Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του Ιωσήφ Μπλάσκος (50)

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: :hi: αυτό το καταλαβαίνω Η νοοτροπία της ανταποδοτικότητας δίνω δωράκι δίνει μουνάκι Ισχύει σχεδόν σε όλο το κόσμο την τεράστια δεξαμενή εκδιδόμενων δεν μπορώ να καταλάβω και δεν νομίζω λόγο φτώχειας εκτός εάν είναι τόσο αφοσιωμένες στο καπιταλισμό  τύπου θα το κάνω τα πάντα για το χρήμα πολλά  πταίουν αλλά κυρίως το τελευταίο. Απίστευτο κι όμως αληθινό, η ουκρανία είναι πατρίς των εβραίων...

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-22 13:11:05

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: Χάρκοβο πήγα για δουλειά, έχω πάει στην ζωή μου τουλάχιστον 30 φορές. Βασικά είαι η δέυτερη μεγαλύτερη πόλις της ουκλανίας αλλά από διαθέσιμες γκόμενες δεν ε΄λεγε ποτέ πολλά πράγματα, είναι η νοοτροπία τέτοια. Πήγα μ ετο τραίνο γιατί  βαριόμουνα να οδηγάωκαι ψιλομπερδεύτηκα όταν έφτασα διότι εχουν αλλάξει όλα τα ονόματα στους σταθμούς στο μετρό. Στην τράπεζα που πήγα είχε κάτι ωραίες γκόμενες, τις έβγαλα έξω για φαί στο διάλλειμα αλλά αυτό δε πάει να πει ότι όταν ξαναγυρίσω θα με θυμούνται ή θα μου κάτσουν οι ουκρανίδες είναι να τις γαμήσεις όταν έχουν μείνει χωρίς γαμιά ή έχουν αυτές κάβλες κατά τ'άλλα στο αιδείον τους. Όπως έγραψα ακριβώς στο κέντρο , Πλόσα Προστιτούτσια , έχει ανοίξει φοβερό καινούργιο εμπορικό ονόματι , Νικόλσκι κόσμος και ντουνιάς μέσα, μου θυμισε το Γκλόμπους πριν 20 χρόνια. Βασικά το Χαρκοβο είναι η πιο φτηνή μεγάλη ουκρανική πόλις, απλώς πάντοτε υπήρχαν δουλειές και εργοστάσια γι αυτό και οι γκόμενες δε πεθαίναν της πείνας και κλάναν τους πορδοτουρίστες. Εντυπωσίς μου ότι εάν είχα μείνει θα είχα βγάλει γκόμενα-λέω...

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-03 00:31:55

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: Γειά σας παιδάκια, ήρθα κι εγώ να παίξουμε μαζί κι όπου να' ναι θα' ρθει κι ο κ. Χάρης απλώς είναι λίγο γκάου, μέχρι να καταλάβει τους κωδικούς που του έγραψα...

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-28 11:54:18

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: Περιμενουμε να γραψει ο Χαρης ... ΥΓ. Συναντηση με Νυκτερο χθες βραδυ , με φιλεψε εναν υπεροχο σαργο και τα ειπαμε μια χαρα σε έβαλε τζάμπα στα clubs με τις VIP κάρτες του? Τραβήξατε βιντεάκια? Οι γκόμενες του ζητούσανε αυτόγραφα ?

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-01 20:16:18

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: καλως μας ήρθες :hi: μερσί είστε πολύ ευγενής κ. Διαχεριστά

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-01 20:25:47

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: Παμε Χαρι δυνατα ,εισαι απο τους λιγους που ακομα ταξιδεύει ο Χάρης εάν είχε ολίγο νιονιό και είχε ακολουθήσει την σοφή συμβουλή μου να πάει Καράκας ή την συμβουλή του Προέδρου να πάει Καμπούλ , θα είχε ξεσκιστεί να γαμά αλλά που μυαλό....

