Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές του Tzanetos

Default Image for Ηρώ
ΗρώStudio Βριλησσού 46
Μία από τις πίο εντυπωσιακές παρουσίες με φουλ πρόγραμμα στα Αθηναϊκά στουντιο... Μια κοπέλα που πρόκειτε να επισκευτώ ξανά και ξανά!Προς ενημέρωσηΈφυγε από αυτήν την αλυσίδα τον Αλβανών !!!Τώρα είναι στο Λεωφόρος Κιφησου 30 και 60 σαν Ηλεκτρα και πάθαμε ένα μίνι καρδιακό  να σε βρούμε πάλι ενεργή στο χώροΗλ'εκτρα μου μην μας ξανά φύγεις έτσι απροειδοποίητα

10.00

Featured Image for Jenny
JennyStudio Βριλησσού 46
Πάλι στο σπασμένο κρεβάτι με βάλαν με το ερκοντισεον να μου τρυπάει το κεφάλι από τον θόρυβο , να μην τα Πολυλογώ δεν πλήρωσα το δωμάτιο... η κοπέλα πλησιάζει βιαστικά μπαίνει μέσα και το πρώτο πράγμα που μου λέει είναι πωπώ χαμός και σήμερα, Ένιωσα άβολα αλλά δεν έδωσα σημασία ξεκίνησαμε με την πίπα με βιαστικές στρατιωτικές κινήσεις νόμιζα θα μου το ξεριζώσει, Την σταμάτησα την έπιασα το χέρι και πήγα να την φιλήσω, Με έσπρωξε με δύναμη και μου είπε πως αν θέλω φιλακια είναι παρά πάνω Κάτι που υπηρεσία δε μου είχε πει στο σαλόνι, Ήθελα να τις βάλω δάχτυλο για να φτιαχτεί κι αυτή λίγο, Μου είπε πως άμα το ξανά έκανα θα έφευγε απ'το δωμάτιο και δεν θα έπαιρνα τα λεφτά μου πίσω..... Τελική ούτε φιλία ούτε χάδια ούτε ένα καλό λόγο, ορίστε που παν τα λεφτά μας παιδιά μου προσέχετε τις φολεσ ,Υπάρχουν διαθέσιμες πολύ πιο καλύτερες που τιμάνε τα λεφτά τους και σέβονται αυτόν που τους τα δίνει , 

2.50

Featured Image for Αλιόνα
ΑλιόναStudio Βριλησσού 46
Που πήγε η αλιονα ρε παιδιά !!!!! Μια αλιονα μας έμεινε πάει και αυτή ....

10.00

Default Image for Ηλέκτρα
ΗλέκτραStudio Κηφισού 60
ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ !!!!! Τι μωρό είναι εαυτό ρε τι ΔΙΑΜΑΝΤΙ! από όλες τις αλυσίδες είσαι αστέρι No1!!!!! κοριτσάρα μου με ανατίναξες !!!!! Τι προσωπάκι καινούριο είναι αυτό , όμορφα μικρά νυχάκια απαλό  μαλλί ,όλα κοπελαρα μου έχεις το πακέτο δυο μέτρα πόδι να τα γλύφεις με τις ώρες !!!! Στο στοματικό έχει πτυχίο δεν την πιάνει κανείς!!!! Χρυσές δουλειές κούκλα μου και πάντα με αυτό το  χαμόγελο που ποτέ σε τίποτα δεν μας λέει όχι ! Όσο για το κατάστημα δεν θα είχα την ίδια άποψη προφυλακτικό κατω και τσιγάρα στο τασάκι , ρίξτε  μια μάτια πριν μπει ο πελάτης !!!! Ηλεκτραρα μου θέλω να ξανά γευτώ το μουνακι σου θέλω να σε ξανά δω να τελειώνεις και να μας ακούει όλο το μαγαζί ???? 

10.00

Featured Image for Zenia
ZeniaStudio Τριγγέτα 3
Πρώτη φορά Βλέπω στο στούντιο η κοπέλα να αποφασίσει ποιον πελάτη θα πάρει τραγικόΓιατί δε δέχεται το προγραμμά 150€; Μας βαρέθηκες τώρα που τα μάζεψες ; 

2.67


Forum Tasks