Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του Ιωσήφ Μπλάσκος (50)

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: μου ελεγες μην ξαναπας σαν ουφο εχτος αν μιλησεις τους γονεις της! δεν μου ειπες μην πας γιατι δεν ενδιαφερετε η εχει γκομενο σιγουρα. ελεγες αποκλειετε να εχει γκομενο,σοβαρη και δεν σου κανει. θες μια πιο χαζη γιατι αυτη και εξυπνη και σοβαρη ειναι. αρα δασκαλε ιωσηφ να σταματησεις να με προσβαλεις και να λες τα δικα σου. σε βαζω στοιχημα οταν επιστρεψω απο οδυσσο θα βρω οσες θελω απο εκει ο Πρόεδρος λέει ότι και τυφλή να βρεις θα σε ψηλαφίσει, θα καταλάβει ότι κάτι δε πάει καλά...

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-15 14:09:39

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: ο φιλος μας ο Χαρης εχει επιλεκτικη ακοη κραταει αυτα που τον συμφερουν απλα πολλες φορες ειναι τοσο φιλοτιμος στα ορια του αγαθου εδω εμενα με εβριζε νυχθημερον για τις βλακειες του χαζο/μπατρο μεταναστη και πολυ εκμεταλεονται την καλοσυνη του να τον βγαζουν βιντεο (δες σαλονικιος-αλλο μουνοπανο) και φυσικα παντα θα ειναι καχυποπτος με τις γκομενες λογο αγχους Εκείνος που τον δουλεύει κανονικά είναι ο ψευτο-θείος, που του λέει Χαρη σε γλυκοκοίταξε η τάδε γκαρσόνα, πω-πω τι ωραία που σαι ντυμένος , όλες σε κοιταζουν και διαφορες άλλες παπαριές. Ναι όντως θα συγκεντρώνει καποια γυναικεία βλέματα αλλά ως αξιοπερίεργον. Δε θελει να εννοήσιε ότι κάτι δε πάει καλά γι αυτό ξοδεύεται και παιδεύεται αδίκως...

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-15 14:19:11

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: οταν ειχαμε συναντηθει Οδησσο καποια στιγμη μου ελεγε για 2 γκομενες που γνωρισε σε ενα παγκακι του ειπα την αλλη φορα που θα τις δεις πες δινω τοσα η μιση ντροπη δικια σου και η μιση δικια τους που θα πουν ναι μου λεει αποκλειετε ε! τελικα συμφωνησαν για ενα ποσο και οι δυο μαλιστα για να βγαλει την υποχρεωση την μια προσπαθησε να μου την πασσαρει αλλα ο Χαρης ψαχνει νυφη οχι να γαμησει μονο ναι πουτάνες θα βρει γιατί υπάρχουν κομάντος, εθελόντρια για γκόμενα δε προκειται να εύρει. Και δεν είναι τσακ - μπαμ , αυτός πάει ξαναπάει, κάθεται σα μπάστακας σ ένα μερος και τα βασικά δε ρωτάει, πώς σε λένε, τελέφωνο, πόσο-τόσο, δε θες γεια χαρά, πάει τέλειωσε...

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-15 14:37:11

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: εγω τον πιστευω σε μερικα χρονια θα τα καταφερει Χαρης rules Στο λεει ξεκαθαρα τωρα που θα ξαναπαει θα μας μοστραρει 10 πιο μεγάλη είναι η πιθανότης να ηγηθώ εγώ της αποστολής της NASA στον ΄Αρη παρά να βρει γκόμενα ο Χάρης ( εκτός Κεντρο-Αφρικανικής Δημοκαρατίς, Νοτίου Σουδάν, Αφγανιστάν, Λάος, Καμπότζη)

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-15 14:56:01

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: νομιζω οι πιθανοτητες ειναι 60-40 σε αυτο που λες α μάλιστα, κινούμεθα δηλαδη στα όρια του απίθανου απλώς το δικό μου απίθανο, είναι πιο πιθανό...