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-02 01:02:12

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: θρυλικη περιοχη στο κιεβο ηταν το γιδροπαρκ που εκει την μερα οι κατικοι κανουν διαφωρες δραστηριοτητες---- πριν χρονια οταν με ληστεψαν εκει και με κτυπησαν αγρια. μα πόσο μαλάκας πρέπει να' σαι ρε Χάρη να να πηγαίνεις στο γκιντροπάρκ, τζάμπα πάνε τα μαθήματα κουνγκ - φου , σου επρότεινα να παρατήσεις το Γουίνγκ-Τσουν και ν' αρχίσεις ΜΜΑ

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-02 14:56:44

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: αλλη περιοχη στο κεντρο τινκα μουνια ειναι στην περιοχη αρσεναλνα μόνο εκεί λέει- που δεν έχεις πάει εσύ ο μαλέβρας γιατί γύρναγες στα γκιντροπάρκ για να τις φας. Το μέρος είναι πολύ καλό για το καλοκαίρι διότι έχει δεξιά- αριστερά  τραπέζια όξω και στον πεζόδρομο οι ιθαγενείδες κάνουν βόλτες. Το μοναδικόν μέρος στο Κίεβον που είχε κάποιες γκόμενες που δεν ήσαν για κλάματα. Το χειμώνα , τα βλέπω τα πράγματα πιο στριμόκωλα, διότι δεν έχει μπαρ παρά μόνο φαγάδικα κι ο κόσμος αναγκαστικώς θα' ναι μέσα.

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-02 15:08:34

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: Καμπουλ με την καμια,θα τον παρουν ομηρο η ταλιμπαν και δυσκολα μαζευονται τα λυτρα. Καρακας ειναι οτι πρεπει φοβάται ο μαλάκας να πάει Καράκας διότι λέει  θα τον ληστέψουν και θα τον δείρουν ! άλλη γλύκα έχει το ξύλο της Οδησσού....

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-02 15:10:29

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: η σιοτα ρουσταβελι που ειναι πισω απο το αρενα και κοντα στο μπεσαραβκι ρινακ ειναι η καλυτερη περιοχη για καφε που εχει νορμαλ γκομενες. αλλα γυρω παιζουν αυτοκινηταρες απο ουκρανους και καταλαβεις αυτες δεν ψαχνωντε οπως παλαιοτερα.καθωντε συζητανε στα κινητα και με φιλες χωρις ματιες γυρω.ο ξενος πλεον δεν εχει αξια οπως και πριν 20 χρονια αλλα τοτε εβρισκες δεκαδες αδεσπωτες να γαμησεις τζαμπα με κερασματα η να πληρωσεις μικροποσα. σας εγραψα και αλλες πλιροφοριες που καταλαθος δεν σταληκαν αλλα βαριεμε να ξαναγραφω τα ιδια αφου ηταν μεγαλο κειμενο για το κιεβο και ποσο αναπτυχθηκε απο το 12 που το αφησα Αρκίντια όλο μπάζα και μπαζάκια είναι μαζεμένα εκεί τώρα έκλεισε και το BILA και δεν θα' χεις που να σε δέρνουν τα βράδυα. άσε που χουν κλείσει τα καλά καφέ κι όλο κάτι μαλακείες έχιε τώρα Μπεσαράμπσκι ρίνοκ. Το μόνο μέρος που κάτι ψιλοείχε στον τελευταίο όροφο του Τσουμ που ναι τα μασουλάδικα, υποθέτω επειδή είναι ακριβά κι αυτές το παίζουν ντίβες.

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-02 15:22:37

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: .γραψε μας εσυ για δνεπρο τι λεει είχα χρόνια να πάω, εκείνο που μου κανε εντύπωση είναι ότι τα εμπορικά κέντρα στο κέντρο της πόλεως εξακολουθούσαν και ήσαν  λιγάκι σα του παλιού καιρού "σπαρτιάτικα" ενώ το καινούργιο εμπορικό κέντρο του Χαρκόβου "Νικόλσκι" έσκιζε. Κατ'α τ' άλλα η πόλις όπως την ήξερα μικρό Κίεβο, ωραία κτίρια αλλά στενοί δρόμοι και στενά πεζοδρόμια. Δεν υπάρχει μετρό ή έχει ένα μετρό που' ναι τελείως της πλάκα με κάνα δυό σταθμους. Οδήγηση δύσκολη στο κέντρο της πόλεως,δεν έχει φανάρια και γίνεται της πουτάνας, έχει ανηφόρες-κατηφόρες, στενούς δρόμους δε βρίσκεις να παρκάρεις, παράτησα το αυτοκίνητο παρκαρισμένο και πήγαινα με ταξί. Κόσμος και γκόμενες όπως στο Κίεβο, πολλά μπάζα, μπαζάκια ,, μελαχροινά (εσείς θα τα ξεσκίζατε) και κάνα δυό καλά τεμάχια ο πωσδήποτε καλύτερα από το Χάρκοβο που πάντοτε ήταν άκυρο για μουνί . Στο κλασσικό παλιό μέρος για καμάκι στην όχθη του Δνείπερου λιγοστός κόσμος διότι ήδη έκανε κρύο κια κάθε μέρα ψιλόβρεχε. Από τιμάς στις αγγουροντομάτες, μάλλον ακριβά θα έλεγα, πουτάνες-πουτανάκια και τέτοια δε ξερω είχα πάρει φαί απ' το σπίτι ήμουν με την καινούργια μου κοπέλα την Οξάνα. Λέγοντας για φαί όλο μαλακείες εστιατόρια δεν είχε κάτι της προκοπής κι ακριβά. Μετά τις 2200 δεν υπήρχε γάτα στους δρόμους

