Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές του Πάμε για αλλα

Featured Image for Adrianna
AdriannaΑνεξάρτητες Βίζιτες
μετα απο πολες φολες που εφαγε ο μαυρος πητ στο χωριο που λεγετε ερωτικη πολη.μαζεψα το μπουγαλακια και την εκανα για την χαβουζα σεξοτουρισμο.στησ 4 μερες που ημουν πηρα καμια δεκαρια απο ανγγελους απο ματζικ και γκλαμουρια.αλλα αφησα το καρπουζακι μου για το τελος.κανονισα με το καρπουζακι οταν τελειωση ολα τα ραντεβου να ερθεθ σε μενα που ημουν απεναντι στο πριβε.εφτασε η ωρα και χτυπημα η πορτουλα .φιλακι και για φρεσκαρισμα το καρπουζακι.βγαινη την βαζω ενα ποτηρακι ροζε κρασακι.και τα λεμε.πρωτο πιατο μια πιπα ονειρο.δευτερο πιατο γαμιση απο αλλων πλανητη.τριτι πιατο γαργαρα τα παιδακια του μαυρου και καταποση.τεταρτο πιατο εξω με το καρπουζακι για γαριδουλες και ρετσινουλα.με την παρεα του κυριου ληξηαρχου

8.17

Featured Image for Ιωάννα 34
Ιωάννα 34Ανεξάρτητες Βίζιτες
  Καλησπέρα χαμουτζιδες.Με τον αερα του πρωταθλητή Ελλάδος .Ο Μαυρουδής κατέβηκε στην χαβούζα να συνάντηση την κοριτσάρα του.δηλωμενη αεκτζου η κοριτσάρα μου.Αφού την στενωχωρισα που πήρα το πρωτάθλημα.Είπα να την κάνω μια επανάληψη μετά από ένα χρόνο. Για να τη δώσω λίγο χαρά .τωρα στον αγώνα τι να πω που δεν το είπαν άλλη.χτυπημα πόρτας και ένα γλωσοφιλο βαθύ.Φρεσκαρισμα από το αεκτζακι.τα είπαμε λίγο .Και βουρ στων αγώνα πίπα για σεμινάριο.στο γαμιση των γούσταρε των πουτσο του πρωταθλητή που το ζητούσε διαρκώς ποίο βαθια.και τελείωμα κατάποση που δεν άφησε ούτε σταγόνα.Υ.Γ Μέχρι την επόμενη φορά που θα είμαι χαβούζα θα την ξαναδώ την κοριτσάρα μου.

9.83


Forum Tasks