά τον αμανέ έτσι;  :( Εντάξει αυτό συμβαίνει επειδή με απλές κινήσεις και η κουτσή Μαρία πια μπορεί με φίλτρα να σουλουπωθεί. Απλά θέλουν πετσόκομα, από την αρχή μέχρι το τέλος.. ευγενικά και χωρίς πολλά μα και μου. Ότι σκέφτεσαι και τα όρια σου τα επικοινωνείς και τελειώνει η υπόθεση.

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-13 10:31:16

Θέμα: Αποτυχια στυσης με επαγγελματια

Δημοσίευση: εγώ πριν τα 40 δεν είχα ποτέ πρόβλημα... Άλμπουρο τον είχα! μετά σιγά σιγά έχασα το τρίτο σερί γαμήσι, αργότερα στα 50 άρχισα να δυσκολεύομαι στο δεύτερο... Τώρα σε σίτυ τουρ αν δεν με καυλώνει η πουτάνα να την χύσω στο μισάωρο να κάτσω 10' και να παλέψω το τελευταίο 20λεπτο για το δεύτερο βόλι... Γάμησε τα κωλο-γεράματα... ευτυχώς που κρατιέμαι και τα κορίτσια καυλώνουν και κείνα και γουστάρουν να προσπαθήσουν! Αυτό είναι το καλύτερο και λογικό... Εμένα με το που με βλέπουν ξινίζουν και δεν προσπαθούν καν, όλα τα κανω εγώ  :D :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-13 10:39:51

Θέμα: Ποιος (κακώς) ανακάλυψε το photoshop;

Δημοσίευση: μεγάλη η παραπλάνηση αλλά στις γκόμενες φεύγεις εφόσον δεν γουστάρεις κλπ... στις εκδιδόμενες το 80-90% από μας μένει για οποιονδήποτε λόγο, με αποτέλεσμα να συνεχίζεται αυτή η μάστιγγα.

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-13 10:43:10

Θέμα: Ποιος (κακώς) ανακάλυψε το photoshop;

Δημοσίευση: συμφωνώ απόλυτα, μιας και στις αρχές έκανα το μαλάκα λόγω του περιορισμένου χρόνου και καύλας, τώρα αν δεν μου αρέσει αυτό που βλέπω, τρώει σουτ. υπάρχει μία διαφορά στην εμφάνιση, αλλά κάποια γραφεία το παρακάνουν.

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-13 12:00:06

Θέμα: Τέλος ο Παναγιωτόπουλος από τους «Ράδιο Αρβύλα»

Δημοσίευση: Πορνόγεροι εμείς, αλλά αναρωτιέμαι τι κάνουμε όταν δεν αντέχουν αυτές?  :D :D :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-13 12:01:10

Θέμα: Ειναι η Αμερικη μια δημοκρατικη χωρα;

Δημοσίευση: είναι τόσο Δημοκρατική που μέχρι και τύποι σαν τον Τράμπ μπορούν να γίνουν πρόεδροι... κοντράρονται στα ίσα με την Αγγλία που έβγαλαν και Τζόνσον μετά το Μπρέξιτ... κοινώς όπου οι περισσότεροι αμόρφωτοι τόσο περισσότερη Δημοκρατία... Όπως το θέτεις εμείς έχουμε τη πρωτιά στην Ελλάδα πολλά χρόνια τώρα... Ότι πρόεδροι και να βγουν, τουλάχιστον εκεί υπάρχει μία x δημοκρατία όπου όλοι είναι ίσοι... κάνεις τη μαλακία και θα τη φας.

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-13 12:07:37

Θέμα: Νεοϋορκέζα αστυνομικός κάνει lap dance σε ανώτερο της

Δημοσίευση: νομίζω ότι καλύτερο έχω δει και από επαγγελματίες που κάνουν στριπτίζ... άξια με λίγα λόγια, θα πάει μπροστά

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-13 12:08:42

Θέμα: Τέλος ο Παναγιωτόπουλος από τους «Ράδιο Αρβύλα»

Δημοσίευση: οι γυναίκες φίλε αντέχουν τα πάντα... απλά αν δεν σε γουστάρουν... πάρτα αρχίδια σου και τρέχα Λες ε? σε αυτό διαφωνώ όπως και μένα δεν μου βγάζουν όλες οι γυναίκες το ίδιο πράγμα. Μπορεί απλά να είναι καλύτερο να μην συμβιβάζεσαι καθόλου όμως  :s

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-13 13:46:53

Θέμα: Ειναι η Αμερικη μια δημοκρατικη χωρα;

Δημοσίευση: όχι... φίλε είναι πιό κάφροι από εμάς...  μιλάμε IQ μπανάνα... ότι θέλουν τους κάνουν... εμείς απλά βαριόμαστε... Αυτό είναι χειρότερο όμως για μένα, πολύ χειρότερο..