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-02 23:59:54

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: Σούμι  πήγα που κι εκεί είχα χόνια να πάω , λάθος πανμέγιστον διότι έχιε τα καλύτερα μουνιά στην ουκλανία. Ο δρόμος σε κάποια σημεία ήταν σαν βομβαρδισμένος , πήγαινα με 20 χιλιόμετρα την ώρα, ευτυχώς από το Λεμπεντίν και μετα τον φτιάχνανε-όχι ότι τον έχουνε φτιάξει. Η πόλη είναι για καλοκαιρινό καμάκι έχιε πάρα πολλά πάρκα, οι γκόμενες ανώτερες του Κιέβου και οποιουδήποτε άλλου μέρος, μην σας παραμυθιάζω βέβαια, κάνα τρομερό υπερ-μουνί όπως παλιά δεν είδα. Τιμαί λογικαί, έχει ανοίξει καινούργιο εμπορικό στι κέντρο της πόλεως που δεν το ήξερα το Μανουφακτούρα, ντισκοτέκ κάνα δυό έχει , "τίνκα" όπως γράφει ο Χάρης στα μουνάκια. Η πόλις με ενέπνευσε και ψώνισα από εδώ ένα τεμάχιο το οποίο επήρα μαζί μου στο Ντνιπροπετρόβσκ να το φάω με την ησυχία μου

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-03 00:17:02

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: Πολταβιστάν, ίσως λίγο μεγαλύτερο από το Σούμι, παλιά αγροτική πόλις σε στυλ Λάρισα. Άκυρη πόλις για πορδο-μετανάστες διότι έχουν κατέβει ούλα τα χωριά του νομού να την κατοικίσουν μαζί με τις χωριάτισσες που δεν θέλουν και πολλά-πολλά με τους ξένους για να μην χαλάσει το (κακό) τους όνομα. Κλαμπάκια έοχυν μείνει κάνα δυο, γενικώς επαρχία, χειρότερα σήμερα από πριν από είκοσι χρόνια, εάν γνωρίσεις κάποια γκόμενα και την γαμήσεις πρέπει να την παντρευτείς διότι αλλέως τι θα πούνε στο χουριό...

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-03 00:40:13

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: εκει βρηκα και αστερακια,η τελευταια ηταν μια παλαιστινια πριν 7--8 χρονια ρε μαλέβρα δε πας στην Δυτική όχθη του Ιορδάνη ή στην Γάζα θα ξεσκιστείς να γαμάς

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-03 00:46:12

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: χωρις τα σουπερ αμαξια που βλεπεις σε κιεβο και οδυσσο. ο κοσμος εδινε ομως εντυπωση στο κεντρο οτι ζει πολυ καλυτερα παντού έχει σούπερ αμάξια και στο Χάρκοβο, εσύ δεν το πρόσεξες. Ο δρόμος για το Ντνιπροπετρόβσκ ήταν γιομάτος λακούβες και σαμάρια  και συνάντησα μια κόκκινη φερράρι ! Πώς το καλό οδηγούσε αυτός ο χριστιανός, αλλά εδώ το αυτοκίνητο είναι για μούρη κι εννοείται ότι τ' ακριβά αυτοκίνητα είναι πολύ πιο φτηνά απ' το γκρετσικιστάν κι η βενζίνη κάνει ένα ευρώ το λίτρο...

