Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 251

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

kostaras_than Avatarkostaras_thanΜηνύματα: 109 Κριτικές: 22

Ιστορίες: 0

Χωρις δευτερη σκεψη ειναι μια ομορφη Αξιολόγηση: 7.40 — 30/09/2021 - 20:06
Χωρις δευτερη σκεψη ειναι μια ομορφη Αξιολόγηση: 7.40 — 30/09/2021 - 20:06
Χωρις δευτερη σκεψη ειναι μια ομορφη γυναικα η οποια ξερει και πολυ καλα την δουεια της. Το πιο ομορφο σημειο της κατα την δικη μου αποψη ειναι το στηθος της και μετα ο κωλος της. Με αφησε να γλειψω τα βυζια της και να τα χουφτωσω οσο ηθελα. Μου εκανε ωραιο στοματικο με λιγο χερι και καλο γλειψιμο στο καυλι. Στα αρχιδια δεν εκανε κατι αλλα δεν ειχα ξυριστει οποτε νομιζω λιγικο. Τα δυο στισηματα που μου εκανε ηταν πολυ καλα και στο ιεροαποστολικο και στο τεσσερα. Η προσποιηση της στο γαμησι ειναι καλη και δεν διαφερει πολυ απο αληθηνη γκομενα. Για τη συμπεριφορα της εχω να πω οτι ειναι ευγενικη και με καλη διαθεση. Για τα λεφτα που εδωσα περασα καλα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5510 Κριτικές: 310

Ιστορίες: 0

Η κοπέλα ειναι κουκλάρα πολυ όμορφη παρουσία Ηταν Αξιολόγηση: 7.40 — 18/09/2021 - 17:00
Η κοπέλα ειναι κουκλάρα πολυ όμορφη παρουσία Ηταν Αξιολόγηση: 7.40 — 18/09/2021 - 17:00
Η κοπέλα ειναι κουκλάρα πολυ όμορφη παρουσία Ηταν πριν σε γραφειο απο τα θεωρητικα καλα Πηρα απλο προγραμμα αν και η υπηρεσία με ενημέρωσε οτι μονο αυτο κανει Αν και δεν υπηρχε στο προγραμμα μου εκανε λίγο μασαζακι Εχει πολυ καλο κορμι και πανεμορφα στη θέα πλαστικά βυζία πιπα πολυ καλη με προφυλακτικο ομως χωρις χρηση χεριου φιλαει στηθος και ρογες και ειναι ευγενεστατη Στο τελος με βοηθησε στο ντουζακι Υπεροχη παρεϊτσα Αν στο προγραμμα της ειχε ελευθερο στοματικο και γλυψαρχιδι θα ηταν τελεια
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks