Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές του Stavrosopaixths

Featured Image for Sabrina
SabrinaStudio Βριλησσού 60 (πάνω)
Θυμάμαι τη Σαμπρίνα πριν από μερικά χρόνια, όταν την είχα πρωτοδεί στα μαγαζιά, ήταν τελευταία στη λίστα της προτίμησης μου και πολλών φίλων μου. Η κοπέλα το πήρε χαμπάρι ότι κάτι έπρεπε να κάνει για να διορθώσει την εμφάνιση της και πραγματικά μεταμορφώθηκε. Όταν είδα λοιπόν τη διαφορά και αφού τη δοκίμασε και ένας κολλητός μου, έκανα και εγώ τη δοκιμή μου και δεν το μετάνιωσα. Προχτές λοιπόν τη ξανά επισκέφτηκα. Δεν ζήτησα κάτι παραπάνω από το απλό πρόγραμμα στην υπηρεσία αφού ξέρω ότι η κοπέλα πάντα κάνει ένα δωράκι. Και τι να πω για τις υπηρεσίες τις... Όποιος έχει δοκιμάσει δεν υπάρχει περίπτωση να μην έχει ξαναπάει, και με τα δωράκια που κάνει μας εκπλήσσει κάθε φορά. Από εμφάνιση είναι εξαιρετική. Όχι μόνο δεν θυμίζει πλέον αυτό που ήταν πριν από μερικά χρόνια αλλά είναι πραγματικά γυμνασμένη και από τις καλύτερες νομίζω. Μου έκανε λοιπόν λίγο μασάζ για αρχή και στη συνέχεια μου πήρε μια αργή και βασανιστική πίπα. Ύστερα συνεχίσαμε με ιεραποστολικό και βαρβάτο πισωκολλητό. Στο τέλος κάναμε και λίγο κουβεντούλα όπως κάνουμε συνήθως και μετά έφυγε η κούκλα. Σύντομα θα ξαναπεράσω…

8.20


Forum Tasks