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-13 13:47:59

Θέμα: Ποιος (κακώς) ανακάλυψε το photoshop;

Δημοσίευση: Όπως και να έχει, τα γραφεία έχουν την απόλυτη ευθύνη για τι φωτογραφίες ανεβάζουν... ας τις έβγαζαν φωτογράφηση οι ίδιοι... μην γελιόμαστε, αυτό είναι το σωστό. Άλλο εμφάνιση και άλλο υπηρεσίες... δεν έχουν και κανέναν Woodman να τις περνάει από casting... εμείς έχουμε μόνο τον geroksoura  :D :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-13 14:24:19

Θέμα: Τέλος ο Παναγιωτόπουλος από τους «Ράδιο Αρβύλα»

Δημοσίευση: Πολύ πιθανόν να είναι αυτό και έχεις δίκιο... αλλά στα τελευταία 20 λεπτά λες αξίζει να χαλάσω τη ζαχαρένια μου? Δεν έχω φτάσει σε αυτό το σημείο αλλά κοντεύω πραγματικά...

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-13 14:25:26

Θέμα: Ειναι η Αμερικη μια δημοκρατικη χωρα;

Δημοσίευση: Τα ζα πήγανε στο κοινοβούλιο χωρίς να ήταν προετοιμασμένοι...Όταν έφτασαν σε απόσταση βολής από το σώμα των αντιπροσώπων, δεν χαρίστηκαν και με το που έπεσε νεκρός ο πρώτος, έγιναν όλες κότες. Εδώ απλώς καίνε και τα σπάνε τα πάντα γύρω γύρω, απλά δεν έχουν μπει μέσα στη βουλη ακόμα.

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-13 14:34:10

Θέμα: Αποτυχια στυσης με επαγγελματια

Δημοσίευση: Χειρότερος εγώ, πατσόγερος, με μουτσούνα και γαριδάκι :D :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-13 15:02:37

Θέμα: COVID-19

Δημοσίευση: Δοκιμάσε το και πες μας να γνωρίζουμε  :P

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-13 15:03:38

Θέμα: Ποιος (κακώς) ανακάλυψε το photoshop;

Δημοσίευση: γιατί νομίζεις ότι τα γραφεία τις συναντάνε από κοντά να ξέρουν πως είναι πραγματικά; θα έπρεπε όμως τα γραφεία που υποτίθεται διαπομπεύουν τον επαγγελματισμό τους.... άρα κανένα με επαγγελματισμό όπως περιμένουμε. Ελάχιστα και μόνο σε πιο high budget τα κάνουν

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-13 15:17:53

Θέμα: Ποιος (κακώς) ανακάλυψε το photoshop;

Δημοσίευση: και που να πάνε ρε φίλε Ουκρανία να τις βλέπουν από κοντά; φέρτες... βάλε τες στο γραφείο σου και όταν έρθουν Ελλάδα βάλε και φωτό που θα βγάλεις εσύ. Απλά βρίσκουν και τα κάνουν εφόσον δεν τσιγκλάμε αρκετά...

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-13 16:07:47

Θέμα: Ποιος (κακώς) ανακάλυψε το photoshop;

Δημοσίευση: Συνήθως οι κοπέλες με της ίδιες φωτογραφίες τουράρουν σε όλη την Ευρώπη και όπου άλλου  και πιστευω αυτές επιλέγουν με ποιες φωτογραφίες θα δουλέψουν και όχι τα γραφεία. Σίγουρα έτσι είναι... αλλά φυσικά αυτό και δεν είναι το σωστό  :dodgy:

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-13 18:06:54

Θέμα: Αποτυχια στυσης με επαγγελματια

Δημοσίευση: ΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑ! Εσένα πρέπει να σε πληρώνουν οι κορασίδες για να πας μαζί τους.. σκέψου το :P

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-13 18:07:46

Θέμα: Ποιος (κακώς) ανακάλυψε το photoshop;

Δημοσίευση: Αν όλα λειτουργούσαν έτσι όπως έπρεπε δεν θα υπήρχαν παρόμοια φόρουμ :) άλλο φωτογραφίες που είναι κάτι χειροπιαστό και άλλο υπηρεσίες που μπορεί να πάρεις ή να μην πάρεις ανάλογα με τα κέφια της κοπέλας..