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-15 15:04:01

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: να δεις που θα παει οδησσο και θα βρει 10 γκομενες ετσι γιατι μπορει 10 δάκτυλα θα βρει, από την δεξιά του χούφτα κι απ' την αριστερή όταν θα τον παίζει εναλλάξ κι η απορία η δικια μου είναι γιατί ξοδευει τοσα λεφτα, ο πρόεδρος ισχυρίζεται ότι η χούφτα του στην οδησσό πιάνει ταχυηττες 5 G γι αυτό πάει

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-15 15:11:40

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: Μουνάρες οι Αφγανές φίλε αν βγαλουν την μπουργκα ρε φίλε αυτό του λέμε του μαλάκα,ήταν ιδέα του προέδρου όχι δική μου, να πάει εκεί να αγοράσει μια από τον πατέρα της, να σιαξει ένα σπιτι και τελείωσε η υπόθεσις, όχι να παιδέυεται αδίκως νοοοομίζοντας οτι θα βγάλει γκόμενα (πως , αμέ)

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-15 15:18:39

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: ρε αυτα τα εκανα στο κιεβο πριν 10 χρονια.εσυ εμεινες στα παγκακια ακομα ξυπνα. δεν ασχολουμε πλεον με αδεσπωτες,πουτανες και τετειες να χανω την ωρα και τα λεφτα μου. αλλο κιεβο και αλλο οδυσσο!σου ειπα κιεβο τοτε δεν αρνηθηκε ποτε καπεια να μου δωσει τηλεφωνο η να βγουμε καπου.οδυσσο δεν δεχτηκε ποτε γκομενα να την κερασω!,λιγες μετρημενες στα χερια. δεν ασχοληθηκα με καμια οδυσσο μετα την τρελη εδω και 6 χρονια!εβρισκα μερικες πουτανες  αλλα σταματησα να κυνηγω αδεσπωτες,ανεργες,μαλακισμενα.δεν θελω να ασχολουμε με αυτες. βαιβαια εσενα ειναι υπερβαση να σπιτωνεις επιπεδο γκομενες ορφανοτροφιου για εμενα δεν θελω τετειες. εχτος απο τον οχτωβριο την γκαρσονα δεν ασχοληθηκα με αλλη εδω και 6 χρονια.δεν ειχα χρονο οχτωβριο αρωστησα και πηγα δεκεβριο οπου η κοπελα μου ειπε εχω γκομενο και δεν θελω να φυγω απο την χωρα μου. δεν υπαρχει καπεια που δεν εχει,ουτε καπεια που να με ενδιαφερει δηλαδη απλη,νορμαλ να δουλευει. αν ειναι να κανω τα ιδια ψαχνωντας γκομενες μαρκα με εκαψες οπως πριν 25 χρονια στα παγκακια προτιμω να ξοδευομε μονος μου.δευτερο εια πολλες φωρες οδυσσος δεν ειναι κιεβο,το κεντρο αδειο δεν εχει τον κοσμο που εχει κιεβο αλλα εχασα τον χρονο μου εκει λογο της τρελης και οτι μου αρεσε η πολη,εκανα φιλους,συνδεθηκα με το μερος.πουτανες βρισκω και εδω,γκομενες παλι εδω απλα δεν  μου αρεσει στην ελληνικη μερια οπου μονο πιτσιρικια κυκλοφωρανε και ξεκινησα τωρα κατεχομενα. βλεπω οτι τραβω βλεματα εκει,πιο ευκολο να παιξεις,χωρις ανταγωνισμο απο ντοπιους. το οτι κολησα σε μια γκομενα 6 χρονια που παρασυρθηκα λογο ομορφιας και καλης δουλειας που ειχε και δεν με ενδιαφερε η καθε πουτανα και καθε επιπεδο μαρκα με εκαψες δεν σου δινει το δικαιομα να με προσβαλεις.εσυ μπορει να εισαι ευχαριστημενος με τις φτωχοπουτανες που εχεις καπειος αλλος ψαχνει πιονορμαλ απο αυτες που ειχε παντα φρι. εχεις κατι να μας πεις για ουκρανια?δεν πηγες ποτε οδυσσο και δεν ξερεις τι παιζει εκει. ακομα και κιεβο δεν εχεις τιποτα να πεις γιατι εμεινες 25 χρονια πισω και σε ξεπερασε ο χρονοσ. ολες οι ιστοριες που μας εγραφες στο παρελθον ηταν με γκομενες κρυφοπουτανες μαρκα με εκαψες κορη ιεραποστολου που τοτε με την οκκα της εβρισκα σουλιαβκα και χρισατικ,γιδροπαρκ χαχαχαχαχ ειχες εμπειριες προσφατες?νορμαλ γκομενες νεαρες με καλες δουλειες σε εταιριες?οχι. εμεινες στα παγκακια 25 χρονια πριν και σε περασε ο χρονος.αυτο δεν σε κανει ιδικο να μειωνεις τους αλλους. αντε γεια και σε οπειον αρεσουμε. μπλα-μπλα-μπλα ένα απλό φιλοσοφικό  ερωτημα : ε'ιχε ποτέ ΜΙΑ γκόμενα στην ζωή σου? τι σε κάνει να πιστεύεις ότι τώρα θα πιάσεις? έχω συμμετάσχει εγώ ποτέ σε κάποια διαστημική αποστολή? τι με κάνει να νομίζω ότι θα πάω στον ¨Αρη ?