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-03 21:19:59

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: Ωραιος ο Ιωσηφ ,μεγαλη κουβεντα παντως ειπες ... "κανα τρομερο υπερ-μουνι οπως παλια δεν ειδα" Μουναρες (8αρια και ανω) πλεον στο μπλοκ μονο στα καλα και ακριβα μερη/μαγαζια τους , οχι στο δρομο η εστω σπανια θα τα συναντησεις οπως γινοταν παλιοτερα. Οι εποχες που πετυχαινες θεομουνα σε κατι αθλια καταγωγια εχουν παρελθει οριστικα. Αμερικανοποιηση ακομα και σε αυτον τον τομεα λοιπον ... Ποιός σου είπε ότι συχνάζω σε φτηνά μαγαζιά?  Παντού και στ' ακριβά μαγαζιά μπάζα και μπαζάκια. ΟΙ ωραίεςγυναικες που συνάντησα σε 2 μήνες μετρημένες στα δάκτυλα του χεριού .

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-03 21:26:41

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: Δεν ειναι και μεγαλη ταλαιπωρια, Οδησσο μεχρι Κιεβο ειναι καλος αυτοκινητοδρομος εδώ και χρόνια έχουνε φτιάξει τον κεντρικό αυτοκινητόδρομο Κίεβο - Χάρκοβο και την ημέρα πηγαίνεις μία χαρά, βράδυ δεν οδηγώ με τίποτα. ¨ολοι οι άλλοι δρόμοι έχουνέχουν λακούβες και σαμάρια κι εάν δεν είσαι προσεκτικός  θα αρχίσεις να τ΄ρεχεια διότι νομίζεις ότι όλα μια χαρά και θα φας το αυτοκίνητο. Οι χαχλιοί είναι οι καλύτεροι πελάται βουλκανιζατέρ και αμορτισέρ.

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-18 14:07:25

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: μεσο του θειου μου θα μας πει απο που τις ψωνιζει αυτες τετειο εντυποσιακο επιπεδο.αλλα μιλαμε οτι χοντρα λεφτα εχει ο τυπος ο "θείος" είναι κάποιος τύπος απ' το Κουμπαριστάν που δουλεύει αγρίως τον κακομοίρη τον Χάρη που τρώει όλες τις φόλες και δε βάνει μυαλό...

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-18 14:14:15

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: δεν μου ειπε ποτε κατι που δεν ισχιι.οσο για τον ελληνα φιλο του που εχει μουναρες τις εχω δει σε φωτοκαι ειναι απιστευτα πολυ καλα κοματια.σαν μονιμος εσυ ποτε δεν ειχες προσβαση σε μουνια επιπεδο που εχουν αυτοι οι δυοπου ειναι και λεφταδες εκει. τι να κάμουμε Χάρη μου υπάρχουν και φτωχοί άνθρωποι σ 'αυτόν τον κόσμο όπως εγώ , δεν είναι όλοι σα το "θείο" Ωνάσσηδες. Απορίας άξιον, αφού ο θείος είναι λεφτάς και έχει τα απίστευτα μουνιά, πώς δεν έχει πετάξει κάνα κοκκαλάκι τόσα χρόνια και στον ανεψιό? α ρε πούστη βρεγμένη σανίδα που θέλει ο πάτος σου...