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-13 18:56:26

Θέμα: Ειρήνη

Δημοσίευση: Συμφωνώ με clonarius, αν και έχω φάει κάτι αντίστοιχο από γραφείο  :dodgy:

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-13 18:57:43

Θέμα: Ποιος (κακώς) ανακάλυψε το photoshop;

Δημοσίευση: Eίχα βγει με μία τις προάλλες και καθόταν σαν πριγκηποπούλα. Μωρή σάπια, η για χορηγία βγήκες ή για ψωλή ή και για τα δύο, τι το παίζεις μούρη; έπεσε γερό δούλεμα κι όταν έκανα νύξη για ξενοδοχείο την έπιασε τρέμουλο και τσαντίλα. Της έριξα αράουτ λέγοντας να πάμε κι αν μείνει ευχαριστημένη να με συστήσει και στις φίλες της για παρτούζα. ;)  Μόνο που δεν έμεινε στον τόπο από ντροπή.  Όπως το'πες, πετσόκομα από την αρχή. Μουρλοποιούνται όταν αντιμετωπίζονται σαν σκεύος ηδονής. Όμως αυτή είναι η αλήθεια. Λες και την ξέραμε κι από χθες που ήρθε να το παίξει πριγκηποπούλα. :D υπάρχουν απλά οι μαλάκες που τις θεοποιούν... οι καληνυχτάκιδες και οι αγάμητοι που κάνουν λάικ σε κάθε φωτό.. πως να μην πάρουν τα μυαλά τους αέρα. πετσόκομα και αξιόλογηση με το καλημέρα... ήρθε να δω αν θέλω να τη γαμήσω όχι ήρθε για να τη καυλαντήσω και στο τέλος να μου κάνει τη χάρη και όλας.

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-13 22:14:59

Θέμα: Ποιος (κακώς) ανακάλυψε το photoshop;

Δημοσίευση: πλερωνεις εισητηρια; να το πουμε στα γραφεια οτι ο @"redb" κανει χορηγηση εισητηριωνκαι φωτογραφου αντε ολο κατι θα τσιμπησεις για αυτο :cwlos: :haxa: :xahaxa: :xaxa: όλη μέρα στο ίνστανγκραμ είναι, μια χαρά ξέρουν να βγάζουν επαγγελματικές φωτό ή σέλφι εν τέλει. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-13 23:02:19

Θέμα: Ποιος (κακώς) ανακάλυψε το photoshop;

Δημοσίευση: τσιγγούνη χαχαχαχα Ρε συ οταν instagram facebook και λοιπα σοσιαλ βγαινουν υπερμουναρες οι επαγγελματιες θα κολλησουν να πειραξουν φωτο; Οι καλές φωτοσοπιές θέλουν μηχανήματα, χρόνο και γνώσεις... για αυτό. Το θέμα είναι τα γραφεία που ανεβάζουν χωρίς να ελέγξουν.

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-13 23:59:56

Θέμα: Αποτυχια στυσης με επαγγελματια

Δημοσίευση: Γιατί όχι.... εγώ δεν κρίνω. Αν ήταν και εμφανίσιμη μία χαρά θα σου έκατσε  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-14 09:21:53

Θέμα: Ποιος (κακώς) ανακάλυψε το photoshop;

Δημοσίευση: Με το κάτω κεφάλι συνεχώς αλλά και ότι από υπηρεσίες θα σκίζει γιατί από εμφάνιση όχι... μέγα λάθος.

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-14 09:22:36

Θέμα: Πως ξεπερνιέται ένας έρωτας μεγάλος;

Δημοσίευση: Ακριβώς... μόνο ο χρόνος βοηθά να συνηθίσεις να ζεις χωρίς αυτόν τον άνθρωπο... όλα τα υπόλοιπα είνα βοηθήματα της στιγμής και τίποτα περισσότερο

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-14 09:24:01

Θέμα: Πως ξεπερνιέται ένας έρωτας μεγάλος;

Δημοσίευση: σιγά... τι ζητάω? απλά καθημερινά πράγματα... Βγάλε γούστα δλδ και τα υπόλοιπα θα ξεχαστούν...  :P Επενδύεις στον εαυτό σου και μετά τα υπόλοιπα ξεχνιούνται

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-14 14:14:08


Forum Tasks