Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές του John_Giannis

Featured Image for Myra
MyraStudio Κροκεών 6 ισόγειο
Επισκέφτηκα σήμερα το μαγαζί αναζητώντας μια δόση ηδονής. Το Κορίτσι αυτό με το έκφυλο πρόσωπο μου ενεργοποίησε την φαντασία. Η συμπεριφορά της στην υποδοχή ήταν τέτοια που υποσχόταν πολλά. Και τι να έκανα, δεν ήθελε πολύ σκέψη αφού πλέον είχε αναλάβει το άλλο κεφάλι, ενέδωσα στον πειρασμό. Την περίμενα μέσα στο πολυτελές δωμάτιο και δεν άργησε να έρθει. Μου λέει ξάπλωσε μωρό μου, αναλαμβάνω εγώ τώρα. Ανεβαίνει πάνω μου και αρχίζει να φυλάει και να γλύφει σε διάφορα σημεία του σώματος. Γυρνάει στο 69 και μου δίνει την ευχαρίστηση να κοιτάω την υπέροχη μουνάρα και την απίστευτη κολάρα της. Η κοπέλα μύριζε απίστευτα ωραία και η πίπα της ήταν αργή και βαθιά. Φυσικά δεν κρατήθηκα και άρχισα και εγώ να γλύφω τη μουνάρα της. Αφού καύλωσα για τα καλά και ένιωσα να παίρνει τον έλεγχο ολοκληρωτικά η καύλα, σηκώθηκα και την πήρα πισωκολλητό. Η θέα του να γαμάς ένα θηλυκό φτιαγμένο για γαμήσι παραδομένο στο μπροστά μου στο κρεβάτι ήταν υπέρ καυλωτική. Το μουνί της έχει ωραία αίσθηση και λιπαίνεται φυσικά από τα μουνόζουμα της. Το στήσιμο της πολύ καλό, μου έδωσε την δυνατότητα να την γαμάω αλύπητα για αρκετή ώρα ώσπου έχυσα μέσα στο μουνί της. Η κοπέλα κάθισε λίγο και μαζί μου και μου είπε ότι με ξανά περιμένει να περάσουμε τέλεια ξανά Πραγματικά καύλα το κορίτσι. Μπράβο για τις υπηρεσίες της!

7.60


Forum Tasks