Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές του Redgarland

Featured Image for Έλενα110
Έλενα110 Ανεξάρτητες Βίζιτες
Η Ελενα σε κερδιζει απο την πρωτη στιγμη που θα ανοιξεις την πορτα του δωματιου, με το αστραφτερο και αληθινο χαμογελο της..Σχεδον αιθερια και υπεροχη μεσα στην απλοτητα και την ευγενεια των τροπων της και της επικοινωνιας της με τον πελατη της.. Γλυκυτατη, ευγενικη, ομορφη και τρυφερη, σε καλει να αφεθεις στην αγκαλια και την δροσια του υπεροχου για την ηλικια της κορμιου της..Στηθος σχετικα μικρο και με πανεμορφες θηλες, υπεροχα μικρα, ομορφα και περιποιημενα ακρα, και ενα ζευγαρι ομορφα και απαλα ποδαρακια να ανοιγουν για να σε τυλιξουν αναμεσα τους..Με παθος στο μαξιμουμ, μοσχομυριστη και πεντακαθαρη, η Ελενα ειναι ξεκαθαρα μια εξαιρεση στον κανονα των ραντεβου, με τις μισοψευτικες και απατηλες στιγμες που μας χαριζουν τα εργαζομενα κοριτσια, μην σταματωντας να μας υπενθυμιζουν με τον τροπο τους, οτι την δουλεια τους κανουνε..Την δουλεια της κανει και η Ελενα, αλλα αυτο που προσφερει, ειναι η αληθεια της.. Εστω η στιγμιαια..Ηταν η δευτερη συναντηση μου μαζι της, και με βεβαιοτητα θα πω οτι προκειται να ακολουθησουν και αλλες πολλες ακομη, ποιος ξερει, ισως μεχρι να σταματησει την καριερα της, η για οσο θα μπορει και θα θελει εκεινη να με δεχεται..Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου, εισαι πραγματικα μια υπεροχη οπτασια, και ενας ξεχωριστος και αξιολογος ανθρωπος.. 

9.67

Featured Image for Τζοάννα
ΤζοάνναΑνεξάρτητες Βίζιτες
Καλημερα σε ολους!!Αλλη μια επισκεψη πραγματοποιηθηκε πολυ προσφατα στον παντα φιλοξενο χωρο της Jo, η οποια ειναι καιρος πια να πω, οτι αποτελει αυτο το οποιο λεγεται πολυ ευστοχα "στανταρακι μου"..!!Και αυτο, γιατι "στανταρακι" ειναι και οι υψηλου επιπεδου υπηρεσιες που προσφερει η ιδια, παντα δροσερη και ερωτικη, παντα με καλη διαθεση και χιουμορ, εξυπνη και παιχνιδιαρα, μεθοδικη και απολυτα κυριαρχικη στο sex, με παθος στο maximum..!!Παντα ικανη και διαθεσιμη να φροντισει τον πελατη της ωστε να νιωσει απολυτα χαλαρος, αφηνοντας την βοη της καθημερινοτητας εξω απο την πορτα της..Ποτε δεν εχω φυγει απο τον χωρο της χωρις να εχω την ανυπομονησια για την επομενη φορα, καθως και την γλυκια αναμνηση του δυνατου κορμιου της να με συντροφευει για το υπολοιπο της ημερας..Σε ευχαριστω πολυ κουκλαρα μου, εισαι μια οαση..!!

9.67

Featured Image for Τζοάννα
ΤζοάνναΑνεξάρτητες Βίζιτες
Κατηφοριζοντας σημερα τον μεγαλο δρομο που ενωνει την καθημερινοτητα μου με τον παντα φιλοξενο, δροσερο και πεντακαθαρο χωρο της Τζο, σκεφτομουν τι ειναι αυτο τελικα που κανει μια γυναικα ξεχωριστη.. Οι μικρες λεπτομερειες ειναι που κανουν την μεγαλη διαφορα..!!Οσων αφορα την Τζο, ειναι ο τροπος που θα ανοιξει την πορτα της και θα σε υποδεχτει με το πλατυ της χαμογελο, ο τροπος που θα σε αγκαλιασει και θα σε καλωσορισει στον κοσμο της, βαζοντας τα ομορφα δαχτυλα της να χαιδεψουν το στηθος σου και δινοντας σου ενα πεταχτο φιλι στα χειλη..Παντα προθυμη, ευχαριστη, δροσερη, τιμια και ειλικρινης πρωτα με τον επαγγελματισμο της και ακολουθως με τον πελατη της, η Τζο ειναι παντα εκει για να δωσει στιγμες χαλαρωσης και ευτυχιας, χαριζοντας απλοχερα πηγαιο χιουμορ και ανεξαντλητο σεξ, η Τζο ειναι πραγματικα ανεκτιμητη..Σ'ευχαριστω για ολα κοριτσαρα μου, εισαι μια οαση..!!

9.83

Featured Image for Τζοάννα
ΤζοάνναΑνεξάρτητες Βίζιτες
Η Jo ειναι μια εμπειρια που μενει αξεχαστη..Τιμια, ακομπλεξαριστη, ερωτικη, γεματη παθος και ορεξη για sex..Εξαιρετικη!!

9.67


Forum Tasks