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-18 20:41:41

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: Κάπου κανεις λάθος Χάρη και δεν είναι εδώ και ο Ιωσήφ να σε βάλει στο σωστό δρόμο   :)   Τόσα χρόνια ταξίδια στην Ανατολική Ευρώπη ρε Χάρη και ακόμα δεν έμαθες την συμπεριφορά τον γυναικων ούτε εκεί ούτε εδώ. Ελληνιδες εξαθλιωμένες είναι μόνο αυτες που θέλουν να είναι η να δείχνουν έτσι. Έχω δύο γειτόνισσες γύρω στα 30 που συγκατοικούν εδώ και αρκετά χρόνια,δεν ξέρω αν είναι λεσβιες  η ότι άλλο αλλά κυκλοφορούν κάτι χρόνια με σχεδόν τα ίδια ρούχα κτλ. Κατά τ αλλά κατοικούν σε δικό τους διαμέρισμα μαζί με 2 σκυλιά και 4 γάτες σε μια σχετικά ακριβή περιοχή και ταΐζουν τα αδέσποτα με δικά τους έξοδα σε 10 οικοδομικά τετράγωνα γύρω από εμάς . Όταν ανοίγουν το γκαράζ μπροστά βλέπεις 10 -20 μεγάλα τσουβάλια ζωοτροφές για σκύλους και για γάτες και στο βάθος ένα γκολφάκι που ανάθεμα και αν το κυκλοφορούν ποτέ.   Δεν τίς ενδιαφέρουν τα λούσσα,ρούχα και ακριβά γούστα και υπάρχουν στην Ελλάδα εκατοντάδες χιλιάδες σαν αυτές. Αυτού του τύπου εξαθλιωμένες δεν της πλησιάζεις με όσα λεφτά και αν διαθέτεις. Συνήθως το δίνουν δωρεάν σε αλβανούς,πακιστανούς ,αράπηδες και λοιπούς πρόσφυγες τους οποίους ενίοτε χαρτζιλικώνουν αρκεί να φαίνονται,να είναι η να το παίζουν κακομοίρηδες. Αυτές οι ουκρανές που αναφέρεις σαν  κλασσάτες και σικάτες κτλ μπορεί να μην έχουν να φάνε και να βρωμάνε τα χνώτα τους από την πείνα αλλά  θα έχουν απαραίτητα το μαϊμού Prada, Louis Vuitton, Burberry  με προέλευση από Κίνα η Τουρκία που πωλούν οι πλανοδιοι στα καλάθια της λαϊκής της Ουκρανίας. Είναι τα απαραίτητα εργαλεία της δουλειάς όπως είναι για τον κάθε ψαρά τα δίχτυα,καλάμια κτλ. Στην Ουκρανία με χρήμα κανείς ότι θέλεις ακόμα και όλα τα ξέκωλα προσκυνούν αμ δε, έχουν αλλάξει δυστυχώς... Κατ' αρχάς όλες οι ωραίες γκόμενες έφυγαν Δεύτερον εδώ και 20 χρόνια έχει μπούργκερς, πίτσες, πούτσες, ι.χ. αυτοκίνητα, κάνανε όλες κάτι κωλάθρες και μπρατσάκια σαν ελλεΙνίδες Δεν ντύνονται και βάφονται σα το παλιο καιρό παρά όλες βγαίνουν σα να πηγαίνουν να μαζέψουν πατάτες, άντε στην καλύτερη με μακρυά φούστα και σπορτέξ , τοπικό  σικ Άιντε και να χει μείνει και κάνα ωραίο κοριτσάκι μία στις 5000, εμάς ούτε για κλάσιμο δεν μας θέλει παρά τα γνωστά ουκρανικά που παίζαν και τότε τον θέλει έτσι κι έτσι , 20 χρονών, τον πρίγκηπα και τις γνωστες μαλακείες Έχουν απομείνει μόνο μπάζα και μπαζάκια που το παίζουν μοντέλα. Στην καφετέρια που πήγαινα η γκαρσόνα είχε 8000 followers στο putanagram καλούτσικη μεν αλλά όχι καμιά μουνάρα κι όλο φωτογραφιες σε κάτι σικάτα ρεστοράν και ξενοδοχεία, ποιός τα πλερώνει αυτά?. Άιντε και να χει μείνει και κάνα ωραίο κοριτσάκι μία στις 5000, εμάς ούτε για κλάσιμο δεν μας θέλει Οι τύποι που συνήθως γαμάνες όλες αυτές και τότε και τώρα συνήθως είναι τραγικοί. Απλώς τώρα είναι τραγικές κι οι γκόμενες....

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-22 12:13:42

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: παρότι άσχετος σε ταξίδια εκ των πραγμάτων πως εξηγείτε το γεγονός ότι όλα τα στούντιο/μπουρδέλα/γραφεία συνόδων έχουν στη πλειοψηφία τους ουκρανές; Δεν μπορώ να δεχτώ δικαιολογία ότι είναι πουτάνες από την φύση τους παραπάνω από οποιαδήποτε άλλη εθνικότητας γυναίκα εντάξει αγαπητέ, χωρίς να έχω ταξιδέψει κι εγώ , ένας φίλος μου που είχε κάτσει εκεί ποοολύ καιρό μου είπε ότι φταίει η νοοτροπία που είχαν επί σοβιετικών καιρών, ότι δηλαδή ότι θα κάτσω να με γαμήσεις αλλά για να κάτσω κάτι πρέπει να κάνεις και να μ' ευχαριστήσεις ήτοι δηλαδή να με κεράσεις μπύρα, φαί, να μου πάρεις ένα μπουκέτο λουλούδια, καλσόν, μπλούζα, φούστα, αρχίζουμε κι ανεβαίνει το κασέ γούνα, δακτυλίδι, διαμέρισμα , αμάξι κλπ κλπ Δεν έχει φύγει ποτέ αυτό το πράμα και κληρονόμηθηκε και εις τις επόμενες γενεές...

