Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 35

    Κριτικές Χρηστών

    srek7 Avatarsrek7Μηνύματα: 213 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Ο Ορισμός του Εscort(Δεκέμβριος 2019) Αξιολόγηση: 8.83 — 25/05/2022 - 13:53
    Ο Ορισμός του Εscort(Δεκέμβριος 2019) Αξιολόγηση: 8.83 — 25/05/2022 - 13:53

    Ετεροχρονισμένη κριτική και γιαδουριά μου που δεν την έγραψα τόσον καιρό.

    Την Lola την συνάντησα 4 φορές το περασμένο Δεκέμβριο στο χώρο μου. Τα ραντεβού κλειστηκαν πολύ εύκολα μέσω sms. Κάθε φορά ερχόταν στην ώρα της, έχει δικό της όχημα με ιταλικές πινακίδες, ωραία ντυμένη, μοσχομυρωδάτη και με καταπληκτική διάθεση.

    Η κοπέλα είναι όπως στις φώτο και καλύτερη ακόμα από κοντά με ενα καταπληκτικό χαμόγελο που σε μαγνητίζει.

    Στο social είναι πολύ καλή, με καλά αγγλικά, ταξιδεμένη αρκετά, πολύ φιλική, σε κανει να νιώσεις άνετα πολύ γρήγορα. Προσφέρεται για long dates.

    Στα του αγώνα ότι έιπαν οι προηγουμενοι είναι αληθές και με το παραπάνω. Μόνη παρατήρηση μου είναι οτί δεν κατάφερα να κανώ anal μαζι της αν και το επιδιώξα . Δεν χωρούσα με τίποτα. πολύ στενή βρε παιδάκι μου. ούτε ολοκληρο δάκτυλο δεν χώρεσε να μπει πόσο μάλλον το αλλό . Μου έκανε εντύπωση αυτό , και την ρώτησα πως και κανένας γκόμενος της δεν την είχε ανοίξει ακόμα από πίσω. Μου είπε ότι ούτε αυτή ξέρει το γιατί. Δηλαδή υπάρχουν και τετοιοι άντρες που τους καθεται τετοιο πλάσμα και κάνουν μισή δουλεία ? Τέλος πάντων .

    Συνοψίζοντας θα ηθελα να συμφωνήσω απόλυτα με τον συναγωνιστή STARFIGHTER οσο αφορά το call girl ct μιας άλλης εποχής. Η Lola επιδιώκει να έχει αυτα τα στανταρντς και όπως μου είπε θέλει να είναι η καλύτερη cg στην Αθήνα. Μου είπε ότι θέλει να κάνει μόνο 2-3 ραντεβού την ημέρα ώστε να είναι σε θέση να απόδόσει στο ύψιστο βαθμό. Αυτό εγώ προσωπικά το σέβομαι και το εκτιμώ. Σίγουρα το κόστος είναι υψηλό αλλα απευθήνετε σε αυτούς που έχουν. Το καλό το πληρώνεις.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 2 ώρες
    Κόστος (€) 300
    Πόλη Αθήνα
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mounodoulos AvatarmounodoulosΜηνύματα: 129 Κριτικές: 12

    Ιστορίες: 0

    Το κορίτσι μάλλον μεγαλοκοπέλα είναι όμορφο Αυτό Αξιολόγηση: 8.00 — 10/09/2021 - 18:24
    Το κορίτσι μάλλον μεγαλοκοπέλα είναι όμορφο Αυτό Αξιολόγηση: 8.00 — 10/09/2021 - 18:24
    Το κορίτσι μάλλον μεγαλοκοπέλα είναι όμορφο Αυτό που βλέπεις στις φωτογραφίες, ίσως κι ένα τσακ καλύτερη Έχει όμορφα φτιαγμένο στήθος και έχει αφοπλιστικό χαμογελο Μιλάει Ελληνικά αλλά προτιμά να κάνει κουβέντα στο σόσιαλ στα αγγλικά! Λέει ότι είναι 33 αλλά πιστεύω οτι αν δεν πατάει τα 40 είναι εκεί κοντά κινείται με ευχέρεια και εξυπνάδα μεταξύ pse και gfe αναλόγως των αναγκών Στο πρώτο γύρο την πήγα γαμιώντας παντού καθαρή πορνοσταρική εμπειρία και στο δεύτερο γύρο κινήθηκα σε πιο χαλαρούς ρυθμούς σε gfe Φιλιά βαθυά με γλώσσα και πινελιάζει όλη την γύρο περιοχή Απόλυτα ικανοποιημένος! Θα την ξανάπερνα; Σίγουρα αν το κόστος της ήταν χαμηλότερο Στην εποχή των καραντινών είχε πιό βατες τιμές τώρα στα 250 δύσκολα για την δικιά μου τσέπη
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money