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-15 15:14:10

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: μετά θα πρέπει να γίνει μουσλιμι;;;; αλλά θα πάρει μικρούλα όπως την θέλει μικρό το κακό θα πρεπει ν αφησει γενιαδα και να πηγαινει στο τζαμι καθε Παρασκευη. Αλλά θα γαμάει. Κι άμα το σηκώνει η τσέπη του , μπορει να αγοράσει κι αλλη μία κι απο κει που δε μπορει να πιασει γκομενα να βρεθει να κάνουν παρτουζες

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-15 15:26:46

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: το απογορεύει το ισλάμ μία την φορά Μην ξεκινήσει με στραβό πόδι οντως, βλέπω είσαι διαβασμένος. Εντάξει θα κανει ποαρασπονδιες ο χαρης ειναι γατος

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-15 15:32:00

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: θα βρει γκόμενα και θα σκασετε απο το κακο σας ολοι εσεις τα εχει ολα λεφτα εμφανιση ειναι καλοντυμενος και μιλαει την γλωσσα απλα ηταν λιγο ατυχος τα τελευταια χρονια  πάνω απ' όλα είναι παιδί μυαλομένο με γνωθι σαυτόν

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-15 15:34:37

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: ναι επιτελους ειπες κατι σωστο τοσες κακτοπιες εχει γλυτωσει στα ταξιδια που εχει κανει Ναι γλύτωσε από του Κουργκαν τα νυχια στην Οδησσό, αλλα του έκανε απαγορευμενη τεχνικη την κλωτσια του Γερανού αλλά θα τον είχε γαμησει στο ξυλο ο Χαρης (ΥΓ ο πρόεδρος μιλάω μαζι του τωρα στο τελεφωνο, λεει είναι πιο πιθανο να γινει η Δευτέρα Παρουσία παρά να βρει γκομενα ο Χαρης. Ισχυριζεται οτι και πλαστικη κουκλα ν αγορασει να γαμαει απ το Αλη εξπρες αυτή θα ξεφουσκωσει και θα τον φτύσει)

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-15 15:44:04

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: οπως βλεπεις σλαβιανι ψαχνω γκομενεα που αξιζει αλλιως και μονος ειμαι καλα,χαλω τα λεφτα μου οπως θελω. γινετε να μην αναβαθμιστω και να παιζω στα παγκακια με τις αφραγγες κρυφοπουτανες?αυτα τα εκανα πριν 24 χρονια και μοσχα και κιεβ. ο πρόεδρος λεει ότι πριν απο 24 χρόνια ήσουν Μόσχα και Κιεβο στον υπνο σου και μετά ξύπνησες...

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-15 15:52:36

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: κρυβε χρόνια ουτε 30 δεν φαίνεσαι εγω ειμαι μαζι σου την καλυτερη πιτσιρικα θα βρεις αρκει να εχεις επιμονη ο επιμενων νικα που λενε :D τον εχει μαθει ο προεδρος κι αγοραζει κι αυτος και βανει κρεμες γι αυτό φαινεται ανηλικος και τον αποφευγουν οι γκομενες μην μπλεξουν με την αστυνομια

