Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές του VasilisTSI

Featured Image for Ειρήνη
ΕιρήνηStudio L Amour
Πρώτη μου φορά με την Ειρήνη και δεν το μετάνιωσα που την επέλεξα. Είναι φοβερή γυναίκα με σφιχτό σώμα και ωραίο πρόσωπο. Μέσα στο δωμάτιο την περίμενα αρκετά αλλά όταν μπήκε αμέσως ξέχασα την αναμονή και έπιασα την κουβέντα μαζί της. Στην αρχή μου φάνηκε λίγο ντροπαλή αλλά μετά από δυο τρεις κουβέντες της πέρασε και μου έδειξε τον πραγματικό της εαυτό. Είναι προχωρημένη σε πολλά θέματα και γενικότερα ευχάριστη και έξυπνη γυναίκα. Με άφησε να τη φιλήσω και μετά ξεκίνησα τα προκαταρκτικά μαζί της. Από φιλιά μέχρι γλυφομούνι και πίπα με λαρύγγι από μεριά της και μετά καταλήξαμε σε στάση 69 με έμενα να της σπατουλάρω τον πάτο με τη γλώσσα και εκείνη να μου δείχνει το ταλέντο της στο τσιμπούκι. Προχωρήσαμε στο γαμήσι λοιπόν όπου αλλάξαμε πολλές στάσεις με εκείνη να υπακούει σε ότι της ζητάω και να βγάζει βογγητά ευχαρίστησης για να με ευχαριστεί. Το πήδημα κράτησε συνολικά πάνω από 25 λεπτά με εμένα να κρατιέμαι να μην χύσω γιατί ήταν πολύ καλό το γαμήσι και το είχα πάει απόφαση να την εξαντλήσω τη γκόμενα. Όταν τελείωσα ήμασταν και οι δύο εξουθενωμένοι. Πριν φύγω έκανα ένα ντους. Ευχαρίστησα τις κυρίες και πήγα στο σπίτι μου. Ήταν από τα καλύτερα γαμήσια που έχω κάνει φέτος

8.00


Forum Tasks