Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές του smart_span

Featured Image for Maya
MayaStudio Πειραιώς 193
Μάγια ή πιό παλιά Βαλέρια από το Dream Girls και ακόμα πιο παλιά σωληνοκόριτσο Λοιπόν για εμένα είναι ίσως η πιο καλή πίπα στην Αθήνα Έχει κάποια κιλά παραπάνω και τα βυζιά της είναι πολύ σκληρά παρόλα τα κιλά της το κορμί της είναι σφιχτό Άξια στην πίπα της όπως την θυμόμουν 2-3 χρόνια πριν στο γραφείο και ακόμα καλύτερη Πήρα πρόγραμμα με ελεύθερο στοματικό και καλά έκανα Στο σεξ βγάζει ενέργεια και πάθος Της θύμησα ότι ήμουν και πελάτης της στο dream και πριν τελειώσω τα πήρε όλο στο στόμα Υψηλής αξίας γκόμενα που θα αρέσει σε αυτούς που γουστάρουν 40αρες με σφιχτό κορμί αλλά μπαμπάτσικες

9.00

Featured Image for Nellie
NellieStudio Βριλησσού 60 (πάνω)
Άθλια Τι να το κάνεις το καμαρωτό μουνί αν είναι να σε δουλεύει μπροστά στα μάτια σου; Ναι είναι ψηλή ίσως και πάνω από 1.80 που λέει το γνωστό αβανταδόρικο διαφημιστικό πόρταλ που έχει ΜΟΝΟ καλές κριτικές Σε πρόγραμμα των 100 ευρώπουλων μισής ώρας ζήτημα αν κάθησε 10 λεπτά Κυριοι άνοιγε το στόμα της να των πάρει πίπα και δεν ενοιωθά τιποτα πραγματικά Η τεχνη της αερπιπας απλά έβγαζε σάλια απο το λαρύγκι της Τα πενηντάρικα κυριε επιχειρηματία είναι δουλεμένα Οφείλεις τουλάχιστον να τα σεβονται οι κοπέλες σου Και λίγο ζεστό νερό δεν θα έβλαπτε Το ραντεβου έγινε 3 μέρες πίσω

4.40

Featured Image for Dasha
DashaStudio Κροκεών 6 όροφος
Καταπιόλα Είναι η μεγαλύτερη καταπιόλα που υπάρχει σε στουντιακό χώρο μακράν από την δεύτερη Πήρα πρόγραμμα των 100 και με έβαλαν στο δωμάτιο με το τζακουζι Η τυπισσα δεν υπάρχει στο σεξ λεμε καταρχας τη πούτσα την εξαφανίζει Είναι σαν κι αυτα τα βιντεάκια που βέπεις στο τικ τοκ που βαζουν όλο το μπαλονι μεσα Πεντακαθαρη Φιλαει με πάθος και το κυριότερο οταν εχυσα στο στομα της τα πίνει( εγω ειχα πει στην υπηρεσια χυσιμο μαπα) Τρομερη η γκομενα Ολοι πρέπει να πάρουν μια ιδεα για τι μιλάω

8.40

Featured Image for Lana
LanaStudio Κασσάνδρας 3(1ος όροφος)
Η αδικημένη Η Lana είναι τούμπανη 30φευγα με υπηρεσίες όμως και διάθεση από το πάνω ράφι των έσκορτ Είναι πραγματικά αποκάλυψη η κοπέλα Απορώ με κάποια γραφεία που έχουν κάτι μέτριες και δεν έχουν αυτό το τσολιά Λοιπόν πήρα το πρόγραμμα των 80 με ελεύθερο στοματικό. η κοπέλα ήρθε χαρούμενη με κέφι και έκανε πίπα ρεσιτάλ. Στο χιλιοστό κρατήθηκα μην τα πάρει στο στόμα Φόρεσε σκούφο και ανέβηκε από πάνω μου Φίλαγε στήθος λαιμό και ήταν πολύ ερωτική πραγματικά ζει για την πούτσα Φτου σου κοπελάρα μου Η κορυφαία συνάντηση για εμένα πολλών ετών σε στούντιο Θα ξαναπάω σίγουρα κι όχι μόνο μια φορά

9.20

Featured Image for Erika
ErikaStudio Κασσάνδρας 6
Περατζαδα σε ολα τα μαγαζια της Κασσανδρας Η Ερρικα ηταν αυτη που μου εκανε κλικ καλο σαλοναρισμα γενικα ωραιο μουνι στο δωματιο δεν ηταν βιαστικη πηρα απλο προγραμμα με πιπα χωρις καλη η πιπα της εβαζε λιγο χερι και ηταν βαθιαγενικα αδειασα στο 10-12λεπτο ισως την ξανατιμησω

6.60

Featured Image for Μικαέλα
ΜικαέλαEliteGirls
οτι βλεπεις νταρντανα με πλουσια τα ελεη της αλλα πολλα για την συγκεκριμεη τα 140 στο 100αρικα θα ηταν οκ τιμαει οσο μπορε τα λεφτα που περνει αλλα πασχει λιγο εμφανησιακα στο κορμι

6.60