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-15 15:54:53

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: να σας πω αρχικα στο καφε αυτη εκανε οτι δεν τρεχει τιποτα, ρωτουσε γιατι δεν μιλω και τι επαθα,ειχε και δουλεια. οταν την ειδα να περπατανε σαν φιλοι εμοιαζαν αλλα κρατουσε τα δωρα μου ο τυπος και δεν θες να δεις πως ειναι  να νευριασω. αυτη την επομενη ηταν προσβαλμενη,δεν μπορουσε να μιλησει και μου ειπε σιγανα δεν θελω να ερχεσε εδω εισαι κακος!σκεφτηκα ισως εκανα λαθος,ενιωθα τυψεις. στο διπλανο καφε ο τουρκος λεει 3 χρονια αυτη εχει τον μαυρο! δουλευε και πριν 3 χρονια στο καφε αυτο,εφυγε και ξαναηρθε. μια γκομενα εχει 3 χρονιαγαμια ενω στο ιτερνετ δειχνει μονη και καμια φωτο μαζι του. αυτο σημαινει ψαχνει κατι καλυτερο και να προχωρησει,η δεν ψαχνει κατι απλα εχει γκομενο να περνα η ωρα.εβλεπε ενδιαφερωμε,της εδεινα χρονο αλλα δεν μου ελεγε εχω γκομενο μονο οτι δουλευει σε δευτερη δουλεια που ηταν οντος αληθεια. οταν μια γκομενα εχει φιλο και μιλα με αλλους σημαινει η σχεση τελειωσε η τελειωνει. εγω ημουν προσφατη γνωριμια ενω ο αλλος 3 χρονια γκομενος. με μπλοκαρε,θυμωσε αλλα καπεια μερα οπως ολες θα με ξεμπλοκαρι να γραψει. η εμπειρια μου λεει παντα χανω το ενδιαφερων η σε οσες ακουσα τα δικα τους μετα δεν εκατσαν γιατι καταλαβαν ηθελα  ρε Χαρη, εχεις αναρωτηθει πουλάκι μου γιατι ΠΟΤΕ στην ζωη σου 43 ετών γαιδούρι δεν ειχες γκόμενα ? μήπως έχεις κάποιο θεματάκι ( θεματάρα που κάνει μπαμ) κι ενώ το καταλαβαίνουν όλοι οι άλλοι, ο εγκεφαλός σου δε θέλει να το καταλάβει και το προβλημά σου είναι ακριβώς αυτό ?

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-15 17:15:10

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: έχω την εντύπωση ότι τον ματιάζετε τον άνθρωπο ποιον τον προεδρο ή τον Χαρη ? γιατι τον Χαρη ματιασανε την μανα του οταν ήταν έγγυος

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-15 17:19:59

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: μετα ο δασκαλος μου ελεγε ριξε στανταρ πεσε σε γκαρσονες δουλευουν ωρες,περνουν λιγα ουκρανια θελουν να αλλαξουν ζωη. τον ακουσα παλι να ριξω στανταρ,του λεω συμπερασμα δασκαλε ολες ειχαν εναν αθλιο γκομενο που δουλευε μαζι τους γκαρσονος η στην κουζινα.τα ιδια του ειπα και για την μικρη οχτωβριο υποψιαζομε γκομενο καπειος στην κουζινα!αλλα λεει ο δασκαλος δεν ειμαι ο μπρατ πιτ αλλα αυτες κρατανε ενα παφτωχο κουασιμοτο! ακουσα παλι τις συμβουλες του και παλι εφταιξα δεν ρωτω και δεν κανω. αφου τις ειδα με τα ματια με τους γκομενους,οι γυφτισες με τους γυφτους ειναι. ουκρανια θα παω γιατι μου αρεσει η οδυσσος για γκομενες βρηκα τον παραδεισο διπλα μου και μορω να τις βλεπω καθε μερα οχι καθε 2 μηνες!αν δεν εισαι μονιμος δεν βρισκεις καπεια οπως αυτες που ψαχνω.η μικρη που ειχε γκομενο αν εμενα μονιμα σιγουρα θα ηταν μαζι μου απο αυτα που μιλησαμε.λεει καθε μηνα 10 μερες δεν μου λεει τιποτα ελα εδω μονιμα.ξενερωσα και δεν ξαναπηγα να την βρω,ισως κανω τωρα καμια βολτα δεν χανω τιποτα εχω και 2 αλλες ετοιμες η μια απλη νορμαλ απο το ταβρια σουπερμαρκετ η αλλη απο τα χοντοκια ισος κατσει με 200 ευρο ρε ψευταρε, σου πα ρίξε τον πήχη και πήγαινε Βενεζουέλα που λιμοκτονούν για να χεις επιτυχία. Και τώρα άλλαξα πάλι γνώμη γιατι τα συμπτωματα σου έχουν χειροτερεψει και λέω πήγαινε Κεντρο Αφρικανική Δημοκρατία γιατι Καρακας δε θα χεις τύχη. Ουτε είπα ποτε πεφτε την σε γκαρσονες, ειπα πεφτε την σε ολες, ούτως ή άλκως χυλοπιττα θα φας, μπορει να βρεθει καμια μεθυσμένη ή φιλευσπλαχνος ανθρωπιστρια αλλα εσυ πας κάπου και καθεσαι σαν ουφο με τις ωρες και παρακολουθεις και σε περνουν για καθυστερημένο ανώμαλο

