Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές του Pilotos_xr

Featured Image for Loulou
LoulouAthensGFE
Δεν ήθελα να δώσω πάλι πενηνταρού σε στούντιο για αποστειρωμένο πρόγραμμα, προσπάθησα για δήθεν ανεξάρτηρες στο εταίρες αλλά εκεί ποιό μούφα σάϊτ αγγελιών πεθαίνεις. Μετά από σοβαρή μελέτη και αφού είχε και μια κριτική έστω και παλιά την έκανα την ταρζανιά. Οι φωτογραφίες της είναι στο περίπου, Δεν ξέρω κατά πόσο είναι αυτή αν και μοιάζει αρκετάΕίναι σίγουρα μεγάλη αλλά κρατιέτε αρκετά καλά σχετικά, ο Δημήτρης που έχει το κέντρο δεν είχε εναλλακτικές πολλες οπότε την πήρα για μια ώρα, Τιμή ανταγωνιιστική στα 80 ευρώ, Εμφάνιση και σέρβις στο ανάλογο επίπεδοΠίπα άνευ καπότα είχαμε, αν και πήγε πονηρά να με χρε'ωσει +20 δύο γκολ βάλαμε, φιλιά γιοκ γιατι δεν μου το έβγαζε αν και δεν νομίζω να φιλάειΌχι δεν είπε σε κάτι αλλά δεν πέταγε και την σκούφια της, Είναι περίπτωση για να φύγουν τα χοντρά και σε σκετικά φτηνό μπάτζετ, σίγουρα κλύτερο σέρβις από τα στούντιο που πάω συνήθωςΘα ξαναπήγαινα γιατί είναι φτηνή λύση και δεν μου χρέωσε το τελειωτικό στο πρόσωποΥΓ στην αρχή μου ζήτησε 100 το παληκάρι αλλα συμφωνήσαμε στα 80 

7.00

Featured Image for Monica
MonicaStudio Κηφισού 60
Τσάρκα στοχευμένη για την Μόνικα ,έχει λίγα κιλά έξτρα αλλά όμορφα κατανεμημένα επάνω της, Οι βυζάρες της όμως είναι όλα τα λεφτά..! πρεπει να έχει τις ομορφότερες και μεγαλύτερες φυσικές βυζάρες σε στούντιο ,Η κοπέλα, για τα γούστα μου, είναι σχεδόν τέλεια! Το σώμα της είναι αψεγάδιαστο μιλάει μια χαρά Ελληνικά ,η κοπελιά είναι χαμογελαστή και δεκτικότατη σε ότι ζητήσεις. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ Στο δια ταύτα ψιλοχαζά φιλάκια στο στήθος, εγώ όρμηξα στα μαστάρια και τα άρμεξα χαχαχαχα .μετά από λίγο φοράει σκουφί κι αρχίζει ομολογουμένως μια πολύ καλή πίπα με dreep throat. Την έβαλα πρώτα ιεραποστολικά και μετά στα τέσσερα όπου έσπρωχνα δυνατά και γρήγορα να βλέπω να πάλλονται τα βυζιά της Κάπου εκεί ήρθε το τέλος

8.40

Featured Image for Mikaela
MikaelaStudio Κηφισού 30
Κοντοπούτανη Νέο κορίτσι στον οίκο και προφανώς γενικά Έχει την απειρία της στο επαγγελματικό σεξ Είναι ταπίδι ακόμα με τα 20ποντα που φόραγε ήμουν ψηλότερος Σγουρομάλλα αδύνατη με ωραίο πάτο πεταχτό βυζάκι μου φάνηκε φτιαγμένο Στο σεξ αντέχει και είναι γενικά ένα value for money για τα τελευταία σαπάκια που φέρνουν κάτι αλυσίδες Η ποιότητα στα στούντιο έχει πέσει αρκετά πολλές πουτάνες του 20αρικου αναβαθμίστηκαν σε στουντιοκοριτσα λόγο έλλειψης νέων εισαγωγών Οπότε η Μικαέλα μου φάνηκε ένα πράγμα στην αναβροχιά καλό και τ χαλάζι

6.80

Featured Image for Sasha
SashaStudio Κροκεών 6 ισόγειο
πιπινι γαλακτος με ενα 50αρικακι απο της πιο φρεσκιες παρουσιες δυνατο μωρο και πολυ καλο στο σερβις παροτι το πρρογραμμα ηταν βασικο θα ξαναπαω σιγουρα

8.00

Featured Image for Victoria
VictoriaStudio Βούρβαχη 19
Η Βικτορια ειναι μια υπερμεγεθης ΜΙΛΦ με 2 τορπιλακατους για βυζια κατι που με καβλωσε και παραλειψα το υπολοιπο κορμι της στη φατσα ειναι μετρια αλλα αυτα δεν ειναι βυζια ειναι καρπουζια τα μεγαλα Αμαλιαδας Στο προγραμμα της ηταν βασικη πιπα χλιαρη με καποτα και ιεραποστολικο στο δωματιο καθησα 10-12 λεπτα Η υπηρεσια ηταν σωστη κι ευγενικη Για βυζολαγνους οτι πρεπει

6.60