Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές του Morpheus

Featured Image for Ευα
ΕυαCentral Spa
Εύα (καλά τι ξενέρωτο όνομα είναι αυτο;) είναι μαύρη γκομενάρα στα 23 έτη, λεπτή, ψηλοκάπουλη με μεγάλα καλοσχηματισμένα καπούλια και πόδια αλόγου κούρσας. Ίσως ο καλύτερος κώλος που εχω δεί στη ζωη μου και σίγουρο ο καλύτερος που εχω πιάσει. Μιλάμε για κώλο ποίημα. Στην περιποίηση αποδίδει σύμφωνα με τα στάνταρ του 99% των μαύρων γυναικών που εχω παει. Δηλ. θέλει υπομονή να σε αποδεχτεί και να ανοιχτεί. Της έβαλα δάχτυλα στο σφιχτό μουνί της για να καυλώσει. Φιλιά σε όλο το σώμα και τα ευαίσθητα βυζάκια της και σιγά σιγα φτάσαμε στα φιλιά στο στόμα. Μετά γαμήσι κανονικα και το καλύτερο στο τέλος με εμένα απο πίσω όρθια και αυτή σκυμμένη στο μασοζόπαγκο, να βλέπω την κωλάρα της και να χύνω δυνατά. Πίπα χωρίς καπότα δεν κάνει, μόνο με καπότα και κάπως μηχανικά. Αυτό ήταν και το μόνο αρνητικο, αλλα θα ξαναπάω γιατί η μαυρούλα Εύα είναι γκομεναρα που αντίστοιχες έχω δει πολύ λίγες και μόνο σε ράπ βίντεοκλίπ. Μασάζ δεν με ενδιαφέρει, πήγα μόνο και μονο γιατι είδα την γκομεναρα στις φωτογραφίες. Όλα καθαρά και καθαρές πετσέτες παντόφλες μιας χρήσης.

8.80


Forum Tasks