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-22 12:51:44

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: να σας πω τωρα τι εγινε με την τουρκα που δουλευε στο καφε. .μιλωντας με τον δασκαλο ιωσηφ τον γνωστο σε ολους ουκρανολογο αυτος επεμενε ειναι σοβαρη γκομενα απο της φωτο,μεγαλη οικογενεια πρωτη φωρα ενδιαφερωμουν για γυναικα χωρις ακομα να την ερωτευτω. ειπα αυτη την φωρα να δω αληθινο ενδιαφερων για να μην απογοητευτω

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-13 08:30:38

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: Και τελικώς έκαμα μπλοκ αυτόν τον άχρηστο, διότι ήτο τόσο ηλίθιος ώστε επέμενε να πάει να αγοράσει από την τουρκαλίδα τα ηλεκτρονικά σιγαρέττα, τις "μηχανές" που γράφει ο Χάρης, για να δείξει "καλό" πρόσωπο

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-13 08:46:06

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: αστε να δουμε τι θα γινει με πτησεις γιατι ισως απο αυριο να μην πετανε αεροπλανα ουκραν εναλακτικη χωρα σε περιπτωση που ακυρωθει το ταξιδι λογο μη πτησεων αλλα και να μεινω εδω δεν με χαλα.φευγω απριλιο,μαιο και ιουνι αλλα ταξιδια ρε αρχιψεύταρε, ρε Μυνχάουζεν, γιατί διαδίδεις ότι εγώ δήθεν σε έβανα, να πηγαίνεις σα μπάστακας να ξεροσταλιάζεις στην τουρκάλα όταν σου είχα πεί να μην ξαναπατήσεις το ποδάρι σου εκεί και εάν τυχόν κάμεις την χοντρο-μαλακεία και αγοράσεις τα ηλεκτρονικά τσιγάρα που ήθελε να σου πασάρει να τα πάρεις και να τα βάνεις στο πάτο σου! Βρε άχρηστε, πόσες φορές σου έχω πει ότι και το 1988 να ήσουν στο Πανεπιστήμιο Λεμονόσοφ στην Μόσχα (ως πειραματόζωον) και πάλι θα δυσκολευόσουν να βγάνεις γκόμενα. Εσύ νομίζεις ότι σαι ο Μπραντ Πητ. Πρέπει να πας κάπου όπου τραβάνε τρελές λόρδες, κάπου όπου ο πόλεμος, η φυματίωσις, η ελονοσία, ο υποσιτισμός θα αναδείξουν την φυσική ομορφιά σου και ούλες οι γκόμενες θα θέλουν να πάνε μαζί σου για μια κονσέρβα. Το Μπανγκουί στην Κεντρο-Αφρικανική Δημοκρατία μου φαίνεται ιδανικός προορισμός. Κόψε επομένως τα χαζά και σταμάτα να ξοδεύεις αδίκως χρόνο και παράδες σε διάφορες πουτάνες και στο ψευτο-θείο που σε δουλεύουν χοντρά.

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-14 14:55:07

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: γιατι ενιστασαι; ο φιλος μας εχει δικο του μυαλο και δικο του τροπο σκεψης :ippotis: δον κιχωτης που ψαχνει την Δουλτσινεα του Ουουου ναι ! και γιατί να μην την βρει? έχει όλο το πακέτο: νιάτα, ομορφιά, χρήματα μα πάνω απ' όλα, μυαλό !

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-14 15:38:06

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: είναι αντισυμβατικος ωχου κι εσυ μην του κακιωνεις όντως οι γκόμενες έχουν μπροστά τους έναν μικρό Μπελμοντό, απλώς για να το καταλάβουν πρέπει να περνούν λόρδες τρελές, ώστε οι τυχόν αναστολές που νιώθουν βλέποντας τον εκκολαπτόμενο αστέρα του Χόμπιτ να υπερνικούνται από την θέα μίας κονσέρβας. Τι να κάνουμε, το παιδάκι έχασε όλες εκείνες τις ευκαιρίες στις οποίες με τα προσόντα του θα μπορούσε να δειπνήσει κάτι σε λευκό, την σφαγή της Χίου, την πολιορκία του Στάλινγκραντ, την μάχη του Βερολίνου, ας καταλάβει επιτέλους κι αυτός ο χριστιανός ότι πρέπει να πάει κάπου όπου όλα αυτά αυτά που έχει και οι γκόμενες στην Ουκρανία που τον κλάνουνε τα θεωρούν ασήμαντα -είναι άσπρος, είναι χορτάτος, έχει 1000 Ευρώ στην τσέπη, κοιμάται σε κρεβάτι- για κάποιες άλλες είναι σημαντικά. Κι εκεί θα λάμψει η φυσική του ομορφιά...