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-15 17:31:12

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: Αυτη απο την Πολταβα ποια ειναι , η ιδια που σου εφερε στην Κυπρο και ελεγες οτι ειναι χαλια? βρε Χαρη μηπως ζηλευεις τον δασκαλο και τα λες ολα αυτα? Παντως για την μεγαλη διαφορα ηλικιας εξαρταται απο πολλα πραγματα , εχω παντρεψει δυο κολλητους μου τον εναν με Μολδαβη και τον αλλον με Ουκρανη στις χωρες τους , η Κισινιωτισσα πιο ομορφη και σπαταλη και η αλλη απο Χερσον πιο απλη και μαζεμενη. Με την πρωτη δεκαπεντε χρονια διαφορα και με την δευτερη εικοσι ,και οι δυο 45αρηδες τοτε, εχουν περασει δεκα χρονια και εξακολοθουν να ειναι μαζι μην τους ματιασω βεβαια τους ανθρωπους. Αν ειναι να το κανεις παρτο αποφαση τωρα και δοκιμασε το ,ασε τις αναβολες και οτι μπορει να βρεθει κατι καλυτερο αργοτερα ... ουδεν μονιμοτερο του προσωρινου :) ρε , ολόκληρος κωλόγερος, γιατί τον δουλεύεις τον κακομοίρη? Ποιά διαφορά ηλικίας και πίπες? Και 20 χρονών να ήταν ο Χάρης θα εύρισκε γκόμενα? Γιατί τότε δεν βρήκε όταν ήταν 20 χρονών? Μήπως επειδή είναι ο Φόρεστ Γκαμπ? Αλλά τον Φόρεστ Γκαμπ είδανε το έργο επειδή έπαιζε ο Τομ Χανκς άμα έπαιζε ο Χάρης δε θα' θελε να το δει κανείς. Σταμάτα να δουλεύεις αυτόν τον ηλίθιο, αφησέ τον να μαζέψει κάνα φράγγο απ΄το να κυνηγά ανύπαρκτες νύφες στο θολωμένο του μυαλό, ν΄αγοράσει κάνα δωμάτιο όταν πεθάνει η μαμά κι ο μπαμπάς να' χει τουλάχιστον να μένει όταν πάει 63 ετών γιατί θα τον θέσουν υπό δικαστική αντίληψη οι συγγενείς. Παλιάνθρωπε...

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-17 12:02:54

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: εγώ πάντως του είπα να του κάνουν προξενιό ναι ρε παιδιά αλλά σε καφετέριες και μπάρες καμια καθυστερημένη δε πρόκειται να εύρει , πρέπει να να αρχίσει να ψάχνει σε ιδρύματα

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-17 13:37:07

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: ρε , ολόκληρος κωλόγερος, γιατί τον δουλεύεις τον κακομοίρη? Ποιά διαφορά ηλικίας και πίπες? Και 20 χρονών να ήταν ο Χάρης θα εύρισκε γκόμενα? Γιατί τότε δεν βρήκε όταν ήταν 20 χρονών? Μήπως επειδή είναι ο Φόρεστ Γκαμπ? Αλλά τον Φόρεστ Γκαμπ είδανε το έργο επειδή έπαιζε ο Τομ Χανκς άμα έπαιζε ο Χάρης δε θα' θελε να το δει κανείς. Σταμάτα να δουλεύεις αυτόν τον ηλίθιο, αφησέ τον να μαζέψει κάνα φράγγο απ΄το να κυνηγά ανύπαρκτες νύφες στο θολωμένο του μυαλό, ν΄αγοράσει κάνα δωμάτιο όταν πεθάνει η μαμά κι ο μπαμπάς να' χει τουλάχιστον να μένει όταν πάει 63 ετών γιατί θα τον θέσουν υπό δικαστική αντίληψη οι συγγενείς. Παλιάνθρωπε... ζητω δημοσίως συγνώμη από αμφοτέρους Τασο- Χάρη οι χαρακτηρισμοί μου ήσαν παντελως ανυπόστατοι και απαράδεκτοι, ο δε Χάρης έχει λαμπρό μέλλον , αληθινώς οι νύφες συναγωνίζονται μεταξυ των ποια θα τον πρωτο-κατακτήσει ( εχει και προσοντα πώς να το κάμομε)

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-17 15:04:18


Forum Tasks