Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές του sotiris1973

Featured Image for Ρούλα
ΡούλαDiamond Spa
Παλιότερη συνάντηση στο μαγαζί όπου πάντα μου κάνει εντύπωση ο χώρος και Κάτι μου ξυπνάει όποτε πηγαίνω. στο σαλόνι είχαν περάσει λίγες κοπέλες εκείνη τη μέρα και επειδή η Ρούλα κάτι μου ξύπνησε τη διάλεξα και περάσαμε στο δωμάτιο. το δωμάτιο όπως και γενικότερα όλος ο χώρος έχει υποδειγματική καθαριότητα ακόμα και για Πολύ απαιτητικούς πελάτες. η κοπέλα έχει πολύ ωραία εμφάνιση με κάποια πιασίματα που μάλλον της δίνουν πόντους και όμορφα φυσικά βυζιά. με ξεκίνησε μασάζ οπου με περιποιήθηκε αρκετά καλα και χαλάρωσα σε καλό επίπεδο. στη συνέχεια προχώρησε σε πίπα πολύ όμορφη ενώ εγώ της πασπάτευά τρυφερά τον κώλο. μετά μου στήθηκε πολύ καλά στα τέσσερα και την πήρα σε αυτή τη στάση για λίγα μέχρι που άδειασα μέσα της. συνολικά μια πολύ καλή εμπειρία που με άφησε φουλ ικανοποιημένο.

8.50

Featured Image for Βερόνικα
ΒερόνικαOasis Masage Spa
Παλιότερη συνάντηση στο γνωστό ελαιοτριβείο των Εξαρχείων νωρίς το απόγευμα όπου μετά από μια δύσκολη μέρα αποφάσισα να επισκεφτώ το γνωστό ίδρυμα για να πάρω μερικές ανάσες. χτυπάω το κουδούνι και μου ανοίγει μία από τις εργαζόμενες και με βάζει να καθίσω στο σαλόνι όπου μετά από 2 λεπτά παρελαύνουν απόμπροστά μου τς κορίτσια που είχαν βάρδια εκείνη τη μέρα. μετά και Από προτροπή κολλητού αλλά και επειδή με καύλωσε η εμφάνιση της διάλεξα τη Βερόνικα η οποία με πήρε από το χέρι και με οδήγησε στο δωμάτιο όπου με άφησε να τακτοποιηθώ και να κάνω ντουζάκι. το δωμάτιο πολύ ευρύχωρο πεντακάθαρο με πετσετούλα στο σελλοφάν έκανα το ντουζάκι μου και στη συνέχεια άραξα γυμνός στο μασαζοκρέβατο. η βερόνικα μπήκε μέσα πολύ χαμογελαστή φορώντας ενα φορεματάκι το οποίο το έβγαλε και με ξεκίνησε μασαζάκι φορώντας μόνο το στρινγκ της αφού τέλειωσε το μασάζ γύρισα ανάσκελα και μου έκανε μια πολύ καλή πιπούλα και μετά από λίγα λεπτά φόρεσα σκουφάκι και την γάμησα στα τέσσερα πάνω στο μασαζοκρέβατο με αρκετή ένταση μέχρι που τελείωσα. κατόπιν κάναμε μαζί ντουζάκι όπου με έτριψε αρκετα όμορφα να φύγουν οι σαπουνάδες. συμπερασματικά μια πολύ ωραία συνάντηση με μια γυναίκα που ξέρει τη δουλειά της και προσφέρει φουλ χαλάρωση.

8.83

Featured Image for Louiza
LouizaStudio Μελαντίας 50
νωρίς το απόγευμα επίσκεψη στο μαγαζί μετά από προτροπή κολλητού που μου είπε ότι πέτυχε μια μελαχρινή κοπέλα και πέρασε πολύ καλά. πέρασα στο σαλόνι και βγήκε η Λουίζα με το μαύρο μαλλί της και κατάλαβα οτι για αυτή την κοπέλα με έστειλε στο μαγαζί ο κολλητός. κατέβαλλα το αντίτιμο και πέρασα στο δωμάτιο! αρκετά καθαρός χώρος και μετά απο λίγα λεπτά ήρθε η κοπέλα με ένα ζεστό χαμόγελο. πολύ ωραίο κορμάκι. γδύθηκε και με άρχισε πίπα με προφυλακτικό και εγώ χάιδευα τον κώλο της και τα βυζιά της και είχα γίνει πέτρα. μετά την πήρα σε 2 στάσεις ιεραποστολικό και μετα στα τέσσερα όπου άδειασα μέσα της ευχαριστημένος. έμεινα ευχαριστημένος γενικά! πολύ όμορφο κορίτσι.

8.67


Forum Tasks