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-15 13:44:28

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: τωρα το μοναδικο μερος που εχει πολλες γκομενες και ολες θελουν να φυγουν ευρωπη ειναι η τουρκια.ευτυχος εχω διπλα τα κατεχομενα και μπορω να κατεβω και κερηνεια με το αμαξι αν θελω μωρέ να φύγουν θέλουν , λόρδες τρελές δεν περνούνε. Ουφ πόσες φορές να το γράψω, για να έχεις επιτυχία, πρέπει να πας κάπου όπου λιμοκτονούνε,κάπου όπου η επιλογή θα είναι "Χαρης ή Θανατος από ασιτεία"

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-15 13:51:24

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: μου ελεγες μην ξαναπας σαν ουφο εχτος αν μιλησεις τους γονεις της! δεν μου ειπες μην πας γιατι δεν ενδιαφερετε η εχει γκομενο σιγουρα. ελεγες αποκλειετε να εχει γκομενο,σοβαρη και δεν σου κανει. θες μια πιο χαζη γιατι αυτη και εξυπνη και σοβαρη ειναι. αρα δασκαλε ιωσηφ να σταματησεις να με προσβαλεις και να λες τα δικα σου. σε βαζω στοιχημα οταν επιστρεψω απο οδυσσο θα βρω οσες θελω απο εκει .ρε ψεύταρε , αφού έβαλα τα σκρινσοτ , που σου γραφω μην ξαναπατάς σε γράφει στο μουνί της και σε κλάνει ευγενικά.

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-15 13:55:22

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: ατα σου να δουμε τι ελεγες?οτι ειναι σοβαρη και τετεια? σου ελεγα την αλλη γαμησα τριτο ραντεβου και βλεπω τουρκες με μαυρους,ξενους και ελληνες μικρους να τους βολταρουν με τα αμαξια τους!η κοπελα ειχε γκομενο,ατυχια τελος! μπορω να βρω πολυ καλυτερες,στο ειπα δεν ηταν ομορφη απλα οραιο κορμι και νορμαλ κοπελα. 3 χρονια εμαθα κρατα τον μαυρο αλλα στο φεισπουκ λεει σινγκλ και καμια φωτο μαζι του! φταιω εγψ γιατι δεν εκατσε η φαση?στα αρχιδια μου. οδυσσο τωρα εχω 2 που θα παιξω και θα δω τι θα γινει.χωρις να βλεπεις αρχισες φυγε ειναι ο γκομενος της. σ Ατυχία είναι που γεννήθηκες. Όντως μπορείς να βρεις πολύ καλύτερες, αυτές δε θα σε βρούνε ! Πάαααλι τζαμπα παράδες πεταμένοι την Οδησσό...

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-15 14:01:18

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: το θεμα ειναι δεν ειναι να παω γεωργια το καλοκαιρι αλλα περνω καλυτερα απο οτι στην ουκρανια?αν δεν παω οδυσσο 2-3 μηνες μου λειπει αυτη η πολη. αυτο ειναι το προβλημα αλλα καλοκαιρι πρεπει να παω η γεωργια η σαραγιεβο αλλη πολη που μου αρεσε παρα πολυ.τωρα η αιρ σερβια εριξε τις τιμες με 240 σαραγιεβο ενω προηγουμενα χρονια ειχε 450-500.οδυσσο απο 180-240 ηταν πιο οικονομικα και μου αρεσει εκει.ιουνιο ισως τελικα δεν παω ουκρανια και κανω υπομονη μεχρι σεπτεβριο. μωρε πήγαινε και στο Παρίσι, μουνί δε πρόκειται να βρεις πουθενα εκτός από την υποσαχάριο Αφρική και ίσως στο Λάος...

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-15 14:05:03


Forum Tasks